Güncellenme tarihi: 2 Aralık 2023

Ashley Madison İnceleme (2023) & AshleyMadison.com gibi En İyi 12 Arkadaşlık Siteleri

AshleyMadison için En İyi 12 Alternatife Atla

Ashley madison

Ashley Madison, pek de tipik olmayan bir tanışma sitesi, 2001'de başladı. Bekar bireyleri yabancılarla yeni bir ilişki kurmaları için hedefleyen çoğu flört sitesinin aksine, AshleyMadison.com, ister erkek arkadaş-kız arkadaş ilişkilerinde, isterse de halihazırda evli olsun, kendini adamış kişiler için yapılmıştır. Bu insanlar tarafından evlilik dışı ilişkiler kurmak ve partnerleri dışında başka biriyle seks yapmak için… mümkün olan en gizli şekilde kullanılmak içindir. Aldatma ve ilişkiler nereye giderseniz gidin büyük bir tabu olsa da, Ashley Madison ile bu tür evlilik dışı eylemlerin teşvik edildiği ve kimse tarafından hoş karşılanmadığı bir ortam.

Ashley Madison çok uzun zamandır var ve hile yapmak da yeni değil, özellikle teknolojinin ve çevrimiçi platformların yükselişiyle, birçok insan arzularını yerine getirmek için Ashley Madison'a döndü. Kitleleri çoğunlukla tek eşli veya çok eşli, açık ilişkiler içinde olan kişilerdir. diğerleri arasında. Her zamanki tanışma sitenizde yaygın olmayan farklı bir bükülme sunduğundan, Ashley Madison muazzam bir popülerlik kazandı ve dünya çapında kullanıcıları topladı.

Ashley Madison, 2015 yılında herkesin görmesi için kamuoyuna duyurulan bir skandalla harap olmuştu. Web sitesinin veritabanı saldırıya uğradı ve kullanıcıların kişisel bilgilerini halka açıkladı. Özellikle gizli tutulması gerektiği için, kullanıcılar ve genel olarak halk arasında büyük bir kargaşaya neden oldu. Web sitesinin tarihindeki bu büyük engele rağmen, siteyi yeniden inşa etmeyi başardılar. yeni bir görüntü için hazırlandı ve her güvenlik sorununu başarıyla ele aldı ve kullanıcılar için korumayı daha da iyileştirdi. Şimdiye kadar bile, Ashley Madison her gün sayısız inceleme ve trafikle hala çok iyi biliniyor. Hype'ını karşılayıp karşılamadığını öğrenmek istiyorsanız, okumaya devam edin ve web sitesi hakkında daha ayrıntılı bilgi keşfedin.

Ashley Madison'da Üye Tarafından Başlatılan İletişim - İyi mi?

ashleymadison mesajı Bu web sitesi, tam üyeler için mevcut olan "Üye Tarafından Başlatılan İletişim" adlı premium bir özellik sunar ve erkek üyelerin herhangi bir kredi harcamadan kadınlar tarafından gönderilen mesajları açmasına ve hatta yanıtlamasına izin verir. Bir mesaj olarak kabul edilecektir Herhangi bir kadın üyeden ise "Üye Tarafından Başlatılan İletişim" ilk kim gönderdi ve bir erkek üyeye gönderilen cevap değil. Sadece bir erkek ona ilk önce hiç mesaj göndermediyse üye tarafından başlatılmış olarak kabul edilir. "Üye Tarafından Başlatılan Kişi" örnekleri, Sık Kullanılanlarına eklediğinizde veya size bir Göz Kırpma veya Posta gönderdiğinde, mesaj topladığınızda veya size kendi Özel Vitrini'ne erişim verdiğinde ve buna sahipseniz aldığınız mesajları içerir. özelliği, her zaman ücretsiz olarak cevap verebilirsiniz.

Aboneliğiniz devam ettiği sürece, kadınların başlattığı bağlantılara yanıt verirken kredi kullanmanız gerekmeyecek.
Aboneliğinizi iptal etmek isterseniz, bunu "Profili Yönet" sekmesinde ve ardından "Kredi Geçmişi" bölümünde bulabilirsiniz. Kredileriniz bir mesajı açtıktan ve yanıtladıktan sonra kullanılmışsa, muhtemelen önce bir mesaj göndererek, onu Favorilerinizden biri olarak ekleyerek, bir Göz Kırpma göndererek veya önce Özel Vitrininize erişmesine izin vererek kullanıcıyla iletişime geçtiniz. Ancak yine de kredilerinizi kullanarak ücretlendirilmemeniz gerektiğini düşünüyorsanız, doğrudan Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

AshleyMadison'ın İnanılmaz Film Listesi

Anında Mesajlaşma

Herhangi biriyle çevrimiçi olarak kolayca sohbet edebilir ve birden fazla kullanıcıyla aynı anda ekstra ücret ödemeden sohbet edebilirsiniz.

Özel Posta Mesajlaşma

Web sitesinin sistem e-postası, tıpkı tipik e-postanız gibidir. Çok güvenlidir, kullanımı kolaydır, gizlidir ve hesabınıza her giriş yaptığınızda erişilebilir. Bir tane göndermek için, bir üyenin profilini ziyaret etmeniz ve "Bana Mesaj Gönder" e tıklamanız yeterlidir. Böyle bir teması başlattığınızda, 5 kredi ile ücretlendirileceksiniz.

Mesajları Toplayın

Bu özellik, kadın üyelerin herhangi bir erkek üye ile iletişim kurmasını sağlar. Cevaplara mesaj gönderdiğiniz erkek üye 5 kontör ile ücretlendirilir.

Öncelikli Posta

Bu, erkek üyelerin mesajlarını “Öncelikli” olarak işaretlemelerine izin vererek onları diğerleri arasında öne çıkarır. Bir "Öncelik" olduğu için, bir kadın üyenin posta gelen kutusunun en üstteki mesajlarına gidecek ve mesaj açıldığında erkek üye de bilgilendirilecektir.

İçi Hediyeler

Kredi kullanımı ile Hediye Gönderebilir, tatlı mesajlarla donatabilir ve beğendiğiniz birine verebilirsiniz. Bir tane göndermek için, beğenilen üyenin profilini ziyaret edin ve "Bana bir hediye gönder" düğmesini arayın.

Göz kırpma

Herkes ücretsiz göz kırpma gönderebilir. Üyenin profiline erişin ve "Bana göz kırp" düğmesini arayın.

Fotoğraflar ve Özel Vitrin

Ashley Madison ile profil resimlerinizi düzenleyerek veya bulanıklaştırarak kimliğinizi daha özel ve gizli tutma seçeneğine sahipsiniz. Resminizin düzenlenmemiş hallerini görmek isteyen bir hayranınız varsa, yapmanız gereken tek şey onlara bir Anahtar göndermektir, böylece Özel Vitrininize erişebilirler. Herhangi bir üyeye verilen erişimi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Favoriler

Beğendiğiniz üyeleri takip etmek için, onları Favoriler listenize ekleyebilirsiniz. Birisi sizi bu listeye eklediğinde, bunun zaten bir "Üye Tarafından Başlatılan İletişim" biçimi olduğunu anlarsınız. Bu özelliği kullanarak hayranınızın kimliklerini bileceksiniz.

bloke etme

Herhangi bir nedenle, sayfasındaki “Bu profili engelle” seçeneğine tıklayarak başka bir üyeyi kolayca engelleyebilirsiniz. Yine herhangi bir nedenle, herhangi bir zamanda herhangi bir kişinin engelini kaldırabilirsiniz.

Arama Aracı

Hızlı Arama'yı, web sitesinin araç çubuğunu kullanarak kolayca başka bir üye arayabilir veya gelişmiş arama özelliklerinden yararlanabilirsiniz.

AshleyMadison'ın Maliyeti Ne Kadar? Tüm Fiyatlar Açıklandı

Ashley Madison, diğer bazı flört platformlarının aksine, kredi tabanlı bir sistem üzerinde çalışır. Ücretsiz sürümünden bu yana AM çok sınırlıdır — sitede tam işlevsellik kazanmak, profilinizi öne çıkarmak ve sohbetler başlatmak için kredi satın alabilirsiniz.

İşte kredi paketi fiyatları:

 • 249 kredi için 1000 $
 • 149 kredi için 500 $
 • 49 kredi için 100 $
Ashley Madison Fiyatlandırması

Yani temelde - ne kadar çok satın alırsanız - her kredi o kadar ucuza gelir.

Ve "Elite" paketini satın alırsanız, bonus olarak 30 günlük ücretsiz profil öne çıkarma özelliği elde edersiniz!

AshleyMadison'a kayıt olabilirsiniz bu link üzerinden ücretsiz.

Kredileri nasıl ödeyebilirsiniz? Çok kolay, kabul edilen ödeme yöntemleri şunlardır:

 • Kredi Kartı
 • Paypal
 • posta ile (muhtemelen en az uygun)

Şimdi sitenin üye istatistiklerine göz atalım ve yeterince flört seçeneğiniz olup olmadığına bakalım!

AshleyMadison Üyeleri ve Harika Trafik İstatistikleri (Çıkmak için İyi Seçenekleriniz Bitmeyecek)

ashleymadison kullanıcıları Hedef kitlelerinin ne kadar benzersiz olduğunu bilmek, web sitesinin dünyanın her yerinden bir milyondan fazla kullanıcıya ev sahipliği yapması şaşırtıcı değil. Kullanıcıların çoğu büyük ülkelerdendir ve genellikle orta yaşlı ve üzeridir. Bir "ilişki sitesi" olarak insanlar, ciddi bir ilişki içinde olup olmadıklarına bakılmaksızın yabancılarla iletişim kurarak herhangi bir tür toplantıyı kolayca düzenleyebilir. Bireysel profilleri kontrol ettiğinizde, evlilik dışı ilişki arayan evli insanların yaygın olduğunu göreceksiniz. Web sitesi oldukça fazla sayıda kullanıcıya sahiptir ve burada sık sık gelen insanlar çoğunlukla açık fikirlidir. Aynı fikirde olan insanlarla bir araya gelmek için birçok seçeneğiniz olabileceği için kibrit aramakta sorun yaşamazsınız. Tek yapman gereken insanları kontrol etmek ve bir sohbet başlatmak.

Sorunsuz ve Hızlı Kayıt İşlemi

Ashley Madison'ın kayıt sürecini anlamak çok kolaydır. Çok fazla bilgi gerektirmez ve doğası tamamen gizli ilişkilerle ilgili olduğu için mükemmel şekilde çalışır. Sadece mevcut ilişki durumunuzu ve bazı temel bilgileri belirtmeniz gerekir.. Kayıt işlemi sırasında besleyeceğiniz tüm bilgiler profilinize yansıtılacak ve bu, diğer kullanıcıların göreceği ve onları size çekeceği ilk şey olacaktır. Kaydolmak tamamen ücretsiz ve çok rahat, beş dakikadan daha kısa sürüyor ve gitmekte fayda var. Bir profil resmi yüklemeniz gerekecek ve bazı kısımlarını yüzünüzün bir kısmını kapsayacak şekilde düzenleyebilirsiniz - Ashley Madison'ın kullanıcıları anonim tutmak için yaptığı bir başka önlem.

AshleyMadison'da İletişim Kurmak – Nasıl Çalışır?

mesaj ashley madison Kadınlar diğer kullanıcılarla ücretsiz olarak konuşmaya başlayabilirken, erkeklerin bunu yapmak için kredi kullanması ve faydalanması gerekir. Hattaki ilk kişi olmak için temel sohbet özellikleri ile iletişim kurmaya yardımcı olmak için gerekli özellikleri sunarlar.
Kullanıcılar kendi "Favoriler" listelerini oluşturabilir, beğendikleri ve ilgilendikleri profillerden oluşur. Ayrıca göz kırpabilirsiniz ve diğer sitelerin aksine bu ücretsiz bir özelliktir. Çevrimiçi buluşma sahnesindeki göz kırpmaları, belirli bir kişiye ilgi göstermeye yardımcı olur. Ashley Madison'ın benzersiz bir özelliği, özel vitrin anahtarıdır. Bu, başka bir kullanıcının fotoğraflarınızı gizlilik düzenlemeleri olmadan görüntülemesine ve arkasındaki gerçek resmi görmelerine izin verir. Sanal hediyeler de Ashley Madison'da bir şeydir, ancak ücretsiz olmasa da, bir tane göndermek için bazı kredilere ihtiyacınız olacağı için ve kredi sayısı, hangi hediyeleri gönderebileceğiniz konusunda bir faktör olacaktır.

Ashley Madison'da Profil Kalitesi

mehmetyilmaz's profile

Web sitesinin doğası gereği, insanların bilgilerini verirken sağduyulu olmaları gerektiği, detaylı profiller bulamayacaksınız. Bir hile eş çevrimiçi tanışma sitesi olarak bilindiği gibi, herkes kendisiyle ilgili herhangi bir bilgiyi paylaşma konusunda saklı ve ihtiyatlıdır. Bir isim vermeniz gerekmeyecek; belirtmeniz gereken tek şey benzersiz bir kullanıcı adıdır ve bu zaten kimliğiniz olarak işlev görür. Profiliniz yalnızca mevcut en temel ayrıntıları gösterecektir: konum, yaş, cinsiyet, burç ve sitede hangi ilişkiyi bulmak istediğinize dair bazı bilgiler.
Gözünüze çarpan biri varsa, onları profillerinden kolayca kontrol edebilir ve mevcut bilgilere göre birbirinizle uyumlu olup olmadığınızı görebilirsiniz. Profilleri kontrol etmek ücretsiz yapılabilir; kredi veya kart bilgisine gerek yok. Resimler ayrıca dikkat çekmek için hayati öneme sahip olabilir, böylece yüklediğiniz ekran fotoğraflarından biraz düzenleyebilir, kimliğinizi gizlemek için maskeler veya herhangi bir temel düzenleme yapabilirsiniz ve kişiler yalnızca onlara özel anahtarınızı verdiğinizde düzenlenmemiş sürümü görebilir.

Ashley Madison'ın Mobil Uygulaması – İndirmeli Misiniz?

ashleymadison uygulaması Ashley Madison ile ilgili harika bir şey, çoktan hem iO'lara hem de Android cihazlara indirmek için ücretsiz. Aynı önemli özelliklere sahip masaüstü sürümüyle de aynıdır. Bu sadece basit bir uygulamadır, böylece telefonunuzda çok fazla yer kaplaması konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.
Çoğu insan her gün telefonlarını kullandığı için mobil uygulamalar daha kullanışlı bir seçenektir. Kredi satın alırken, iTunes veya Google Play hesapları üzerinden işlenecektir.. Ashley Madison'ın bir başka sağduyulu düşüncesi, mobil uygulama simgesinin şüpheli görünmemesi ve kolayca gizlenebilmesidir. Ayrıca, profillerin daha kolay beğenilmesi için günümüzdeki çoğu flört uygulaması gibi "kaydır" özelliğine sahiptir. Bu uygulama aynı zamanda yakınınızdaki kişileri bulmanızı ve profilinizi kimlerin görüntülediğini kontrol etmenizi sağlar.

Web Sitesi Tasarımı ve Arayüzü

Ashley Madison web sitesi düzen ve tasarım çok kullanıcı dostudur. Gözleri yormaz ve arayüzünde kolayca çalışabilirsiniz. Yaşına ve teknolojiye maruz kalmasına bakılmaksızın, herkes siteyi kullanmaya devam edebilir ve özelliklerine kolayca aşina olabilir. Menü çubuğu, tüm özelliklerini ve önemli sayfalarını gösterir, böylece kullanıcılar ihtiyaç duyduklarında sadece bir göz atabilirler. Web siteleri hakkında tuhaf veya belki de rahatsız edici bir şey, menü çubuğunun yerleşiminin sayfanın neredeyse yarısında olmasıdır. Üst kısımda menü çubuklarının bulunduğu çoğu web sitesinin aksine, alt kısma kaydırmanız gerekecek. Site, vurgular için beyaz ve pembe rengi kullanıyor, bu yüzden bakmak çok kolay.

Krediler, Ücretler ve Önem Vermeniz Gereken Diğer Özellikler

ashleymadison kredisi Erkek kullanıcılarla iletişim kurmak isteyen kadınlar için bu özellikten ücretsiz olarak faydalanabilirler. Diğerlerine gelince (kadın-kadın, erkek-erkek vb.), Sohbeti başlatmadan önce biraz krediye sahip olmaları gerekir. Aylık üyelik gerektiren çoğu tanışma platformunun aksine, Ashley Madison paket başına satın alınan kredileri kullanır.
Çeşitli özellikler için gerekli krediler aynı değildir; bazıları diğerinden daha fazlasına ihtiyaç duyars. Mesajları açma, e-posta gönderme ve başlatma gibi temel özellikler genellikle 5 krediye mal olur. Daha önce iletişim kurduğunuz birine yanıt veriyorsanız, artık bunun için kredi kullanmanız gerekmeyecek. Ashley Madison'ın sohbet özelliğine gelince, yalnızca belirli bir süre için bazı krediler harcamanız gerekecek: 30 kredi-30 dakika, 60 kredi-60 dakika vb. Hediye göndermek genellikle 20 krediden 50 krediye kadar size daha fazla krediye mal olur. Genel olarak, Ashley Madison'ın kredi sistemi ve paketleri oldukça makul. Konumunuza bağlı olarak Paypal, kredi kartları ve diğer seçeneklerle ödeme kabul ederler.

Ashley Madison'ın Özel Özellikleri:

AshleyMadison özellikleri Favoriler Listesi
Kullanıcılar favori profillerinin bir listesini oluşturabilir ve listeye en fazla 100 tanesi eklenebilir. Gözünüze çarpan profilleri kolayca hatırlayabilmeniz için kullanımı ücretsizdir.

Fotoğraf ve Kimlik Takdiri
Her üyeye kimliklerini gizli tutma ayrıcalığı verilir. Yüklenen bir fotoğraf düzenlenebilir, böylece yüzün bazı kısımları daha da gizlenebilir; Çıkartmalar, maskeler ekleyebilir veya biraz bulanıklaştırabilir / sansürleyebilirsiniz. Bu, kullanıcıların kimliklerinin başkaları tarafından kolayca bilinmemesini sağlar. Zaten sevdiğiniz birine sahip olduğunuzda, fotoğraflarınızın daha net sürümlerine erişmesine izin verebilirsiniz.

Göz Kırpma Gönderme
Tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi, göz kırpmaları başka birine olan ilginizi gösterir. Ezdiğiniz bir kişi varsa, onun profilini ziyaret edebilir ve "Göz Kırpmayı Gönder" etiketli bir gülen yüz bulabilir, ardından diğer kişiye bu konuda bilgi verilecektir. O zamana kadar onlarla ilgilendiğinizi anlayacaklar.

Seyahat eden adam
Her zaman hareket halinde olan kullanıcılar için bu, seyahatler sırasında çok kullanışlıdır. Sadece biraz para harcamanız gerekiyor ve belirli bir bölgede (veya seyahat ettiğiniz bir yerde) bulunan en az 30 kıza mesaj gönderebileceksiniz, sonra onların yerine varmadan günler önce onları tanıyabilirsiniz.

Öncelikli Adam
Profilinizi güçlendiren ücretli bir özellik. Üyeler için ortak sayfada öne çıkmanıza yardımcı olur ve size daha fazla kişi tarafından görülme ve farklı arama sayfalarında görünme şansı verir.

Mesaj Artı
Bu özellik, daha önce iletişim kurduğunuz kullanıcılara mesaj göndermenize veya onlarla konuşmanıza olanak tanır. Kredi paketleri satın aldığınızda ücretsiz deneme olarak gelir ve yalnızca 30 gün boyunca geçerli olacaktır. Bundan sonra, özelliği kullanmaya devam etmek istiyorsanız ödeme yapmanız gerekecek.

Özetlemek gerekirse, ünlü Ashley Madison grubuna katılmayı düşünüyorsanız göz önünde bulundurmak isteyebileceğiniz bazı girdileri burada bulabilirsiniz ...

AshleyMadison.com'un Artıları ve Eksileri

Artıları:

 • Kolay kayıt
 • Sorunsuz kayıt süreci
 • Kaydolmak için sadece birkaç bilgi gerekli
 • İlişki durumunun belirtilmesi gerekiyor
 • Kolayca e-posta veya sohbet gönderebilirsiniz
 • Sanal hediyeler gönderilebilir
 • Mesaj göndermek kadınlar için ücretsizdir
 • Hem Misafir hem de Tam Üyelere sunulan birçok benzersiz özellik
 • Hem iO'lar hem de Android için bir mobil uygulamaya sahiptir

İNŞAAT:

 • Çoğu kullanıcı profillerini tam olarak doldurmaz
 • Posers zaman zaman sitede gizleniyor
 • Profiller ayrıntılı değildir, bu nedenle daha az bilgi bilinecektir (bu bir şekilde gizlilik açısından iyidir)

SSS

İletişim Bilgileri nasıl çalışır?

Ashley Madison, kullanıcılara onların özel bilgileri hiçbir pazarlama şirketine verilmeyecektir. E-posta adresleri veya diğer kişisel bilgiler gibi kullanıcılardan herhangi bir ayrıntı, hangi koşulda olursa olsun başka bir şirket veya kuruluşa satılmayacak, kiralanmayacak veya verilmeyecektir. Ayrıca Gizlilik Politikaları ile çok açık ve şeffaftırlar, bu nedenle siteyle ilgileniyorsanız, bu bilgileri bağlantılarından kontrol edebilirsiniz.
Misafir Üye olarak kaydolmak herhangi bir ücrete tabi değildir. Sadece ücretsiz kullanıyor olsanız bile oldukça fazla özelliği kullanabileceksiniz.. Bazıları şunları içerir: göz kırpmaları alma, fotoğraf gönderme ve alma, Favorilerinize üye ekleme, Tam Üyeliğe sahip herhangi birine cevap verme ve temel aramalar yapma. Özel mesajlar göndermek, sohbet görüşmeleri başlatmak, öncelikli mesajlar göndermek veya birinden hoşlandığınızı daha da ifade etmek için hediyeler göndermek istiyorsanız, yükseltme için ödeme yapmanız ve Tam Üye olmanız gerekir. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra ana menüdeki "Kredi Satın Al" seçeneklerini arayın.

Kaydolduktan Sonra… Şimdi Ne Yapmalı?

Profilinizi tamamlayarak, 12 adede kadar fotoğraf yükleyerek ve kendiniz hakkında daha fazla bilgi vererek başlayabilirsiniz. Profilinizde ne kadar fazla ayrıntı bulunursa, diğer kullanıcılar için o kadar çekici olur çünkü ortak zemininiz olarak hizmet edebilecek ve gelecekteki konuşmalar için faydalı olacak bazı şeyleri bileceklerdir.
İlginizi çekebilecek üyeleri bulmak için arama özelliğini de kullanabilirsiniz. Herhangi bir üye ile iletişim başlatmak istiyorsanız, Tam Üye olarak yükseltmeniz ve kredi paketleri almanız gerekir. Daha fazla krediye sahip olmak, sohbet etmek, mesaj başlatmak vb. Dahil olmak üzere daha fazla özelliğin keyfini çıkarabilmek anlamına gelir. Bu özelliklere erişebilmek, potansiyel eşleşmelerle daha kişisel bir düzeyde iletişim kurmanıza yardımcı olacaktır.

Ashley Madison'da "Bekarlar" da Bulabilir miyim?

Evet, bu web sitesinde birçok bekar var ve bunların çoğu bağlı kişileri arıyor ve nedenleri değişiklik gösteriyor. Bekar insanların genellikle riske atacak hiçbir şeyleri yoktur, bu yüzden daha çok çabalamaları gerekir ilişkisi olmayan biriyle iyi olan biriyle tanışmak. Bununla birlikte, bağlı olanlar, benzer durumları nedeniyle birbirleriyle empati kurma eğilimindedir, bu da tanışmalarını ve bağlantı kurmalarını kolaylaştırır.

Ashley Madison Yasal mı?

Web sitesi gerçek, evet, ancak her bir profilin gerçekliğini garanti edemezler çünkü poserların veya yayıncıların etrafta gezinme eğiliminde olduğu zamanlar vardır. Buna rağmen, Ashley Madison bunu sağlar kullanıcılarının gizliliği her zaman gizli tutulacaktır ne olursa olsun, özellikle daha önce büyük bir veri ihlali skandalı yaşadıkları için. Web sitesinin moderatörleri yüklenen her fotoğrafı aktif olarak izleryanı sıra, özellikle halka açık olanlar için olan her metin değişikliğinin yanı sıra, her şey güvenli olacak ve standartlarına uygun olacaktır.
Özel mesajlar izlenmez web sitesinden herhangi biri tarafından herkese ihtiyaç duyulan mahremiyetini vermek için, ancak kesinlikle tacize, diğer üyelere gönderilen her türlü hakaret, tehdit veya hakarete tolerans göstermiyorlar. Herhangi bir mal veya hizmet için talep, reklam ve herhangi bir şekilde spam yapmak da kabul edilemez. Kaydolduktan sonra, Ashley Madison sizden asla herhangi bir bilgi istemeyecek, çok daha fazlası bunları evinize veya ofisinize gönderecektir. Ana değerleri mahremiyet, gizlilik ve anonimliktir.

AshleyMadison.com'a Benzer En İyi 12 Seks ve Flört Siteleri ve Uygulamaları:

# 1 - AdultFriendFinder

YetişkinArkadaş Bulucu üyeliği

Yetişkin Arkadaş Bulucu web sitesi tüm dünyada ünlüdür. Birden fazla kadınla erotik etkileşimler arzulayan seksen milyondan fazla üyesi var. Benzer şekilde, sıradan bağlantılar, tek eşlilik, çiftler, seks arkadaşları ve daha pek çok şey gibi sayısız çapkın ilişki sağlar.

Gerçekten de, bu, özellikle cinsel yönelimlerini incelemeye istekli açık fikirli insanlar arasında, yatak odasını renklendiren mükemmel bir deneyimdir. Son olarak, kayıt nispeten stressiz ve basittir, bu nedenle üyeler bunu beş dakikadan daha kısa sürede tamamlar.

İşte AdultFriendFinder'ın tam incelemesi.

Artıları:

 • Kayıt ücretsiz ve hızlıdır
 • Web sitesinin üyeleri sıradan bağlantılar aramakta aktif
 • İletişim açısından birçok seçenek
 • Videoları izlemek ve görüntüleri izlemek ücretsizdir
 • Blog yazabilir ve bir grup sohbetine katılabilirsiniz
 • Uygulama indirilebilir ve hem iOS hem de Android cihazlarla uyumludur

İNŞAAT:

 • Erkek katılımcı sayısı fazladır.
 • Ücretsiz temel hesaplar için sınırlı seçenekler

# 2 - Koşulsuz

NoStringsAttached ana

Bu ilişki / flört sitesi, yakalanma endişesi olmadan isimsiz seks yapmak isteyen kişiler için oluşturuldu. Halihazırda kendini adamış, nişanlı veya uzun süreli bir ilişki içinde olanlar için terör veya bir ilişki için kovuşturma endişesi olmadan başkalarıyla samimi anların tadını çıkarmak için mükemmel bir yer. NoStringsAttached güçlü bir çevrimiçi varlığa, mükemmel bir kullanıcı tabanına sahiptir ve herkesin benzersiz taleplerine yanıt verir. Başka bir deyişle, her gün bir patlama almak sadece bir eksikliktir.

NoStringsAttached incelemesi buraya.

Artıları:

 • İyi tasarlanmış web siteleri
 • Üyeleri eşleştirmek için yenilikçi algoritma
 • Basit düzenler ve kolay gezinme
 • Bağlantıyı kolaylaştıran değerli özellikler
 • Hile yapmak için ipuçları ve yönergeler benzersiz bir özelliktir
 • Anonimlik ve gizlilik birinci sınıftır
 • Bol aktif üye

İNŞAAT:

 • Kullanılabilir uygulama yok
 • Web sitesinde birden fazla dil seçeneği yok

# 3 - BangYereller

Banglocals

Banglocals, seks, flört ve gündelik ilişkiler için mükemmel bir eşleşme arayan insanlar için mutlaka ziyaret edilmesi gereken bir web sitesidir. Dışarıdaki rekabetçi web sitelerinin sayısına bakılmaksızın, bugün en üst sırada yer aldı. Gerçekten de hayatımız bok gibi bir iş ve stres. Tek istediğimiz, onu serbest bırakmanın rahatlatıcı ve sakinleştirici yolları. Elbette, cinsel arzularımızı harekete geçirecek harika bir arkadaş, hayatı zevk dolu hale getirebilir. İyi bir şey, Banglocals, kayıt için basit bir süreç kullanan bir seks flört sitesidir. Böylece herkes zevki hemen yaşayacaktır. Gerçekten de herkesin ateşli, seksi bir eş bulma şansı vardır.

BangLocals burada inceleyin.

Artıları:

 • İnsanlar bir seks randevusu ağı oluşturabilir
 • Diğer üyelerin profillerini aramak için ücretsiz
 • Resim ve video galerilerini görüntüleyin
 • İnsanlar sıcak üyelere derecelendirme verebilir
 • Kayıt ücretsiz ve kolaydır
 • Kişisel resimler yayınlamaya veya genel içerik yüklemeye teşvik eder
 • İnsanlarla metin veya e-posta yoluyla iletişim kurabilirsiniz.

İNŞAAT:

 • X dereceli video yok
 • Deneme süresi yok

# 4 - 2Siktir

2sik site

Size ihtiyacınız olan sonucu vermeyen basit flört uygulamalarından bıktıysanız bu site size cevap verebilir. 2Fuck, yetişkinlere yönelik flört dünyasında tamamen yenidir, ancak şimdiden milyonlarca kullanıcı, nispeten önemli bir sayı kazanmıştır. Site diğer sosyal medya platformlarına benzer ve size diğer kullanıcılarla etkileşim ve iletişim için çeşitli seçenekler sunar.

2Fuck'ın tam incelemesi için tıklayın.

Artıları:

 • Çok sayıda kullanıcı
 • Tasarım ve arayüz memnun edici
 • Katılmak ücretsizdir

İNŞAAT:

 • Pahalı olabilir
 • Gizlilik düşük

# 5 - flörtöz

avcı

Flingster, bekarlarla buluşmak, takılmak ve sevişmek için yetişkinlere yönelik bir arkadaşlık sitesidir. Bu web sitesinde başvuru süreci gerçekten hızlı ve kullanışlıdır. Böylece enerjinizin çoğunu boşa harcamamış olursunuz. Diğer birçok tanışma web sitesiyle karşılaştırıldığında, ücretsiz hesaplar bile mesajları ve görüntülü sohbetleri ödemeden kullanabilir.

Öte yandan, ücretli abonelerin gerçekten benzersiz olan ek özellikleri vardır. Bu arada, Flingster, siz kendiliğinden ve hızlı bir kaçışa rıza göstermeden önce sohbet ederken benzer şekilde gizli kimlik sağlar.

Flingster incelemesine göz atın.

Artıları:

 • Belirtilmemiş karakter bir seçimdir
 • Cinsel yönelim veya cinsiyete bakılmaksızın herkes mükemmeldir
 • Kayıt prosedürü mevcuttur ve nispeten basittir
 • Sitenin tasarımı basittir; ancak gezinmek anlaşılabilir

İNŞAAT:

 • Ara sıra bildirilen sahte profiller var

# 6 - feeld

duygu odası

Bilmeyenler için, Feeld sadece flört etmek için değil, aynı zamanda birden fazla ilişki için de. Yöneticiler, herkesin gruplar halinde bile flört ettiği ve etkileşimde bulunduğu bir platform yaratmayı amaçlıyor. Aslında, "Hisset" başlığı "sahada oynamak" kök teriminden geliyordu çünkü uygulamalar, insanların yakındaki herhangi bir kullanıcıyla eşleşebileceği, bağlanabileceği ve bağlanabileceği bir zemin veya temel işlevi görüyor.

Tam Hissedilen inceleme burada.

Artıları:

 • Çok çeşitli cinsellik mevcut
 • Herkese açık ve misafirperver
 • Indirmek için ücretsiz
 • Uygulama hem Apple hem de Google Play'de mevcuttur
 • Gizli kullanılabilir
 • Heyecan verici blogları ve makaleleri var
 • Birçok üye
 • Modern uygulama tasarımı
 • Kullanımı kolay
 • Kayıt sırasında doğrulama sürecini kullanır

İNŞAAT:

 • Kullanılabilir site yok
 • Özellikler oldukça mütevazı
 • Facebook'un kaydolmasını gerektirir

# 7 - Flört

flört.com

Gerçek ve harika sayıda özelliğe sahip bir çevrimiçi yetişkin arkadaşlık sitesine katılmak nispeten zordur. Bugün internette gizlenen sayısız tanışma siteleri nedeniyle sadece birkaçı itibarını kanıtladı. Gerçekten de, bir web sitesi kullanıcıların romantizm, flört etme ve flört etme konusundaki beklentilerini karşıladı ve o da Flirt.com!

Gerçekten de, sektörde uzun yıllar boyunca, bu web sitesi aynı zamanda diğer en yüksek puanlı tanışma platformlarıyla rekabet eden dikkate değer bir marka olmuştur. Kesinlikle, yalnızca kaydırarak, göz atarak ve tıklayarak, dünyadaki milyonlarca seçenek arasından anında bir tarihe sahip olacaksınız.

Flört incelemesine bir göz atın.

Artıları:

 • Şüpheli bilgilere sahip üyeler, dolandırıcılığa karşı doğrulamaya tabi tutulur
 • Hızlı kayıt işlemi
 • Dünya çapında milyonlarca üye
 • Üyeler genç ve aktif, genellikle 20-35 yaş arası
 • Günlük eğlence arayan birçok aktif üye var
 • Uygun fiyat 3 günlük Deneme mevcuttur

İNŞAAT:

 • Yalnızca premium üyeler mesaj gönderebilir
 • Bazı profillerin ayrıntıları ve bilgileri zayıf

# 8 - Tinder

Tinder

Tinder, özelliklerini ücretsiz olarak kullanmanıza izin veren bir seks flört uygulamasıdır. Diğer flört uygulamalarının bir fiyat karşılığında sağladığı birçok özellik ve hizmet; Tinder'da hepsi ücretsizdir. Mesaj gönderme, indirme, fotoğraf yükleme ve yakındaki üyeleri bulma gibi işlemlerin tümü ücretsiz olarak kullanılabilir.

Bu nedenle, uygulama dünya çapında bir milyondan fazla abone kazandı. Böylece daha hızlı eşleşme bulma şansını da açar. Ek olarak, üyelerinin çoğu gündelik eğlence ve aktivitelerle ilgileniyor. Yani, seks, flört ve gündelik ilişkiler hoşunuza gidiyorsa. Elbette hepsini burada Tinder uygulamasında bulabilirsiniz.

Artıları:

 • Çöpçatanlık sistemi konumları kullanır
 • Ücretsiz mesaj gönderme
 • Ücretsiz fotoğraf yükleme
 • Tüm üyeler video görüşmelerine ücretsiz olarak erişebilir
 • Kontrol edilecek milyonlarca üye var
 • Aktif üyeler her gün yüksek
 • Kullanımı çok kolay
 • Hızlı kayıt işlemi

İNŞAAT:

 • Bazı insanlar mesajlara cevap vermiyor
 • Günde sadece 100 swipe sahiptir

# 9 - GetItON

getiton ana

GetItON, insanların gündelik seksi eğlenceli, daha kolay ve daha rahat bir şekilde bulmalarına yardımcı olan mükemmel bir ilişki sitesidir. Sofistike eşleştirme yaklaşımı, en iyi cinsel eşleşmelerinizi bulmada çok pratiktir. GetItON, bu sıralama ve mevcut özelliklerle kesinlikle dünyanın en ateşli ve en seksi kullanıcılarına verimli ve kolay erişim sunar.

GetItON'un tam incelemesi burada.

Artıları:

 • Büyük üyeler
 • Kullanıcılar aktif olarak katılıyor
 • Özellikler harika
 • Kolay bağlantı yöntemi
 • Tasarım harika

İNŞAAT:

 • Premium Üyelik gerektirir
 • Özellikler öncelikle premium kullanıcılar içindir

# 10 - Lovoo

Lovoo kaydı

Lovoo'nun bugün dünyanın en büyük, en hızlı genişleyen ve yaygın olarak kullanılan flört sitelerinden biri olması şaşırtıcı değil. 70 milyondan fazla benzersiz abonesi arasından seçilecek çok sayıda bekar var. Ancak sitenin başarısı sadece üyelerinin büyüklüğü ile ilgili değildir; ayrıca, IOS ve Android uyumlu uygulamalarının iyileştirilmesine ve sürekli olarak geliştirilmesine odaklanmasına da atfedilir. Bu noktada, bu çöpçatanlık uygulamasında aşkı bulan kişi sayısı ayda neredeyse 4K+'a yükseldi.

Lovoo'nun tam incelemesi için tıklayın.

Artıları:

 • Her türlü ilişkiye açık - ilişki, uzun süreli, flört, gündelik, arkadaşlık, ilişki, flört
 • Ücretsiz kayıt
 • Bildirilen sahte hesap yok
 • Yüksek oranlı eşleşmeler
 • Facebook kullanarak kayıt olabilir
 • Rulet eşleştirme sistemi
 • Doğrulanmış üyelerin rozetleri var
 • Uygun fiyatlı premium üyelik

İNŞAAT:

 • Bazı profillerde çok az ayrıntı var
 • Temel arama motoru

# 11 - baharatlı maç

baharatlı maç

Zevk, bilgi, ücretsiz ve eğlencesiyle tanınan SpicyMatch sitesi, swinger topluluğunu birinci sınıf bir sıcaklığa getiriyor. Ücretsiz bir hesap kullanarak, üyeler sitedeki tüm özelliklerde gezinebilir ve eş değiştirmeler için bir etkinlik veya partide çiftleri, bekarları ve grupları bulabilir.

SpicyMatch, üyelere hesaplarının içeriğini herkese açık veya gizli tutma özgürlüğü sağlar. Bazı insanlar, başkalarının görmesi için bir şeyleri dışarıda tutmakta rahat hissetmeyebilir. Her şeyden önce, sitenin doğrulama sistemi, tüm üyelerine dolandırıcıların tuzağa düşmesine izin verilmediğini garanti eder. Kurucular bu siteyi sadece swinger yaşam tarzına bir mekan sağlamak için inşa ettiler.

SpicyMatch incelemesi burada.

Artıları:

 • Swingers için forumlar mevcuttur
 • Kayıt hızlı ve kolaydır
 • Mobil uygulama indirilebilir
 • Özellikler çeşitli ve faydalıdır
 • Her gün çok sayıda üye aktiftir
 • Benzer ilgi alanlarına sahip üyeleri bulmak kolaydır

İNŞAAT:

 • Sitede sadece ücretli üyelerin erişebileceği özellikler var

# 12 - menteşe

Menteşe ana

Menteşe, ortalama çevrimiçi arkadaşlık sitelerinden daha fazlasını arayan herkes için mükemmel bir seçimdir. Uzun vadeli ortaklıklar ve anlamlı deneyimler arayanları bir araya getirmek için tasarlandı. Menteşenin temel amacı yıllar içinde hiç değişmedi ve bu, herkesin uygun eşleşmeleri bulmasına yardımcı olmak - ve hatta belki de bekarlık durumunuzu umutsuz bekardan "ilişki içinde" konumuna yükseltmektir.

Menteşe incelemesi için kontrol edin.

Artıları:

 • Modern uygulama tasarımı
 • İndirmek ücretsizdir
 • Ücretsiz mesajlaşma
 • Aktif üyeler
 • Dünya çapında milyonlarca kullanıcı

İNŞAAT:

 • Bazılarının daha az detaylı profilleri var

Son Not

Ashley Madison, evlilik dışı ilişkileri teşvik eder ve halkın yargılayıcı gözlerinden uzak bir ortamdır. Çoğu kullanıcı açık fikirlidir ve bir ilişkide bulunmalarına rağmen diğer seçenekleri araştıran insanlar burada yaygın olarak kabul edilmektedir.. Çok uzun zamandır etrafta ve o zamandan beri, her zaman yeni bir şeyler isteyen insanlara ... seks hayatlarına renk katmak için güvenli bir alan sağladı.

Benzer bir şey arayan bu kişilerden biriyseniz, Ashley Madison sizin için mükemmel bir çevrimiçi buluşma platformu olabilir. Gizliliği korumaya yönelik ihtiyati tedbirlere yemin ettikleri için kimliğinizin açığa çıkması konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.
Sizin için ne bekliyorsunuz? Şimdi AshleyMadison.com'a kaydolun ve bu özgürleşme hissine sahip olun sizinle aynı durumlara sahip insanlarla böylesine yargılayıcı olmayan bir toplulukta olmak.

benzer siteler simgesi Bu Kategorideki Diğer 75 Sitenin Tamamı İncelemeye Değer:

İnceleme Oku

5'te Gerçekten İşe Yarayan En İyi 2023 Arkadaşlık ve Sıradan Bağlantı Siteleri ~20-55 yaş arası, eşi olan ve olmayanlar için mükemmel! Bunlar kız sahibiymiş gibi davranan "sahte" ağlar değil, bunlar gerçek, dünyanın en büyük ağları. Top-5 Arkadaşlık ve Bağlantı Sitelerine Git Hey, otuzbir çekmenin oldukça heyecan verici ve havalı olduğunu biliyorum. Ama hiçbir şey […]

İnceleme Oku

3Fun İncelemesi ve Go12Fun.co Gibi En İyi 3 Bağlantı ve Arkadaşlık Sitesi Bana Go12Fun.co için 3 Alternatif Göster. Kaydırmaların kıvılcımlara yol açtığı ve mesajların arzu alevlerini körüklediği flört uygulamalarının vahşi dünyasına dalmaya hazır mısınız? Peki, sizi Go3Fun ile tanıştırayım, kendini flört uygulamalarının ustası ilan eden […]

İnceleme Oku

Shag2Night ve Shag12Night.com Gibi En İyi 2 Bağlantı ve Arkadaşlık Sitesi Göster Bana Shag12Night.com için 2 Alternatif Merhaba, heyecan arayanlar ve potansiyel muhabbet kuşları! Romantizm, bir miktar macera veya belki de unutulmaz bir tutku gecesi havasında olduğunuzu hayal edin. Peki ya size orada bir yerde pratik olarak bu adı taşıyan bir platform olduğunu söylesem […]

İnceleme Oku

Bicupid İncelemesi ve Bicupid.com Gibi 12 Birinci Sınıf Seks Arkadaşlığı ve Bağlantı Sitesi Bana Bicupid.com için 12 Alternatif Göster İlginç! Biseksüel arkadaşlarımı seviyorum ve paylaşacak bir şeyim var; Bicupid, öyle! Hayır, henüz aşk ayı değil ama Aşk Tanrısının bazı sürprizleri var. Aşk, yakınlık ve tutku yalnızca Şubat ayında kutlanmamalıdır. […]

İnceleme Oku

Asian Singles Review & 12 AsianSingles.me Gibi En İyi Bağlantı ve Arkadaşlık Siteleri Bana AsianSingles.me için 12 Alternatif Göster Elbette, herkes sert bir Asyalı seksin cazibesine karşı koyamaz. Bu masum görünümlü dişiler, size elle tutulur samimi bir macera yaşatmaya hazır. Dahası, Asyalı hatunlar görünüm, fetiş ve çekicilik açısından çeşitlilik sunar. Ama bunu yapan şey […]

İnceleme Oku

MissTravel ve MissTravel.com Gibi Ziyaret Edilmesi Gereken 12 Bağlantı ve Seks Arkadaşlık Siteleri Bana MissTravel.com için 12 Alternatif Göster Y kuşağı dostlarım, çünkü paylaşacak sulu bir sırrım var! Yani, hepimiz biliyoruz ki, biz Y kuşağı, sadece maddi mülkleri istiflemekle kalmayıp, tamamen deneyimlerle ilgiliyiz. Keşfetmek için orada olabileceğimiz zaman kimin bir eve ihtiyacı var?

İnceleme Oku

Millionaire Match & 12 En İyi Şeker Arkadaşlık ve MillionaireMatch.com Gibi Diğer Seks Arkadaşlık Siteleri Bana MillionaireMatch.com için 12 Alternatif Göster Selam millet! Yıldızların sıralandığı ve sevginin en iyi insanlara giden yolu bulduğu MillionaireMatch'in göz kamaştırıcı krallığına doğru adım atın. Başarılı bireylerin ve çekici bekarların […]

İnceleme Oku

BBW Sex Dates Review & 12 BBWSexDates.net Gibi En İyi Bağlantı ve Arkadaşlık Siteleri Bana BBWSexDates.net için 12 Alternatif Göster Azgın BBW'ler beni dürtüyor! BBW Sex Dates'i keşfetmemi ve büyüleyici özelliklerini dünyaya haykırmamı istiyorlar. Bu bayanlar büyük, yumuşak göğüsleriyle aşırı çekiciyken nasıl hayır diyebilirim? […]

İnceleme Oku

Lush Flirt İncelemesi ve LushFlirt.com Gibi Ziyaret Edilmesi Gereken 12 Seks Arkadaşlık/Bağlantı Sitesi Bana LushFlirt.com için 12 Alternatif Göster Hey, zevk arayan dostlar! LushFlirt'in baştan çıkarıcı dünyasının derinliklerine dalmaya hazır olan dostun Dudethrill burada. Şimdi, hepimiz biliyoruz ki bazen, sadece porno izleme havasında değilsiniz – […]

İnceleme Oku

NUiT Review & 12 Nuitapp.com Gibi En İyi Bağlantı ve Arkadaşlık Siteleri Bana Nuitapp.com için 12 Alternatif Göster Hey, yıldız gözlemcileri! Sizi anlayan birini bulamadan sola ve sağa kaydırmaktan bıktınız mı? Birinin size uygun olup olmadığını bilmek için bir profil resminden daha fazlasına mı ihtiyacınız var? Korkma! Astroloji tabanlı flört uygulaması NUiT […]

İnceleme Oku

Together2Night İncelemesi ve Together12Night.com Gibi En İyi 2 Bağlantı ve Seks Arkadaşlık Siteleri Bana Together12Night.com için 2 Alternatif Göster iyi vakit geçirmekle ilgilenir. Çeşitli bağlantı siteleri ve uygulamalarından seçim yapabilirler, ancak […]

İnceleme Oku

One Night Friend Review & TOP 12 Onenightfriend.com Gibi Bağlantı ve Buluşma Siteleri Bana Onenightfriend.com için 12 Alternatif Göster Son randevunuzun üzerinden aylar veya yıllar geçti sanırım, değil mi? Belki de işte çok fazla zaman geçirdiniz. Belki de dışarı çıkma, randevu alma ve eğlenme zamanı gelmiştir! Senin varmi […]

İnceleme Oku

Hily Review & TOP 12 Hily.com Gibi Arkadaşlık ve Bağlantı Siteleri Bana Hily.com için 12 Alternatif Göster Yıllardır düzinelerce çevrimiçi flört ve ilişki kurma web sitesini değerlendirdim. Çok azı oldukça etkilidir, geri kalanlar ise ana akım sahnede hafife alınır. Ancak bu inceleme için, popüler ve uzun süredir devam eden bir bağlantıyı test etmeyi seçtim [...]

İnceleme Oku

Jaumo Review & TOP 12 Jaumo.com Gibi Arkadaşlık ve Bağlantı Siteleri Bana Jaumo.com için 12 Alternatif Göster Dünya çapındaki insanlar ruh eşlerini bulmayı ve hayatlarının geri kalanında sevgi dolu ortaklıklar kurmayı umuyorlar. Bu nedenle, ilişki kurma ve flört uygulamaları ve siteleri bu günlerde internette mantar gibi patlıyor, ve en iyilerini seçmek […]

İnceleme Oku

Seyahat Arkadaşlarınızı İncelemeniz ve En İyi 12 Arkadaşlık ve İlişki Siteniz yourtravelmates.com gibi Bana YourTravelMates.com için 12 Alternatif Göster Günümüzde seyahatle ilgili yüzlerce flört ve refakatçi bulma hizmeti var. Birkaç web sitesi belirli bir nişe odaklanırken, diğerleri çok daha geniş bir kitleye hitap eder. Bu özel seçenekler arasında YourTravelMates var. 2016 yılında LOS Networks, […]

İnceleme Oku

Undertable & Undertable.co gibi En İyi 12 Karma ve Seks Arkadaşlık Siteleri Undertable.co için 12 Alternatif Göster Undertable! Bu site adı, masanın altında tam olarak ne olduğunu düşünmemi sağlıyor. Oh, sırlar, yalanlar, aldatma ve buharlı karşılaşmalar masa altı sahnelerini sarıyor. Film ve dizi izlemeyi seviyorsanız, masa altı senaryolarının nasıl […]

İnceleme Oku

Heated Affairs İnceleme ve En İyi 12 Premium Hile ve İlişki Sitesi Heatedaffairs.com gibi Bana HeatedAffairs.com için 12 Alternatif Göster Evli çiftler bazen birbirlerine olan sevgilerinin zamanla azaldığını ve duygularını uyuşturduğunu fark eder. Yeni gelişen duyguların acele etmesini isterken, önceki çekiciliğini bırakıp bırakmadıklarını kontrol edebilirler. Bu yüzden, […]

İnceleme Oku

BuddyBang & TOP 12 İlişki ve Seks Arkadaşlığı Sitesi Buddybang.xmatch.com Gibi Bana Buddybang.xmatch.com için 12 Alternatif Göster İster bir taahhüt ister sıradan bir şey arıyor olun, uygulamaların ve web sitelerinin sizin için uygun olup olmadığını söylemek zor olabilir. yeniden atlamak otantik. Bildiğiniz gibi, bu platformlarda bir sürü dolandırıcı, sahte hesap ve […]

İnceleme Oku

Biz HER İnceleme & Weareher.com Gibi En İyi 12 LGBTQ+ ve Diğer Seks Arkadaşlık Siteleriyiz WeareHer.com için 12 Alternatif Göster Tüm LGBTQ+ topluluğu için iyi haberlerim var çünkü sizin için güvenli ve açık bir platform sunabilen yeni bir uygulama var. hepiniz. Tanıtıyoruz… HER! Belki bu uygulamayı duymuş veya görmüşsünüzdür […]

İnceleme Oku

Xmatch İnceleme ve Ziyaret Edilmesi Gereken 12 Arkadaşlık, Kişisel İlanlar ve xmatch.com gibi Bağlantı Siteleri Bana xmatch.com için 12 Alternatif Göster İster uzun süreli bir ilişki ister sadece bir gecelik bir kaçamak arıyor olun, dünya çapında web ve flört uygulaması hizmetleri şeyleri her zamankinden daha erişilebilir hale getirdi. Tabii ki, günümüzde pek çok sıradan çöpçatanlık sitesi olduğu için, […]

İnceleme Oku

Kippo İncelemesi & TOP 12 Arkadaşlık ve İlişki Sitesi Kippoapp.com Gibi Bana KippoApp.com İçin 12 Alternatif Göster Bugünün özelliği için, dijital çöpçatanlık dünyasında tipik olarak “göz ardı edilen” bir alana hitap etmeye çalışan bir flört servisini keşfedeceğiz: oyuncular. Oyuncuların esas olarak “inekler” olduğu klişesine katılmasam da çok az gerçek var […]

İnceleme Oku

Badoo İncelemesi ve EN İYİ 12 Randevu ve Bağlantı Sitesi badoo.com gibi Bana badoo.com için 12 Alternatif Göster Kullanımı çok zor olan bağlantı sitelerine veya uygulamalara rastlamak oldukça üzücü. Neredeyse değersiz olmasının ne kadar kafa karıştırıcı ve karmaşık olduğunu hayal edin! Şans eseri, bir flört ve ilişki uygulaması olan Badoo ile tanıştığımda […]

İnceleme Oku

Parship İnceleme ve 12 En İyi Arkadaşlık ve Bağlantı Siteleri Parship.com Gibi Bana Parship.com için 12 Alternatif Göster İhtiyaçlarınızı ve uzun vadeli bir bağlantı kurma hayallerinizi karşılayacak mükemmel arkadaşlık sitesini bulmaktan bıktınız. Ağlamayı kes çünkü Parship yalnız gecelerinizi kucaklamak için burada. Bu site, etkili bir uyumluluk […]

İnceleme Oku

LoveAwake İnceleme ve TOP 12 Kişisel İlanlar ve Loveawake.com Gibi Seks Arkadaşlık Siteleri Bana LoveAwake.com için 12 Alternatif Göster Çevrimiçi ilişki ve flörtlerin yaygınlığına rağmen, birkaç kişi hala zavallı hayatlarının bu yönünü arkadaşlarından ve ailelerinden saklamayı seçiyor. Ama dürüst olmak gerekirse, trende katılmak konusunda yanlış hissetmenize gerek yok […]

İnceleme Oku

Clover & Top-12 Flört ve Bağlantı Siteleri Clover.co Benzeri Clover.co Tinder için 12 Alternatif Göster? Menteşe? Eminim bu uygulamaları daha önce görmüş veya kullanmışsınızdır. Ama burada olduğuna göre, sanırım beklediğin kadar hoş değildi. Eğer durum buysa, sizi Clover ile tanıştırayım! Swipe tabanlı flört programları ve eşleştirme odaklı […]

İnceleme Oku

RedHotPie 12 Ziyaret Edilmesi Gereken İlişki/Arkadaşlık Siteleri redhotpie.com'a benzer RedHotPie.com için 12 Alternatif Göster Kırmızı, sıcak ve taze! Dünyada modaya uygun bir bağlantı sitesi olan RedHotPie'den bahsediyorum. Azgın erkeklere, kızlara, aşıklara ve hatta gruplara seks, eş değiştirme partileri ve vahşi cinsel maceralar bulmasında yardımcı olmaya çalışan etkileyici özelliklere sahiptir. Özellikle […]

İnceleme Oku

GetItON ve En İyi 12 Ücretsiz Bağlantı Sitesi getiton.com gibi Bana Getiton.com için 12 Alternatif Göster Mükemmel eşinizi bulmakta zorlanıyor musunuz? GetItON gününüzü kurtarmak için burada. Bu site, daha iyi ve daha uygun bir bağlantı yolculuğu için gereken tüm araçları getirmeyi vaat ediyor. Aslında, sofistike bir sisteme sahip […]

İnceleme Oku

Pure.app'e Benzer En İyi 12 Ziyaret Edilmesi Gereken Seks Buluşması ve İlişki Siteleri Pure.app için 12 Alternatif Göster Anonim olarak takılan sözcükleri duyduğunuzda aklınıza ne geliyor? Sanırım bunların hepsi iyi şeyler çünkü "bağlanmak" teriminin kendisi kötü şöhretli bir şey. Ancak, bir anonimlik unsuru, […]

İnceleme Oku

Menteşe İncelemesi & Hinge.co Gibi En İyi 12 Arkadaşlık ve İlişki Sitesi Bana Göster Hinge.co için 12 Alternatif . Bazı kullanıcıların mükemmel eşleşmeler olup olmadığını değerlendirmek için resimlere güvenmek yerine, Hinge […]

İnceleme Oku

Feeld İnceleme ve En İyi 12 İlişki ve Günlük Arkadaşlık Sitesi Feeld.co gibi Bana Feeld.co için 12 Alternatif Göster Bugünlerde ilişki, flört, gündelik eğlence ve seks için bir sürü uygulama var. Bu ezici sayıda seçenekle, yalnızca birini seçmek beklediğinizden biraz daha zor olabilir. Ama elbette Dudethrill her zaman burada […]

İnceleme Oku

eHarmony İnceleme & 12 En İyi Premium Single, eharmony.com'a Benzer Arkadaşlık Siteleri Göster Bana eHarmony.com için 12 Alternatif Göster Her flört servisi ve platformu, flört ve ilişki ihtiyaçlarınız için kendi amaçlarına sahiptir ve muhtemelen bunun farkındasınızdır. Çevrimiçi flörtçülerin sayısız günlerini olası eşleşmeler arasında gezinmek için ayırması oldukça standarttır, ancak […]

İnceleme Oku

Coffee Meets Bagel & Top-12 Premium Arkadaşlık Siteleri coffeemeetsbagel.com'a benzer Show Me Coffeemeetsbagel.com için 12 Alternatif Sanal flörtün büyüsünü keşfetmekle ilgileniyor musunuz, ancak profiller arasında gezinerek dolaşmaya enerjiniz yok mu? Belki yardım edebilirim. Meet, CoffeeMeetsBagel veya halk arasında SPK olarak bilinir. Bu bir çöpçatanlık ve flört sitesidir […]

İnceleme Oku

Bumble İnceleme ve EN İYİ 12 Buluşma/Kişisel Site gibi bumble.com Göster Bana Bumble.com için 12 Alternatif Göster Dünyanın farklı yerlerinden, yaşam tarzlarından, cinsel yönelimlerinden ve ilişkilerden insanların artık çeşitli flört platformlarına ve uygulamalarına sahip olduğu bu modern dünyada yaşıyoruz. . Ancak çevrimiçi sayısız rekabete rağmen, öne çıkan bir tane var - Bumble.com. Bu kaltak […]

İnceleme Oku

Find-Bride İnceleme ve En İyi 12 Kişisel İlan ve Find-bride.com gibi Seks Arkadaşlık Siteleri Find-bride.com için 12 Alternatif Göster Mükemmel bir sevgili bulmak çok sıkıcı ve zor bir süreçtir. Yapabilecek bir “eş” bulmayı hayal edin? Muhtemelen şimdi pes etmeyi düşünüyorsun, ama bekle, trajik, çaresiz hayatına ışık tutmana yardım edeyim. […]

İnceleme Oku

Sugarbook & TOP-12 Sugar Baby/Baba ve Sugarbook.com Gibi Seks Arkadaşlık Siteleri Bana Sugarbook.com İçin 12 Alternatif Göster Sugar Dating için saygın ve kötü şöhretli bir web sitesi burada ve bize flörtümüz için daha iyi ve daha güvenli bir çözüm sunuyor ihtiyaçlar. Sugarbook, 2017'den beri faaliyet gösteriyor ve o zamandan beri, dünya çapındaki kullanıcıları asla başarısızlığa uğratmadı […]

İnceleme Oku

Happn ve 12 Ziyaret Edilmesi Gereken Arkadaşlık Siteleri happn.com'a Benzer Bana Göster happn.com için 12 Alternatif oldukça şaşırtıcı görünüyor. Aslında, sadece doğru olanı seçerken bunalmış hissedeceksiniz. İyi bir şey […]

İnceleme Oku

Lovoo 12 Mutlaka Ziyaret Edilmesi Gereken Arkadaşlık Siteleri lovoo.com Benzeri Göster Bana lovoo.com için 12 Alternatif Göster Bugün, dikkatimi çeken başka bir tanışma sitesinden bahsedeceğiz. Duyduğuma göre Lovoo, sosyal ağ stilini havalı bir şekilde bir araya getirerek benzersiz bir flört konseptini içeren harika bir flört sitesi. Gören herkes için umut verici bir mekana benziyor […]

İnceleme Oku

Theleague.com'a Benzer Lig İncelemesi ve En İyi 12 Yetişkin Arkadaşlık Sitesi Theleague.com için 12 Alternatif Göster Bana buradasın—ve TheLeague'in incelemesi için burada olduğuna göre, belki de Tinder'ın pek de dolu olmadığını fark etmişsindir. tıpkı sizin gibi eşit derecede tutkulu, entelektüel ve kariyer odaklı ortaklarla, değil mi? O halde doğru yere geldiniz […]

İnceleme Oku

Match.com İncelemesi ve En İyi 12 En İyi Bekar, Kişisel, Yetişkin Arkadaşlık Siteleri match.com gibi Bana Match.com için 12 Alternatif Göster Çevrimiçi çöpçatanlık sahnesinde bir "kral" isimlendirmem gerekse, Match.com tartışmasız ön taraf. Bu site kesinlikle en kapsamlı site olarak ününü sürdürmek için büyük bir baskıya sahiptir […]

İnceleme Oku

PlentyofFish İnceleme & TOP 12 Bekarlar ve pof.com Gibi Yetişkin Arkadaşlık Siteleri Göster Bana POF.com için 12 Alternatifler Günümüzde kesinlikle birçok tanışma sitesi var, ancak PlentyofFish grup arasında oldukça farklı. Ücretsiz sohbet servisi çok sayıda katılımcıyı cezbetti ve bu yüzden doğrudan yıldız oyuncuların zirvesine çıktılar […]

İnceleme Oku

SecretBenefits & TOP 12 Sugar Dating ve Sex Dating Sites Like secretbenefits.com gibi Bana Secretbenefits.com için 12 Alternatif Göster Bir SugarDaddy veya SugarBaby her zaman hem sınıf hem de değer açısından birinci sınıf bir çöpçatanlık hizmetine nasıl erişileceğini bilmek ister. Elbette siteyi yönetmenin kolay, rahat ve keyifli bir yolu, siteye bakarken olmazsa olmaz […]

İnceleme Oku

SwingersDateClub.com gibi SwingersDateClub.com gibi TOP Bağlantı ve Seks Arkadaşlık Siteleri SwingersDateClub.com için 12 Alternatif Göster SwingersDateClub, sallanan yaşam tarzıyla ilgilenen herkes için sosyal bir buluşma yeridir. SDC olarak da anılan bu platform, internetin en eski ve en iyi bilinen swingers gruplarından biridir. Site erken kuruldu […]

İnceleme Oku

Zoosk İncelemesi ve 12 En İyi Yetişkin Arkadaşlık, Zoosk.com Gibi Buluşma Siteleri Bana Zoosk.com İçin 12 Alternatif Göster Biriyle yüz yüze bağlantı kurmaktan çekiniyor ve çekiniyorsan, çevrimiçi çöpçatanlık hizmetleri yararlı bir alternatif olabilir. Son yıllarda, bugüne kadarki en hızlı yol olarak bir masaüstü/mobil uygulama ortaya çıktı. Zoosk olarak bilinen, basitlik […]

İnceleme Oku

Fling.com İncelemesi ve Fling.com Gibi En İyi 12 Seks Arkadaşlık Sitesi Bana Fling.com İçin En İyi 12 Alternatifi Göster Fling.com'da sevişmeye hazır olun! Milyonlarca takipçi ve sitenin nesiller boyu etkileşimi göz önüne alındığında, Fling.com doğru bir şey yapıyor olmalı. En iyi bilinen “bağlantı” web sitelerinden biridir ve […]

İnceleme Oku

NoStringsAttached İnceleme ve En İyi 12 Kişisel İlan, Yetişkin Arkadaşlık Siteleri nostringsattached.com gibi Nostringsattached.com için 12 Alternatif Göster NoStringsAttached, samimi ilişkilere hevesli azgın bekarlar için özel olarak geliştirilmiş bir seks flört veya ilişki platformudur. Ayrıca sıkılan evli erkeklerin kıskançlıklarına yakalanma korkusu olmadan evlilik dışı aşkların keyfini çıkarabilecekleri güvenli bir […]

İnceleme Oku

Mixxxer İnceleme & TOP 12 Karmaşa ve Seks Arkadaşlığı Siteleri mixxxer.com Gibi Bana Mixxxer.com için 12 Alternatif Göster Bir eş değiştiren, kahrolası dolandırıcı veya seks arayan azgın bir adam mısınız? Her neyse, önemli değil çünkü Mixxxer'de hepimiz için bolca yer var. Toplumsal, ahlaki bütünlüğe zarar vermeden cinsel istek ve ihtiyaçları açıkça ifade etmek, […]

İnceleme Oku

TSDates.com ve TSDates.com Gibi TOP 12 Seks Arkadaşlığı Siteleri Bana TSDates.com için 12 Alternatif Göster İçeri girmek, yirmi birinci çağda yaşamanın cazibesidir. Dünyanın her yerindeki topluluklar cinsiyete, cinsel yönelime ve daha pek çok şeye dayalı önyargıların üstesinden geliyor. Bu nedenle, Çevrimiçi flört, yaşam tarzımızın büyük bir kabul gördüğünü gördüğümüz bir parçasıdır […]

İnceleme Oku

AdultMatchMaker İncelemesi ve (Top-12) AdultMatchMaker.com.au gibi Seks Arkadaşlık Siteleri Bana Göster 12 AdultMatchMaker.com.au için Seks Arkadaşlık Sitesi Alternatifleri Kaçış ve heyecan arayışımıza çözümler sunan dünya çapındaki tanışma sitelerine Yaşayın. Flört sitelerinden bahsetmişken, AdultMatchMaker.com.au flört halkının kalbine dokundu. Bu yazı itibariyle, AdultMatchMaker Avustralya'nın en […]

İnceleme Oku

BDSM.com İncelemesi & bdsm.com Gibi Diğer 12 BDSM Sitesi BDSM.com için 12 Alternatif Misyonerlik pozisyonu bazı insanlar için iyidir, ancak biraz sapık, aşağı inmek istiyorsanız kimseye zarar vermez. Her şeyi bitirdikten sonra, vanilyalı seksin sıkıcı göründüğünü düşünmüyor musun? BDSM.com'da, […]

İnceleme Oku

IAmNaughty Review ve IAmNaughty.com gibi EN İYİ 12 Yetişkin Arkadaşlık Siteleri IAmNaughty.com için 12 Alternatif Gösterin Cinsel arzularımızın ve maceralı seks hayatını deneyimleme heyecanımızın en yüksek zirvesine ulaştığı zamanlar vardır. IAmNaughty sizi beladan kurtarmak ve bunun yerine flört dürtülerini yerine getirme şansınızı artırmak için burada. Doğrusu, burası doğru yer […]

İnceleme Oku

FreeLocalDates Review & Freelocaldates.com Gibi En İyi 12 Arkadaşlık Sitesi Freelocaldates.com için 12 Alternatif Göster Resmi URL: https://www.freelocaldates.com Aramayı, flört etmeyi, konuşmayı ve başkalarıyla fotoğraf paylaşmayı seviyor musunuz? Etkileşimli özellikleri kullanarak potansiyel ortakları keşfetmeye yardımcı olacak bir mekana sahip olmak ister misiniz? Öyleyse, FreeLocalDates sizin en güvenilir bilgi ve eğlence kaynağınızdır, hepsi […]

İnceleme Oku

InstaBang.com İnceleme & 12 En Büyük Seks Arkadaşlığı Uygulamaları ve Instabang.com gibi Siteler Instabang.com için 12 Alternatif Göster Resmi URL: https://www.instabang.com Instabang, bağlantıları bulmanıza yardımcı olan popüler seks buluşma web sitelerinden biridir benzer düşünen insanlar arasında. Başka bir popüler tanışma sitesi olan Uberhorny'nin de yaratıcıları olan web sitesinin geliştiricilerine teşekkürler. Gibi […]

İnceleme Oku

Flirt.com İncelemesi & Flirt.com gibi 12 En İyi Yetişkin Arkadaşlık Siteleri ve Flirt.com gibi 12 En İyi Yetişkin Arkadaşlık Siteleri Bana Göster Flirt.com için 12 Alternatif Gerçek ve şaşırtıcı sayıda özelliğe sahip bir çevrimiçi yetişkin buluşma web sitesine katılmak nispeten zordur. bul. Bugün İnternette pusuya yatmış çok sayıda tanışma sitesi nedeniyle, […]

İnceleme Oku

XDating İncelemesi ve xDating.com Gibi En İyi 12 Yetişkin, Seks Arkadaşlık Sitesi Bana xDating.com için 12 Alternatif Göster XDating, her yetişkin için benzersiz bir seks buluşma sitesi. Kesinlikle, cinsel partner, ilişki kurma ve gündelik ilişkiler bulmanın en iyi yollarından biridir. Öyleyse, uzun vadeli ciddi bağlantılar içindeyseniz veya ruh eşinizi buluyorsanız, kesinlikle [...]

İnceleme Oku

BangLocals & 12 (Ziyaret Edilmesi Gerekenler) BangLocals.com Gibi Seks Arkadaşlık Siteleri BangLocals.com için 12 Alternatif Göster Hiç çevrimiçi seks buluşma web sitesini denediniz mi? Cevabınız hayır ise, o zaman harika cinsel ilişkiler ve ilişki yaşama şansını kaçırıyorsunuz. Banglocals, seks, randevular, […] için mükemmel bir eşleşme arayan kişiler için mutlaka ziyaret edilmesi gereken bir web sitesidir.

İnceleme Oku

HornyMatches & HornyMatches.com gibi 12 (En İyi) Seks-Arkadaşlık Siteleri Göster Bana HornyMatches.com için 12 Alternatif Daha hızlı ve daha iyi yollarla gündelik flört ve ilişki mi arıyorsunuz? O halde, HornyMatches tüm arzunuzun cevabıdır. Bu web sitesi yetişkin seks buluşmaları içindir ve gündelik eğlence arayan insanlara hitap eder. Dolayısıyla, […] ile ciddi şekilde ilgileniyorsanız

İnceleme Oku

Milfaholic & 12 (En İyi) MILF Seks ve Milfaholic.com gibi Arkadaşlık Siteleri Bana Milfaholic.com Anne için 12 Alternatif Göster Ben Sikişmek İsterdim, ya da popüler bir terimle MILF. Tartışmalı gelebilir, ancak yaşlı kadınları bağlamak ya da becermek isteyen çok sayıda insan var. Açıkçası, bir MILF arzulamak sevişmede yaygın bir fetiş. Ancak, […]

İnceleme Oku

Passion.com İncelemesi ve Passion.com URL'sine Benzer 11 En İyi Kişisel, Bekâr Siteleri: https://passion.com Passion.com için 11 EN İYİ Alternatif Göster Normal bir tanışma sitesi ile yetişkin bir site arasında kalan Passion.com, insanları tam ve samimi fiziksel bağlantılar kurar. Zaten uzun süredir buralardalar ve bu alanda bir üne kavuştular […]

İnceleme Oku

Fuckbook & 12 (En İyi) Sex Dating Siteleri Fuckbook.com URL'sine Benzer URL: https://www.fuckbook.com Fuckbook.com için 12 Alternatif Göster Web Sitesi Kendisi Sadece ismine bakarak bunun ne olduğunu hemen anlayabilirsiniz site tamamen ilgilidir. Fuckbook temelde, gündelik cinsel buluşmalar arayanlar için Facebook'tur. Yani açıkçası bu […]

İnceleme Oku

Uberhorny İncelemesi ve Uberhorny.com'a Benzer EN İYİ 11 Kişisel / Arkadaşlık Sitesi UberHorny.com için 11 Alternatif Göster Çevrimiçi arkadaşlık dünyasında yeni değilseniz, bugüne kadar seçkin ve popüler bir tanışma sitesi olan Uberhorny'yi duymuş olmalısınız . Sıradan eğlence, buluşma ve tutkulu ilişkiler kurmak için bir platform arayan insanlar için, […]

İnceleme Oku

Whiplr & En İyi 11 BDSM ve Whiplr.com'a Benzer Kişisel Siteler Whiplr.com için 11 Alternatif Göster The Whiplr'ın Sitesi Itself Whiplr, temelde gündelik seks ve BDSM bağlantılarını arayan kişilere hitap eden uygulama tabanlı bir yetişkin buluşma platformudur. Nişi, fetiş randevusu içindekiler içindir ve herhangi bir düzenleme yapmayanlar içindir, çünkü görünüşe göre [...]

İnceleme Oku

FriendFinder-x.com için 11 Alternatif Göster Tüm Konu Nedir? Friend Finder-x, ilişki ve gündelik seks arayanlar için iyi bilinen sitelerden biridir. Diğer platformları ile birlikte Friend Finder Ağı tarafından yönetilmektedir. Friend Finder Network altında olduğundan, sitenin […]

İnceleme Oku

ALT.com için 15 Alternatif Göster Seks pek çok yönden gelişti, hatta başkaları için bir yaşam tarzı haline geldi. Diğerleri için misyonerde seks yapılmazsa bu bir tabu gibi görünebilir. Bununla birlikte, misyoner olmayan seks birçok ülkede geniş bir memnuniyetle karşılandı. Aslında, […]

İnceleme Oku

Sudy URL: https://www.sudy.app/ 11 Şeker Arkadaşlık Sitesi Sudy.app için Alternatifler Göster Belki de seksi, genç bir partnerin şirketini arayan zengin bir erkek veya kadınsınız ... Size maddi faydalar sağlayacak bir ilişki içinde olmak isteyen çekici birey, diğer bir deyişle şeker babalarla ilişki kurmak veya […]

İnceleme Oku

Cougared URL'si: https://www.cougared.com Cougared.com için 12 MILF Flört Alternatifini Göster Şunu hayal edin - ateşli, seksi ve cinsel içerikli 40'lık şeyleri ilişki arkadaşınız olarak. Cougar'lara dahil olmak baştan çıkarıcı ve duygusal olabilir; kulağa gerçek olamayacak kadar iyi geliyor ama Cougared.com gibi bazı harika platformların yardımıyla sizin için gerçekleşecek. Daha eski […] ile bağlantı kuruluyor

İnceleme Oku

Whatsyourprice İncelemesi ve whatsyourprice.com URL'sine benzer 12+ diğer harika şeker buluşma ve bağlantı siteleri: https://www.whatsyourprice.com Whatsyourprice.com Gibi 12 Benzer Siteyi Göster Whatsyourprice.com, şeker babalar ve mammasitalar için bugünün resim ve kahramanıdır. Akıllı telefonlar ve İnternet çağında, bağlantı siteleri oldukça uzun bir süredir trend olmuştur ve […]

İnceleme Oku

Düzenleme İnceleme URL'sini Arama: https://www.seeking.com Seeking.com için 12 Şeker Arkadaşlık Sitesi Alternatiflerini Göster (Ocak 2021'de güncellendi) - Buluşma dünyasında farklı bir eğlence arıyorsanız, şeker buluşması olabilir sizin için mükemmel olanı olun ve Seeking.com size çok yardımcı olabilir! Şeker randevusu, bazıları için biraz tartışmalı olabilir […]

İnceleme Oku

Swinglifestyle URL: https://www.swinglifestyle.com Swinglifestyle.com için 14 Alternatif Göster Modern toplumda günümüzde insanlarla tanışmak 123 kadar kolay olmuştur. Neredeyse herkesin interneti kullandığı bir nesilde yaşıyoruz ve sadece birkaç tıklama burada ve orada, istediğinizi zaten alacaksınız. Bu flört için de geçerli - […]

İnceleme Oku

CougarLife URL'si: https://cougarlife.com 11+ En İyi Cougar Flört ve Bağlantılı Web Sitelerini Göster Cougarlife.com Gibi Bir çok yaşlı kadın sadece tanışmak, bağlantı kurmak ve umarım yeni ilişkiler kurmaya başlamak için genç erkekleri arıyor. Bu modern dünyada, bugün yaşıyoruz, her şey daha kolay ve hızlı hale geldi - sadece birkaç tıklama ile […]

İnceleme Oku

Victoria Milan Web Sitesi Adresi: www.victoriamilan.com Victoria Milan İncelemesi 2020 - Evlilik Sonrası İlişkiler İçin Herhangi Bir Yararı Var mı? Artıları ve Eksileri Atlayın Yeni arkadaşlar, bağlantılar ve hatta gelecekteki flört ortaklarıyla tanışma hedefleri olan bekar erkek ve kadınlara hitap eden çevrimiçi buluşma platformlarına alışkınız. Tabii ki onlar […]

İnceleme Oku

BlackCrush Web Sitesi Bağlantısı: https://www.blackcrush.com Black Babe Online ile Bağlantı - BlackCrush.com'un Gözden Geçirilmesi Blackcrush'ın Artılarını ve Eksilerini Göster Hepimiz sevdiğimiz insanlarla ilgili tercihlerimiz ve zevklerimiz var ve çoğumuz diğerinin üzerine yazın. Çevrimiçi buluşma ve ilişki kurmayı denediyseniz, tercihleriniz ne olursa olsun […]

İnceleme Oku

Arkadaşlık için 10 Site GösterCougars Time, gerçekten büyük yaş boşlukları olan çiftleri görmenin nadir olmadığını kanıtladı. Daha genç kadınlarla çıkan yaşlı erkekler hiç de yeni değil, ancak her zaman daha genç erkeklerle çıkan yaşlı kadınları görmüyoruz. Ancak son zamanlarda, yaşlı kadınları ve onların genç erkek arkadaşlarını görmek bir şekilde "normalleşti". Cougars, […]

İnceleme Oku

Bana Çevrimiçi Bağlantılar için En İyi 9 Web Sitesini Göster Hepimiz yaşadığımız tüm kaos, gönül yarası ve hayal kırıklıklarının ortasında tek gerçek aşkımızı bulmak istiyoruz, ancak bu zaman alacaktır. Yani, kısa süreli heyecanlar yaşamak ve o andan itibaren hayatın tadını çıkarmak istediğimiz zamanlar vardır. Bağlantı aranıyor olabilir […]

İnceleme Oku

Ashley Madison İnceleme (2023) & AshleyMadison.com gibi En İyi 12 Arkadaşlık Siteleri AshleyMadison için 12 En İyi Alternatife Atla Ashley Madison, pek de tipik olmayan bir flört sitesi 2001'de başladı. yabancılarla yeni bir ilişki kuran AshleyMadison.com, erkek-kız arkadaşı olsun, kendini zaten adamış insanlar için yapılmıştır […]

İnceleme Oku

Dating.com Bana Dating.com'un Artıları ve Eksileri Dating.com Sitesinin Nihai İncelemesi Birçok aşk hikayesi çevrimiçi olarak ortaya çıktı. Birçok insan, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda çevrimiçi site olduğu için gerçekten yardımcı olan diğer insanlarla iletişim kurmak istiyor. Söylendiği gibi, dışarıda herkes için biri var… ki bu […]

En gidin