Güncellenme tarihi: 6 Aralık 2023

kırbaç

& Whiplr.com'a Benzer En İyi 11 BDSM ve Kişisel İlan Sitesi

Whiplr.com için 11 Alternatif Göster

whiplr ana sayfası

Whiplr'ın Sitesi Kendisi

Whiplr temelde, gündelik seks ve BDSM bağlantıları arayan kişilere hitap eden, uygulama tabanlı bir yetişkin buluşma platformudur. Nişi, fetiş randevusu ile ilgilenenler ve herhangi bir düzenleme yapmayanlar içindir, çünkü görünüşe göre kullanıcılarının çoğu sadece sıradan kurulumlar içindedir. Yani burası kesinlikle ciddi bir ilişki arayanların yeri değil. Bu tam anlamıyla kinky kelimesinin tanımıdır. Bununla site, aşırı seks fetişleri ve BDSM beğenileri de dahil olmak üzere garip şeyleri son derece teşvik ediyor. Sitenin sürekli olarak çok sayıda kullanıcıyı çekmesinin nedeni budur.

Üyelerinin büyük bir yüzdesi Amerika Birleşik Devletleri'nden gelse de, sitenin dünyanın farklı yerlerinden milyonlarca üyesi olmasına şaşırmayacaksınız. Site, çeşitli yayınlardaki görünümüne ve onaylarına dayanarak gerçekten popülerlik kazanmıştır. Hala bu sitenin ihtiyacınız olanı sağlayacağını düşünmüyorsanız, okumaya devam edin.

URL: https://www.whiplr.com

Kayıt ve Kayıt

Diğer tüm tanışma siteleri ve uygulamaları gibi, Whiplr'ın oldukça basit bir kayıt süreci vardır. Site öncelikli olarak geçici ve kısa süreli düzenlemelere girenlere hizmet verdiğinden, kayıt sırasında sitenin ihtiyaç duyduğu fazla bilgi yoktur. Tüm kayıt süreci sadece yaklaşık 5 dakika sürecektir.

Kaydolurken, kayıt sayfasına gitmelisiniz. Ardından gerekli bilgileri doldurmanız gereken bir sayfaya yönlendirilirsiniz. Öncelikle, tercih ettiğiniz ilişki partnerinin cinsiyetini ve cinsiyetini belirtmeniz istenir. İkinci olarak, siteye giriş yaparken kullanmak için bir e-posta adresi ve seçeneğinizin bir şifresini girmeniz gerekir.

Bu noktada, kullanıcı adınızı seçme seçeneğiniz de vardır. Kullanıcıların çoğu kişiliklerini tanımlayan yaratıcı kullanıcı adları seçtiği için bir kullanıcı adı seçmek aslında eğlenceli bir bölümdür. Daha iyi bir ilk izlenim için bunu yapabilirsin. Etkileyici bir kullanıcı adı için birçok farklı akılda kalıcı kelime oyunu yapabilirsiniz. Bu, potansiyel bağlantıları ararken size çok zaman kazandırabilir. Son olarak, doğum tarihinizi ve bulunduğunuz yeri açıklamanız gerekir. Tüm bu bilgileri verdikten sonra, hepiniz cinsel keşif ve kaçışınız için hazırsınız. Kullandığınız kimlik bilgileri ile istediğiniz zaman giriş yapabilirsiniz.

Whiplr üzerindeki profiller

Hesabınızı oluşturduktan sonra profilinizi güçlendirmeye başlayabilirsiniz. Profil bilgilerinize ek olarak sorulan sorular var. Sorular oldukça basit, bu yüzden o kadar sıkıcı değil. Soruların çoğu "kendiniz hakkında daha fazla şey bilmek" içindir, ancak soruları her zaman derinlemesine veya doğrudan yanıtlama seçeneğiniz vardır. Kullanıcılarının çoğunun üyeliklerinin mümkün olduğunca gizli kalmasını istemesi sektör için yeni değil.

Farklı bir notta, verdiğiniz cevaplar eşleştirme sistemine yardımcı olacaktır. Bu size sahip olabileceğiniz en uyumlu eşleşmeyi sağlamak için kullanılacaktır. Bu nedenle, bu kadar ayrıntılı olmasa da soruları doğru yanıtlamak hala önemlidir.

İçinde resim yoksa kapsamlı bir profil nedir? İstediğiniz kadar fotoğraf yükleyebilirsiniz ancak dikkatli olmanız gerekir. Sitenin tanıttığının aksine - tüm seks, rahatsız edici içerik yayınlamanıza izin verilmez. Tabii ki, sadece bir bağlantı sitesinde olduğunuz için size bu konuda tamamen kalitesiz davranma ayrıcalığı vermez. Buna rağmen, her zaman olası eşleşmenizi kesinlikle çekecek oldukça ateşli bir fotoğrafınız olabilir. Fotoğrafınız, çoğu insanın bakacağı ilk şeydir, bu yüzden onunla çok iyi bir izlenim bırakmalısınız.

Yasak içeriğe karşı bu kuralın site değil, uygulama dağıtıcıları olduğu unutulmamalıdır. Ayrıca, uygun düzenleme için kendi kuralları da vardır ve geliştiriciler, dağıtımcının kullanıcılarından sürekli himaye istiyorlarsa uymalıdırlar.

Whiplr Mobil Uygulaması

Whiplr genellikle hem Android hem de iOS sistemleriyle uyumlu bir uygulama olarak mevcuttur. Öte yandan, resmi masaüstü sitesi Whiplr.com'un sınırlı erişimi vardır ve yalnızca Amerika Birleşik Devletleri'nde mevcuttur. Yine de, uygulaması tamamen işlevsel olduğu için bu sizi endişelendirmemelidir. En iyi grafiklere ve göze hitap eden bir arayüze sahiptir. Uygulamada hangi sistem olursanız olun hayal kırıklığına uğratmaz.

Masaüstü sitesinde bulunan özellikler ne olursa olsun, uygulamada da mevcuttur ve uygulama ile her zaman ve her yerden erişebileceğiniz için daha da iyidir. Böylece, uygulamayı indirmeye karar verseniz de, indirmeseniz de, Whiplr'ın sunduğu tüm avantajlardan yararlanmaya devam edersiniz.

Whiplr.com'da Fiyatlandırma ve Paranın Karşılığı

Sitedeki fiyatlara gelince, kadın üyelerin tüm özelliklerine ücretsiz olarak tam erişebilecekleri için endişelenmelerine gerek yok. Ancak bu, erkek üyeler için aynı özelliklerden yararlanabilmek için ortalama fiyattan biraz daha fazla nakit para çekmeleri gerektiğinden, bu pek de iyi bir şey değil. Siteye kaydolmak ücretsiz olduğundan, her zaman bu durumda kalma seçeneğiniz vardır. Yine de bu durumda birkaç ilginç özelliğe erişemeyeceksiniz.

Biraz para kazanmak isteyenler için site, kilidi açılmış farklı özelliklere sahip farklı paketler sunuyor. Bu paketler 19.99 $ ile 99.99 $ arasında değişir. Site buna değer mi? Her zaman ilginize bağlı olacaktır. Bazı kullanıcılar siteyi harcadıkları her kuruşa değer buluyor, bazılarının sitede oldukça ortalama bir deneyimi var.
Bu nedenle, sitenin harcadığınız aboneliğe değip değmeyeceğini öğrenmek gerçekten size kalmış.

Whiplr'ın Desteği

Çevrimiçi platformları kullanırken, yol boyunca bazı teknik sorunlarla veya zorluklarla karşılaşmak olağandır. Whiplrt söz konusu olduğunda, sitenin Müşteri Desteği için atanmış özel bir ekibi olduğundan, bu endişelerinizin en küçüğü olmalıdır. Bununla ilgilenen ekip, sorularınız ve sorunlarınız konusunda size yardımcı olmak için 24/7 hizmetinizdedir.

Aynı ekip, kullanıcıların gönderilerini düzenler ve site tarafından belirlenen kuralların hiçbir kullanıcı tarafından ihlal edilmemesini sağlar. Bir kullanıcının uygunsuz davranış sergilediği olaylar varsa, ekip olayı araştıracaktır. Daha sonra söz konusu ihlalde bulunan tarafından garanti edilen uygun cezayı uygulayacaklardır.

Whiplr.com Hakkında İyi ve Kötü

Artıları:

 • Güvenli giriş sistemi ile güvenli kullanım
 • Kadın üyelere ücretsiz tam erişim
 • Moderatör ekiplerini 24/7 korur

İNŞAAT:

 • Web sitesine yalnızca ABD'de erişilebilir
 • Çıplak fotoğraf politikası yok
 • Ücretli üyelik pahalı olabilir

Whiplr.com Gibi En İyi 11 BDSM ve Kişisel Siteler

# 1 - Yetişkin Arkadaş Bulucu

adultfriendfinder

Sağlıklı yüz değeriyle kanmayın. Site, var olan her türlü cinsel düzenlemeyle ünlüdür. İster normal ister sapık olsun bağlantı arıyorsanız, olması gereken yer burasıdır. Bu sitede bir partneriniz garantilidir. Yine de ciddi ilişkiler için değil.

Daha fazla bilmek ister misiniz? Göz atın bizim AdultfriendFinder incelemesi burada.

Artıları:

 • Saygın site
 • Bir sürü üye var
 • Kendini ifade etmek için birçok özellik

İNŞAAT:

 • Eşleşen algoritma yok
 • Premium özellik maliyetleri

# 2 - Yaramaz olun

yaramaz

Be Naughty ismine kadar yaşadı. En yaramaz insanları bulabileceğiniz site olarak markalandı. Sitede sadece bağlantı arayan bekarlar değil, aynı zamanda çiftler ve hatta gruplar da var. Üyelerine yepyeni bir yetişkin buluşma deneyimi sağladığını iddia ediyor.

Yaramaz inceleme ve görüş burada.

Artıları:

 • Hızlı ve kolay kayıt süreci
 • Sinir bozucu reklam yok
 • Hazır müşteri desteği

İNŞAAT:

 • Kullanılabilir uygulama yok

# 3 - Ashley Madison

Ashley madison

Ashley Madison öyle görünmesine rağmen kesinlikle tipik arkadaşlık siteniz değil. Site, açıldığı günden beri her zaman evlilik dışı ilişkilerin teşvik edildiği bir yer olarak markalandı. Yıllar geçtikçe site bu markayla büyüdü ve kapsamını sadece evlilik dışı ilişkilerden daha fazlasına genişletti. Site, ilginize bağlı olarak BDSM dahil farklı cinsel düzenlemeler sunar.

Artıları:

 • Bir sürü benzer düşünen birey
 • Hızlı ve kolay kayıt süreci
 • Hem Android hem de iOS için kullanılabilen bir uygulamaya sahiptir

İNŞAAT:

 • Birkaç ödeme seçeneği var

# 4 - bdsm.com

bdsmcom ana sayfası

BDSM, daha geniş Friend Finder Ağlarının bir parçası olduğu için, karışıklıklar ve BDSM söz konusu olduğunda en güvenilir sitelerden biridir. Sitenin bir aldatmaca olmadığı ve kesinlikle size sonuçlar ve bunda iyi sonuçlar vereceği garantilidir. En büyük ve en köklü eğlence şirketlerinden biri tarafından işletilen şirketin kardeş ağlarıyla bazı benzerlikleri olması bekleniyor. Bu nedenle, sektörde acemi değilseniz, siteden geçmek sizin için parkta bir yürüyüş olacaktır.

Artıları:

 • Çok büyük bir üyelik tabanına sahip
 • Benzer nişin diğer alternatif ağlarına erişmenizi sağlar
 • Çok sayıda ilginç özellik

İNŞAAT:

 • Ücretsiz hesaplar için çok sınırlı erişim
 • Sahte profiller var
 • Sıkıcı profil oluşturma

# 5 - fetlife

fetlife ev

Fetlife, fetişler ve karışıklıklar söz konusu olduğunda en popüler sitelerden biridir, bu yüzden burada birçok insanla tanışmanızı gerçekten beklersiniz. Bununla birlikte, çok sayıda üyeliğe rağmen, site, diğer insanların bu tür web siteleri hakkındaki varsayımlarının aksine oldukça samimi bir ortama sahiptir. Tamamen karışıklıklara ve BDSM'ye düşkünseniz, site üyeleri sizi kesinlikle açık kollarla karşılayacaktır.

İşte daha fazlası Fetlife ve alternatifleri.

Artıları:

 • Topluluk kabul ediyor ve destekliyor
 • Üyelik çok uygun
 • Çeşitli karışıklıklar

İNŞAAT:

 • Arayüz biraz modası geçmiş
 • Bazı kullanıcılar dezavantajlı bir şekilde çok sağduyulu

# 6 - Alt.com

altcom

Alt size çok çeşitli seçenekler sunar. En sıradan ilişkiden, karışıklıkların ve fetişlerin alternatif dünyasına. Bu site asla hayal kırıklığına uğratmayacak. Bir partner aramaktan cinsel maceranızın tadını çıkarmak için sitede yapabileceğiniz çok şey var ya da sadece sitede yayınlanan videoları tarayabilirsiniz.

Çıkış yapmak Alt.com ve alternatifleri.

Artıları:

 • Gün boyunca çok sayıda aktif üye
 • Ücretsiz üyelik mevcut
 • Güvenli site

İNŞAAT:

 • Arayüz biraz karmaşık
 • Profil oluşturmak sıkıcı olabilir
 • Sahte profillerin varlığı

# 7 - BDSM Bekarlar

bdsm single

BDSM Singles, sektördeki yerleşik eğlence ağlarından biri olan Online Dating Systems LTD tarafından piyasaya sürüldü. Kardeş siteleriyle birlikte BDSM Singles, özellikle BDSM ve diğer fetişlerle ilgilenen bekarlar için sürekli olarak heyecan verici cinsel maceralar sunmuştur. Site, şımartabileceğiniz amatör porno sunuyor. Hem premium hem de ücretsiz üyeler için çeşitli özelliklere sahiptir. Ücretsiz üye olarak, bazı sanatçıların canlı web kamerası şovlarına erişebilirsiniz.

Artıları:

 • Ücretsiz deneme süresi sunar
 • Kolay ve çok rahat kayıt süreci
 • Sahte hesaplardan kurtulmak için bir sisteme sahiptir.

İNŞAAT:

 • Sıkıcı reklamlar
 • Ücretsiz üyeler için sınırlı özellikler
 • Kullanılabilir uygulama yok

# 8 - fetöcü

fetöcü

Fetster, hem BDSM'ye yeni başlayanlar hem de profesyoneller için gidilecek bir yerdir. Site, BDSM ile ilgili her şeyin cennetidir. Siteye bakarsanız, BDSM hakkında ne kadar bilgi olduğunu göreceksiniz. Kesinlikle beklemediğiniz ve diğer normal medyada asla öğrenemeyeceğiniz karışıklıklar ve BDSM hakkında birçok bilgi alacaksınız. Bu siteyle ilgili bir diğer en iyi şey, tamamen ücretsiz olmasıdır. Tek bir kuruş bile harcamadan topluluğunun bir parçası olabilirsiniz.

Artıları:

 • Çok bilgilendirici
 • Tamamen ücretsiz
 • Topluluk kabul ediliyor

İNŞAAT:

 • Tasarım biraz yükseltme kullanabilir
 • Gerçek zamanlı özellik yok
 • Üyeler, diğer benzer siteler kadar çok değil

# 9 - BDSM Tarihi

BDSM Tarihi ev

BDSM Tarihi sadece rastgele insanlarla tanıştığınız bir site değildir. Bu site, farklı alışılmadık cinsel düzenlemelere giren insanlar için kendi başına bir topluluk haline geldi. Aktif olarak tuhaf partnerler, itaatkar veya baskınlar arayanlar için burası tam size göre. Site, üyelerinin fotoğraflarını özgürce yayınlayabilecekleri topluluğunun üyeleri için tamamen erişilebilir durumdadır. Diğer üyelerin profillerine daha kolay erişim için bir premium hesabınız da olabilir.

Artıları:

 • Tüm karışıklıklar ve BDSM
 • Üyelerin gizliliği garantilidir
 • İletişim kurmak için birçok seçenek

İNŞAAT:

 • Bazı ülkelerde kısıtlanmıştır
 • Mevcut diller sınırlıdır
 • Siteye göz atabilmek için önce üye olmalısınız

# 10 - sapıklık.com

perversions.com ana sayfası

Perversions.com, niş sahibi olan önde gelen yetişkin arkadaşlık sitelerinden biridir. Karışıklıkları ve BDSM'yi içeren alternatif yaşam tarzı buluşması sağladığı bilinmektedir. Site, her gün yeni üyelerle milyonlarca üyesiyle övünüyor. E-postalar dahil birçok iletişim yolu sunar. Çok sayıda üye olmasına rağmen, sitede fazla rekabet yok. Böylece, zamanınızı potansiyellerin profillerine göz atabilirsiniz.

Artıları:

 • En büyük üyeliklerden biri
 • Çok sayıda eğlenceli özellik
 • Uygun fiyat ve kesinlikle buna değer

İNŞAAT:

 • Ücretsiz hesabın özelliklere çok sınırlı erişimi vardır
 • Can sıkıcı yönlendirmeler

# 11 - esaret.com

bondage.com ana sayfası

Sitenin yansıttığı görüntünün aksine, aslında rahat ve arkadaş canlısı bir topluluğa sahip. Bondage, daha büyük Friend Finder Ağının bir parçasıdır. Bu nedenle, sitenin bakımlı olduğundan ve yasal bir site olduğundan emin olabilirsiniz. Oldukça iyi bir üye sayısına sahiptir, ancak diğer rakipleri kadar büyük olmamasına rağmen, üyelerinin çoğu aktiftir. Bondage Club'da üyelerin kişisel deneyimlerini ve fikirlerini paylaşarak forumlarında etkileşimde bulundukları yeri görebilirsiniz.

Artıları:

 • Kullanıcı dostu arayüzü
 • Bloglarda ve forumlarda düzenli güncellemeler
 • Aktif ve destekleyici üyeler

İNŞAAT:

 • Mesajlaşma yalnızca ücretli üyelik içindir
 • Sahte profillerin varlığı

Karar

Bu dürtülerin kabul edilemeyecek kadar alışılmadık olduğunu düşündüğünüz için dürtülerinizi erteliyorsanız, daha fazla saklamayın. Whiplr.com ve yukarıda belirtilen siteler, olağanüstü ve diğer benzersiz fetişler olan cinsel düzenlemeleri kabul eden sadece en iyi sitelerdir. Bu tür düzenlemeler artık yeni değil ve tüm dünyada kabul görüyor.

Bu 11 siteden seçim yapmak sizin için zorsa, İLK 3'üm kesinlikle şöyle olurdu:
# 1: Adultfriendfinder.com
# 2: AshleyMadison.com
# 3: ve fetlife.com
Öyleyse, bu sitelerin sunduğu bu farklı lezzetlerin tadına bakın!

benzer siteler simgesi Bu Kategorideki Diğer 75 Sitenin Tamamı İncelemeye Değer:

İnceleme Oku

5'te Gerçekten İşe Yarayan En İyi 2023 Arkadaşlık ve Sıradan Bağlantı Siteleri ~20-55 yaş arası, eşi olan ve olmayanlar için mükemmel! Bunlar kız sahibiymiş gibi davranan "sahte" ağlar değil, bunlar gerçek, dünyanın en büyük ağları. Top-5 Arkadaşlık ve Bağlantı Sitelerine Git Hey, otuzbir çekmenin oldukça heyecan verici ve havalı olduğunu biliyorum. Ama hiçbir şey […]

İnceleme Oku

3Fun İncelemesi ve Go12Fun.co Gibi En İyi 3 Bağlantı ve Arkadaşlık Sitesi Bana Go12Fun.co için 3 Alternatif Göster. Kaydırmaların kıvılcımlara yol açtığı ve mesajların arzu alevlerini körüklediği flört uygulamalarının vahşi dünyasına dalmaya hazır mısınız? Peki, sizi Go3Fun ile tanıştırayım, kendini flört uygulamalarının ustası ilan eden […]

İnceleme Oku

Shag2Night ve Shag12Night.com Gibi En İyi 2 Bağlantı ve Arkadaşlık Sitesi Göster Bana Shag12Night.com için 2 Alternatif Merhaba, heyecan arayanlar ve potansiyel muhabbet kuşları! Romantizm, bir miktar macera veya belki de unutulmaz bir tutku gecesi havasında olduğunuzu hayal edin. Peki ya size orada bir yerde pratik olarak bu adı taşıyan bir platform olduğunu söylesem […]

İnceleme Oku

Bicupid İncelemesi ve Bicupid.com Gibi 12 Birinci Sınıf Seks Arkadaşlığı ve Bağlantı Sitesi Bana Bicupid.com için 12 Alternatif Göster İlginç! Biseksüel arkadaşlarımı seviyorum ve paylaşacak bir şeyim var; Bicupid, öyle! Hayır, henüz aşk ayı değil ama Aşk Tanrısının bazı sürprizleri var. Aşk, yakınlık ve tutku yalnızca Şubat ayında kutlanmamalıdır. […]

İnceleme Oku

Asian Singles Review & 12 AsianSingles.me Gibi En İyi Bağlantı ve Arkadaşlık Siteleri Bana AsianSingles.me için 12 Alternatif Göster Elbette, herkes sert bir Asyalı seksin cazibesine karşı koyamaz. Bu masum görünümlü dişiler, size elle tutulur samimi bir macera yaşatmaya hazır. Dahası, Asyalı hatunlar görünüm, fetiş ve çekicilik açısından çeşitlilik sunar. Ama bunu yapan şey […]

İnceleme Oku

MissTravel ve MissTravel.com Gibi Ziyaret Edilmesi Gereken 12 Bağlantı ve Seks Arkadaşlık Siteleri Bana MissTravel.com için 12 Alternatif Göster Y kuşağı dostlarım, çünkü paylaşacak sulu bir sırrım var! Yani, hepimiz biliyoruz ki, biz Y kuşağı, sadece maddi mülkleri istiflemekle kalmayıp, tamamen deneyimlerle ilgiliyiz. Keşfetmek için orada olabileceğimiz zaman kimin bir eve ihtiyacı var?

İnceleme Oku

Millionaire Match & 12 En İyi Şeker Arkadaşlık ve MillionaireMatch.com Gibi Diğer Seks Arkadaşlık Siteleri Bana MillionaireMatch.com için 12 Alternatif Göster Selam millet! Yıldızların sıralandığı ve sevginin en iyi insanlara giden yolu bulduğu MillionaireMatch'in göz kamaştırıcı krallığına doğru adım atın. Başarılı bireylerin ve çekici bekarların […]

İnceleme Oku

BBW Sex Dates Review & 12 BBWSexDates.net Gibi En İyi Bağlantı ve Arkadaşlık Siteleri Bana BBWSexDates.net için 12 Alternatif Göster Azgın BBW'ler beni dürtüyor! BBW Sex Dates'i keşfetmemi ve büyüleyici özelliklerini dünyaya haykırmamı istiyorlar. Bu bayanlar büyük, yumuşak göğüsleriyle aşırı çekiciyken nasıl hayır diyebilirim? […]

İnceleme Oku

Lush Flirt İncelemesi ve LushFlirt.com Gibi Ziyaret Edilmesi Gereken 12 Seks Arkadaşlık/Bağlantı Sitesi Bana LushFlirt.com için 12 Alternatif Göster Hey, zevk arayan dostlar! LushFlirt'in baştan çıkarıcı dünyasının derinliklerine dalmaya hazır olan dostun Dudethrill burada. Şimdi, hepimiz biliyoruz ki bazen, sadece porno izleme havasında değilsiniz – […]

İnceleme Oku

NUiT Review & 12 Nuitapp.com Gibi En İyi Bağlantı ve Arkadaşlık Siteleri Bana Nuitapp.com için 12 Alternatif Göster Hey, yıldız gözlemcileri! Sizi anlayan birini bulamadan sola ve sağa kaydırmaktan bıktınız mı? Birinin size uygun olup olmadığını bilmek için bir profil resminden daha fazlasına mı ihtiyacınız var? Korkma! Astroloji tabanlı flört uygulaması NUiT […]

İnceleme Oku

Together2Night İncelemesi ve Together12Night.com Gibi En İyi 2 Bağlantı ve Seks Arkadaşlık Siteleri Bana Together12Night.com için 2 Alternatif Göster iyi vakit geçirmekle ilgilenir. Çeşitli bağlantı siteleri ve uygulamalarından seçim yapabilirler, ancak […]

İnceleme Oku

One Night Friend Review & TOP 12 Onenightfriend.com Gibi Bağlantı ve Buluşma Siteleri Bana Onenightfriend.com için 12 Alternatif Göster Son randevunuzun üzerinden aylar veya yıllar geçti sanırım, değil mi? Belki de işte çok fazla zaman geçirdiniz. Belki de dışarı çıkma, randevu alma ve eğlenme zamanı gelmiştir! Senin varmi […]

İnceleme Oku

Hily Review & TOP 12 Hily.com Gibi Arkadaşlık ve Bağlantı Siteleri Bana Hily.com için 12 Alternatif Göster Yıllardır düzinelerce çevrimiçi flört ve ilişki kurma web sitesini değerlendirdim. Çok azı oldukça etkilidir, geri kalanlar ise ana akım sahnede hafife alınır. Ancak bu inceleme için, popüler ve uzun süredir devam eden bir bağlantıyı test etmeyi seçtim [...]

İnceleme Oku

Jaumo Review & TOP 12 Jaumo.com Gibi Arkadaşlık ve Bağlantı Siteleri Bana Jaumo.com için 12 Alternatif Göster Dünya çapındaki insanlar ruh eşlerini bulmayı ve hayatlarının geri kalanında sevgi dolu ortaklıklar kurmayı umuyorlar. Bu nedenle, ilişki kurma ve flört uygulamaları ve siteleri bu günlerde internette mantar gibi patlıyor, ve en iyilerini seçmek […]

İnceleme Oku

Seyahat Arkadaşlarınızı İncelemeniz ve En İyi 12 Arkadaşlık ve İlişki Siteniz yourtravelmates.com gibi Bana YourTravelMates.com için 12 Alternatif Göster Günümüzde seyahatle ilgili yüzlerce flört ve refakatçi bulma hizmeti var. Birkaç web sitesi belirli bir nişe odaklanırken, diğerleri çok daha geniş bir kitleye hitap eder. Bu özel seçenekler arasında YourTravelMates var. 2016 yılında LOS Networks, […]

İnceleme Oku

Undertable & Undertable.co gibi En İyi 12 Karma ve Seks Arkadaşlık Siteleri Undertable.co için 12 Alternatif Göster Undertable! Bu site adı, masanın altında tam olarak ne olduğunu düşünmemi sağlıyor. Oh, sırlar, yalanlar, aldatma ve buharlı karşılaşmalar masa altı sahnelerini sarıyor. Film ve dizi izlemeyi seviyorsanız, masa altı senaryolarının nasıl […]

İnceleme Oku

Heated Affairs İnceleme ve En İyi 12 Premium Hile ve İlişki Sitesi Heatedaffairs.com gibi Bana HeatedAffairs.com için 12 Alternatif Göster Evli çiftler bazen birbirlerine olan sevgilerinin zamanla azaldığını ve duygularını uyuşturduğunu fark eder. Yeni gelişen duyguların acele etmesini isterken, önceki çekiciliğini bırakıp bırakmadıklarını kontrol edebilirler. Bu yüzden, […]

İnceleme Oku

BuddyBang & TOP 12 İlişki ve Seks Arkadaşlığı Sitesi Buddybang.xmatch.com Gibi Bana Buddybang.xmatch.com için 12 Alternatif Göster İster bir taahhüt ister sıradan bir şey arıyor olun, uygulamaların ve web sitelerinin sizin için uygun olup olmadığını söylemek zor olabilir. yeniden atlamak otantik. Bildiğiniz gibi, bu platformlarda bir sürü dolandırıcı, sahte hesap ve […]

İnceleme Oku

Biz HER İnceleme & Weareher.com Gibi En İyi 12 LGBTQ+ ve Diğer Seks Arkadaşlık Siteleriyiz WeareHer.com için 12 Alternatif Göster Tüm LGBTQ+ topluluğu için iyi haberlerim var çünkü sizin için güvenli ve açık bir platform sunabilen yeni bir uygulama var. hepiniz. Tanıtıyoruz… HER! Belki bu uygulamayı duymuş veya görmüşsünüzdür […]

İnceleme Oku

Xmatch İnceleme ve Ziyaret Edilmesi Gereken 12 Arkadaşlık, Kişisel İlanlar ve xmatch.com gibi Bağlantı Siteleri Bana xmatch.com için 12 Alternatif Göster İster uzun süreli bir ilişki ister sadece bir gecelik bir kaçamak arıyor olun, dünya çapında web ve flört uygulaması hizmetleri şeyleri her zamankinden daha erişilebilir hale getirdi. Tabii ki, günümüzde pek çok sıradan çöpçatanlık sitesi olduğu için, […]

İnceleme Oku

Kippo İncelemesi & TOP 12 Arkadaşlık ve İlişki Sitesi Kippoapp.com Gibi Bana KippoApp.com İçin 12 Alternatif Göster Bugünün özelliği için, dijital çöpçatanlık dünyasında tipik olarak “göz ardı edilen” bir alana hitap etmeye çalışan bir flört servisini keşfedeceğiz: oyuncular. Oyuncuların esas olarak “inekler” olduğu klişesine katılmasam da çok az gerçek var […]

İnceleme Oku

Badoo İncelemesi ve EN İYİ 12 Randevu ve Bağlantı Sitesi badoo.com gibi Bana badoo.com için 12 Alternatif Göster Kullanımı çok zor olan bağlantı sitelerine veya uygulamalara rastlamak oldukça üzücü. Neredeyse değersiz olmasının ne kadar kafa karıştırıcı ve karmaşık olduğunu hayal edin! Şans eseri, bir flört ve ilişki uygulaması olan Badoo ile tanıştığımda […]

İnceleme Oku

Parship İnceleme ve 12 En İyi Arkadaşlık ve Bağlantı Siteleri Parship.com Gibi Bana Parship.com için 12 Alternatif Göster İhtiyaçlarınızı ve uzun vadeli bir bağlantı kurma hayallerinizi karşılayacak mükemmel arkadaşlık sitesini bulmaktan bıktınız. Ağlamayı kes çünkü Parship yalnız gecelerinizi kucaklamak için burada. Bu site, etkili bir uyumluluk […]

İnceleme Oku

LoveAwake İnceleme ve TOP 12 Kişisel İlanlar ve Loveawake.com Gibi Seks Arkadaşlık Siteleri Bana LoveAwake.com için 12 Alternatif Göster Çevrimiçi ilişki ve flörtlerin yaygınlığına rağmen, birkaç kişi hala zavallı hayatlarının bu yönünü arkadaşlarından ve ailelerinden saklamayı seçiyor. Ama dürüst olmak gerekirse, trende katılmak konusunda yanlış hissetmenize gerek yok […]

İnceleme Oku

Clover & Top-12 Flört ve Bağlantı Siteleri Clover.co Benzeri Clover.co Tinder için 12 Alternatif Göster? Menteşe? Eminim bu uygulamaları daha önce görmüş veya kullanmışsınızdır. Ama burada olduğuna göre, sanırım beklediğin kadar hoş değildi. Eğer durum buysa, sizi Clover ile tanıştırayım! Swipe tabanlı flört programları ve eşleştirme odaklı […]

İnceleme Oku

RedHotPie 12 Ziyaret Edilmesi Gereken İlişki/Arkadaşlık Siteleri redhotpie.com'a benzer RedHotPie.com için 12 Alternatif Göster Kırmızı, sıcak ve taze! Dünyada modaya uygun bir bağlantı sitesi olan RedHotPie'den bahsediyorum. Azgın erkeklere, kızlara, aşıklara ve hatta gruplara seks, eş değiştirme partileri ve vahşi cinsel maceralar bulmasında yardımcı olmaya çalışan etkileyici özelliklere sahiptir. Özellikle […]

İnceleme Oku

GetItON ve En İyi 12 Ücretsiz Bağlantı Sitesi getiton.com gibi Bana Getiton.com için 12 Alternatif Göster Mükemmel eşinizi bulmakta zorlanıyor musunuz? GetItON gününüzü kurtarmak için burada. Bu site, daha iyi ve daha uygun bir bağlantı yolculuğu için gereken tüm araçları getirmeyi vaat ediyor. Aslında, sofistike bir sisteme sahip […]

İnceleme Oku

Pure.app'e Benzer En İyi 12 Ziyaret Edilmesi Gereken Seks Buluşması ve İlişki Siteleri Pure.app için 12 Alternatif Göster Anonim olarak takılan sözcükleri duyduğunuzda aklınıza ne geliyor? Sanırım bunların hepsi iyi şeyler çünkü "bağlanmak" teriminin kendisi kötü şöhretli bir şey. Ancak, bir anonimlik unsuru, […]

İnceleme Oku

Menteşe İncelemesi & Hinge.co Gibi En İyi 12 Arkadaşlık ve İlişki Sitesi Bana Göster Hinge.co için 12 Alternatif . Bazı kullanıcıların mükemmel eşleşmeler olup olmadığını değerlendirmek için resimlere güvenmek yerine, Hinge […]

İnceleme Oku

Feeld İnceleme ve En İyi 12 İlişki ve Günlük Arkadaşlık Sitesi Feeld.co gibi Bana Feeld.co için 12 Alternatif Göster Bugünlerde ilişki, flört, gündelik eğlence ve seks için bir sürü uygulama var. Bu ezici sayıda seçenekle, yalnızca birini seçmek beklediğinizden biraz daha zor olabilir. Ama elbette Dudethrill her zaman burada […]

İnceleme Oku

eHarmony İnceleme & 12 En İyi Premium Single, eharmony.com'a Benzer Arkadaşlık Siteleri Göster Bana eHarmony.com için 12 Alternatif Göster Her flört servisi ve platformu, flört ve ilişki ihtiyaçlarınız için kendi amaçlarına sahiptir ve muhtemelen bunun farkındasınızdır. Çevrimiçi flörtçülerin sayısız günlerini olası eşleşmeler arasında gezinmek için ayırması oldukça standarttır, ancak […]

İnceleme Oku

Coffee Meets Bagel & Top-12 Premium Arkadaşlık Siteleri coffeemeetsbagel.com'a benzer Show Me Coffeemeetsbagel.com için 12 Alternatif Sanal flörtün büyüsünü keşfetmekle ilgileniyor musunuz, ancak profiller arasında gezinerek dolaşmaya enerjiniz yok mu? Belki yardım edebilirim. Meet, CoffeeMeetsBagel veya halk arasında SPK olarak bilinir. Bu bir çöpçatanlık ve flört sitesidir […]

İnceleme Oku

Bumble İnceleme ve EN İYİ 12 Buluşma/Kişisel Site gibi bumble.com Göster Bana Bumble.com için 12 Alternatif Göster Dünyanın farklı yerlerinden, yaşam tarzlarından, cinsel yönelimlerinden ve ilişkilerden insanların artık çeşitli flört platformlarına ve uygulamalarına sahip olduğu bu modern dünyada yaşıyoruz. . Ancak çevrimiçi sayısız rekabete rağmen, öne çıkan bir tane var - Bumble.com. Bu kaltak […]

İnceleme Oku

Find-Bride İnceleme ve En İyi 12 Kişisel İlan ve Find-bride.com gibi Seks Arkadaşlık Siteleri Find-bride.com için 12 Alternatif Göster Mükemmel bir sevgili bulmak çok sıkıcı ve zor bir süreçtir. Yapabilecek bir “eş” bulmayı hayal edin? Muhtemelen şimdi pes etmeyi düşünüyorsun, ama bekle, trajik, çaresiz hayatına ışık tutmana yardım edeyim. […]

İnceleme Oku

Sugarbook & TOP-12 Sugar Baby/Baba ve Sugarbook.com Gibi Seks Arkadaşlık Siteleri Bana Sugarbook.com İçin 12 Alternatif Göster Sugar Dating için saygın ve kötü şöhretli bir web sitesi burada ve bize flörtümüz için daha iyi ve daha güvenli bir çözüm sunuyor ihtiyaçlar. Sugarbook, 2017'den beri faaliyet gösteriyor ve o zamandan beri, dünya çapındaki kullanıcıları asla başarısızlığa uğratmadı […]

İnceleme Oku

Happn ve 12 Ziyaret Edilmesi Gereken Arkadaşlık Siteleri happn.com'a Benzer Bana Göster happn.com için 12 Alternatif oldukça şaşırtıcı görünüyor. Aslında, sadece doğru olanı seçerken bunalmış hissedeceksiniz. İyi bir şey […]

İnceleme Oku

Lovoo 12 Mutlaka Ziyaret Edilmesi Gereken Arkadaşlık Siteleri lovoo.com Benzeri Göster Bana lovoo.com için 12 Alternatif Göster Bugün, dikkatimi çeken başka bir tanışma sitesinden bahsedeceğiz. Duyduğuma göre Lovoo, sosyal ağ stilini havalı bir şekilde bir araya getirerek benzersiz bir flört konseptini içeren harika bir flört sitesi. Gören herkes için umut verici bir mekana benziyor […]

İnceleme Oku

Theleague.com'a Benzer Lig İncelemesi ve En İyi 12 Yetişkin Arkadaşlık Sitesi Theleague.com için 12 Alternatif Göster Bana buradasın—ve TheLeague'in incelemesi için burada olduğuna göre, belki de Tinder'ın pek de dolu olmadığını fark etmişsindir. tıpkı sizin gibi eşit derecede tutkulu, entelektüel ve kariyer odaklı ortaklarla, değil mi? O halde doğru yere geldiniz […]

İnceleme Oku

Match.com İncelemesi ve En İyi 12 En İyi Bekar, Kişisel, Yetişkin Arkadaşlık Siteleri match.com gibi Bana Match.com için 12 Alternatif Göster Çevrimiçi çöpçatanlık sahnesinde bir "kral" isimlendirmem gerekse, Match.com tartışmasız ön taraf. Bu site kesinlikle en kapsamlı site olarak ününü sürdürmek için büyük bir baskıya sahiptir […]

İnceleme Oku

PlentyofFish İnceleme & TOP 12 Bekarlar ve pof.com Gibi Yetişkin Arkadaşlık Siteleri Göster Bana POF.com için 12 Alternatifler Günümüzde kesinlikle birçok tanışma sitesi var, ancak PlentyofFish grup arasında oldukça farklı. Ücretsiz sohbet servisi çok sayıda katılımcıyı cezbetti ve bu yüzden doğrudan yıldız oyuncuların zirvesine çıktılar […]

İnceleme Oku

SecretBenefits & TOP 12 Sugar Dating ve Sex Dating Sites Like secretbenefits.com gibi Bana Secretbenefits.com için 12 Alternatif Göster Bir SugarDaddy veya SugarBaby her zaman hem sınıf hem de değer açısından birinci sınıf bir çöpçatanlık hizmetine nasıl erişileceğini bilmek ister. Elbette siteyi yönetmenin kolay, rahat ve keyifli bir yolu, siteye bakarken olmazsa olmaz […]

İnceleme Oku

SwingersDateClub.com gibi SwingersDateClub.com gibi TOP Bağlantı ve Seks Arkadaşlık Siteleri SwingersDateClub.com için 12 Alternatif Göster SwingersDateClub, sallanan yaşam tarzıyla ilgilenen herkes için sosyal bir buluşma yeridir. SDC olarak da anılan bu platform, internetin en eski ve en iyi bilinen swingers gruplarından biridir. Site erken kuruldu […]

İnceleme Oku

Zoosk İncelemesi ve 12 En İyi Yetişkin Arkadaşlık, Zoosk.com Gibi Buluşma Siteleri Bana Zoosk.com İçin 12 Alternatif Göster Biriyle yüz yüze bağlantı kurmaktan çekiniyor ve çekiniyorsan, çevrimiçi çöpçatanlık hizmetleri yararlı bir alternatif olabilir. Son yıllarda, bugüne kadarki en hızlı yol olarak bir masaüstü/mobil uygulama ortaya çıktı. Zoosk olarak bilinen, basitlik […]

İnceleme Oku

Fling.com İncelemesi ve Fling.com Gibi En İyi 12 Seks Arkadaşlık Sitesi Bana Fling.com İçin En İyi 12 Alternatifi Göster Fling.com'da sevişmeye hazır olun! Milyonlarca takipçi ve sitenin nesiller boyu etkileşimi göz önüne alındığında, Fling.com doğru bir şey yapıyor olmalı. En iyi bilinen “bağlantı” web sitelerinden biridir ve […]

İnceleme Oku

NoStringsAttached İnceleme ve En İyi 12 Kişisel İlan, Yetişkin Arkadaşlık Siteleri nostringsattached.com gibi Nostringsattached.com için 12 Alternatif Göster NoStringsAttached, samimi ilişkilere hevesli azgın bekarlar için özel olarak geliştirilmiş bir seks flört veya ilişki platformudur. Ayrıca sıkılan evli erkeklerin kıskançlıklarına yakalanma korkusu olmadan evlilik dışı aşkların keyfini çıkarabilecekleri güvenli bir […]

İnceleme Oku

Mixxxer İnceleme & TOP 12 Karmaşa ve Seks Arkadaşlığı Siteleri mixxxer.com Gibi Bana Mixxxer.com için 12 Alternatif Göster Bir eş değiştiren, kahrolası dolandırıcı veya seks arayan azgın bir adam mısınız? Her neyse, önemli değil çünkü Mixxxer'de hepimiz için bolca yer var. Toplumsal, ahlaki bütünlüğe zarar vermeden cinsel istek ve ihtiyaçları açıkça ifade etmek, […]

İnceleme Oku

TSDates.com ve TSDates.com Gibi TOP 12 Seks Arkadaşlığı Siteleri Bana TSDates.com için 12 Alternatif Göster İçeri girmek, yirmi birinci çağda yaşamanın cazibesidir. Dünyanın her yerindeki topluluklar cinsiyete, cinsel yönelime ve daha pek çok şeye dayalı önyargıların üstesinden geliyor. Bu nedenle, Çevrimiçi flört, yaşam tarzımızın büyük bir kabul gördüğünü gördüğümüz bir parçasıdır […]

İnceleme Oku

AdultMatchMaker İncelemesi ve (Top-12) AdultMatchMaker.com.au gibi Seks Arkadaşlık Siteleri Bana Göster 12 AdultMatchMaker.com.au için Seks Arkadaşlık Sitesi Alternatifleri Kaçış ve heyecan arayışımıza çözümler sunan dünya çapındaki tanışma sitelerine Yaşayın. Flört sitelerinden bahsetmişken, AdultMatchMaker.com.au flört halkının kalbine dokundu. Bu yazı itibariyle, AdultMatchMaker Avustralya'nın en […]

İnceleme Oku

BDSM.com İncelemesi & bdsm.com Gibi Diğer 12 BDSM Sitesi BDSM.com için 12 Alternatif Misyonerlik pozisyonu bazı insanlar için iyidir, ancak biraz sapık, aşağı inmek istiyorsanız kimseye zarar vermez. Her şeyi bitirdikten sonra, vanilyalı seksin sıkıcı göründüğünü düşünmüyor musun? BDSM.com'da, […]

İnceleme Oku

IAmNaughty Review ve IAmNaughty.com gibi EN İYİ 12 Yetişkin Arkadaşlık Siteleri IAmNaughty.com için 12 Alternatif Gösterin Cinsel arzularımızın ve maceralı seks hayatını deneyimleme heyecanımızın en yüksek zirvesine ulaştığı zamanlar vardır. IAmNaughty sizi beladan kurtarmak ve bunun yerine flört dürtülerini yerine getirme şansınızı artırmak için burada. Doğrusu, burası doğru yer […]

İnceleme Oku

FreeLocalDates Review & Freelocaldates.com Gibi En İyi 12 Arkadaşlık Sitesi Freelocaldates.com için 12 Alternatif Göster Resmi URL: https://www.freelocaldates.com Aramayı, flört etmeyi, konuşmayı ve başkalarıyla fotoğraf paylaşmayı seviyor musunuz? Etkileşimli özellikleri kullanarak potansiyel ortakları keşfetmeye yardımcı olacak bir mekana sahip olmak ister misiniz? Öyleyse, FreeLocalDates sizin en güvenilir bilgi ve eğlence kaynağınızdır, hepsi […]

İnceleme Oku

InstaBang.com İnceleme & 12 En Büyük Seks Arkadaşlığı Uygulamaları ve Instabang.com gibi Siteler Instabang.com için 12 Alternatif Göster Resmi URL: https://www.instabang.com Instabang, bağlantıları bulmanıza yardımcı olan popüler seks buluşma web sitelerinden biridir benzer düşünen insanlar arasında. Başka bir popüler tanışma sitesi olan Uberhorny'nin de yaratıcıları olan web sitesinin geliştiricilerine teşekkürler. Gibi […]

İnceleme Oku

Flirt.com İncelemesi & Flirt.com gibi 12 En İyi Yetişkin Arkadaşlık Siteleri ve Flirt.com gibi 12 En İyi Yetişkin Arkadaşlık Siteleri Bana Göster Flirt.com için 12 Alternatif Gerçek ve şaşırtıcı sayıda özelliğe sahip bir çevrimiçi yetişkin buluşma web sitesine katılmak nispeten zordur. bul. Bugün İnternette pusuya yatmış çok sayıda tanışma sitesi nedeniyle, […]

İnceleme Oku

XDating İncelemesi ve xDating.com Gibi En İyi 12 Yetişkin, Seks Arkadaşlık Sitesi Bana xDating.com için 12 Alternatif Göster XDating, her yetişkin için benzersiz bir seks buluşma sitesi. Kesinlikle, cinsel partner, ilişki kurma ve gündelik ilişkiler bulmanın en iyi yollarından biridir. Öyleyse, uzun vadeli ciddi bağlantılar içindeyseniz veya ruh eşinizi buluyorsanız, kesinlikle [...]

İnceleme Oku

BangLocals & 12 (Ziyaret Edilmesi Gerekenler) BangLocals.com Gibi Seks Arkadaşlık Siteleri BangLocals.com için 12 Alternatif Göster Hiç çevrimiçi seks buluşma web sitesini denediniz mi? Cevabınız hayır ise, o zaman harika cinsel ilişkiler ve ilişki yaşama şansını kaçırıyorsunuz. Banglocals, seks, randevular, […] için mükemmel bir eşleşme arayan kişiler için mutlaka ziyaret edilmesi gereken bir web sitesidir.

İnceleme Oku

HornyMatches & HornyMatches.com gibi 12 (En İyi) Seks-Arkadaşlık Siteleri Göster Bana HornyMatches.com için 12 Alternatif Daha hızlı ve daha iyi yollarla gündelik flört ve ilişki mi arıyorsunuz? O halde, HornyMatches tüm arzunuzun cevabıdır. Bu web sitesi yetişkin seks buluşmaları içindir ve gündelik eğlence arayan insanlara hitap eder. Dolayısıyla, […] ile ciddi şekilde ilgileniyorsanız

İnceleme Oku

Milfaholic & 12 (En İyi) MILF Seks ve Milfaholic.com gibi Arkadaşlık Siteleri Bana Milfaholic.com Anne için 12 Alternatif Göster Ben Sikişmek İsterdim, ya da popüler bir terimle MILF. Tartışmalı gelebilir, ancak yaşlı kadınları bağlamak ya da becermek isteyen çok sayıda insan var. Açıkçası, bir MILF arzulamak sevişmede yaygın bir fetiş. Ancak, […]

İnceleme Oku

Passion.com İncelemesi ve Passion.com URL'sine Benzer 11 En İyi Kişisel, Bekâr Siteleri: https://passion.com Passion.com için 11 EN İYİ Alternatif Göster Normal bir tanışma sitesi ile yetişkin bir site arasında kalan Passion.com, insanları tam ve samimi fiziksel bağlantılar kurar. Zaten uzun süredir buralardalar ve bu alanda bir üne kavuştular […]

İnceleme Oku

Fuckbook & 12 (En İyi) Sex Dating Siteleri Fuckbook.com URL'sine Benzer URL: https://www.fuckbook.com Fuckbook.com için 12 Alternatif Göster Web Sitesi Kendisi Sadece ismine bakarak bunun ne olduğunu hemen anlayabilirsiniz site tamamen ilgilidir. Fuckbook temelde, gündelik cinsel buluşmalar arayanlar için Facebook'tur. Yani açıkçası bu […]

İnceleme Oku

Uberhorny İncelemesi ve Uberhorny.com'a Benzer EN İYİ 11 Kişisel / Arkadaşlık Sitesi UberHorny.com için 11 Alternatif Göster Çevrimiçi arkadaşlık dünyasında yeni değilseniz, bugüne kadar seçkin ve popüler bir tanışma sitesi olan Uberhorny'yi duymuş olmalısınız . Sıradan eğlence, buluşma ve tutkulu ilişkiler kurmak için bir platform arayan insanlar için, […]

İnceleme Oku

Whiplr & En İyi 11 BDSM ve Whiplr.com'a Benzer Kişisel Siteler Whiplr.com için 11 Alternatif Göster The Whiplr'ın Sitesi Itself Whiplr, temelde gündelik seks ve BDSM bağlantılarını arayan kişilere hitap eden uygulama tabanlı bir yetişkin buluşma platformudur. Nişi, fetiş randevusu içindekiler içindir ve herhangi bir düzenleme yapmayanlar içindir, çünkü görünüşe göre [...]

İnceleme Oku

FriendFinder-x.com için 11 Alternatif Göster Tüm Konu Nedir? Friend Finder-x, ilişki ve gündelik seks arayanlar için iyi bilinen sitelerden biridir. Diğer platformları ile birlikte Friend Finder Ağı tarafından yönetilmektedir. Friend Finder Network altında olduğundan, sitenin […]

İnceleme Oku

ALT.com için 15 Alternatif Göster Seks pek çok yönden gelişti, hatta başkaları için bir yaşam tarzı haline geldi. Diğerleri için misyonerde seks yapılmazsa bu bir tabu gibi görünebilir. Bununla birlikte, misyoner olmayan seks birçok ülkede geniş bir memnuniyetle karşılandı. Aslında, […]

İnceleme Oku

Sudy URL: https://www.sudy.app/ 11 Şeker Arkadaşlık Sitesi Sudy.app için Alternatifler Göster Belki de seksi, genç bir partnerin şirketini arayan zengin bir erkek veya kadınsınız ... Size maddi faydalar sağlayacak bir ilişki içinde olmak isteyen çekici birey, diğer bir deyişle şeker babalarla ilişki kurmak veya […]

İnceleme Oku

Cougared URL'si: https://www.cougared.com Cougared.com için 12 MILF Flört Alternatifini Göster Şunu hayal edin - ateşli, seksi ve cinsel içerikli 40'lık şeyleri ilişki arkadaşınız olarak. Cougar'lara dahil olmak baştan çıkarıcı ve duygusal olabilir; kulağa gerçek olamayacak kadar iyi geliyor ama Cougared.com gibi bazı harika platformların yardımıyla sizin için gerçekleşecek. Daha eski […] ile bağlantı kuruluyor

İnceleme Oku

Whatsyourprice İncelemesi ve whatsyourprice.com URL'sine benzer 12+ diğer harika şeker buluşma ve bağlantı siteleri: https://www.whatsyourprice.com Whatsyourprice.com Gibi 12 Benzer Siteyi Göster Whatsyourprice.com, şeker babalar ve mammasitalar için bugünün resim ve kahramanıdır. Akıllı telefonlar ve İnternet çağında, bağlantı siteleri oldukça uzun bir süredir trend olmuştur ve […]

İnceleme Oku

Düzenleme İnceleme URL'sini Arama: https://www.seeking.com Seeking.com için 12 Şeker Arkadaşlık Sitesi Alternatiflerini Göster (Ocak 2021'de güncellendi) - Buluşma dünyasında farklı bir eğlence arıyorsanız, şeker buluşması olabilir sizin için mükemmel olanı olun ve Seeking.com size çok yardımcı olabilir! Şeker randevusu, bazıları için biraz tartışmalı olabilir […]

İnceleme Oku

Swinglifestyle URL: https://www.swinglifestyle.com Swinglifestyle.com için 14 Alternatif Göster Modern toplumda günümüzde insanlarla tanışmak 123 kadar kolay olmuştur. Neredeyse herkesin interneti kullandığı bir nesilde yaşıyoruz ve sadece birkaç tıklama burada ve orada, istediğinizi zaten alacaksınız. Bu flört için de geçerli - […]

İnceleme Oku

CougarLife URL'si: https://cougarlife.com 11+ En İyi Cougar Flört ve Bağlantılı Web Sitelerini Göster Cougarlife.com Gibi Bir çok yaşlı kadın sadece tanışmak, bağlantı kurmak ve umarım yeni ilişkiler kurmaya başlamak için genç erkekleri arıyor. Bu modern dünyada, bugün yaşıyoruz, her şey daha kolay ve hızlı hale geldi - sadece birkaç tıklama ile […]

İnceleme Oku

Victoria Milan Web Sitesi Adresi: www.victoriamilan.com Victoria Milan İncelemesi 2020 - Evlilik Sonrası İlişkiler İçin Herhangi Bir Yararı Var mı? Artıları ve Eksileri Atlayın Yeni arkadaşlar, bağlantılar ve hatta gelecekteki flört ortaklarıyla tanışma hedefleri olan bekar erkek ve kadınlara hitap eden çevrimiçi buluşma platformlarına alışkınız. Tabii ki onlar […]

İnceleme Oku

BlackCrush Web Sitesi Bağlantısı: https://www.blackcrush.com Black Babe Online ile Bağlantı - BlackCrush.com'un Gözden Geçirilmesi Blackcrush'ın Artılarını ve Eksilerini Göster Hepimiz sevdiğimiz insanlarla ilgili tercihlerimiz ve zevklerimiz var ve çoğumuz diğerinin üzerine yazın. Çevrimiçi buluşma ve ilişki kurmayı denediyseniz, tercihleriniz ne olursa olsun […]

İnceleme Oku

Arkadaşlık için 10 Site GösterCougars Time, gerçekten büyük yaş boşlukları olan çiftleri görmenin nadir olmadığını kanıtladı. Daha genç kadınlarla çıkan yaşlı erkekler hiç de yeni değil, ancak her zaman daha genç erkeklerle çıkan yaşlı kadınları görmüyoruz. Ancak son zamanlarda, yaşlı kadınları ve onların genç erkek arkadaşlarını görmek bir şekilde "normalleşti". Cougars, […]

İnceleme Oku

Bana Çevrimiçi Bağlantılar için En İyi 9 Web Sitesini Göster Hepimiz yaşadığımız tüm kaos, gönül yarası ve hayal kırıklıklarının ortasında tek gerçek aşkımızı bulmak istiyoruz, ancak bu zaman alacaktır. Yani, kısa süreli heyecanlar yaşamak ve o andan itibaren hayatın tadını çıkarmak istediğimiz zamanlar vardır. Bağlantı aranıyor olabilir […]

İnceleme Oku

Ashley Madison İnceleme (2023) & AshleyMadison.com gibi En İyi 12 Arkadaşlık Siteleri AshleyMadison için 12 En İyi Alternatife Atla Ashley Madison, pek de tipik olmayan bir flört sitesi 2001'de başladı. yabancılarla yeni bir ilişki kuran AshleyMadison.com, erkek-kız arkadaşı olsun, kendini zaten adamış insanlar için yapılmıştır […]

İnceleme Oku

Dating.com Bana Dating.com'un Artıları ve Eksileri Dating.com Sitesinin Nihai İncelemesi Birçok aşk hikayesi çevrimiçi olarak ortaya çıktı. Birçok insan, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda çevrimiçi site olduğu için gerçekten yardımcı olan diğer insanlarla iletişim kurmak istiyor. Söylendiği gibi, dışarıda herkes için biri var… ki bu […]

En gidin