Güncellenme tarihi: 2 Aralık 2023

BDSM.com İncelemesi

& Bdsm.com Gibi Diğer 12 BDSM Sitesi

BDSM.com için 12 Alternatif Göster

BDSM-ev

Misyonerlik pozisyonu bazı insanlar için iyidir, ancak biraz sapık bir pozisyona inmek istiyorsanız kimseye zarar vermez. Her şeyi bitirdikten sonra, vanilyalı seksin sıkıcı göründüğünü düşünmüyor musun? BDSM.com'da yeni deneyimlere açık kişiler birbirleriyle tanışır ve onları en derin arzularını gerçekleştirmeye teşvik eder.

Resmi URL: https://www.bdsm.com

Görünüşe göre BDSM.com garip ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek. Mümkün mü? İyi bir şey olabilir veya mavi topların en zor hali olabilir. İyi bir şey, bu BDSM sitesindeki her öğeyi, özellikleri ve giderleri satır satır okuduk ve adil bir inceleme yaptık. BDSM.com'da konuya girip girmeyeceğinizi görmek için aşağıyı okumaya devam edin!

BDSM.com'un En Kirli ve En Kinkiest Tarafı

ATL.com'u ve diğer bazı çevrimiçi toplulukları da yöneten FriendFinder Ağı, BDSM.com'un yaratıcısıdır. ATL.com ve BDSM.com kesinlikle iki farklı web sitesi olmasına rağmen, ikisi arasında kullanıcı arayüzleri, politikaları, standartları, ödülleri, fiyatlandırma politikası ve topluluk bileşimi dahil olmak üzere birçok ortak unsur vardır. Bahsetmiyorum bile, iki web sitesi arasında neredeyse hiç görsel fark yok.

Bununla birlikte, ATL.com, spam ve sahte hesaplarla daha açık bir şekilde istila edilmiş gibi görünüyor. Buna karşılık, BDSM.com'un spamlar ve dolandırıcılık aktiviteleri dışında inanılmaz yüksek aktif kullanıcıları var. Web sitesinin trafik istatistiklerine göre, BDSM.com'u kullanan kişi sayısı son aylarda önemli ölçüde arttı. Genel olarak, BDSM.com web sitesinin ana amacı, aynı sapkın aktivitelerden hoşlanan başkalarını bulmaktır, böylece sıradan şeylere katlanmak zorunda kalmazsınız.

BDSM'nin Üye Kalitesi

Erkeklerin kadınlara oranı erkekler lehine biraz farklıdır. BDSM.com'da, çoğunlukla heteroseksüel aşıklar olmak üzere çiftler tarafından yönetilen birkaç profil vardı.

Üyelerimizin çoğu 25-34 yaş aralığındadır. Hepsinden öte, BDSM.com geniş bir uluslararası kullanıcı tabanına sahiptir. Amerikalılar, Fransızlar ve İngilizler, web sitesinin en hevesli kullanıcılarıdır. Web sitesi kullanıcılarının önemli bir kısmı Avustralya, Almanya, Finlandiya ve Polonya'dan geliyor.

BDSM.com, birincil amacı göz önünde bulundurulduğunda, geleneksel olarak uzmanlaşmış veya sıkı bir şekilde kontrol edilen web sitesi değildir. Medeni durumlarına, cinsiyet kimliğine veya ilgi alanlarına bakılmaksızın, cinsel yaşamını renklendirmek isteyen herkes burada kabul edilir.

BDSM.com'da Kayıt İşlemi

BDSM.com kaydı

Diğer Arkadaşlar Bulucu Ağı web sitelerinde olduğu gibi, BDSM.com'a kaydolmak ilk başta basittir. Ancak, daha derinlemesine hesap anketini bitirmek için biraz zaman gerekir. Anket hem kısa hem de uzun yanıtlar içerir; her ikisi de, diğer kullanıcıların cinsel yönelim ölçeğinde nereye düştüğünüzü anlamalarını sağlar; bu, böyle bir ortamda çok önemlidir.

BDSM.com'da İletişim Kurma

 • Flört

Flört göndererek başka bir üyenin onlardan etkilendiğinizi bilmesini sağlayın. Bu işlev bir kullanıcıyı anında bilgilendirir, bu nedenle çevrimiçiyse, etkileşim kurma olasılığınız yüksektir.

 • Aninda mesajlasma

Instant Messenger, BDSM.com tarafından sağlanan ve üyelerin web sitesindeki diğer kullanıcılarla bağlantı kurmasına ve iletişim kurmasına olanak tanıyan ücretsiz bir hizmettir. Bahsetmiyorum bile, bu özelliğin, herkesin istediği zaman kendi başına akış yapmasına ve yayınlamasına izin veren bir web kamerası işlevi var.

 • Doğrudan Mesajlar

Direkt Mesajlar yalnızca ücretli aboneler tarafından kullanılabilir. Bu yetenekler öncelikle metin mesajlarına uygulanmış olsa da, kullanıcılar başkalarına daha ilginç görünmelerini sağlamak için 'bling' fotoğrafları, özel albümleri paylaşma, 'güzelleştirici' ifadeler veya 'imzalama' da kullanabilir.

 • Sohbet Odaları
BDSM.com şimdi çevrimiçi

Aynı anda çok sayıda insanla iletişim kurmak istiyorsanız sohbet odalarına girebilirsiniz. BDSM.com'da, ilgi alanına veya alana göre sıralanmış bir dizi vardır. Size hitap eden ve erişim talep eden birini seçin. Bu etkinlikler, şüphesiz, yeni insanlarla tanışmak için mükemmel fırsatlardır. Bununla birlikte, bire bir görüşmeler, harika ilişkiler kurmanın tek yoludur.

 • Buzkıran

İyi bir etki elde etmek için, bağlantınız olmadığında bile tüm pikap sözlerinizi aynı anda kullanın. BDSM.com web sitesi ilgi alanlarınızı takip eder ve buz kırıcılarınızı yalnızca standartlarınıza uyanlara gönderir. BDSM.com'da, ücretli aboneler daha fazla esneklik ve kontrole sahip olmak için. Ancak, ücretsiz bir hesapla bile çok şey başarabileceğinizi belirtmekte fayda var.

BDSM.com Görsel Çekicilik ve Kullanıcı Deneyimi

Kuluçka Tasarımı

Bu web sitesi, basit ve kullanımı kolay bir arayüz tasarım arayüzü sunar. Teknik olarak düşünmeyen kullanıcılar için bu tasarım faydalı bir giriş görevi görür. Arkadaşlık sitelerinin mutlak kralı olmasanız bile, yetişkinlere yönelik şeyler için açlığınızı gidermek için onlardan yine de yeterince kaliteli "yaramaz" içerik alabilirsiniz. Çok sayıda çıplak insan fotoğrafı, iyi üretilmiş erotik eserler, yetişkinlere yönelik Web sitelerine yaramaz bağlantılar ve her yerde canlı şovlar göreceksiniz.

Web sitesi ana renkler olarak siyah ve kırmızı kullanır. İşte bunun hakkında söyleyebileceklerimiz: Açıkçası, bu palet lateksi, baskınlığı ve erotik kırbaçlamayı çağrıştırıyor; bu kavramları pazarlayan bir site gördüğümüzde, bunları seksi ve ilginç bir flört olarak düşünürüz.

Bu sapık arkadaşlık sitesinin üyeliği başlangıçta ücretsizdir, ancak yalnızca ana sayfaya erişmenizi sağlar. BDSM.com, kaydolduktan hemen sonra satın alabileceğiniz bir eklenti listesi ile sizi karşılıyor. Tüm garip filmler çevrimiçi listelerde yer alıyor ve standart üyeleri sizinle doğrudan iletişim kurmaya teşvik ediyor.

Daha da fazla özellik elde etmek için gümüş veya premium üyeliğe yükseltmeyi düşünebilirsiniz. Daha mantıklı olanı, eğer karşılayabiliyorsanız, tek bir toplu ödeme yapmaktır. Bu para kazanma seçimlerinin en önemli işlevleri, garip kişileri zahmetsizce bulmak ve yaramaz ilgi alanlarınızı takdir eden kişiler için sizi daha erişilebilir kılmaktır. Ek olarak, destek ekibimizden yirmi dört saat yardım alacak ve hatta videolar ve topluluk blogları oluşturma fırsatına sahip olacaksınız.

Gezinme: Bir Kullanıcı Deneyimi

BDSM.com, sunulanlar hakkında bir fikir edindiğinizde oldukça basit ve gezinmesi kolaydır. İlk başta gerekli tüm bilgileri bulmak biraz zor olabilir. Pek çok ayrıntı var ve ücretsiz olarak almak istediklerinizi aramak çok net değil. Özgürlüğünüzün değeri paha biçilemez, ancak seçenekleriniz de öyle! Ayrıca, web sitesi sorunsuz çalıştı ve herhangi bir özelliğini kullanırken herhangi bir gecikme veya çökme bulamadım. BDSM.com'un karmaşıklığını kavradığınızda, diğer her şey yerine oturmaya başlar.

BDSM.com'da İzlenecek Özel Özellikler

BDSM.com'un birçok özelliği var, ancak aşağıda kayda değer olanlar var.

BDSM.com Videoları
 • Birden Fazla Hesap Bağlama

Diğer yetişkin web sitelerinde hesaplarınız varsa, "Birden Fazla Hesap Bağlama" özelliğini kullanarak diğer hesaplarınızı birbirine bağlayarak arkadaş edinmeyi kolaylaştırabilirsiniz. Birinin sizi Yetişkin Arkadaş Bulucu Ağlarından birinde görüp tanımadığına bakın.

 • Canlı İşlem

Temel hesaplara sahip üyeler arasında "Canlı İşlem" bölümü en iyi seçiminizdir. En iyi yayıncılar, sohbet odaları, canlı şovlar ve IM işlevleri dahil olmak üzere bu sekmedeki tüm Canlı Modellere ücretsiz erişiminiz olacak.

 • Alışveriş

Diğer sapık üyeleri bulmanın yanı sıra, yatak odasında ilginç ve uyarıcı deneyimler sağlayacak seks oyuncakları da satın alabilirsiniz. Üyelere ayrıca belirli ürünlerde indirim sağlanır.

 • BDSM.com'da neler yeni?

En ateşli üyeleri, resimleri ve videoları ararsanız, BDSM.com arkanızda! "Sıcak Olanlar" bölümü, en iyi ve en çok talep gören içeriklere sahiptir.

 • gelişmiş Arama

Bir premium hesap satın alarak, daha fazla arama özelliğine erişebilirsiniz. Yaş, konum, tercih edilen bölge, kimin çevrimiçi olduğu vb. Gibi standart arama özelliği standart arama seçeneklerine dahildir.

Premium hesabınız varsa, takma adlar da arayabilirsiniz. Kesinlikle, üyenin takma adını arama motoruna yazmak ve profillerini keşfetmek, listelenen binlerce kişi arasında hesaplarına göz atmak için saatler harcamaktan çok daha hızlıdır.

BDSM.com Üyeliği ve Fiyatlandırması

BDSM.com Grupları
Ücretsiz Hesap Avantajları
 • Web sitesine göz atmak ücretsiz
 • Ayrımcılık kesinlikle hoş görülmez
 • Forumlara ve topluluk sohbetlerine yazın
 • Sınırlı sayıda özel mesaj gönderin
 • Üyelere göz atın ve resimleri görüntüleyin
 • Gruplara katılın
Ücretli Hesap Avantajları
 • Özel avantajlardan yararlanmak için hayran kulüplerine katılın
 • Fan kulübü üyeleri, modelin önceden kaydedilmiş etkinliklerine ve özel hayran kulübü kliplerine tam erişim elde eder
 • Akış sırasında en sevdiğiniz kamera modellerinizle iletişim kurabilirsiniz
 • Sanal hediyeler satın almak için jeton kullanın
 • Erotik filmlere izlemek, yayınlamak veya indirmek için erişilebilir
 • Aramalarda daha üst sıralarda yer aldığınızdan emin olmak için "Arama Vurgu" özelliğini kullanın
 • Doğrudan üyelerin profilinizi görüntülemesini ve konuşmanıza tepki vermesini sağlamak için "standart kişileri" kullanabilirsiniz.
 • Gümüş ve altın üyelikler, web sitesi deneyiminizi geliştirmenize yardımcı olacaktır
Silver Üyelik Fiyatı
 • 1 Aylık - 19.95 ABD doları (aylık 19.95 ABD doları)
 • 3 Aylık - 35.97 ABD Doları (aylık 11.99 ABD Doları)
 • 12 Aylık - 99.97 ABD Doları (aylık 8.33 ABD Doları)
Gold Üyelik Fiyatı
 • 1 Aylık - 29.95 ABD doları (aylık 29.95 ABD doları)
 • 3 Aylık - 59.97 ABD Doları (aylık 19.99 ABD Doları)
 • 12 Aylık - 149.97 ABD Doları (aylık 12.50 ABD Doları)

Emniyet ve Güvenlik

BDSM.com, kimlik hırsızlığı, taciz ve gasp, küfür ve finansal riskler söz konusu olduğunda üyelerin mahremiyetini korumayı taahhüt eder. Ayrıca, BDSM.com'da sorun yaşayan herkes için XNUMX saat müşteri destek hizmeti mevcuttur.

BDSM.com'un Artıları ve Eksileri

Artıları:

 • Web sitesinde gezinmek kolay ve basittir
 • Moderatörler profilleri izler ve düzenler
 • Ayrıntılı profiller
 • Sohbet odalarına, blog forumlarına katılın ve gelişmiş aramayı ücretsiz olarak kullanın
 • Hızlı kayıt süreci
 • Canlı kamera modelleriyle etkileşim kurabilirsiniz
 • Dünya çapında 170,000'den fazla aylık ziyaretçisi var
 • Mobil versiyonu destekler
 • Farklı cinsiyet ve cinselliğe açık
 • BDSM için özel web siteleri

İNŞAAT:

 • Reklamları var
 • Kaydolduktan sonra eşleşme önerileri sunmuyor
 • Kayıt olurken Facebook kullanma seçeneği yok
 • Mesaj göndermek yalnızca premium kullanıcılar içindir

Bdsm.com'a Benzer 12 Diğer BDSM Sitesi

# 1 - Yetişkin Arkadaş Bulucu

adultfriendfinder

Adult Friend Finder web sitesi dünya çapında oldukça popülerdir ve farklı kızlarla gündelik ve cinsel buluşmalar arayan seksen milyondan fazla üyeye sahiptir. Ayrıca, bu web sitesi Amerika Birleşik Devletleri'nde popüler hale geldi ve kullanıcıların iletişim özelliklerini kullanarak mükemmel bir cinsel eşleşme aramaları için mükemmel bir platform sağladı.

Dahası, çok eşli ilişkiler, tek eşlilik, çift paylaşımı, FuBu ve diğerleri dahil olmak üzere birçok gündelik düzenlemeler sunar. Gerçekten de, özellikle bekar insanlar ve cinselliklerini incelemeye istekli çiftler arasında, cinsel tercihleri ​​keşfetmek ve yatakta bir şeyler tatlandırmak için harika bir web sitesidir. Kolay gezinme ve kayıt işleminin hızlı bir yolu ile kullanıcılar 5 dakika veya daha kısa sürede bitirecekler.

Burada Adult Friend Finder'ın tam incelemesi

Artıları:

 • Ücretsiz kayıt
 • Sitenin üyeleri gündelik ilişkiler arıyor
 • Biseksüellere ve gey üyelere açık
 • Birbirinizle iletişim kurmak için birçok özellik var
 • Üyelerin bilgi alışverişi için bloglar ve gruplar oluşturmasına izin verilir
 • Videoları izlemede ve fotoğrafları görüntülemede ücretsiz özellik
 • Üyelerin her tür video ve fotoğrafı paylaşmalarına izin verilir ve ücretsizdir

İNŞAAT:

 • Kadınlardan daha çok erkek var

# 2 - 2fuck.com

2fuck navigasyon

İnternetteki tüm eskort web sitelerinde, öne çıkan sadece birkaç tane var. Bunlardan biri, dünya çapında üç milyon kayıtlı üyesi olan bir Escort web sitesi olan 2fuck.com'dur. Her gün giderek büyüyor. Ayrıca, web sitesi her gün seks yapmak isteyen herkes için gerçek ve otantik hizmetler sunuyor.

Üye olduğunuzda, profiliniz otomatik olarak uyumluluk eşleşmesinden geçecek ve size tercihlerinize uygun üye listeleri sunacaktır. Elbette, web sitesinin sizin rahatınız için rastgele üye aramadığını, bunun yerine eşleştirmeyi daha doğru hale getirmek için analitik bir süreç kullandığını söylemek kolaydır.

Için buraya tıklayın 2fuck.com tam inceleme

Artıları:

 • Dünya çapındaki üyeler milyonlara ulaşıyor ve her geçen gün artıyor
 • Web sitesinin tasarımı kullanıcı dostu ve anlaşılırdır
 • Herkes için ücretsiz kayıt

İNŞAAT:

 • Premium üyeler, yalnızca onlara erişebilen özel özelliklere sahiptir

# 3 - BangYereller

Banglocals

Hiç bir çevrimiçi seks buluşma web sitesini denediniz mi? Cevabınız hayır ise, harika cinsel ilişkiler ve ilişki yaşamak için en iyi şansı kaçıracaksınız. Banglocals, seks, randevular ve gündelik ilişkiler için mükemmel bir eşleşme arayan insanlar için ziyaret edilmesi gereken bir web sitesidir.

Dışarıdaki rekabetçi web sitelerinin sayısına bakılmaksızın, bugün en üst sırada kaldı. Gerçekten, hayatlarımız boktan bir iş ve strestir ve tek istediğimiz onu serbest bırakmanın rahatlatıcı ve sakinleştirici yollarıdır. Elbette, cinsel arzularımızı harekete geçirecek harika bir arkadaş, hayatı zevkle dolu hale getirebilir.

İyi bir şey, Banglocals, kayıt sırasında basit bir süreç kullanan bir seks flört web sitesidir, böylece herkes hemen zevk alacaktır. BangLocals sayesinde herkesin ateşli, seksi bir eş bulma şansı var.

BangLocals burada inceleyin.

Artıları:

 • İnsanlar bir seks randevusu ağı oluşturabilir
 • Diğer üyelerin profillerini aramak için ücretsiz
 • Resim ve video galerilerini görüntüleyin
 • İnsanlar sıcak üyelere derecelendirme verebilir
 • Kayıt ücretsiz ve kolaydır
 • Kişisel resimler göndermeyi veya herkese açık içerik yüklemeyi teşvik eder
 • Kişilerle metin veya e-posta yoluyla iletişim kurabilirsiniz

İNŞAAT:

 • X dereceli video yok
 • Deneme süresi yok

# 4 - Ashley Madison

Ashley madison

Ashley Madison eskort web sitesi, yalnızca çevrimiçi gördüğünüz tipik bir eskort sitesi değildir. 2001 yılında kurulan web sitesi, evli veya bağlı bir ilişkisi olan kararlı kişilere biriyle herhangi bir gizli ilişki arama özgürlüğü sağladı. Bu ana kadar, Ashley Madison yargılamadan bağımsız bir ortam sunmaya devam ediyor ve işler cesaret kırılmıyor.

Ashley Madison web sitesinin hizmetleri uzun yıllardır üyelerin taleplerine ve değişen yaşam tarzlarına göre değişmektedir. Olağanüstü özellikleri popüler hale geldi ve bugüne kadar üst sıralarda yer almaya devam ederek dünya çapında itibar kazandı.

İçin tıklayın Ashley Madison'ın tam incelemesi

Artıları:

 • Fotoğraf ve kişisel bilgilerin takdir yetkisini korur
 • Dikkat çekmeyen fotoğraf yüklemeyi teşvik eder
 • Ücretsiz kayıt ve kolay kayıt süreci
 • Android ve iOS telefonlarda uygulama olarak kullanılabilir ve çok fazla bellek alanı gerektirmez
 • Dünya çapında geniş bir üye topluluğu

İNŞAAT:

 • Bazı profiller çok fazla ayrıntı sağlamaz
 • Bazıları profil bilgilerini doldurmuyor

# 5 - FootFetish randevu

ayak fetişi

FootFetishDating.com on yıldır ortalıkta ve bu uzun süre boyunca, güzel fetiş arzuları ve çeşitli ayak oyunlarıyla ilgilenen bir milyondan fazla kişiyi topladı. Öyleyse, ayak fetişini seviyorsanız, kesinlikle burada mükemmel fırsatlara sahip olacaksınız.

Bu web sitesinde sevimli ayaklarını ve seksi ayak parmaklarını göstermeyi seven birçok kadın profili bulacaksınız. Üyeler, sıcak stilettolar giyen veya çıplak ayakla gittikleri fotoğrafları paylaşmayı severler - her ayak fetişisti kendini tatmin eder. Fetiş buluşma platformuna katılın ve hayal kırıklığına uğramayacaksınız.

Artıları:

 • Platformda dolandırıcı yoktur çünkü benzersiz adreslerine bakılmaksızın tüm hesapları engeller.

İNŞAAT:

 • Video yüklemek mümkün değil
 • Kullanılabilir görüntülü sohbet yok

# 6 - Alt.com

alt.com ana sayfası

En iyi kink escort sitesi olan Alt.com 1997 yılında kurulmuş ve o dönemdeki türünün ilk örneği olmasına rağmen itibarını o zamandan beri korumuştur. “50 Shades of Grey” in piyasaya sürülmesi ve başarısı, web sitesindeki kullanıcı sayısını artırdı çünkü daha fazla insan BDSM'ye açık fikirliydi ve karışıklıklar alt.com'a dünya çapında 5 milyon kullanıcı kazandırdı.

Alt size çok çeşitli seçenekler sunar. En sıradan ilişkiden, karışıklıkların ve fetişlerin alternatif dünyasına. Bu site asla hayal kırıklığına uğratmayacak. Bir partner aramaktan cinsel maceranızın tadını çıkarmak için sitede yapabileceğiniz çok şey var ya da sadece sitede yayınlanan videoları tarayabilirsiniz.

Tam Alt.com incelemesi burada.

Artıları:

 • On dili destekler
 • Video yükleyebilir veya canlı yayın yapabilirsiniz
 • Özel bilgilerin güvenliği ve güvenliği
 • Gün boyunca çok sayıda aktif üye
 • Ücretsiz üyelik mevcut
 • Güvenli site

İNŞAAT:

 • Kullanılabilir android uygulaması yok
 • Profil oluşturmak sıkıcı olabilir
 • Sahte profillerin varlığı

# 7 - fetlife

fetlife ev

FetLife, yetişkinler için bir tanışma sitesidir ve 2008 yılında geliştirilmiştir. Esas olarak fetişler, karışıklıklar ve BDSM dahil olmak üzere insanların cinsel fantezilerini gerçekleştirmek isteyen ve arzulayan bireylere odaklanır. Fantezinin gerçekleştirilmesine yönelik artan talep nedeniyle, FetLife dünya çapında sekiz milyondan fazla üyeye ulaşana kadar her geçen gün daha fazla üye kazanıyor. FetLife aracılığıyla üyeler gizli cinselliklerini ve fantezilerini yargılamadan özgürce ifade edebilir ve onları kucaklamalarına yardımcı olabilir.

Daha da iyi yapan şey, sitenin hizmetlerinin sürekli olarak iyileştirilmesini teşvik etmeye istekli özel destek ekibidir. Facebook gibi, FetLife'ın arayüzü ve prosedürü, arkadaş ekleme, duvar gönderme, takip işlevi ve mesajlaşma benzeri mesajlaşma özelliği dahil olmak üzere nispeten benzerdir.

Bakmak FetLife incelemesi.

Artıları:

 • Üyeler BDSM, fetişler ve karışıklıklar konusunda açık fikirlidir
 • Üyelerin çoğunluğu Amerika Birleşik Devletleri'nden
 • Üyelerin yaş aralığı 25 ila 34 arasındadır
 • Ücretsiz kayıt
 • Diğer üyelere ücretsiz mesaj alışverişi
 • Sekmeyi keşfet özelliği, belirli üyeleri daraltmaya yardımcı olur

İNŞAAT:

 • Diğer sosyal medya hesaplarını bağlamak mümkün değildir
 • Henüz App Store veya Google Playstore'dan indirilemiyor

# 8 - BDSM Bekarlar

bdsm single

BDSM Singles, kullanımı kolay arayüzü ile övünür. Site, diğer benzer düşünen insanlarla dumanı tüten BDSM seansları arayan bekarlar içindir. Henüz çok sayıda üyesi yok ama yine de vaat ettiklerini yerine getiriyor. Site algoritması, bulunduğunuz yere göre eşleşmeler önerir. Henüz etkinliklerine ikna olmayanlar için ücretsiz bir deneme sunuyor.

BDSM Singles, BDSM bekarlarının etkileşim kurması ve kaynaşması için bir toplantı sitesidir. Giriş sayfasına ilk geldiğinizde kesinlikle bir sürü şey oluyor. BDSMSingles.com, kırmızı ve siyah parlak tonların bir birleşimine sahiptir. IP adresinizi anında algılar ve mahallenizdeki sıcak bekarları görüntüler.

Artıları:

 • Çok sayıda insan egemen / efendi arıyor
 • Sapık insanları saklamak için "Küçük Kara Kitap" özelliği vardır
 • Ücretsiz deneme süresi
 • Hızlı ve kolay kayıt süreci
 • Sahte profillerden anında kurtulurlar

İNŞAAT:

 • Çok sayıda can sıkıcı reklam

# 9 - esaret.com

bondage.com ana sayfası

Sitenin yansıttığı görüntünün aksine, aslında rahat ve arkadaş canlısı bir topluluğa sahip. Bondage, daha büyük Friend Finder Ağının bir parçasıdır. Bu nedenle, sitenin bakımlı olduğundan ve yasal bir site olduğundan emin olabilirsiniz. Oldukça makul sayıda üyesi var, ancak diğer rakipleri kadar büyük olmamasına rağmen üyelerinin çoğu aktif. Bondage Club'da üyelerin kişisel deneyimlerini ve fikirlerini paylaşarak forumlarında etkileşimde bulundukları yeri görebilirsiniz.

Bondage.com'da, farklı BDSM ilgi alanlarına sahip 300'den fazla topluluğa katılabilirsiniz. Sadece cinsel tercihlerinizi girin ve sistem katılmak için en iyi grupları bulmanıza yardımcı olacaktır. Bu web sitesi bekarlara, çiftlere, heteroseksüellere, geylere veya lezbiyenlere açıktır. Ayrıca, aynı karışıklıklara ve konumlara sahip insanlarla zahmetsizce iletişim kurmak için sohbet odalarını ve anlık mesajlaşmayı kullanabilirsiniz.

Artıları:

 • BDSM ile ilgilenen kişilere özel
 • Yeni başlayanlar arasında kullanıcı dostu
 • Belirli fetiş gruplarını aramak ve katılmak mevcuttur
 • Bloglarda ve forumlarda düzenli güncellemeler
 • Aktif ve destekleyici üyeler

İNŞAAT:

 • Tam profilleri görüntülemek istediğinizde kayıt olmanız gerekir
 • Mesajlaşma yalnızca ücretli üyelik içindir

# 10 - fetiş.com

fetiş.com

Fetish.com web sitesinin çok görkemli bir adı var ve kesinlikle herkese benzer görkemli hizmetler sunuyor. Öyleyse, sapık seksten hoşlanan ve fetişlerden hoşlanan insanlar için, bu sizin için bir web sitesidir. Şehvetli tarafınızı serbest bırakın ve cinsel arzularınızı keşfedebileceğiniz insanları bulun.

Artıları:

 • Fetişten ve ilginçlikten hoşlananlar için mutlaka ziyaret edilmesi gereken web sitesi
 • Şaşırtıcı web sitesi tasarımı ve kullanılabilirliği basittir
 • İçerikler çok çeşitli ve büyük fetiş seçimleridir
 • Güvenlik ve koruma birinci sınıftır

İNŞAAT:

 • Çok sayıda üyesi yok

# 11 - BDSM Tarihi

bdsmdate.com

Elbette, şaplak atmak çok lezzetli. Burada BDSMDate'te kirli ve sapık seksi seven binlerce erkek ve kadın bulabilirsiniz. Canlı video akışı izlerken gelecekteki kölenize çapkın mesajlar göndermenin keyfini çıkarın. Neyse ki, kayıt işlemi herhangi bir müdahaleci soru veya gizli ayrıntı içermediğinden, bu web sitesinde anonim kalabilirsiniz. Web sitesi arayüzünün diğer web sitesiyle benzerlikleri olmasına rağmen, çok açık ve bazı mobil uyumlu seçenekleri açıkça gösteriyor.

İşte dolu BDSMDate incelemesi.

Artıları:

 • Web sitesinde ABD ve İngiltere sürümleri var
 • Kayıt ücretsizdir
 • Yerel karışıklıklara ve BDSM'ye odaklanır
 • Erkeklere kıyasla daha fazla kadın üye

İNŞAAT:

 • Tüm üyeler sikişmek ister
 • Yinelenen otomatik ödeme

# 12 - MaçBDSM

MaçBDSM

MatchBDSM web sitesi, günümüzün en iyi ve tanınmış esaret web sitelerinden biridir. BDSM yaşam tarzına hitap eder ve insanların eğlenmek için uygun eşleşmeleri bulmalarına yardımcı olur. Ayrıca garip bekarlara göz atabilir ve konuma göre üyelerle eşleşebilirsiniz. Ayrıca, arama özelliği tamamen ücretsizdir. Böylece, hangi şehirde olursanız olun, istediğiniz uygun BDSM partnerini bulabilirsiniz.

Artıları:

 • Toplantı sırasında güvenliği ve güvenliği sağlamak için üyeler için yönergeler vardır.
 • Web sitesi kullanmak ücretsizdir
 • Grup sohbeti oturumlarını kullanarak insanları bir araya getirir
 • Üyelik için uygun fiyat

İNŞAAT:

 • Üyeliği yükseltmek için can sıkıcı pop-up'lar

Karar

BDSM.com, neyin sıcak olduğuna dair hayat düşüncelerini ifade etmek isteyenler için popüler bir buluşma yeridir. Gerçekten de, bu konum, hem seks mesajlarına yeni başlayanlar hem de tecrübeli kinksterler için mükemmeldir. Bu sitenin sunduğu geniş özellikler sayesinde neredeyse herkes kendi cinsel alanını bulabilecek.

BDSM.com, dili ve iletişim özelliklerini tam olarak kullanıyor gibi görünmektedir ve sapkın amacını doğrudan yerine getirme konusunda gereksiz sapmalar yapmamaktadır. BDSM.com popüler canlı kamera modelleri sunduğundan, üyeler ücretli üyelik olsun ya da olmasın cinsel dürtülerini kesinlikle tatmin edebilir. Öyleyse, şehvetli bir akşam mı bekliyorsunuz? Seks hayatınızı daha ilginç hale getirin; BDSM.com'a bugün katılın ve bu incelemede yer alan diğer BDSM web sitelerini ziyaret edin.

Yukarıdaki web sitesi listeleri arasında, BDSM.com'un yanı sıra kişisel TOP 4 BDSM Sitelerim şunlar olacaktır:

 1. YetişkinArkadaş Bulucu.com
 2. 2fuck.com
 3. BangLocals.com
 4. Ashleymadison.com

Buharlı bir gecenin tadını çıkarın!

benzer siteler simgesi Bu Kategorideki Diğer 75 Sitenin Tamamı İncelemeye Değer:

İnceleme Oku

5'te Gerçekten İşe Yarayan En İyi 2023 Arkadaşlık ve Sıradan Bağlantı Siteleri ~20-55 yaş arası, eşi olan ve olmayanlar için mükemmel! Bunlar kız sahibiymiş gibi davranan "sahte" ağlar değil, bunlar gerçek, dünyanın en büyük ağları. Top-5 Arkadaşlık ve Bağlantı Sitelerine Git Hey, otuzbir çekmenin oldukça heyecan verici ve havalı olduğunu biliyorum. Ama hiçbir şey […]

İnceleme Oku

3Fun İncelemesi ve Go12Fun.co Gibi En İyi 3 Bağlantı ve Arkadaşlık Sitesi Bana Go12Fun.co için 3 Alternatif Göster. Kaydırmaların kıvılcımlara yol açtığı ve mesajların arzu alevlerini körüklediği flört uygulamalarının vahşi dünyasına dalmaya hazır mısınız? Peki, sizi Go3Fun ile tanıştırayım, kendini flört uygulamalarının ustası ilan eden […]

İnceleme Oku

Shag2Night ve Shag12Night.com Gibi En İyi 2 Bağlantı ve Arkadaşlık Sitesi Göster Bana Shag12Night.com için 2 Alternatif Merhaba, heyecan arayanlar ve potansiyel muhabbet kuşları! Romantizm, bir miktar macera veya belki de unutulmaz bir tutku gecesi havasında olduğunuzu hayal edin. Peki ya size orada bir yerde pratik olarak bu adı taşıyan bir platform olduğunu söylesem […]

İnceleme Oku

Bicupid İncelemesi ve Bicupid.com Gibi 12 Birinci Sınıf Seks Arkadaşlığı ve Bağlantı Sitesi Bana Bicupid.com için 12 Alternatif Göster İlginç! Biseksüel arkadaşlarımı seviyorum ve paylaşacak bir şeyim var; Bicupid, öyle! Hayır, henüz aşk ayı değil ama Aşk Tanrısının bazı sürprizleri var. Aşk, yakınlık ve tutku yalnızca Şubat ayında kutlanmamalıdır. […]

İnceleme Oku

Asian Singles Review & 12 AsianSingles.me Gibi En İyi Bağlantı ve Arkadaşlık Siteleri Bana AsianSingles.me için 12 Alternatif Göster Elbette, herkes sert bir Asyalı seksin cazibesine karşı koyamaz. Bu masum görünümlü dişiler, size elle tutulur samimi bir macera yaşatmaya hazır. Dahası, Asyalı hatunlar görünüm, fetiş ve çekicilik açısından çeşitlilik sunar. Ama bunu yapan şey […]

İnceleme Oku

MissTravel ve MissTravel.com Gibi Ziyaret Edilmesi Gereken 12 Bağlantı ve Seks Arkadaşlık Siteleri Bana MissTravel.com için 12 Alternatif Göster Y kuşağı dostlarım, çünkü paylaşacak sulu bir sırrım var! Yani, hepimiz biliyoruz ki, biz Y kuşağı, sadece maddi mülkleri istiflemekle kalmayıp, tamamen deneyimlerle ilgiliyiz. Keşfetmek için orada olabileceğimiz zaman kimin bir eve ihtiyacı var?

İnceleme Oku

Millionaire Match & 12 En İyi Şeker Arkadaşlık ve MillionaireMatch.com Gibi Diğer Seks Arkadaşlık Siteleri Bana MillionaireMatch.com için 12 Alternatif Göster Selam millet! Yıldızların sıralandığı ve sevginin en iyi insanlara giden yolu bulduğu MillionaireMatch'in göz kamaştırıcı krallığına doğru adım atın. Başarılı bireylerin ve çekici bekarların […]

İnceleme Oku

BBW Sex Dates Review & 12 BBWSexDates.net Gibi En İyi Bağlantı ve Arkadaşlık Siteleri Bana BBWSexDates.net için 12 Alternatif Göster Azgın BBW'ler beni dürtüyor! BBW Sex Dates'i keşfetmemi ve büyüleyici özelliklerini dünyaya haykırmamı istiyorlar. Bu bayanlar büyük, yumuşak göğüsleriyle aşırı çekiciyken nasıl hayır diyebilirim? […]

İnceleme Oku

Lush Flirt İncelemesi ve LushFlirt.com Gibi Ziyaret Edilmesi Gereken 12 Seks Arkadaşlık/Bağlantı Sitesi Bana LushFlirt.com için 12 Alternatif Göster Hey, zevk arayan dostlar! LushFlirt'in baştan çıkarıcı dünyasının derinliklerine dalmaya hazır olan dostun Dudethrill burada. Şimdi, hepimiz biliyoruz ki bazen, sadece porno izleme havasında değilsiniz – […]

İnceleme Oku

NUiT Review & 12 Nuitapp.com Gibi En İyi Bağlantı ve Arkadaşlık Siteleri Bana Nuitapp.com için 12 Alternatif Göster Hey, yıldız gözlemcileri! Sizi anlayan birini bulamadan sola ve sağa kaydırmaktan bıktınız mı? Birinin size uygun olup olmadığını bilmek için bir profil resminden daha fazlasına mı ihtiyacınız var? Korkma! Astroloji tabanlı flört uygulaması NUiT […]

İnceleme Oku

Together2Night İncelemesi ve Together12Night.com Gibi En İyi 2 Bağlantı ve Seks Arkadaşlık Siteleri Bana Together12Night.com için 2 Alternatif Göster iyi vakit geçirmekle ilgilenir. Çeşitli bağlantı siteleri ve uygulamalarından seçim yapabilirler, ancak […]

İnceleme Oku

One Night Friend Review & TOP 12 Onenightfriend.com Gibi Bağlantı ve Buluşma Siteleri Bana Onenightfriend.com için 12 Alternatif Göster Son randevunuzun üzerinden aylar veya yıllar geçti sanırım, değil mi? Belki de işte çok fazla zaman geçirdiniz. Belki de dışarı çıkma, randevu alma ve eğlenme zamanı gelmiştir! Senin varmi […]

İnceleme Oku

Hily Review & TOP 12 Hily.com Gibi Arkadaşlık ve Bağlantı Siteleri Bana Hily.com için 12 Alternatif Göster Yıllardır düzinelerce çevrimiçi flört ve ilişki kurma web sitesini değerlendirdim. Çok azı oldukça etkilidir, geri kalanlar ise ana akım sahnede hafife alınır. Ancak bu inceleme için, popüler ve uzun süredir devam eden bir bağlantıyı test etmeyi seçtim [...]

İnceleme Oku

Jaumo Review & TOP 12 Jaumo.com Gibi Arkadaşlık ve Bağlantı Siteleri Bana Jaumo.com için 12 Alternatif Göster Dünya çapındaki insanlar ruh eşlerini bulmayı ve hayatlarının geri kalanında sevgi dolu ortaklıklar kurmayı umuyorlar. Bu nedenle, ilişki kurma ve flört uygulamaları ve siteleri bu günlerde internette mantar gibi patlıyor, ve en iyilerini seçmek […]

İnceleme Oku

Seyahat Arkadaşlarınızı İncelemeniz ve En İyi 12 Arkadaşlık ve İlişki Siteniz yourtravelmates.com gibi Bana YourTravelMates.com için 12 Alternatif Göster Günümüzde seyahatle ilgili yüzlerce flört ve refakatçi bulma hizmeti var. Birkaç web sitesi belirli bir nişe odaklanırken, diğerleri çok daha geniş bir kitleye hitap eder. Bu özel seçenekler arasında YourTravelMates var. 2016 yılında LOS Networks, […]

İnceleme Oku

Undertable & Undertable.co gibi En İyi 12 Karma ve Seks Arkadaşlık Siteleri Undertable.co için 12 Alternatif Göster Undertable! Bu site adı, masanın altında tam olarak ne olduğunu düşünmemi sağlıyor. Oh, sırlar, yalanlar, aldatma ve buharlı karşılaşmalar masa altı sahnelerini sarıyor. Film ve dizi izlemeyi seviyorsanız, masa altı senaryolarının nasıl […]

İnceleme Oku

Heated Affairs İnceleme ve En İyi 12 Premium Hile ve İlişki Sitesi Heatedaffairs.com gibi Bana HeatedAffairs.com için 12 Alternatif Göster Evli çiftler bazen birbirlerine olan sevgilerinin zamanla azaldığını ve duygularını uyuşturduğunu fark eder. Yeni gelişen duyguların acele etmesini isterken, önceki çekiciliğini bırakıp bırakmadıklarını kontrol edebilirler. Bu yüzden, […]

İnceleme Oku

BuddyBang & TOP 12 İlişki ve Seks Arkadaşlığı Sitesi Buddybang.xmatch.com Gibi Bana Buddybang.xmatch.com için 12 Alternatif Göster İster bir taahhüt ister sıradan bir şey arıyor olun, uygulamaların ve web sitelerinin sizin için uygun olup olmadığını söylemek zor olabilir. yeniden atlamak otantik. Bildiğiniz gibi, bu platformlarda bir sürü dolandırıcı, sahte hesap ve […]

İnceleme Oku

Biz HER İnceleme & Weareher.com Gibi En İyi 12 LGBTQ+ ve Diğer Seks Arkadaşlık Siteleriyiz WeareHer.com için 12 Alternatif Göster Tüm LGBTQ+ topluluğu için iyi haberlerim var çünkü sizin için güvenli ve açık bir platform sunabilen yeni bir uygulama var. hepiniz. Tanıtıyoruz… HER! Belki bu uygulamayı duymuş veya görmüşsünüzdür […]

İnceleme Oku

Xmatch İnceleme ve Ziyaret Edilmesi Gereken 12 Arkadaşlık, Kişisel İlanlar ve xmatch.com gibi Bağlantı Siteleri Bana xmatch.com için 12 Alternatif Göster İster uzun süreli bir ilişki ister sadece bir gecelik bir kaçamak arıyor olun, dünya çapında web ve flört uygulaması hizmetleri şeyleri her zamankinden daha erişilebilir hale getirdi. Tabii ki, günümüzde pek çok sıradan çöpçatanlık sitesi olduğu için, […]

İnceleme Oku

Kippo İncelemesi & TOP 12 Arkadaşlık ve İlişki Sitesi Kippoapp.com Gibi Bana KippoApp.com İçin 12 Alternatif Göster Bugünün özelliği için, dijital çöpçatanlık dünyasında tipik olarak “göz ardı edilen” bir alana hitap etmeye çalışan bir flört servisini keşfedeceğiz: oyuncular. Oyuncuların esas olarak “inekler” olduğu klişesine katılmasam da çok az gerçek var […]

İnceleme Oku

Badoo İncelemesi ve EN İYİ 12 Randevu ve Bağlantı Sitesi badoo.com gibi Bana badoo.com için 12 Alternatif Göster Kullanımı çok zor olan bağlantı sitelerine veya uygulamalara rastlamak oldukça üzücü. Neredeyse değersiz olmasının ne kadar kafa karıştırıcı ve karmaşık olduğunu hayal edin! Şans eseri, bir flört ve ilişki uygulaması olan Badoo ile tanıştığımda […]

İnceleme Oku

Parship İnceleme ve 12 En İyi Arkadaşlık ve Bağlantı Siteleri Parship.com Gibi Bana Parship.com için 12 Alternatif Göster İhtiyaçlarınızı ve uzun vadeli bir bağlantı kurma hayallerinizi karşılayacak mükemmel arkadaşlık sitesini bulmaktan bıktınız. Ağlamayı kes çünkü Parship yalnız gecelerinizi kucaklamak için burada. Bu site, etkili bir uyumluluk […]

İnceleme Oku

LoveAwake İnceleme ve TOP 12 Kişisel İlanlar ve Loveawake.com Gibi Seks Arkadaşlık Siteleri Bana LoveAwake.com için 12 Alternatif Göster Çevrimiçi ilişki ve flörtlerin yaygınlığına rağmen, birkaç kişi hala zavallı hayatlarının bu yönünü arkadaşlarından ve ailelerinden saklamayı seçiyor. Ama dürüst olmak gerekirse, trende katılmak konusunda yanlış hissetmenize gerek yok […]

İnceleme Oku

Clover & Top-12 Flört ve Bağlantı Siteleri Clover.co Benzeri Clover.co Tinder için 12 Alternatif Göster? Menteşe? Eminim bu uygulamaları daha önce görmüş veya kullanmışsınızdır. Ama burada olduğuna göre, sanırım beklediğin kadar hoş değildi. Eğer durum buysa, sizi Clover ile tanıştırayım! Swipe tabanlı flört programları ve eşleştirme odaklı […]

İnceleme Oku

RedHotPie 12 Ziyaret Edilmesi Gereken İlişki/Arkadaşlık Siteleri redhotpie.com'a benzer RedHotPie.com için 12 Alternatif Göster Kırmızı, sıcak ve taze! Dünyada modaya uygun bir bağlantı sitesi olan RedHotPie'den bahsediyorum. Azgın erkeklere, kızlara, aşıklara ve hatta gruplara seks, eş değiştirme partileri ve vahşi cinsel maceralar bulmasında yardımcı olmaya çalışan etkileyici özelliklere sahiptir. Özellikle […]

İnceleme Oku

GetItON ve En İyi 12 Ücretsiz Bağlantı Sitesi getiton.com gibi Bana Getiton.com için 12 Alternatif Göster Mükemmel eşinizi bulmakta zorlanıyor musunuz? GetItON gününüzü kurtarmak için burada. Bu site, daha iyi ve daha uygun bir bağlantı yolculuğu için gereken tüm araçları getirmeyi vaat ediyor. Aslında, sofistike bir sisteme sahip […]

İnceleme Oku

Pure.app'e Benzer En İyi 12 Ziyaret Edilmesi Gereken Seks Buluşması ve İlişki Siteleri Pure.app için 12 Alternatif Göster Anonim olarak takılan sözcükleri duyduğunuzda aklınıza ne geliyor? Sanırım bunların hepsi iyi şeyler çünkü "bağlanmak" teriminin kendisi kötü şöhretli bir şey. Ancak, bir anonimlik unsuru, […]

İnceleme Oku

Menteşe İncelemesi & Hinge.co Gibi En İyi 12 Arkadaşlık ve İlişki Sitesi Bana Göster Hinge.co için 12 Alternatif . Bazı kullanıcıların mükemmel eşleşmeler olup olmadığını değerlendirmek için resimlere güvenmek yerine, Hinge […]

İnceleme Oku

Feeld İnceleme ve En İyi 12 İlişki ve Günlük Arkadaşlık Sitesi Feeld.co gibi Bana Feeld.co için 12 Alternatif Göster Bugünlerde ilişki, flört, gündelik eğlence ve seks için bir sürü uygulama var. Bu ezici sayıda seçenekle, yalnızca birini seçmek beklediğinizden biraz daha zor olabilir. Ama elbette Dudethrill her zaman burada […]

İnceleme Oku

eHarmony İnceleme & 12 En İyi Premium Single, eharmony.com'a Benzer Arkadaşlık Siteleri Göster Bana eHarmony.com için 12 Alternatif Göster Her flört servisi ve platformu, flört ve ilişki ihtiyaçlarınız için kendi amaçlarına sahiptir ve muhtemelen bunun farkındasınızdır. Çevrimiçi flörtçülerin sayısız günlerini olası eşleşmeler arasında gezinmek için ayırması oldukça standarttır, ancak […]

İnceleme Oku

Coffee Meets Bagel & Top-12 Premium Arkadaşlık Siteleri coffeemeetsbagel.com'a benzer Show Me Coffeemeetsbagel.com için 12 Alternatif Sanal flörtün büyüsünü keşfetmekle ilgileniyor musunuz, ancak profiller arasında gezinerek dolaşmaya enerjiniz yok mu? Belki yardım edebilirim. Meet, CoffeeMeetsBagel veya halk arasında SPK olarak bilinir. Bu bir çöpçatanlık ve flört sitesidir […]

İnceleme Oku

Bumble İnceleme ve EN İYİ 12 Buluşma/Kişisel Site gibi bumble.com Göster Bana Bumble.com için 12 Alternatif Göster Dünyanın farklı yerlerinden, yaşam tarzlarından, cinsel yönelimlerinden ve ilişkilerden insanların artık çeşitli flört platformlarına ve uygulamalarına sahip olduğu bu modern dünyada yaşıyoruz. . Ancak çevrimiçi sayısız rekabete rağmen, öne çıkan bir tane var - Bumble.com. Bu kaltak […]

İnceleme Oku

Find-Bride İnceleme ve En İyi 12 Kişisel İlan ve Find-bride.com gibi Seks Arkadaşlık Siteleri Find-bride.com için 12 Alternatif Göster Mükemmel bir sevgili bulmak çok sıkıcı ve zor bir süreçtir. Yapabilecek bir “eş” bulmayı hayal edin? Muhtemelen şimdi pes etmeyi düşünüyorsun, ama bekle, trajik, çaresiz hayatına ışık tutmana yardım edeyim. […]

İnceleme Oku

Sugarbook & TOP-12 Sugar Baby/Baba ve Sugarbook.com Gibi Seks Arkadaşlık Siteleri Bana Sugarbook.com İçin 12 Alternatif Göster Sugar Dating için saygın ve kötü şöhretli bir web sitesi burada ve bize flörtümüz için daha iyi ve daha güvenli bir çözüm sunuyor ihtiyaçlar. Sugarbook, 2017'den beri faaliyet gösteriyor ve o zamandan beri, dünya çapındaki kullanıcıları asla başarısızlığa uğratmadı […]

İnceleme Oku

Happn ve 12 Ziyaret Edilmesi Gereken Arkadaşlık Siteleri happn.com'a Benzer Bana Göster happn.com için 12 Alternatif oldukça şaşırtıcı görünüyor. Aslında, sadece doğru olanı seçerken bunalmış hissedeceksiniz. İyi bir şey […]

İnceleme Oku

Lovoo 12 Mutlaka Ziyaret Edilmesi Gereken Arkadaşlık Siteleri lovoo.com Benzeri Göster Bana lovoo.com için 12 Alternatif Göster Bugün, dikkatimi çeken başka bir tanışma sitesinden bahsedeceğiz. Duyduğuma göre Lovoo, sosyal ağ stilini havalı bir şekilde bir araya getirerek benzersiz bir flört konseptini içeren harika bir flört sitesi. Gören herkes için umut verici bir mekana benziyor […]

İnceleme Oku

Theleague.com'a Benzer Lig İncelemesi ve En İyi 12 Yetişkin Arkadaşlık Sitesi Theleague.com için 12 Alternatif Göster Bana buradasın—ve TheLeague'in incelemesi için burada olduğuna göre, belki de Tinder'ın pek de dolu olmadığını fark etmişsindir. tıpkı sizin gibi eşit derecede tutkulu, entelektüel ve kariyer odaklı ortaklarla, değil mi? O halde doğru yere geldiniz […]

İnceleme Oku

Match.com İncelemesi ve En İyi 12 En İyi Bekar, Kişisel, Yetişkin Arkadaşlık Siteleri match.com gibi Bana Match.com için 12 Alternatif Göster Çevrimiçi çöpçatanlık sahnesinde bir "kral" isimlendirmem gerekse, Match.com tartışmasız ön taraf. Bu site kesinlikle en kapsamlı site olarak ününü sürdürmek için büyük bir baskıya sahiptir […]

İnceleme Oku

PlentyofFish İnceleme & TOP 12 Bekarlar ve pof.com Gibi Yetişkin Arkadaşlık Siteleri Göster Bana POF.com için 12 Alternatifler Günümüzde kesinlikle birçok tanışma sitesi var, ancak PlentyofFish grup arasında oldukça farklı. Ücretsiz sohbet servisi çok sayıda katılımcıyı cezbetti ve bu yüzden doğrudan yıldız oyuncuların zirvesine çıktılar […]

İnceleme Oku

SecretBenefits & TOP 12 Sugar Dating ve Sex Dating Sites Like secretbenefits.com gibi Bana Secretbenefits.com için 12 Alternatif Göster Bir SugarDaddy veya SugarBaby her zaman hem sınıf hem de değer açısından birinci sınıf bir çöpçatanlık hizmetine nasıl erişileceğini bilmek ister. Elbette siteyi yönetmenin kolay, rahat ve keyifli bir yolu, siteye bakarken olmazsa olmaz […]

İnceleme Oku

SwingersDateClub.com gibi SwingersDateClub.com gibi TOP Bağlantı ve Seks Arkadaşlık Siteleri SwingersDateClub.com için 12 Alternatif Göster SwingersDateClub, sallanan yaşam tarzıyla ilgilenen herkes için sosyal bir buluşma yeridir. SDC olarak da anılan bu platform, internetin en eski ve en iyi bilinen swingers gruplarından biridir. Site erken kuruldu […]

İnceleme Oku

Zoosk İncelemesi ve 12 En İyi Yetişkin Arkadaşlık, Zoosk.com Gibi Buluşma Siteleri Bana Zoosk.com İçin 12 Alternatif Göster Biriyle yüz yüze bağlantı kurmaktan çekiniyor ve çekiniyorsan, çevrimiçi çöpçatanlık hizmetleri yararlı bir alternatif olabilir. Son yıllarda, bugüne kadarki en hızlı yol olarak bir masaüstü/mobil uygulama ortaya çıktı. Zoosk olarak bilinen, basitlik […]

İnceleme Oku

Fling.com İncelemesi ve Fling.com Gibi En İyi 12 Seks Arkadaşlık Sitesi Bana Fling.com İçin En İyi 12 Alternatifi Göster Fling.com'da sevişmeye hazır olun! Milyonlarca takipçi ve sitenin nesiller boyu etkileşimi göz önüne alındığında, Fling.com doğru bir şey yapıyor olmalı. En iyi bilinen “bağlantı” web sitelerinden biridir ve […]

İnceleme Oku

NoStringsAttached İnceleme ve En İyi 12 Kişisel İlan, Yetişkin Arkadaşlık Siteleri nostringsattached.com gibi Nostringsattached.com için 12 Alternatif Göster NoStringsAttached, samimi ilişkilere hevesli azgın bekarlar için özel olarak geliştirilmiş bir seks flört veya ilişki platformudur. Ayrıca sıkılan evli erkeklerin kıskançlıklarına yakalanma korkusu olmadan evlilik dışı aşkların keyfini çıkarabilecekleri güvenli bir […]

İnceleme Oku

Mixxxer İnceleme & TOP 12 Karmaşa ve Seks Arkadaşlığı Siteleri mixxxer.com Gibi Bana Mixxxer.com için 12 Alternatif Göster Bir eş değiştiren, kahrolası dolandırıcı veya seks arayan azgın bir adam mısınız? Her neyse, önemli değil çünkü Mixxxer'de hepimiz için bolca yer var. Toplumsal, ahlaki bütünlüğe zarar vermeden cinsel istek ve ihtiyaçları açıkça ifade etmek, […]

İnceleme Oku

TSDates.com ve TSDates.com Gibi TOP 12 Seks Arkadaşlığı Siteleri Bana TSDates.com için 12 Alternatif Göster İçeri girmek, yirmi birinci çağda yaşamanın cazibesidir. Dünyanın her yerindeki topluluklar cinsiyete, cinsel yönelime ve daha pek çok şeye dayalı önyargıların üstesinden geliyor. Bu nedenle, Çevrimiçi flört, yaşam tarzımızın büyük bir kabul gördüğünü gördüğümüz bir parçasıdır […]

İnceleme Oku

AdultMatchMaker İncelemesi ve (Top-12) AdultMatchMaker.com.au gibi Seks Arkadaşlık Siteleri Bana Göster 12 AdultMatchMaker.com.au için Seks Arkadaşlık Sitesi Alternatifleri Kaçış ve heyecan arayışımıza çözümler sunan dünya çapındaki tanışma sitelerine Yaşayın. Flört sitelerinden bahsetmişken, AdultMatchMaker.com.au flört halkının kalbine dokundu. Bu yazı itibariyle, AdultMatchMaker Avustralya'nın en […]

İnceleme Oku

BDSM.com İncelemesi & bdsm.com Gibi Diğer 12 BDSM Sitesi BDSM.com için 12 Alternatif Misyonerlik pozisyonu bazı insanlar için iyidir, ancak biraz sapık, aşağı inmek istiyorsanız kimseye zarar vermez. Her şeyi bitirdikten sonra, vanilyalı seksin sıkıcı göründüğünü düşünmüyor musun? BDSM.com'da, […]

İnceleme Oku

IAmNaughty Review ve IAmNaughty.com gibi EN İYİ 12 Yetişkin Arkadaşlık Siteleri IAmNaughty.com için 12 Alternatif Gösterin Cinsel arzularımızın ve maceralı seks hayatını deneyimleme heyecanımızın en yüksek zirvesine ulaştığı zamanlar vardır. IAmNaughty sizi beladan kurtarmak ve bunun yerine flört dürtülerini yerine getirme şansınızı artırmak için burada. Doğrusu, burası doğru yer […]

İnceleme Oku

FreeLocalDates Review & Freelocaldates.com Gibi En İyi 12 Arkadaşlık Sitesi Freelocaldates.com için 12 Alternatif Göster Resmi URL: https://www.freelocaldates.com Aramayı, flört etmeyi, konuşmayı ve başkalarıyla fotoğraf paylaşmayı seviyor musunuz? Etkileşimli özellikleri kullanarak potansiyel ortakları keşfetmeye yardımcı olacak bir mekana sahip olmak ister misiniz? Öyleyse, FreeLocalDates sizin en güvenilir bilgi ve eğlence kaynağınızdır, hepsi […]

İnceleme Oku

InstaBang.com İnceleme & 12 En Büyük Seks Arkadaşlığı Uygulamaları ve Instabang.com gibi Siteler Instabang.com için 12 Alternatif Göster Resmi URL: https://www.instabang.com Instabang, bağlantıları bulmanıza yardımcı olan popüler seks buluşma web sitelerinden biridir benzer düşünen insanlar arasında. Başka bir popüler tanışma sitesi olan Uberhorny'nin de yaratıcıları olan web sitesinin geliştiricilerine teşekkürler. Gibi […]

İnceleme Oku

Flirt.com İncelemesi & Flirt.com gibi 12 En İyi Yetişkin Arkadaşlık Siteleri ve Flirt.com gibi 12 En İyi Yetişkin Arkadaşlık Siteleri Bana Göster Flirt.com için 12 Alternatif Gerçek ve şaşırtıcı sayıda özelliğe sahip bir çevrimiçi yetişkin buluşma web sitesine katılmak nispeten zordur. bul. Bugün İnternette pusuya yatmış çok sayıda tanışma sitesi nedeniyle, […]

İnceleme Oku

XDating İncelemesi ve xDating.com Gibi En İyi 12 Yetişkin, Seks Arkadaşlık Sitesi Bana xDating.com için 12 Alternatif Göster XDating, her yetişkin için benzersiz bir seks buluşma sitesi. Kesinlikle, cinsel partner, ilişki kurma ve gündelik ilişkiler bulmanın en iyi yollarından biridir. Öyleyse, uzun vadeli ciddi bağlantılar içindeyseniz veya ruh eşinizi buluyorsanız, kesinlikle [...]

İnceleme Oku

BangLocals & 12 (Ziyaret Edilmesi Gerekenler) BangLocals.com Gibi Seks Arkadaşlık Siteleri BangLocals.com için 12 Alternatif Göster Hiç çevrimiçi seks buluşma web sitesini denediniz mi? Cevabınız hayır ise, o zaman harika cinsel ilişkiler ve ilişki yaşama şansını kaçırıyorsunuz. Banglocals, seks, randevular, […] için mükemmel bir eşleşme arayan kişiler için mutlaka ziyaret edilmesi gereken bir web sitesidir.

İnceleme Oku

HornyMatches & HornyMatches.com gibi 12 (En İyi) Seks-Arkadaşlık Siteleri Göster Bana HornyMatches.com için 12 Alternatif Daha hızlı ve daha iyi yollarla gündelik flört ve ilişki mi arıyorsunuz? O halde, HornyMatches tüm arzunuzun cevabıdır. Bu web sitesi yetişkin seks buluşmaları içindir ve gündelik eğlence arayan insanlara hitap eder. Dolayısıyla, […] ile ciddi şekilde ilgileniyorsanız

İnceleme Oku

Milfaholic & 12 (En İyi) MILF Seks ve Milfaholic.com gibi Arkadaşlık Siteleri Bana Milfaholic.com Anne için 12 Alternatif Göster Ben Sikişmek İsterdim, ya da popüler bir terimle MILF. Tartışmalı gelebilir, ancak yaşlı kadınları bağlamak ya da becermek isteyen çok sayıda insan var. Açıkçası, bir MILF arzulamak sevişmede yaygın bir fetiş. Ancak, […]

İnceleme Oku

Passion.com İncelemesi ve Passion.com URL'sine Benzer 11 En İyi Kişisel, Bekâr Siteleri: https://passion.com Passion.com için 11 EN İYİ Alternatif Göster Normal bir tanışma sitesi ile yetişkin bir site arasında kalan Passion.com, insanları tam ve samimi fiziksel bağlantılar kurar. Zaten uzun süredir buralardalar ve bu alanda bir üne kavuştular […]

İnceleme Oku

Fuckbook & 12 (En İyi) Sex Dating Siteleri Fuckbook.com URL'sine Benzer URL: https://www.fuckbook.com Fuckbook.com için 12 Alternatif Göster Web Sitesi Kendisi Sadece ismine bakarak bunun ne olduğunu hemen anlayabilirsiniz site tamamen ilgilidir. Fuckbook temelde, gündelik cinsel buluşmalar arayanlar için Facebook'tur. Yani açıkçası bu […]

İnceleme Oku

Uberhorny İncelemesi ve Uberhorny.com'a Benzer EN İYİ 11 Kişisel / Arkadaşlık Sitesi UberHorny.com için 11 Alternatif Göster Çevrimiçi arkadaşlık dünyasında yeni değilseniz, bugüne kadar seçkin ve popüler bir tanışma sitesi olan Uberhorny'yi duymuş olmalısınız . Sıradan eğlence, buluşma ve tutkulu ilişkiler kurmak için bir platform arayan insanlar için, […]

İnceleme Oku

Whiplr & En İyi 11 BDSM ve Whiplr.com'a Benzer Kişisel Siteler Whiplr.com için 11 Alternatif Göster The Whiplr'ın Sitesi Itself Whiplr, temelde gündelik seks ve BDSM bağlantılarını arayan kişilere hitap eden uygulama tabanlı bir yetişkin buluşma platformudur. Nişi, fetiş randevusu içindekiler içindir ve herhangi bir düzenleme yapmayanlar içindir, çünkü görünüşe göre [...]

İnceleme Oku

FriendFinder-x.com için 11 Alternatif Göster Tüm Konu Nedir? Friend Finder-x, ilişki ve gündelik seks arayanlar için iyi bilinen sitelerden biridir. Diğer platformları ile birlikte Friend Finder Ağı tarafından yönetilmektedir. Friend Finder Network altında olduğundan, sitenin […]

İnceleme Oku

ALT.com için 15 Alternatif Göster Seks pek çok yönden gelişti, hatta başkaları için bir yaşam tarzı haline geldi. Diğerleri için misyonerde seks yapılmazsa bu bir tabu gibi görünebilir. Bununla birlikte, misyoner olmayan seks birçok ülkede geniş bir memnuniyetle karşılandı. Aslında, […]

İnceleme Oku

Sudy URL: https://www.sudy.app/ 11 Şeker Arkadaşlık Sitesi Sudy.app için Alternatifler Göster Belki de seksi, genç bir partnerin şirketini arayan zengin bir erkek veya kadınsınız ... Size maddi faydalar sağlayacak bir ilişki içinde olmak isteyen çekici birey, diğer bir deyişle şeker babalarla ilişki kurmak veya […]

İnceleme Oku

Cougared URL'si: https://www.cougared.com Cougared.com için 12 MILF Flört Alternatifini Göster Şunu hayal edin - ateşli, seksi ve cinsel içerikli 40'lık şeyleri ilişki arkadaşınız olarak. Cougar'lara dahil olmak baştan çıkarıcı ve duygusal olabilir; kulağa gerçek olamayacak kadar iyi geliyor ama Cougared.com gibi bazı harika platformların yardımıyla sizin için gerçekleşecek. Daha eski […] ile bağlantı kuruluyor

İnceleme Oku

Whatsyourprice İncelemesi ve whatsyourprice.com URL'sine benzer 12+ diğer harika şeker buluşma ve bağlantı siteleri: https://www.whatsyourprice.com Whatsyourprice.com Gibi 12 Benzer Siteyi Göster Whatsyourprice.com, şeker babalar ve mammasitalar için bugünün resim ve kahramanıdır. Akıllı telefonlar ve İnternet çağında, bağlantı siteleri oldukça uzun bir süredir trend olmuştur ve […]

İnceleme Oku

Düzenleme İnceleme URL'sini Arama: https://www.seeking.com Seeking.com için 12 Şeker Arkadaşlık Sitesi Alternatiflerini Göster (Ocak 2021'de güncellendi) - Buluşma dünyasında farklı bir eğlence arıyorsanız, şeker buluşması olabilir sizin için mükemmel olanı olun ve Seeking.com size çok yardımcı olabilir! Şeker randevusu, bazıları için biraz tartışmalı olabilir […]

İnceleme Oku

Swinglifestyle URL: https://www.swinglifestyle.com Swinglifestyle.com için 14 Alternatif Göster Modern toplumda günümüzde insanlarla tanışmak 123 kadar kolay olmuştur. Neredeyse herkesin interneti kullandığı bir nesilde yaşıyoruz ve sadece birkaç tıklama burada ve orada, istediğinizi zaten alacaksınız. Bu flört için de geçerli - […]

İnceleme Oku

CougarLife URL'si: https://cougarlife.com 11+ En İyi Cougar Flört ve Bağlantılı Web Sitelerini Göster Cougarlife.com Gibi Bir çok yaşlı kadın sadece tanışmak, bağlantı kurmak ve umarım yeni ilişkiler kurmaya başlamak için genç erkekleri arıyor. Bu modern dünyada, bugün yaşıyoruz, her şey daha kolay ve hızlı hale geldi - sadece birkaç tıklama ile […]

İnceleme Oku

Victoria Milan Web Sitesi Adresi: www.victoriamilan.com Victoria Milan İncelemesi 2020 - Evlilik Sonrası İlişkiler İçin Herhangi Bir Yararı Var mı? Artıları ve Eksileri Atlayın Yeni arkadaşlar, bağlantılar ve hatta gelecekteki flört ortaklarıyla tanışma hedefleri olan bekar erkek ve kadınlara hitap eden çevrimiçi buluşma platformlarına alışkınız. Tabii ki onlar […]

İnceleme Oku

BlackCrush Web Sitesi Bağlantısı: https://www.blackcrush.com Black Babe Online ile Bağlantı - BlackCrush.com'un Gözden Geçirilmesi Blackcrush'ın Artılarını ve Eksilerini Göster Hepimiz sevdiğimiz insanlarla ilgili tercihlerimiz ve zevklerimiz var ve çoğumuz diğerinin üzerine yazın. Çevrimiçi buluşma ve ilişki kurmayı denediyseniz, tercihleriniz ne olursa olsun […]

İnceleme Oku

Arkadaşlık için 10 Site GösterCougars Time, gerçekten büyük yaş boşlukları olan çiftleri görmenin nadir olmadığını kanıtladı. Daha genç kadınlarla çıkan yaşlı erkekler hiç de yeni değil, ancak her zaman daha genç erkeklerle çıkan yaşlı kadınları görmüyoruz. Ancak son zamanlarda, yaşlı kadınları ve onların genç erkek arkadaşlarını görmek bir şekilde "normalleşti". Cougars, […]

İnceleme Oku

Bana Çevrimiçi Bağlantılar için En İyi 9 Web Sitesini Göster Hepimiz yaşadığımız tüm kaos, gönül yarası ve hayal kırıklıklarının ortasında tek gerçek aşkımızı bulmak istiyoruz, ancak bu zaman alacaktır. Yani, kısa süreli heyecanlar yaşamak ve o andan itibaren hayatın tadını çıkarmak istediğimiz zamanlar vardır. Bağlantı aranıyor olabilir […]

İnceleme Oku

Ashley Madison İnceleme (2023) & AshleyMadison.com gibi En İyi 12 Arkadaşlık Siteleri AshleyMadison için 12 En İyi Alternatife Atla Ashley Madison, pek de tipik olmayan bir flört sitesi 2001'de başladı. yabancılarla yeni bir ilişki kuran AshleyMadison.com, erkek-kız arkadaşı olsun, kendini zaten adamış insanlar için yapılmıştır […]

İnceleme Oku

Dating.com Bana Dating.com'un Artıları ve Eksileri Dating.com Sitesinin Nihai İncelemesi Birçok aşk hikayesi çevrimiçi olarak ortaya çıktı. Birçok insan, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda çevrimiçi site olduğu için gerçekten yardımcı olan diğer insanlarla iletişim kurmak istiyor. Söylendiği gibi, dışarıda herkes için biri var… ki bu […]

En gidin