Güncellenme tarihi: 4 Aralık 2023

BDSMDate İncelemesi

& BDSMdate.com Gibi En İyi 12 Fetiş ve BDSM Sitesi

AdultFriendFinder.com'u şimdi ziyaret edin - 1 numaralı BDSM Tarihi alternatifi!

BDSMDate.com için 12 Alternatif Göster:

bdsmdate çift

BDSM Fetiş türünde, BDSM Date, onaylanmış ve popüler bir çevrimiçi buluşma sitesidir. Platform, açık fikirli olan ve tutkularını paylaşabilecekleri ve bu tür gelişmiş cinsel oyunlara katılabilecekleri birini arayan kişiler için tasarlanmıştır. 2000 yılından bu yana, bu ağ, aynı tüketici profilleri veri tabanına bağlanan tanışma sitelerinin bir özelliği haline geldi. Yaramaz bağlantılara büyük ihtiyaç duyuyorsanız, burası doğru yer.

Resmi URL: https://bdsmdate.com

BDSMDate bağlantı platformu, esaret ve BDSM gibi çeşitli cinsel deneylere katılan bir grup insandır. BDSM bağlantısının birincil amacı, fetişistlerin bir eş, randevu, usta veya itaatkâr veya hatta geleneksel olmayan cinsel ilişkilere ilgi duyan bir arkadaş bulmalarını kolaylaştırmaktır. Hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için benzer düşünen kişilerle hızlı bir şekilde tanışacaksınız.

BDSMDate.com'daki çok sayıda fetiş hayranı için en büyük açıklama, rol oynamak için başka benzer düşünen insanları arayan sapık insanların onları orada bulabilmeleridir. Bu, kirli zihninizi ifade edebileceğiniz flört topluluğu.

Alma kinky ve seksi içinde bdsmdate

Mevcut cinsel durumunuzdan memnun değilseniz, BDSMDate web sitesini ziyaret etmelisiniz. Bu, kink randevu çevrimiçi tekniklerini kullanarak özel bir cinsel ilişki yaşamak isteyen yetişkinler için oluşturulmuş bir çevrimiçi hizmettir. Bu web sitesi, fetişistlerin birkaç gece için ideal partnerlerini veya tutkularını paylaşan arkadaşları bulmalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Ayrıca mekanı daraltmak da basit, bölgenizdeki kinky yerellerle tanışma etkinliği bir esinti! Şahsen buluşma kartlarda yoksa, kolayca yalnızca çevrimiçi bir bağlantı oluşturabilirsiniz.

Potansiyel kafa karışıklığı olan ortaklar arayanlar için tamamen ücretsiz bir fetiş buluşma forumu. Bir gecelik ilişki veya daha uzun vadeli bir taahhüt için derinlemesine bir araştırma yapıyorsanız, BDSM Tarihi sizi fetiş ilgi alanlarınızı paylaşan bekarlar, çiftler ve hatta küçük gruplarla bağlar.

BDSMDate.com Tasarım ve Erişilebilirlik

BDSMDate.com'a erişimde hiçbir zorluk yaşamazsınız. Web sitesi kullanıcı dostudur ve gezinmesi kolaydır. Koruma ve kullanım koşulları için tüm hayati gereklilikler listenin altında bulunabilir, diğer yandan BDSMDate tanışma sitesinin kaynaklarına erişim ana sayfanın üst kısmında bulunabilir.

Tüm web sitesi geleneksel siyah, kırmızı ve beyaz renk şemasıyla tasarlanmıştır. Aklınızı turunuzun amacından uzaklaştıracak hiçbir şey olmayacak. Ana sayfanın gezinme paneli köşede bulunur. Kayıt ve giriş sayfalarına buradan erişebilirsiniz. Ayrıca, göz atma alanına, sohbet odasına, video sekmesine, web dergisine ve gönderilere erişmenizi sağlar.

Ayrıca aklınıza takılan tüm soruların yanıtlarını alabileceğiniz "Yardım" adlı bir bölüm de vardır. BDSMDate.com'un ana sayfasında, aradığınız seks partneriyle ilgili bilgileri seçerek aramayı daraltabileceğiniz hızlı bir arama bölümü de bulacaksınız.

BDSM ev formatı

Ana Özellikler ve Fonksiyonlar

Bu gelecek vaat eden mekanın şaşırtıcı bir yönü, potansiyel eşinizi şu yollarla tanımanızdır: istediğiniz nitelikleri belirlemek. Her üye veya kullanıcı kendileri hakkında bilgi verecektir, bu açıklamalar şunları içerir: yaş, coğrafi bölge ve tabii ki cinsiyet tercihleri. Sonuç olarak, zamanınızın çoğunu boşa harcamazsınız. Kullanıcılar, ideal eşlerini belirlemek için geniş bir özellik seçeneği arasından seçim yapacaklar ve yazılım, aynı karakter veya özelliklere sahip kişilerin bir listesini oluşturacaktır.

Kayıtlı kullanıcılar da videolarını kaydedecek ve bir ortak edinme olasılıklarını artırmak için onları profillerine yükleyin. Kalabalığın diğer üyelerinin videolarını ve açık fotoğraflarını da beğenecekler. Binlerce BDSM Date kullanıcısının canlı akışı da ilginizi çekebilir ve cinsel iştah.

Kaydolun ve BDSMdate'te Sevişin

Web sitesini ilk ziyaret ettiğinizde, misafir olarak kalma veya gruba katılma seçeneğiniz vardır. İlk etapta hiçbir şey yapmanız gerekmez, ancak platformdaki aktiviteler için seçenekleriniz minimum düzeyde olacaktır. Bir seks arkadaşı bulmak istiyorsan, BDSMDate.com'a kaydolman gerekecek. Endişelenmenize gerek yok, oturum açma sayfası web sitesine eriştiğiniz anda göründüğünden, onu bulmakta herhangi bir sorun yaşamayacaksınız.

Kaydolmak için kısa bir form doldurmalısınız. Buraya doğum tarihinizi, menşe ülkenizi ve e-posta adresinizi girmelisiniz. Daha sonra bazı "önemli" kişisel ayrıntıları yazacak ve bitirdikten sonra kendinizle ilgili birkaç satır yazacaksınız. Siteyi her ziyaret ettiğinizde yalnızca oluşturduğunuz kullanıcı adı ve şifrenizi tahsis etmeniz istenecektir. Sonuç olarak, kayıt işlemi 5 ila 10 dakikadan fazla sürebilir.

Üye Olun ve Eğlencenin Tadını Çıkarın

Binlerce yeni başlayan, bugünlerde BDSMDate'te profiller oluşturuyor. Alışılmadık cinsel alışkanlıklardan hoşlanan bir milyondan fazla katılımcı var. Bununla, çeşitli pozisyonlarda oynamak için kullanabilirsiniz. Bir usta ya da köle, bir itaatkâr ya da bir baskın, bir oyun arkadaşı ya da tam bir güç paylaşımı partneri olma seçeneğine sahipsiniz.

Bu pozisyonlardan hangisinin sizin için doğru olduğundan emin değilseniz, yine de yalnızca farklı bir cinsel aktiviteyi keşfetmek isteyen sade bir tüketici olabilirsiniz. BDSMDate'te bir profil oluşturmanın bir başka mantığı, hangi cinsiyet yönelimine sahip olduğunuzun önemli olmamasıdır. Bu çevrimiçi portaldan yararlanmak için şunlardan birini yapabilirsiniz:

 • Gay veya Lezbiyen
 • Düz
 • Biseksüel
 • transseksüel
 • Tek eşli veya çok eşli

Tüm kullanıcıların BDSMDate'e erişimi vardır. Hatırlamanız gereken son şey, 18 yaşın altındaysanız başvuru yapamayacağınızdır.

BDSM Üye girişi

Maliyet ve Heyecan Verici Fırsatlar

Belirtildiği gibi, BDSMDate'te bir profil oluşturmak için hiçbir şey ödemenize gerek yoktur. Bununla birlikte, tüm özelliklere tam erişim istiyorsanız ve bu web sitesinde zamanınızı en iyi şekilde değerlendirmek istiyorsanız, mevcut üyeliklerden birini satın alabilirsiniz. Önleyici bir şekilde maliyetli değiller ve bu web sitesini sık sık kullanırsanız, premium bir profil paranıza değer olacaktır.

 • serbest Sürüm

Bu sürüm, bu web sitesinin hizmetlerini denemeye ve görmeye karar verme sürecinde olan kişiler için uygundur. Ücretsiz sürümü kullanmak, canlı sohbet yoluyla etkileşim, kısa mesaj gönderme, belirli kullanıcılar için arama düğmesini kullanma ve önemli bilgileri paylaşma gibi özelliklere sınırlı erişim gerektirir.

 • Prim Sürüm

Ücretsiz sürümü kullandıktan ve sonunda BDSMDate'in düzenli buluşma deneyiminizin önemli bir parçası olduğuna karar verdikten sonra, artık premium hesaptan yararlanabilirsiniz. Bu sürüm, size bireylerin fotoğraflarına ve videolarının akışına erişim sağlar. Ayrıca bir ortağın belirli bir konumunu filtreleyebilir ve seçebilirsiniz. Premium sürüm, çevrimiçi üyelerin horozuna dahil olmanıza izin verir ve ayrıca arama listesindeki en iyi sonuçların bir parçası olabilirsiniz.

Bu sürümün iki tür aboneliği vardır: Altın ve Gümüş

 • Altın Abonelik
 • Aylık 29.95 ABD doları (bir aylık abonelik için geçerlidir);
 • Aylık 14.99 ABD doları (3 aylık abonelik için);
 • Aylık 8.95 ABD doları (bir yıllık sınırsız abonelik için geçerlidir).
 • Gümüş Abonelik
 • Aylık 19.95 ABD doları (bir aylık abonelik için geçerlidir);
 • Aylık 11.99 ABD doları (3 aylık abonelik için);
 • Aylık 8.95 ABD doları (bir yıllık sınırsız abonelik için geçerlidir).

Ayrıca, web sitesinin ve sisteminin, bu premium kullanıcıları, ücretsiz hesabı olanlardan beklenmedik bir mesaj almaktan koruduğunun bir garantisidir. Bu nedenle, dolandırıcılık riskini azaltmak için bir abonelikten yararlanmanız önerilir.

Mobil Versiyonu

BDSMDate.com, üye olmanın temel avantajlarından biri olan bir akıllı telefon uygulamasına sahiptir. Özellikler açısından web baskısı ile aynıdır. Sonuç olarak, hareket halindeyken rahatça konuşabilir, hesaplara göz atabilir, video izleyebilir ve sesli mesajlar alabilir ve nerede olursanız olun bağlantıda kalabilirsiniz.

Herhangi bir yazılım yüklemeye gerek yoktur. Yapmanız gereken her şey mobil cihazınızdan BDSMDate.com'a gitmek ve eğlenmeye başlamak.

BDSMDate'de Gizlilik ve Güvenlik

Web'e üye değilseniz, herhangi bir hesabı görüntüleyemezsiniz. Bu size minimum derecede anonimlik sağlar. Bdsmdate'te resimlerinizi saklamanın bir yolu yoktur çünkü herkes sizi görebilir.

Çoğu durumda, profilinize bir dizi fotoğraf ekleyeceksiniz. Bdsmdate, özel resimler eklemenize ve erişimi yalnızca kabul ettiğiniz üyelerle kısıtlamanıza olanak tanır. Herhangi bir flört uygulamasında, insanların hemen başka bir yere yönlendirilmesine izin veren bir panik düğmesi bulunur. Bdsmdate bu işleve sahip değildir. Bdsmdate.com'da tüm veriler bir SSL bağlantısıyla gönderilir ve bu, herkesin mesajları okumasını ve bunlara erişmesini esasen zorlaştırır.

BDSM WEB tasarımı

BDSMDate'in Artıları ve Eksileri

Artıları:

 • Tamamen erişilebilir BDSM ve garip hizmetler
 • Gizlilik ve güvenlik önlemleri açıktır
 • İlgi çekici etkileşimli mekan seçenekleri sunar

İNŞAAT:

 • Sınırlı desteklenen diller
 • Tam özelliklere erişmek için üyelik gereklidir

BDSMDate.com'a Benzer En İyi 12 Fetiş ve BDSM Sitesi:

# 1 - AdultFriendFinder

adultfriendfinder

Adult Friend Finder web sitesi dünya çapında oldukça popülerdir ve farklı kızlarla gündelik ve cinsel buluşmalar arayan seksen milyondan fazla üyeye sahiptir. Ayrıca, bu web sitesi Amerika Birleşik Devletleri'nde popüler hale geldi ve kullanıcıların iletişim özelliklerini kullanarak mükemmel bir cinsel eşleşme aramaları için mükemmel bir platform sağladı.

Dahası, çok eşli ilişkiler, tek eşlilik, çift paylaşımı, FuBu ve diğerleri dahil olmak üzere birçok gündelik düzenlemeler sunar. Gerçekten de, özellikle bekar insanlar ve cinselliklerini incelemeye istekli çiftler arasında, cinsel tercihleri ​​keşfetmek ve yatakta bir şeyler tatlandırmak için harika bir web sitesidir. Kolay gezinme ve kayıt işleminin hızlı bir yolu ile kullanıcılar 5 dakika veya daha kısa sürede bitirecekler.

Burada AdultFriendFinder'ın tam incelemesi

Artıları:

 • Ücretsiz kayıt
 • Sitenin üyeleri gündelik ilişkiler arıyor
 • Biseksüellere ve gey üyelere açık
 • Birbirinizle iletişim kurmak için birçok özellik var
 • Üyelerin bilgi alışverişi için bloglar ve gruplar oluşturmasına izin verilir
 • Videoları izlemede ve fotoğrafları görüntülemede ücretsiz özellik
 • Üyelerin her tür video ve fotoğrafı paylaşmalarına izin verilir ve ücretsizdir

İNŞAAT:

 • Kadınlardan daha çok erkek var

# 2 - AshleyMadison

Ashley madison

Ashley Madison eskort web sitesi, yalnızca çevrimiçi gördüğünüz tipik bir eskort sitesi değildir. 2001 yılında kurulan web sitesi, evli veya bağlı bir ilişkisi olan kararlı kişilere biriyle herhangi bir gizli ilişki arama özgürlüğü sağladı. Bu ana kadar, Ashley Madison yargılamadan bağımsız bir ortam sunmaya devam ediyor ve işler cesaret kırılmıyor.

Yıllar geçtikçe, Ashley Madison web sitesinin sunduğu hizmetler, talepler ve değişen yaşam tarzı ve üyelerin aldatma yöntemlerine göre değişiyor. Bu web sitesinin çok eşli, tek eşli, açık ilişkiler, üçlü ve diğerleri gibi birçok ilgi alanı vardır. Olağanüstü özellikler nedeniyle popüler hale geldi ve bu güne kadar kontrole devam ederek dünya çapında itibar kazanıyor.

Için buraya tıklayın AshleyMadison tam incelemesi

Artıları:

 • Fotoğraf ve kişisel bilgilerin takdir yetkisini korur
 • Dikkat çekmeyen fotoğraf yüklemeyi teşvik eder
 • Ücretsiz kayıt ve kolay kayıt süreci
 • Android ve iOS telefonlarda uygulama olarak kullanılabilir ve çok fazla bellek alanı gerektirmez
 • Dünya çapında geniş bir üye topluluğu

İNŞAAT:

 • Bazı profiller çok fazla ayrıntı sağlamaz
 • Bazıları profil bilgilerini doldurmuyor

# 3 - Dating.com

flört.com

Dating.COM - ciddi bir ilişki arayan bekarların yeri olduğunu iddia etti. Gerçekten de bu iddiaya göre, orada tanışan çiftler için zaten birçok başarılı hikayesi var. Ancak, neredeyse otuz yıldır sektörde bulunduktan sonra, sadece aşkı arayan bekarlara hitap etmedi. Sadece bağlantı arayan bazı kullanıcılar da sitede başarı buluyor.

Standart mesajlaşma ve diğer üyelere aynı anda mesaj gönderebileceğiniz karma gibi özel özelliklere sahiptir. Sohbeti bir adım öteye taşımak istiyorsanız, görüntülü sohbet seçeneği de var. Ayrıca hediyeler de verebilirsiniz. Bu özelliklerin tümü olmasa da çoğu ödeme yapan kullanıcılara yönelik olsa da, ücretsiz üyeler yine de arama yapabilir, göz kırpabilir ve fotoğraf gönderebilir.

Artıları:

 • Çok aktif müşteri desteği
 • Mobil uygulama mevcut
 • Uygun fiyatlı premium paketler

İNŞAAT:

 • Ödeme yapmayan kullanıcılar için birkaç özellik

# 4 - VictoriaMilano

victoriamilan ana

Evli insanlar için bir numaralı site olduklarını iddia ediyorlar ve ekli ilişkide olanlar hile yapmak için bir platform. Böyle bir site, insanların deneyimlemesi için gizli ve anonim deneyim ve kişisel bilgiler sağlar. Adanmış, evli ve cinsel deneyimlerini bir sonraki seviyeye taşımaya hazır insanları barındırırlar.

Sizi herkese tanımamak ve gizlemek için yüzünüz bulanıklaştırılır ve korunur. Kullanıcıların, dünyanın her yerinde mükemmel bir eşleşme ararken her şeyi gizli tutmalarına bile izin verilir. Ve işler kızıştığı anda, ancak aniden yakalanmak üzeresiniz, sitede bir acil durum düğmesi veya popüler olarak Panik düğmesi olarak bilinir, burada tıklayıp kendinizi şüphesiz bir siteye yönlendirebilirsiniz. Şu an itibariyle, farklı kategorilerden dünya çapında altı milyondan fazla üyesi var.

VictoriaMilan incelemesi burada.

Artıları:

 • Ücretsiz kayıtta basit ve kolay adımlar
 • Site, iOS ve Android kullanıcıları için indirilebilir
 • Üyelerin çoğu İsveç, Polonya ve Hollanda'dan
 • İlgili özel anahtarlara sahip özel fotoğraflar

İNŞAAT:

 • Premium üyeler yalnızca mesaj gönderme ve görüntüleme konusunda ayrıcalıklara sahiptir

# 5 - 2fuck.com

2fuck navigasyon

İnternetteki tüm eskort web sitelerinde, öne çıkan sadece birkaç tane var. Bunlardan biri, dünya çapında üç milyon kayıtlı üyesi olan bir Escort web sitesi olan 2fuck.com'dur. Her gün giderek büyüyor. Web sitesi, her gün seks için can atan herkes için gerçek ve otantik hizmet teklifiyle övünüyor.

Üye olduğunuzda, profiliniz otomatik olarak uyumluluk eşleşmesinden geçecek ve size tercihlerinize uygun üye listeleri sunacaktır. 2fuck.com'un rahatınız için rastgele üye aramadığını, bunun yerine eşleştirmeyi daha doğru hale getirmek için analitik bir süreç kullandığını söylemek kolaydır.

2fuck.com incelemesi burada.

Artıları:

 • Dünya çapındaki üyeler milyonlara ulaşıyor ve her geçen gün artıyor
 • Web sitesinin tasarımı kullanıcı dostu ve anlaşılırdır
 • Herkes için ücretsiz kayıt

İNŞAAT:

 • Premium üyeler, yalnızca onlara erişebilen özel özelliklere sahiptir

# 6 - BeNaughty

yaramaz

BeNaughty dünya çapında pek çok kullanıcıyı çekmiştir. Sanki başka herhangi bir ana görüşme sitesi gibi görünüyor. Ama aslında, çoğunlukla sıradan bağlantılar, siber seks ortakları veya her ikisini de arayanlara hitap ediyor. Bu, özellikle cinsel maceralarında ihtiyatlı davranmak isteyen birçok insana hitap etti.

Kayıt sırasında site çok katı olmadığı için olası sahte profillere karşı koymak için bir özellik eklediler. Yalnızca doğrulanan hesapların size mesaj gönderebileceği tam bir güvenli moda sahiptirler. Diğeri, temel moddur, burada eğer onu açarsanız, şüpheli davranış nedeniyle işaretlenen hesapları otomatik olarak engeller.

Artıları:

 • Kitle mesajlaşma sistemi
 • Birçok üye
 • Uygulama hem Android hem de iOS için kullanılabilir

İNŞAAT:

 • Canlı bildirimler can sıkıcı olabilir
 • Site özelliği olarak gösterilen bağlantıları yeniden yönlendirme

# 7 - fetlife

fetlife ev

Fetlife, fetişler ve karışıklıklar söz konusu olduğunda en popüler sitelerden biridir, bu yüzden burada birçok insanla tanışmanızı gerçekten beklersiniz. Bununla birlikte, çok sayıda üyeliğe rağmen, site, diğer insanların bu tür web siteleri hakkındaki varsayımlarının aksine oldukça samimi bir ortama sahiptir. Tamamen karışıklıklara ve BDSM'ye düşkünseniz, site üyeleri sizi kesinlikle açık kollarla karşılayacaktır.

İşte daha fazlası Fetlife ve alternatifleri.

Artıları:

 • Topluluk kabul ediyor ve destekliyor
 • Üyelik çok uygun
 • Çeşitli karışıklıklar

İNŞAAT:

 • Arayüz biraz modası geçmiş
 • Bazı kullanıcılar dezavantajlı bir şekilde çok sağduyulu

# 8 - BDSM Bekarlar

bdsm single

BDSM Singles, kullanımı kolay arayüzü ile övünür. Site, diğer benzer düşünen insanlarla dumanı tüten BDSM seansları arayan bekarlar içindir. Henüz çok sayıda üyesi yok ama yine de vaat ettiklerini yerine getiriyor. Site algoritması, bulunduğunuz yere göre eşleşmeler önerir. Henüz etkinliklerine ikna olmayanlar için ücretsiz bir deneme sunuyor.

BDSM Singles, BDSM bekarlarının etkileşim kurması ve kaynaşması için bir toplantı sitesidir. Giriş sayfasına ilk geldiğinizde kesinlikle bir sürü şey oluyor. BDSMSingles.com, kırmızı ve siyah parlak tonların bir birleşimine sahiptir. IP adresinizi anında algılar ve mahallenizdeki sıcak bekarları görüntüler.

Artıları:

 • Çok sayıda insan egemen / efendi arıyor
 • Sapık insanları saklamak için "Küçük Kara Kitap" özelliği vardır
 • Ücretsiz deneme süresi
 • Hızlı ve kolay kayıt süreci
 • Sahte profillerden anında kurtulurlar

İNŞAAT:

 • Çok sayıda can sıkıcı reklam

# 9 - Alt.com

altcom

Alt size çok çeşitli seçenekler sunar. En sıradan ilişkiden, karışıklıkların ve fetişlerin alternatif dünyasına. Bu site asla hayal kırıklığına uğratmayacak. Bir partner aramaktan cinsel maceranızın tadını çıkarmak için sitede yapabileceğiniz çok şey var ya da sadece sitede yayınlanan videoları tarayabilirsiniz.

Çıkış yapmak Alt.com ve alternatifleri.

Artıları:

 • Gün boyunca çok sayıda aktif üye
 • Ücretsiz üyelik mevcut
 • Güvenli site

İNŞAAT:

 • Arayüz biraz karmaşık
 • Profil oluşturmak sıkıcı olabilir
 • Sahte profillerin varlığı

# 10 - fetiş.com

fetiş.com

Fetish.com web sitesinin çok görkemli bir adı var ve kesinlikle herkese benzer görkemli hizmetler sunuyor. Öyleyse, sapık seksten hoşlanan ve fetişlerden hoşlanan insanlar için, bu sizin için bir web sitesidir. Şehvetli tarafınızı serbest bırakın ve cinsel arzularınızı keşfedebileceğiniz insanları bulun.

Artıları:

 • Fetişten ve ilginçlikten hoşlananlar için mutlaka ziyaret edilmesi gereken web sitesi
 • Şaşırtıcı web sitesi tasarımı ve kullanılabilirliği basittir
 • İçerikler çok çeşitli ve büyük fetiş seçimleridir
 • Güvenlik ve koruma birinci sınıftır

İNŞAAT:

 • Çok sayıda üyesi yok

# 11 - esaret.com

bondage.com ana sayfası

Sitenin yansıttığı görüntünün aksine, aslında rahat ve arkadaş canlısı bir topluluğa sahip. Bondage, daha büyük Friend Finder Ağının bir parçasıdır. Bu nedenle, sitenin bakımlı olduğundan ve yasal bir site olduğundan emin olabilirsiniz. Oldukça iyi bir üye sayısına sahiptir, ancak diğer rakipleri kadar büyük olmamasına rağmen, üyelerinin çoğu aktiftir. Bondage Club'da üyelerin kişisel deneyimlerini ve fikirlerini paylaşarak forumlarında etkileşimde bulundukları yeri görebilirsiniz.

Artıları:

 • Kullanıcı dostu arayüzü
 • Bloglarda ve forumlarda düzenli güncellemeler
 • Aktif ve destekleyici üyeler

İNŞAAT:

 • Mesajlaşma yalnızca ücretli üyelik içindir
 • Sahte profillerin varlığı

# 12 - fetöcü

fetöcü

Fetster, hem BDSM'ye yeni başlayanlar hem de profesyoneller için gidilecek bir yerdir. Site, BDSM ile ilgili her şeyin cennetidir. Siteye bakarsanız, BDSM hakkında ne kadar bilgi olduğunu göreceksiniz. Kesinlikle beklemediğiniz ve diğer normal medyada asla öğrenemeyeceğiniz karışıklıklar ve BDSM hakkında birçok bilgi alacaksınız. Bu siteyle ilgili bir diğer en iyi şey, tamamen ücretsiz olmasıdır. Tek bir kuruş bile harcamadan topluluğunun bir parçası olabilirsiniz.

Artıları:

 • Çok bilgilendirici
 • Tamamen ücretsiz
 • Topluluk kabul ediliyor

İNŞAAT:

 • Tasarım biraz yükseltme kullanabilir
 • Gerçek zamanlı özellik yok
 • Üyeler, diğer benzer siteler kadar çok değil

Paket

Gerçekten de, cinsiyette farklı bir şeyin peşinde koşacak bir eş bulmanın zor olmadığı ortaya çıktı. Ve en özel arzular BDSMDate ile karşılanabilir. Profilinizi oluşturduktan sonra, kişisel bilgilerinizi muhataplarınıza gönderirken kendinizi güvende hissedeceksiniz. Bu web sitesine bilgisayar ve mobil cihazlar aracılığıyla erişilebilir. Platformla daha mutlu olmak istiyorsanız, birkaç ay önceden ödeme yaparsanız daha kolay olan premium sürüme geçebilirsiniz. Ücretsiz bir hesabınız olsa bile, birçok özelliği kullanmaya devam edebilirsiniz ve profilinizle ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, mektuplar göndererek müşteri desteğiyle iletişime geçebilirsiniz.

Öyleyse, zamandan tasarruf edin ve pek çok gerçek BDSM flört hayranının, yeni potansiyel cinsel partnerlerle tanışmaya gelince sadece sapık olan birine düşmek için BDSM Tarihini seçtiğini keşfedin. BDSMDate.com'un arkasındaki muhteşem birlikler sayesinde, otantik bir flört ağına bağlanmak her zamankinden daha kolay!

Size en çok tercih edilen web sitelerim hakkında bir fikir vermek için, işte BDSMDate.com dışında en iyi 3 kişisel favorim:

 1. YetişkinArkadaş Bulucu.com
 2. AshleyMadison.com
 3. Dating.com

Onlara bugün göz atın!

benzer siteler simgesi Bu Kategorideki Diğer 10 Sitenin Tamamı İncelemeye Değer:

İnceleme Oku

99FLAVORS & Top-12 Swinger Arkadaşlık Siteleri ve 99flavors.com Gibi Diğer Ücretsiz ve Premium Arkadaşlık Siteleri Bana 12flavors.com için 99 Alternatif Göster Hey, maceraperest hissediyor musun ve aşk hayatında heyecan mı arıyorsun? O halde 99flavors.com sizin için mükemmel bir platform olabilir! Bu çevrimiçi platform, keşfetmeye açık kişiler için özel olarak hazırlanmıştır […]

İnceleme Oku

Wasteland ve Wasteland.com gibi En İyi 12 Fetiş ve BDSM Sitesi Bana Wasteland.com için 12 Alternatif Göster Wasteland.com'da bazı tuhaf şeyler ve çeşitli hazineler kap. Bu sitenin adı, sunduğu ikramlarla ironik geliyor. Fetiş isteklerin, muazzam BDSM koleksiyonu ve diğer orgazm porno senaryolarıyla doyurulacak. Wasteland, ustalıkla […]

İnceleme Oku

Scambistipercaso (Şans eseri Swingers) & En İyi 12 Yerel Swinger ve Swinger Arkadaşlık Siteleri scambistipercaso.it gibi Göster Bana Scambistipercaso.it için 12 Alternatif Swinger yaşam tarzını denemek mi istiyorsunuz yoksa sallanan ilginizi genişletmek mi istiyorsunuz? İyi haber çünkü Dudethrill'in bugün inceleyecek başka bir swinger sitesi daha var! Scambistipercaso, İtalya'nın bir numaralı sallanan ve dolanan […]

İnceleme Oku

Fetish.com İnceleme & TOP-12 BDSM ve Seks Arkadaşlık Siteleri fetish.com Gibi Bana Göster fetish.com için 12 Alternatif BDSM'nin şehvetli iştahına mı kapılıyorsunuz? Emin değil? Peki anlıyorum. Bazı insanlar, fetişlerinden oldukça utandıkları veya sınırlı sayıda kendi arzuları olduğu için (yeterince) sapık olmadıklarına inanırlar. […]

İnceleme Oku

BDSMDate İncelemesi ve BDSMdate.com Gibi En İyi 12 Fetiş ve BDSM Sitesi BDSMDate.com için 12 Alternatif Göster: BDSM Fetiş türünde, BDSM Date, onaylanmış ve popüler bir çevrimiçi buluşma sitesidir. Platform, açık fikirli olan ve tutkularını paylaşabilecekleri ve böylesine gelişmiş [...] etkinliklere katılabilecekleri birini arayan insanlara yöneliktir.

İnceleme Oku

SpicyMatch ve İLK 14 SpicyMatch.com gibi "Ziyaret Etmelisiniz" Swinger Siteleri Göster Bana SpicyMatch.com için 14 Alternatif Her gün, insanlar hayatlarından yeni ve heyecan verici bir kaçış arıyor. Özellikle flört, seks ve ilişkiler açısından her zaman eğlenceli, maceralı bir deneyim arzuluyoruz. Dolayısıyla, sahnede swinger sitelerinin tüm […]

İnceleme Oku

Swingtowns & Swingtowns.com gibi 11 TOP Swinger Arkadaşlık Siteleri Göster Bana 11 Swingtowns.com Alternatifleri Cinsiyet açısından, birçok kişi swinging kelimesine aşina olabilir. Sallanan bireyler genellikle hem bekarları hem de kararlı ilişkileri kapsar. Genellikle, bu çeşitli nedenlerle yapılır, ya cinsiyetin niteliğini ve miktarını artırmak için […]

İnceleme Oku

SwapFinder ve Benzeri 12 En Beğenilen BDSM, Swinger Bağlantı Siteleri URL'si: https://swapfinder.com Swapfinder.com için 12 Swinger / BDSM Arkadaş Alternatifini Göster Arkadaş bulma uygulamaları, ancak yine de sizin için mükemmel kişiyi bulamıyorsunuz. Daha da kötüsü, bir eşleşme bulduğunuzda, onlar […]

İnceleme Oku

Swingular URL: https://swingular.com Swingular.com gibi 12 Alternatif Swinger Arkadaşlık Sitesini Göster Swingular, sosyal ağ oluşturma sırasında gizliliğe saygı duyan bir topluluk platformudur. Bu, benzer zevklere sahip bireylerin ve ortakların birbirleriyle iletişim kurmak için üyelerin görüşlerine göz atabilecekleri bir yetişkin arkadaşlık sitesidir. Sizinle ilgili bilgilerin asla olmayacağı bir ağdır […]

İnceleme Oku

Sıkı bir ilişki içinde değilseniz ve cinsel keşif sizi heyecanlandıran bir şeyse - benzer karışıklıklara veya fetişlere veya aynı swinger yaşam tarzına sahip insanları arıyor olabilirsiniz. Size çeşitli swinger ortakları bulabileceğiniz bir site listesi hazırladık Bu yüzden bunlara göz atın (# 1 mutlaka […] anlamına gelmez

En gidin