Güncelleme tarihi: 18 Temmuz 2024

Gizli Avantajlar

& TOP 12 Şeker Randevu ve Secretbenefits.com Gibi Seks Arkadaşlık Siteleri

Secretbenefits.com için Bana 12 Alternatif Göster

gizli faydalar şeker buluşması

Bir SugarDaddy veya SugarBaby, her zaman hem sınıf hem de değer açısından birinci sınıf bir çöpçatanlık hizmetine nasıl erişileceğini bilmek ister. Tabii ki, "şeker" flört seçeneklerine bakarken siteyi yönetmenin kolay, rahat ve eğlenceli bir yolu çok önemlidir. Bu yüzden dikkatimi çeken bir yerin başka bir incelemesi için buradayım - SecretBenefits. Bu site size her şeye erişmenizi ve çok daha fazlasını sağlar.

Resmi URL: https://www.secretbenefits.com/

Sitenin zekası etkileyici olsa da, gerçekten göze çarpan performans düzeyidir. Başka flört servisleri gördüm ve işleri karmaşık hale getirmeye devam ediyorlar. SecretBenefits, flört dünyasında talep ettiğiniz ışıltı ve lüksü korurken bile bunu süper kolaylaştırır. Yerleşseniz iyi olur çünkü şeker flörtleri için en iyi, saygın ve etkili sanal toplantı platformuna girmeye hazırız ve bunu sağlıklı bir mizah dozuyla yapacağız!

SecretBenefits — Şeker Arkadaşlığında Gizli Bir Mücevher

Bu şeker bağlantı sitesinin diğer ana seçeneklerden önemli ölçüde farklı olduğunu açıkça belirteceğim. SecretBenefits'in birincil hedeflerinden biri SugarDaddies ile resmi anlaşmalar ve ilişkiler kurmaktır. Sevgi, şefkat ve sadakat karşılığında şeker bebeklerine fon ve destek sağlayacaklar. SecretBenefits bir bağlantı sitesi olmasına rağmen, internette gizlenen gördüğünüz tipik bir site değil. Her türden SugarBabies ve şeker babalarının uzun bir listesini içerir ve hem deneyimli hem de sahaya yeni başlayanlar için güvenilir bir kaynak olduğu kanıtlanmıştır.

Tüm yolculukta oldukça göze çarpan bir şey, sistemin formalitesi. Şeker babalar, aslında, sitedeki nihai amaçlarına ulaşmaya kararlı şeker bebeklerle etkileşime giriyor.

Diğer web siteleriyle karşılaştırıldığında, burayı ziyaret ettiğinizde harika bir deneyim yaşama olasılığınız önemli ölçüde daha yüksektir çünkü bu site Birleşik Krallık, Kanada, ABD ve Avustralya'dan ayda yaklaşık 2 milyonun üzerinde aktif katılımcı toplamıştır. Anlamlı bir romantizm geliştirmek, gezilere çıkmak veya sadece şeker bir bebekle harika bir gece geçirmek isteyen seçkin insanlar için bağlantılar bulmaktan gurur duyar.

SecretBenefits'in Şık Tasarımı ve Basit Özellikleri

gizli avantajlar

SecretBenefits'in şık tasarımı, ilk oturum açtıktan sonra sizi hemen etkileyecektir. Web sitesi, izleyici deneyimini yabancı benzersiz özellikler ve işlevlerle tıkamak yerine, deneyimin önemli kısmına odaklanır: bağlanma. Ayrıca, güvenlik ve mahremiyete güçlü bir şekilde odaklanmak, SecretBenefits'i rakiplerinden ayırır.

Kesintisiz bileşenleri ve basit kullanılabilirliği vardır, bu nedenle tüm çoklu işlevlerini nasıl kullanacağınızı bulmak için saatler harcamanıza gerek kalmaz. Özetlemek gerekirse, SecretBenefits'in temel amacı, açık ve anlaşılır bir yaklaşım kullanarak her adımda müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Bu arada, şeker bebeklerine sosyalleşirken ve potansiyel şeker babalarıyla temasa geçerken herhangi bir finansal veya benzeri kısıtlama getirilmez. Ama benzer avantajlara sahip olanlar sadece şekerli bebekler değil; şeker babaların bile eşit kazançları var. Şeker babalarının şeker bebeklerden ne bekledikleri konusunda tamamen açık sözlü olmaları tipik bir durumdur ve SecretBenefits onları umutsuzca mükemmel sevgiliyi ararken açık olmaya teşvik etmiştir. Başka bir deyişle, genel konsept sadece teknoloji meraklıları için değil, tüm beceri seviyelerindeki insanlar için pratikliği ve erişilebilirliği vurguladığı için bu siteye erişimde herhangi bir noktada sorun yaşamayacaksınız.

Şeker Bebeklerin Profil Kalitesi SecretBenefits'te

gizli fayda profilleri

SecretBenefits, hesapların meşru olup olmadığını ve kullanıcıların gerçek kimliklerini ifşa edip etmediğini belirlemek için bir kimlik doğrulama prosedürünü kolaylaştırır. Kimliği doğrulanmış hesapların sayısı, doğrulanmamış hesaplardan çok daha fazladır. Sadece bir ipucu, hangilerinin doğrulanmış ve doğrulanmamış olduğunu bilmeyenler, genellikle topluluğun yeni üyeleridir.

Ayrıca profiller ücretsiz olarak görüntülenebilir ve resimlerin çoğu erişime açıktır. Şeker bebekler genellikle hedefleri, özlemleri, sevdikleri ve hoşlanmadıkları şeylerin yanı sıra hayatta deneyimledikleri şeyler de dahil olmak üzere kendilerini paylaşırlar. Bunun dışında, yüz özellikleri ve belirli yaşam tarzları gibi uzun bir bireysel özellikler listesi var.

Her profilin ayrıca bir SecretAlbum'u vardır. Kızların çıplak ve uygunsuz şeyler de dahil olmak üzere kendi fotoğraflarını yükleyebilecekleri zararsız bir yer. SecretAlbum'lar çoğu insanın erotik imajlarını koyduğu yerdir - özellikle genç bayanlar. Bir şeker babası olarak, herhangi bir şekerli bebek için kaynaklarına erişebilmek için basitçe bir "istek" gönderebilirsiniz.

Web Sitesinde Nasıl Konuşma Başlatılır?

gizli faydalar mesajı

SecretBenefits'i tasarlarken, üyeler arasında "etkileşimi" zahmetsiz ve hızlı hale getirirken, her kullanıcıya verilen temel rolleri onurlandırmak için çok düşünüldü. Şeker babalar ücretsiz olarak kaydolabilir ve göz atabilir, ancak bir şeker bebeğe mesaj atmak, fotoğraflara erişmek veya gizlice göz atmak size sanal paraya mal olur (genellikle “krediye” dönüştürülür). Şeker bebekler, sitenin malları için ödeme yapmaktan muaftır çünkü genellikle “Şeker Bebek” statüsüne sahiptirler.

Başka bir deyişle, SecretBenefits'te bulunan herhangi bir iletişim aracı, erkeklerin bayanlarla ilişki kurmasına yardımcı olmak için uygundur. Genellikle, sohbetlerin "kilidini açarak" başlayabilirler. Sohbet özelliği, önceden "kredi" kullanmayı gerektirir; bu nedenle, arzu edilen bir şeker bebekle sohbet etmeden önce ekstra dikkatli olmak ustaca teşvik edilir. Kredilerini bu kadar çabuk istemiyorsun, değil mi?

Mesajlar, SecretBenefits'te ilk etkileşimin birincil biçimidir. Kullanıcılar (SugarDaddy veya SugarBaby) benzersiz şekil ve boyutlarda olsa da, ikiniz de işleri daha ileri götürmeyi seçerseniz, sohbet ve mesajlaşma her zaman daha uzun vadeli bir bağlantı geliştirmek için harika bir strateji olmuştur.

Şeker bebeklere mesaj göndermenin neden ücretli olduğunu sorarsanız, cevabı çok basit. SecretBenefits, yalnızca basit bir sohbet için yüksek bir ücret ödeyebilen şeker babalarının, SecretBenefits hizmetlerinin tamamının keyfini çıkaracak kişiler olmasını sağlar. Yani, yaygın! Şeker babası bir yaşam tarzı olmak, karşılanacak altın para gerektirir. Peki, zengin, seçkin değilsen, o zaman burada ne işin var?

SecretBenefits'in Temel Özellikleri

 • Ara

SecretBenefits, zamanınızın %50'sinden fazlasının doğru ortakla tanışmak için araştırmaya harcanacağı noktaya kadar, bugüne kadar insanları bulmakta büyük bir telaş yaratır. Evet bu doğru. Bir bilgisayarın sizin için kimin uygun olabileceğini tahmin etmesinin hiçbir yolu yoktur; bu nedenle, süreç boyunca her şey size kalmış.

Bir üyenin hesabını birkaç fotoğrafına dokunarak görüntüleyebilir, en iyi seçtiklerinize kaydedebilir veya cüretkar hissediyorsanız hemen on kredi karşılığında onlara bir sohbet yazabilirsiniz. Ayrıca, göz atmakta olduğunuz profilin kimliğinin doğrulanıp doğrulanmadığını, yeni sürüme geçirilip geçirilmediğini veya uygun olup olmadığını da bileceksiniz.

 • Uygun
GizliFaydalar ana

Kafa karıştırıcı gibi görünse de, bu gerçekten sizi rastgele bir yabancıyla veya sitede daha önce sohbet etmiş olduğunuz biriyle temasa geçiren bir araç değildir. Bu, her zamanki arkadaşlık siteniz olmadığı için, üyeler, benzersiz “balıklarını” keşfetmek için kendi yollarının dışına çıkmaya ve yalnızca açıkça buna değerse onlarla iletişime geçmeye teşvik edilir. Tek dezavantajı, on kredi almasıdır, bu nedenle paranızı rastgele oluşturulmuş bir aramada çıkan biri yerine gerçekten tanıdığınız birine koysanız iyi olur.

 • GizliAlbüm

SecretAlbum, herkesin kullanması için tamamen ücretsiz bir hizmettir. SecretAlbum'da bayanlar, ifşa olmaktan korkmadan hem seksi hem de seksi olmayan kendi görüntülerini yayınlayabilirler. Ayrıca, resimlerinizi kimlerin görebileceğini sınırlayabilirsiniz.

 • Blog

Blog bölümünü keşfedin ve SecretBenefits ekip üyelerinin kapsadığı konuların seçimine hayran kalacaksınız. Genellikle ilişki tavsiyelerini ve bazı etkili flört stratejilerini içerir. Bu web sitesinin yardımıyla uygun bir eş bulmak da mümkündür. Ayrıca, ideal bir şeker bebeği etkilemenin 101 sırrı hakkında önce kadınlardan tavsiye almak ve onların istek ve ihtiyaçlarını öğrenmek herkes için cankurtaran olacaktır.

 • Mesajlar

Mesajlaşma özelliğinin “kilidini açmak” için sitedeki şeker babaların kredi fiyatı üzerinden ücret alması adettendir. Tipik olarak, size yaklaşık on krediye mal olacak. Bu mesajlaşma servisi aracılığıyla diğer üyelerle de resim paylaşabilirsiniz. Bununla birlikte, insanların rastgele konuştuğu diğer bağlantı servislerinin aksine, SecretBenefits'in daha sofistike bir tonu var gibi görünüyor.

Üye Ol

SecretBenefits kaydı

SecretBenefits'in bayanlar (SugarBabies) ve baylar (SugarDaddies) için farklı kayıt süreçleri vardır. Bayanlardan e-posta hesabı, giriş şifresi, kullanıcı adı ile boy, kilo, yaş ve uyruk bilgileri istenir. Daha sonra, altyazısız, çıplak ve efektsiz en az altı resim yayınlamaları gerekir.

Bir sonraki adım resim eklemektir, ancak onlardan ideal "SugarDaddy"nizi tanımlamaları, bir giriş, bir slogan ve onları "SugarBaby" olarak oldukça özel kılan şeylerin ayrıntıları istenecektir. Bunun dışında, iletişim bilgilerini sağlamaları ve yaklaşık dört "özel" resim daha yayınlamaları gerekecek.

Bu arada, SecretBenefits'e katılma söz konusu olduğunda erkekler için özel benzersiz hususlar var. Önce e-posta bilgilerinizi, kullanıcı adınızı, giriş şifrenizi, uyruğunuzu ve yaşınızı girmelisiniz. “SugarBabies” kayıt işlemini tamamlamak için bir fotoğraf isterken, beyler istemez. Kaydolurken ek kişisel bilgiler sağlamanız ve profilinize kısa bir açıklama yazmanız istenecektir.

Kredi Fiyatları

SecretBenefits hizmeti aylık abonelik ücreti almaz; bunun yerine, erkekler SugarBabies ile iletişim kurarken kullanmak için kredi satın alabilir. Aşağıda, kredi maliyetinin genel bir dökümü yer almaktadır:

 • 100 kredi için Tanıtım Fiyatı 59$'dır.
 • 500 kredi için Elit Fiyat 169$
 • 1,000 kredi için En İyi Fiyat 289 $

SecretBenefits'in Artıları ve Eksileri

Artıları:

 • bir sürü babes
 • Kolay ve kısa kayıt işlemi
 • Profiller kimlik doğrulamasından geçer
 • Kadınlar kullanmakta özgürdür.

İNŞAAT:

 • Kullanılabilir uygulama yok

Secretbenefits.com benzeri TOP 12 Şeker Arkadaşlık ve Seks Arkadaşlık Siteleri:

# 1 - AdultFriendFinder

adultfriendfinder

Yetişkin Arkadaş Bulucu web sitesi tüm dünyada ünlüdür. Birden fazla kadınla erotik etkileşimler arzulayan seksen milyondan fazla üyesi var. Benzer şekilde, sıradan bağlantılar, tek eşlilik, çiftler, seks arkadaşları ve daha pek çok şey gibi sayısız çapkın ilişki sağlar.

Gerçekten de, bu, özellikle cinsel yönelimlerini incelemeye istekli açık fikirli insanlar arasında, yatak odasını renklendiren mükemmel bir deneyimdir. Son olarak, kayıt nispeten stressiz ve basittir, bu nedenle üyeler bunu beş dakikadan daha kısa sürede tamamlar.

Burada AdultFriendFinder'ın tam incelemesi.

Artıları:

 • Kayıt ücretsiz ve hızlıdır
 • Web sitesinin üyeleri sıradan bağlantılar aramakta aktif
 • İletişim açısından birçok seçenek
 • Videoları izlemek ve görüntüleri izlemek ücretsizdir
 • Blog yazabilir ve bir grup sohbetine katılabilirsiniz
 • Uygulama indirilebilir ve hem iOS hem de Android cihazlarla uyumludur

İNŞAAT:

 • Erkek üye sayısı kadınlardan daha fazla
 • Ücretsiz temel hesaplar için sınırlı seçenekler

# 2 - EmilyTarihleri

Emilydates

Bekarların potansiyel eşleşmelerinden ne beklediklerini açıkça anladıkları Avustralya merkezli bir arkadaşlık sitesi olan EmilyDates, ünlü, güvenilir ve her geçen gün sürekli gelişiyor. Hala büyüyen, yeterince büyük bir veri tabanına sahip, şeker tarihlemesini destekleyen harika bir konsepte sahip ve hem şeker babalar hem de bebekler için iyi çalışıyor. Her üyenin kendi profillerinde açıkça belirtilen talepleri vardır, bu nedenle herkes ne bekleyeceğini bilecek ve bir üyeyle mükemmel bir eşleşme olup olmadığınızı görecektir.

EmilyDates ayrıca, olanlara rağmen herkesin korunmasını sağlamak için katı doğrulama ve güvenlik önlemleri uygular. Bu sayfayla ilgili en mükemmel konu, karşılaştığımız çoğu arkadaşlık sitesine odaklanmayan mükemmel dolandırıcılık korumasıdır.

Artıları:

 • Uygun ücretler
 • Mükemmel hizmet kalitesi
 • Akıllı işlevler ve özellikler
 • Birçok iletişim aracı mevcuttur

İNŞAAT:

 • Bazı sahte profiller
 • Diğer kızlar cevap vermek için zaman ayırır

# 3 - ŞekerBabaKarşılamak

şekerleme

SugarDaddyMeet, güzel genç kadınlar ve varlıklı olgun erkekler için hizmet sunan niş bir flört sitesidir. Bu şeker flört sitesi sadece en zengin 20 ülkede faaliyet gösteriyor. Siteye katılmak için kesin bir gereklilik yoktur, ancak gerekli belgeleri yükleyerek profilinizi ve fotoğraflarınızı doğrulamanız gerekecektir. Doğrulandıktan sonra, bu adımı attığınızı ve yalnızca sahte bir profil değil, gerçek bir kişi olduğunuzu gösteren benzersiz bir doğrulama rozeti alacaksınız. Bu sitenin doğası gereği, SugarDaddyMeet'te profilinizi oluşturmanın biraz zaman ve dikkat alması doğaldır.

Endişelenmenize gerek yok çünkü SugarDaddyMeet, kullanıcıların güvenliğini sağlamak ve dolandırıcıları dışarıda tutmak için aktif olarak denetleniyor. Ücretsiz kullanıcılar için birçok özellik mevcutken, Premium sürümün mesaj gönderme, anlık sohbet özellikleri, potansiyel eşleşmelere ilk hediyeler sunma ve gelişmiş arama filtreleri gibi daha fazla avantajı vardır. Bu, herkesin şeker randevusu ve özellikle finansal ve cinsel ihtiyaçlar olmak üzere bariz ve üzerinde anlaşmaya varılmış faydalarla bu dünya dışı eğlencenin tadını çıkarmak için gitmesi gereken bir şey olmalıdır. Her şey kimya ve eğlenceli zamanlardan yararlanmakla ilgili. Güç, para, gençlik ve güzellik? Onlara sahipseniz, SugarDaddyMeet'te gösteriş yapın ve birkaç tıklamayla hayatınızı değiştirebilir.

Artıları:

 • Ücretsiz kullanıcılar için birçok mevcut özellik
 • Rulet makinesi gibi çalışan "Let's Meet" özellikleri
 • Sohbet odaları mevcut
 • Kolay kullanımlı arayüz
 • Kullanıcı dostu gezinme
 • Sağlam doğrulama sistemi

İNŞAAT:

 • İOs mobil uygulamasında bazı sorunlar
 • Görüntülü sohbet seçeneği yok
 • Ücretsiz kullanıcıların sınırlı sayıda araması vardır

# 4 - Fiyatin nedir

Fiyatin nedir

2010 yılında yapıldıktan sonra oldukça yeni bir platform olmasına rağmen, Fiyatınız Nedir, popülaritesini artırdı. Site, Amerika Birleşik Devletleri'nden geniş bir üye nüfusuna sahiptir, yaklaşık bir milyon üyesi vardır ve gün geçtikçe çevrimiçi bir flört müzayede web sitesi olarak gelişmeye devam etmektedir. Site çok kullanıcı dostudur ve kullanıcıların kafasını karıştıracak daha az seçenek vardır. Ücretsiz kullanıcılar da çok fazla işlevselliğe sahip değildir ve ücretli kullanıcılara gelince, hemen işe koyulurlar - teklifler verir ve hemen iletişime geçerler.

Bu sitede çok az sayıda özellik olmasına rağmen, harika görünen ve oldukça basit ama kullanışlı seçeneklere sahip parlak tasarımlarla oluşturulmuştur. Site ayrıca 24/7 müşteri desteği ve ortaya çıkabilecek diğer birçok soru sorma biçimiyle birlikte gelir. Hesabınızı oluşturmadan önce yalnızca birkaç ayrıntı gerektiğinden kayıt işlemi hızlı bir şekilde yapılabilir. Bitirdikten sonra, hemen sitede gezinmeye başlayabilir ve profilinizi diğer kullanıcılar için daha çekici hale getirmek için geliştirebilir, daha fazla eşleşme ve tarih garanti edebilirsiniz.

Tam WhatsYourPrice incelemesi burada.

Artıları:

 • Tarihler için teklif verme
 • Abonelik ücreti yok
 • Çok sayıda çekici single
 • 24 / 7 müşteri desteği

İNŞAAT:

 • Oldukça yeni konsept
 • Mobil uygulama yok
 • Pahalı fiyatlar

# 5 - Tatlı babacık

şekerbaba.com

Bu konuda hata yapmayın; SugarDaddy.com, bildiğimiz tüm şeker flört platformları arasında en çok tanınan ve akılda kalan alanlardan birine sahiptir. Kayıt işlemi güzel ve hızlıydı, minimum standart şeker randevusu sorularının yanıtlanması gerekiyordu ve doğrulama adımlarını tamamladıktan sonra profilinizi hızla tamamlamaya başlayabilirsiniz.

Yine de Sugar Daddy.com, harika fotoğraflara sahip profillerin diğer kullanıcılardan daha fazla ilgi ve yanıt aldığını vurguluyor. Ödeme yapmayan üyeler, zaten çok şey yapabilir ve ödeme yapmadan bile özelliklerin keyfini çıkarabilirler. Ama tabii ki, diğer tüm arkadaşlık siteleri gibi, premium üyeler de en iyi özelliklere, iletişim araçlarına ve eşleşmelere sahip oluyor. Ancak diğer şeker arkadaşlık sitelerinden farklı olarak, bu site şeker bebeklerinin üyelik için ödeme yapmasını gerektirir.

Biz sadece şeker babaların para kazandığını görmeye alışkınız ama burada, en çok paraya ve herhangi bir desteğe ihtiyacı olan şeker bebeklerin bile ödemesi gerekiyor. Buna rağmen, sitede harcamaya ve eğlenmeye istekli birçok kullanıcı var. SugarDaddy.com'da iyi vakit geçirmeniz için pratik algoritmaları ve sistemleri ile eşleştirme kolaydır.

Artıları:

 • Makul fiyatlar
 • Sınırsız fotoğraf yüklenebilir
 • Ödeme yapmayan kullanıcılar, ücretli üyelerin mesajlarına cevap verebilir
 • Mobil cihazlar için optimize edilmiş

İNŞAAT:

 • Sınırlı ödeme yöntemleri
 • Ödeme yapmayan üyeler mesaj gönderemez
 • Mobil uygulama yok

# 6 - RichMeetBeautiful

Richmeetbeautiful

2017 yılında kurulan Rich Meet Beautiful, olumlu değerlendirmeleri ve mükemmel eşleşmelerini arayan zengin ve seçkin bekarlar için geniş bir kullanıcı tabanı ile en hızlı büyüyen şeker arkadaşlık sitelerinden biridir. Bu site, zengin şeker babası bireyleri güzel şeker bebek ortaklarıyla birleştirmeyi amaçlamaktadır.

Rich Meet Beautiful'a kaydolma işlemi basit ve sorunsuzdur. Ancak, özelliklerine tam erişim elde etmek için Premium üyeliğe ihtiyacınız olacak. Premium üyelik, diğer üyelere mesaj göndermek için gereklidir, bu nedenle, potansiyel tarihleri ​​veya eşleşmeleri aramaya başlarsanız, daha sonra iletişim kuracağınız belirli kullanıcıları belirledikten sonra ücretli üyelik almaya devam ederseniz daha iyi olur.

Artıları:

 • Ağırlıklı olarak Avrupa'da geniş kullanıcı tabanı
 • Gelişmiş arama ve filtreler
 • Cömert ücretsiz üyelik
 • Modern tasarımlar
 • Doğrulanmış üyeler

İNŞAAT:

 • ABD'de henüz mevcut değil
 • Mobil uygulama yok

# 7 - MilyonerMatch

Milyonairematch

Zengin erkeklerle tanışabileceğiniz ve çok samimi bir düzeyde bağlantı kurarken birbirinizden bir şeyler alabileceğiniz eğlence, flört ve resmi olmayan ortamlar istiyorsanız, MillionaireMatch sizin için en iyi seçimdir. Artık sizi bir şeylere götürecek ümidiyle eğlenceli ve lüks randevular bulabilirsiniz. Şeker bebek/baba siteleri arasında bu, hepsinin arasında bir yıldız. Zihniyetinizi, cinsel kimyanızı ve fantezilerinizi paylaşabileceğiniz insanlarla tanışabileceğiniz harika bir eşleştirme sistemine sahiptir.

Yaşlı erkekler ve genç kadınlardan oluşan yoğun bir atmosferi birleştiren MillionaireMatch, size seksi, sağduyulu ancak şık ve samimi bir his verir. Üyelerin çoğu utanmaz ve görünümlerinden emindir - herkes hem parasal hem de cinsel arzuları hakkında açıkça konuşur. Herkes sürprizlere açık değil, bu yüzden keşfetmesi çok eğlenceli bir site.

Artıları:

 • Harika şeker babaları seçimi
 • Şık görünümlü web sitesi
 • Kullanıcı dostu ve gezinmesi kolay arayüz

İNŞAAT:

 • Şeker baba-bebek oranı eşit değil

# 8 - ŞekerBaba

sugardaddie ana sayfası

Kolay kayıtlar ve mükemmel bir kullanıcı arayüzü ile bu sitede şeker babaları aramanın mutluluğunu bulacaksınız. Çöpçatanlık amacıyla kullanılacak olan temel bilgilerinizi girerek başlayacaksınız. Şeker bebekler için, kendinizi kurnazca tanıtmanız istenecek ve sitenin moderatörleri, profil galerilerine göz atmaya başlamadan önce profilinizi doğrulayacak. SugarDaddie'nin mükemmel arama özellikleri var, ancak herhangi biriyle mesajlaşmaya başlayabilmeniz için premium üyeliğe yükseltmeniz gerekecek.

SugarDaddie ile ilgili benzersiz bir şey, mükemmel eşleşmeler elde etme şansınızı artıran bir "kalite puanına" sahip olmalarıdır. Faaliyetlerinize ve profillerinizin eksiksizliğine dayanır, bu nedenle profiliniz ne kadar ayrıntılı ve bilgilendirici olursa kalite puanınız o kadar yüksek olur. Ayrıca, bazı Sugar Daddie'lerle rastgele eşleştirildiğiniz ve onlara "evet" veya "hayır" diyeceğinize karar verdiğiniz bu "Eşleşmemle Tanış" özelliğine de sahipler. Bu kalite puanı kulağa hoş gelmese de, yine de benzersizdir ve olumlu olarak alınabilir.

Artıları:

 • Güzel bayanlardan hızlı seks için harika
 • Benzersiz özellikler
 • Ayrıntılı profiller
 • Üyeler hedef belirleyebilir ve "puan" kazanabilir
 • Kolay kayıt

İNŞAAT:

 • Finansal bilgiler için doğrulama yok
 • Şeker bebeklerinin katı fiyatlandırma politikaları var

# 9 - Araştırma yapıldığı süre boyunca

sudy.uygulama

Burada, kaydolma ve arama özellikleriyle uğraşmadan zengin şeker babalarla tanışabilirsiniz. Sudy, şeker babaların ve bebeklerin birbirlerine cevap verip soru sorabildiği “Sugar Talks” gibi benzersiz özelliklere sahip çoğu şeker babası sitesinden çok daha iyidir. Herkesin niyetlerini açıklarken birbirine karşı daha açık ve rahat olması için iyi bir yol.

Şeker bebeklerin de endişelenmesine gerek yok çünkü özellikle doğrulandıktan sonra sadece biraz ücretlendirilecekler. Bu sitedeyseniz, bazı mükemmel ikramlardasınız çünkü üyeler zengin milyonerler ve çoğunlukla kendileri karşılığında onlara herhangi bir şekilde destek olabilecek daha yaşlı ve olgun erkekler arayan genç şeker bebekler. Sudy, tanışmış ve şu anda şeker ilişkilerinde olan memnun kullanıcılardan çok sayıda harika incelemeye sahip.

Sudy'nin tam incelemesi burada.

Artıları:

 • Mobil uygulamada gezinmek kolaydır
 • Kolay kayıt
 • Profil bütünlüğünü sağlamak için doğrulama rozetleri
 • Geniş kullanıcı tabanı
 • Harika kadın-erkek oranı

İNŞAAT:

 • Mesajlaşma, ücretli üyelik gerektirir
 • Şeker babaların aboneliği pahalı
 • Profil görüntüleme bazen yavaşlıyor

# 10 - Arama.com

aranjman

Günlük ziyaretçileri çeken niş bir tanışma platformu Aranma Düzenlemesidir. Bu normal bir eşleşen web sitesi olmadığından, tasarımı ara sıra bu konuya giren birkaç kişiyi atabilir. Bununla birlikte, teşvik ettiği ortaklık ve etkileşim türü için güvenli bir atmosfer sağlama konusunda mükemmel bir iştir. Dahası, nispeten temel bir konsept içeren bir platform için uluslararası alanda adil sayıda insana sahip olduğunu görmek ilgi çekicidir.

Aranjman Aranjmanı, gençlerin, kendileri için parasal destek ve teşvik sağlayabilecek şeker anneleri ve babaları ile etkileşime girebilecekleri bir yerdir. Şeker bebekleri, karşılığında sevgi, seks, şefkat ve uzun bağlantılar sağlamalıdır. İdeal bir ilişki, internetten kur yapmanın geleneksel yollarını baltaladığı için Arayış Düzenlemesi ile yeniden tanımlanır. Site, eğlenceyi bir şirketle birleştirebileceğiniz bir vaha sunuyor.

İçin tıklayın Tam inceleme aranıyor.

Artıları:

 • Doğrulama süreci katıdır
 • Site, kullanıcıların sadece beş gün içinde ideal düzenlemeleri bulabilmelerini garanti ediyor
 • Dünya çapında aktif olarak arayan ve dahil eden on milyondan fazla üyesi vardır.
 • Üyelerin çoğunluğu Amerika Birleşik Devletleri'nden
 • Kayıt işlemi kolay ve hızlıdır
 • Yalnızca diğer doğrulanmış üyelere ücretsiz mesaj gönderme

İNŞAAT:

 • Birkaç sahte şeker bebek hesabı
 • Diğer üyelerin özel galerisini görüntülemek için izin gerektirir

# 11 - BeNaughty

yaramaz

2000 yılında tanıtılan, kullanıcılara kanıtlanmış kaliteli ve konforlu ortamlar sağlamak için Flirt, IWantU ve UpForIt ile ortaklaşa çalışan, giderek daha başarılı bir arkadaşlık sitesi haline geldi. Her gün 13 milyondan fazla ziyareti var ve dünya çapında milyonlarca kişi resmi kullanıcı olarak kaydolmayı düşünüyor.

Bu gerçekten de vahşileşmek ve evli insanlar ve bekar bireyler arasında cinsel aktivite ve ilişkilere girmek için mükemmel bir çıkış noktasıdır. BeNaughty sitesine gönderilen özel verileriniz, SSL Encrypted yöntemini kullandığı ve tüm hesaplar için doğrulama aşamasını izlediği için güvenli bir şekilde güvence altına alınmıştır. Her şey, tüm yolculuğun çok daha keyifli olmasını sağlar ve herhangi bir para kazanma planından kaçınır.

BeNaughty incelemesi burada.

Artıları:

 • Platform 20 yıldan fazla bir süredir kuruldu
 • Her gün kaydolan kişi sayısı artıyor
 • Üyeler duyarlı ve aktif
 • Ücretsiz temel hesaplar için günlük ücretsiz beş sohbet
 • Gezinmesi kolay ve basit arayüz web sitesi tasarımı
 • Görüntülü sohbet mevcuttur

İNŞAAT:

 • Bazı hesaplar profilleri hakkında fazla bilgi sağlamaz
 • Reklamlar bol ve can sıkıcı
 • Can sıkıcı canlı bildirimler

# 12 - BayanTravel

seyahati kaçırmak

Seyahat ediyorsanız ancak yeni yerler keşfedecek kimseniz yoksa bu site tam size göre olabilir. Miss travel, seyahat etmek isteyen ancak bütçesi biraz kısıtlı olan şeker bebekler ve aynı zamanda seyahat etmek isteyen ama refakatçiye ihtiyacı olan şeker babalar içindir. Sadece mükemmel maç!

Bu site diğer tüm arkadaşlık sitelerine benzer, ancak öğrenci kredilerini ödemek veya ödenek vermek yerine, faydaları dünya çapında ücretsiz geziler olarak gelir. Site eşleştirme sihir gibi çalışmıyor ve hemen seyahat etme fikri sizi bunaltmıyor. Site size kullanıcı profillerinin genel ve detaylı yönlerini gösterdiği için potansiyel seyahat arkadaşlarınızı tanıdığınızdan emin olmalısınız.

Artıları:

 • Gelişmiş arama özellikleri
 • Yüksek üye faaliyetleri
 • Hızlı ve kolay kayıt
 • Ödediğiniz bedele değer

İNŞAAT:

 • Kullanılabilir Uygulama yok
 • Sınırlı özel özellikler

Son Düşüncelerimiz

Kesinlikle SecretBenefits, SugarBabies ve SugarDaddies'e tarihleri ​​bulmak ve düzenlemek için kullanımı kolay bir portal sağlar. Tutkularınızı keşfetmenize ve arzularınızı karşılamanıza yardımcı olacak mükemmel bir şeker bebekle tanışabileceksiniz. Rahat ortamı ve etkileşim sırasında sağladığı güvenlik duygusu nedeniyle bu siteyi kullanmaktan keyif alacaksınız. Ayrıca, hesapların orijinalliği kontrol edilir ve istediğiniz herhangi bir bilgiyi arayabilirsiniz.

Şeker-baba yaşam tarzına meraklı ve garip bir şekilde ilgi duyuyorsanız veya şeker bebek olmakla ilgilenen çekici bir kızsanız, SecretBenefits kesinlikle sorunsuz bir çözümdür. Hemen şimdi devam edin ve gerçek çağrınızı keşfedin. Bugün SecretBenefits kalabalığına katılın ve uzun zamandır hayalini kurduğunuz bir yaşam tarzını yaşamaya başlayın. SecretBenefits, inanılmaz potansiyel şeker bebekleriyle doludur; Dışarı çıkın ve onlarla tanışın - Eminim ki sizinle ayrıntılar hakkında konuşmayı severler.

benzer siteler simgesi Bu Kategorideki Diğer 85 Sitenin Tamamı İncelemeye Değer:

İnceleme Oku

Avantajlı Arkadaşlar İncelemesi ve FriendsWithBenefits.com Gibi Bağlantı ve Arkadaşlık Sitelerini Ziyaret Etmeniz Gereken 12 Bana FriendsWithBenefits.com için 12 Alternatif Göster Avantajlı Arkadaşlar! Eminim daha önce bu tür bir ilişki içinde olmuşsunuzdur. Nasıl gitti dostum? Umarım 'koşullara bağlı olmamak' şeklindeki altın kurala uymuşsunuzdur, çünkü eğer uymazsanız, muazzam bir baş ağrısı […]

İnceleme Oku

Lezbiyen Kişisel İlanlar İncelemesi ve LezbiyenPersonals.com Gibi En İyi 12 Bağlantı Sitesi Bana Göster 12 LezbiyenPersonals.com Alternatifi LezbiyenPersonals, açık fikirli bekarlar ve eğlence arayan çiftler için harika bir buluşma noktası sunarak gerçekten de çıtayı yükseltti. "Hey, hayat zor, gel bizimle rahatla!" diyorlar. İster üniversite ödevleriyle boğulmuş olun ister ebeveynlik konusunda tek başınıza hokkabazlık yapın, onlar […]

İnceleme Oku

Seks Arama İncelemesi ve Sex-Search.com gibi En İyi 12 Seks Arkadaşlık Siteleri ve Bağlantı Uygulamaları Bana Sex-Search.com için 12 Alternatif Göster Hepimiz seksi severiz, değil mi? Sanırım hepimizin hemfikir olabileceği konu bu. O halde şimdi sekse olan sevgimizi ifade edebileceğimiz bazı yerleri keşfedelim ve bunlardan biri de Sex-Search.com'dur. Onun […]

İnceleme Oku

EmilyDates İncelemesi ve 12 En İyi Şeker Bebek/Baba ve Emilydates.com Gibi Diğer Seks Arkadaşlık Siteleri Bana Emilydates.com için 12 Alternatif Göster Flört uygulamalarında sonsuz profiller arasında gezinip gerçek bir bağlantı bulamamaktan bıktınız mı? EmilyDates'ten başkasına bakmayın! Muhtemelen bunu daha önce duymuşsunuzdur, ama aslında bu standartlara uyuyor mu? […]

İnceleme Oku

Inner Circle ve TheInnerCircle.co Gibi En İyi 12 Yetişkin Arkadaşlık Sitesi Göster Bana TheInnerCircle.co için 12 Alternatif Konu eğlenceli şeyler ve yaşam tarzı seçimleri olduğunda, bunların ne kadar gösterişli olduğuna dayalı bir sıralama vardır. Bu, hızlı bir atıştırmalık için Taco Bell ile büyük bir kutlama için şık bir restoran arasında seçim yapmak gibidir. Ve bunun gibi, […]

İnceleme Oku

Yüksek Yanıt İncelemesi ve HighReply.com Gibi 12 Harika Seks Sohbeti ve Bağlantı Sitesi Bana HighReply.com için 12 Alternatif Göster Programıma gizlice bazı seks mesajları ve yaramaz etkileşimler eklemeyi çok isterim. Tabii ki çaresiz ihtiyaçlarıma cevap verecek bir platform bulamazsam bu fikir mümkün olmazdı. Bulundum […]

İnceleme Oku

Flirtini İncelemesi ve Flirtini.com Gibi EN İYİ 12 Seks Arkadaşlığı ve Bağlantı Sitesi Bana Göster 12 Flirtini.com için Alternatifler Flirtini ile tanışın, bağlantı uygulamaları dünyasının en yeni sansasyonu! Bu kullanıcı dostu platform, bağlantı arayanlar arasında hızla popülerlik kazandı. Onu öne çıkaran şey, uygun fiyatlı aboneliğidir ve bir dizi özelliği kesintiye uğratmadan sunar […]

İnceleme Oku

iHookUp ve ihookup.com Gibi En İyi 12 Bağlantı ve Seks Arkadaşlık Sitesi Bana Göster 12 ihookup.com Alternatifleri Ahh bağlantılar. Cinsel olarak enerji kazanmanın ve tanıştığın herkesi sikmenin nasıl bir his olduğunu biliyorum. İster bir ilişki içinde ister mutlu bir bekar olun, gündelik eğlence her zaman riske değer. Şans eseri, tüm bunları gururla sağlayan yeni bir site buldum […]

İnceleme Oku

Ayak Fetişi Arkadaşlığı ve FootFetishDating.com Gibi En İyi 12 Fetiş Arkadaşlık ve Bağlantı Sitesi Göster Bana FootFetishDating.com için 12 Alternatif Ayak arkadaşları için ayak oyunları arayışından bıktınız mı? Fırsatlar arasında sıkışıp kalsanız bile "tek" arkadaşlar bulma yolculuğundaki arkadaşınız FootFetishDating.com'a göz atın. Zorlu yollarda gezinmenize gerek yok […]

İnceleme Oku

Olgun Tarih İncelemesi ve MatureDates.com Gibi 12 İnanılmaz Seks Tarihi ve Bağlantı Siteleri Bana Göster 12 MatureDates.com Alternatifleri Bugün olgun kızlar ile bağlantı kurmak ister misiniz? Eğer öyleyse, Olgun Tarihleri ​​tanıtırken tüm gücünüzü toplayın. Site adının kendisi engelleri yıkıyor ve cinsiyetin statü, kültür, cinsiyet ne olursa olsun nasıl kutlanabileceğini gösteriyor.

İnceleme Oku

5'te Gerçekten İşe Yarayan En İyi 2023 Arkadaşlık ve Sıradan Bağlantı Siteleri ~20-55 yaş arası, eşi olan ve olmayanlar için mükemmel! Bunlar kız sahibiymiş gibi davranan "sahte" ağlar değil, bunlar gerçek, dünyanın en büyük ağları. Top-5 Arkadaşlık ve Bağlantı Sitelerine Git Hey, otuzbir çekmenin oldukça heyecan verici ve havalı olduğunu biliyorum. Ama hiçbir şey […]

İnceleme Oku

3Fun İncelemesi ve Go12Fun.co Gibi En İyi 3 Bağlantı ve Arkadaşlık Sitesi Bana Go12Fun.co için 3 Alternatif Göster. Kaydırmaların kıvılcımlara yol açtığı ve mesajların arzu alevlerini körüklediği flört uygulamalarının vahşi dünyasına dalmaya hazır mısınız? Peki, sizi Go3Fun ile tanıştırayım, kendini flört uygulamalarının ustası ilan eden […]

İnceleme Oku

Shag2Night ve Shag12Night.com Gibi En İyi 2 Bağlantı ve Arkadaşlık Sitesi Göster Bana Shag12Night.com için 2 Alternatif Merhaba, heyecan arayanlar ve potansiyel muhabbet kuşları! Romantizm, bir miktar macera veya belki de unutulmaz bir tutku gecesi havasında olduğunuzu hayal edin. Peki ya size orada bir yerde pratik olarak bu adı taşıyan bir platform olduğunu söylesem […]

İnceleme Oku

Bicupid İncelemesi ve Bicupid.com Gibi 12 Birinci Sınıf Seks Arkadaşlığı ve Bağlantı Sitesi Bana Bicupid.com için 12 Alternatif Göster İlginç! Biseksüel arkadaşlarımı seviyorum ve paylaşacak bir şeyim var; Bicupid, öyle! Hayır, henüz aşk ayı değil ama Aşk Tanrısının bazı sürprizleri var. Aşk, yakınlık ve tutku yalnızca Şubat ayında kutlanmamalıdır. […]

İnceleme Oku

Asian Singles Review & 12 AsianSingles.me Gibi En İyi Bağlantı ve Arkadaşlık Siteleri Bana AsianSingles.me için 12 Alternatif Göster Elbette, herkes sert bir Asyalı seksin cazibesine karşı koyamaz. Bu masum görünümlü dişiler, size elle tutulur samimi bir macera yaşatmaya hazır. Dahası, Asyalı hatunlar görünüm, fetiş ve çekicilik açısından çeşitlilik sunar. Ama bunu yapan şey […]

İnceleme Oku

MissTravel ve MissTravel.com Gibi Ziyaret Edilmesi Gereken 12 Bağlantı ve Seks Arkadaşlık Siteleri Bana MissTravel.com için 12 Alternatif Göster Y kuşağı dostlarım, çünkü paylaşacak sulu bir sırrım var! Yani, hepimiz biliyoruz ki, biz Y kuşağı, sadece maddi mülkleri istiflemekle kalmayıp, tamamen deneyimlerle ilgiliyiz. Keşfetmek için orada olabileceğimiz zaman kimin bir eve ihtiyacı var?

İnceleme Oku

Millionaire Match & 12 En İyi Şeker Arkadaşlık ve MillionaireMatch.com Gibi Diğer Seks Arkadaşlık Siteleri Bana MillionaireMatch.com için 12 Alternatif Göster Selam millet! Yıldızların sıralandığı ve sevginin en iyi insanlara giden yolu bulduğu MillionaireMatch'in göz kamaştırıcı krallığına doğru adım atın. Başarılı bireylerin ve çekici bekarların […]

İnceleme Oku

BBW Sex Dates Review & 12 BBWSexDates.net Gibi En İyi Bağlantı ve Arkadaşlık Siteleri Bana BBWSexDates.net için 12 Alternatif Göster Azgın BBW'ler beni dürtüyor! BBW Sex Dates'i keşfetmemi ve büyüleyici özelliklerini dünyaya haykırmamı istiyorlar. Bu bayanlar büyük, yumuşak göğüsleriyle aşırı çekiciyken nasıl hayır diyebilirim? […]

İnceleme Oku

Lush Flirt İncelemesi ve LushFlirt.com Gibi Ziyaret Edilmesi Gereken 12 Seks Arkadaşlık/Bağlantı Sitesi Bana LushFlirt.com için 12 Alternatif Göster Hey, zevk arayan dostlar! LushFlirt'in baştan çıkarıcı dünyasının derinliklerine dalmaya hazır olan dostun Dudethrill burada. Şimdi, hepimiz biliyoruz ki bazen, sadece porno izleme havasında değilsiniz – […]

İnceleme Oku

NUiT Review & 12 Nuitapp.com Gibi En İyi Bağlantı ve Arkadaşlık Siteleri Bana Nuitapp.com için 12 Alternatif Göster Hey, yıldız gözlemcileri! Sizi anlayan birini bulamadan sola ve sağa kaydırmaktan bıktınız mı? Birinin size uygun olup olmadığını bilmek için bir profil resminden daha fazlasına mı ihtiyacınız var? Korkma! Astroloji tabanlı flört uygulaması NUiT […]

İnceleme Oku

Together2Night İncelemesi ve Together12Night.com Gibi En İyi 2 Bağlantı ve Seks Arkadaşlık Siteleri Bana Together12Night.com için 2 Alternatif Göster iyi vakit geçirmekle ilgilenir. Çeşitli bağlantı siteleri ve uygulamalarından seçim yapabilirler, ancak […]

İnceleme Oku

One Night Friend Review & TOP 12 Onenightfriend.com Gibi Bağlantı ve Buluşma Siteleri Bana Onenightfriend.com için 12 Alternatif Göster Son randevunuzun üzerinden aylar veya yıllar geçti sanırım, değil mi? Belki de işte çok fazla zaman geçirdiniz. Belki de dışarı çıkma, randevu alma ve eğlenme zamanı gelmiştir! Senin varmi […]

İnceleme Oku

Hily Review & TOP 12 Hily.com Gibi Arkadaşlık ve Bağlantı Siteleri Bana Hily.com için 12 Alternatif Göster Yıllardır düzinelerce çevrimiçi flört ve ilişki kurma web sitesini değerlendirdim. Çok azı oldukça etkilidir, geri kalanlar ise ana akım sahnede hafife alınır. Ancak bu inceleme için, popüler ve uzun süredir devam eden bir bağlantıyı test etmeyi seçtim [...]

İnceleme Oku

Jaumo Review & TOP 12 Jaumo.com Gibi Arkadaşlık ve Bağlantı Siteleri Bana Jaumo.com için 12 Alternatif Göster Dünya çapındaki insanlar ruh eşlerini bulmayı ve hayatlarının geri kalanında sevgi dolu ortaklıklar kurmayı umuyorlar. Bu nedenle, ilişki kurma ve flört uygulamaları ve siteleri bu günlerde internette mantar gibi patlıyor, ve en iyilerini seçmek […]

İnceleme Oku

Seyahat Arkadaşlarınızı İncelemeniz ve En İyi 12 Arkadaşlık ve İlişki Siteniz yourtravelmates.com gibi Bana YourTravelMates.com için 12 Alternatif Göster Günümüzde seyahatle ilgili yüzlerce flört ve refakatçi bulma hizmeti var. Birkaç web sitesi belirli bir nişe odaklanırken, diğerleri çok daha geniş bir kitleye hitap eder. Bu özel seçenekler arasında YourTravelMates var. 2016 yılında LOS Networks, […]

İnceleme Oku

Undertable & Undertable.co gibi En İyi 12 Karma ve Seks Arkadaşlık Siteleri Undertable.co için 12 Alternatif Göster Undertable! Bu site adı, masanın altında tam olarak ne olduğunu düşünmemi sağlıyor. Oh, sırlar, yalanlar, aldatma ve buharlı karşılaşmalar masa altı sahnelerini sarıyor. Film ve dizi izlemeyi seviyorsanız, masa altı senaryolarının nasıl […]

İnceleme Oku

Heated Affairs İnceleme ve En İyi 12 Premium Hile ve İlişki Sitesi Heatedaffairs.com gibi Bana HeatedAffairs.com için 12 Alternatif Göster Evli çiftler bazen birbirlerine olan sevgilerinin zamanla azaldığını ve duygularını uyuşturduğunu fark eder. Yeni gelişen duyguların acele etmesini isterken, önceki çekiciliğini bırakıp bırakmadıklarını kontrol edebilirler. Bu yüzden, […]

İnceleme Oku

BuddyBang & TOP 12 İlişki ve Seks Arkadaşlığı Sitesi Buddybang.xmatch.com Gibi Bana Buddybang.xmatch.com için 12 Alternatif Göster İster bir taahhüt ister sıradan bir şey arıyor olun, uygulamaların ve web sitelerinin sizin için uygun olup olmadığını söylemek zor olabilir. yeniden atlamak otantik. Bildiğiniz gibi, bu platformlarda bir sürü dolandırıcı, sahte hesap ve […]

İnceleme Oku

Biz HER İnceleme & Weareher.com Gibi En İyi 12 LGBTQ+ ve Diğer Seks Arkadaşlık Siteleriyiz WeareHer.com için 12 Alternatif Göster Tüm LGBTQ+ topluluğu için iyi haberlerim var çünkü sizin için güvenli ve açık bir platform sunabilen yeni bir uygulama var. hepiniz. Tanıtıyoruz… HER! Belki bu uygulamayı duymuş veya görmüşsünüzdür […]

İnceleme Oku

Xmatch İnceleme ve Ziyaret Edilmesi Gereken 12 Arkadaşlık, Kişisel İlanlar ve xmatch.com gibi Bağlantı Siteleri Bana xmatch.com için 12 Alternatif Göster İster uzun süreli bir ilişki ister sadece bir gecelik bir kaçamak arıyor olun, dünya çapında web ve flört uygulaması hizmetleri şeyleri her zamankinden daha erişilebilir hale getirdi. Tabii ki, günümüzde pek çok sıradan çöpçatanlık sitesi olduğu için, […]

İnceleme Oku

Kippo İncelemesi & TOP 12 Arkadaşlık ve İlişki Sitesi Kippoapp.com Gibi Bana KippoApp.com İçin 12 Alternatif Göster Bugünün özelliği için, dijital çöpçatanlık dünyasında tipik olarak “göz ardı edilen” bir alana hitap etmeye çalışan bir flört servisini keşfedeceğiz: oyuncular. Oyuncuların esas olarak “inekler” olduğu klişesine katılmasam da çok az gerçek var […]

İnceleme Oku

Badoo İncelemesi ve EN İYİ 12 Randevu ve Bağlantı Sitesi badoo.com gibi Bana badoo.com için 12 Alternatif Göster Kullanımı çok zor olan bağlantı sitelerine veya uygulamalara rastlamak oldukça üzücü. Neredeyse değersiz olmasının ne kadar kafa karıştırıcı ve karmaşık olduğunu hayal edin! Şans eseri, bir flört ve ilişki uygulaması olan Badoo ile tanıştığımda […]

İnceleme Oku

Parship İnceleme ve 12 En İyi Arkadaşlık ve Bağlantı Siteleri Parship.com Gibi Bana Parship.com için 12 Alternatif Göster İhtiyaçlarınızı ve uzun vadeli bir bağlantı kurma hayallerinizi karşılayacak mükemmel arkadaşlık sitesini bulmaktan bıktınız. Ağlamayı kes çünkü Parship yalnız gecelerinizi kucaklamak için burada. Bu site, etkili bir uyumluluk […]

İnceleme Oku

LoveAwake İnceleme ve TOP 12 Kişisel İlanlar ve Loveawake.com Gibi Seks Arkadaşlık Siteleri Bana LoveAwake.com için 12 Alternatif Göster Çevrimiçi ilişki ve flörtlerin yaygınlığına rağmen, birkaç kişi hala zavallı hayatlarının bu yönünü arkadaşlarından ve ailelerinden saklamayı seçiyor. Ama dürüst olmak gerekirse, trende katılmak konusunda yanlış hissetmenize gerek yok […]

İnceleme Oku

Clover & Top-12 Flört ve Bağlantı Siteleri Clover.co Benzeri Clover.co Tinder için 12 Alternatif Göster? Menteşe? Eminim bu uygulamaları daha önce görmüş veya kullanmışsınızdır. Ama burada olduğuna göre, sanırım beklediğin kadar hoş değildi. Eğer durum buysa, sizi Clover ile tanıştırayım! Swipe tabanlı flört programları ve eşleştirme odaklı […]

İnceleme Oku

RedHotPie 12 Ziyaret Edilmesi Gereken İlişki/Arkadaşlık Siteleri redhotpie.com'a benzer RedHotPie.com için 12 Alternatif Göster Kırmızı, sıcak ve taze! Dünyada modaya uygun bir bağlantı sitesi olan RedHotPie'den bahsediyorum. Azgın erkeklere, kızlara, aşıklara ve hatta gruplara seks, eş değiştirme partileri ve vahşi cinsel maceralar bulmasında yardımcı olmaya çalışan etkileyici özelliklere sahiptir. Özellikle […]

İnceleme Oku

GetItON ve En İyi 12 Ücretsiz Bağlantı Sitesi getiton.com gibi Bana Getiton.com için 12 Alternatif Göster Mükemmel eşinizi bulmakta zorlanıyor musunuz? GetItON gününüzü kurtarmak için burada. Bu site, daha iyi ve daha uygun bir bağlantı yolculuğu için gereken tüm araçları getirmeyi vaat ediyor. Aslında, sofistike bir sisteme sahip […]

İnceleme Oku

Pure.app'e Benzer En İyi 12 Ziyaret Edilmesi Gereken Seks Buluşması ve İlişki Siteleri Pure.app için 12 Alternatif Göster Anonim olarak takılan sözcükleri duyduğunuzda aklınıza ne geliyor? Sanırım bunların hepsi iyi şeyler çünkü "bağlanmak" teriminin kendisi kötü şöhretli bir şey. Ancak, bir anonimlik unsuru, […]

İnceleme Oku

Menteşe İncelemesi & Hinge.co Gibi En İyi 12 Arkadaşlık ve İlişki Sitesi Bana Göster Hinge.co için 12 Alternatif . Bazı kullanıcıların mükemmel eşleşmeler olup olmadığını değerlendirmek için resimlere güvenmek yerine, Hinge […]

İnceleme Oku

Feeld İnceleme ve En İyi 12 İlişki ve Günlük Arkadaşlık Sitesi Feeld.co gibi Bana Feeld.co için 12 Alternatif Göster Bugünlerde ilişki, flört, gündelik eğlence ve seks için bir sürü uygulama var. Bu ezici sayıda seçenekle, yalnızca birini seçmek beklediğinizden biraz daha zor olabilir. Ama elbette Dudethrill her zaman burada […]

İnceleme Oku

eHarmony İnceleme & 12 En İyi Premium Single, eharmony.com'a Benzer Arkadaşlık Siteleri Göster Bana eHarmony.com için 12 Alternatif Göster Her flört servisi ve platformu, flört ve ilişki ihtiyaçlarınız için kendi amaçlarına sahiptir ve muhtemelen bunun farkındasınızdır. Çevrimiçi flörtçülerin sayısız günlerini olası eşleşmeler arasında gezinmek için ayırması oldukça standarttır, ancak […]

İnceleme Oku

Coffee Meets Bagel & Top-12 Premium Arkadaşlık Siteleri coffeemeetsbagel.com'a benzer Show Me Coffeemeetsbagel.com için 12 Alternatif Sanal flörtün büyüsünü keşfetmekle ilgileniyor musunuz, ancak profiller arasında gezinerek dolaşmaya enerjiniz yok mu? Belki yardım edebilirim. Meet, CoffeeMeetsBagel veya halk arasında SPK olarak bilinir. Bu bir çöpçatanlık ve flört sitesidir […]

İnceleme Oku

Bumble İnceleme ve EN İYİ 12 Buluşma/Kişisel Site gibi bumble.com Göster Bana Bumble.com için 12 Alternatif Göster Dünyanın farklı yerlerinden, yaşam tarzlarından, cinsel yönelimlerinden ve ilişkilerden insanların artık çeşitli flört platformlarına ve uygulamalarına sahip olduğu bu modern dünyada yaşıyoruz. . Ancak çevrimiçi sayısız rekabete rağmen, öne çıkan bir tane var - Bumble.com. Bu kaltak […]

İnceleme Oku

Find-Bride İnceleme ve En İyi 12 Kişisel İlan ve Find-bride.com gibi Seks Arkadaşlık Siteleri Find-bride.com için 12 Alternatif Göster Mükemmel bir sevgili bulmak çok sıkıcı ve zor bir süreçtir. Yapabilecek bir “eş” bulmayı hayal edin? Muhtemelen şimdi pes etmeyi düşünüyorsun, ama bekle, trajik, çaresiz hayatına ışık tutmana yardım edeyim. […]

İnceleme Oku

Sugarbook & TOP-12 Sugar Baby/Baba ve Sugarbook.com Gibi Seks Arkadaşlık Siteleri Bana Sugarbook.com İçin 12 Alternatif Göster Sugar Dating için saygın ve kötü şöhretli bir web sitesi burada ve bize flörtümüz için daha iyi ve daha güvenli bir çözüm sunuyor ihtiyaçlar. Sugarbook, 2017'den beri faaliyet gösteriyor ve o zamandan beri, dünya çapındaki kullanıcıları asla başarısızlığa uğratmadı […]

İnceleme Oku

Happn ve 12 Ziyaret Edilmesi Gereken Arkadaşlık Siteleri happn.com'a Benzer Bana Göster happn.com için 12 Alternatif oldukça şaşırtıcı görünüyor. Aslında, sadece doğru olanı seçerken bunalmış hissedeceksiniz. İyi bir şey […]

İnceleme Oku

Lovoo 12 Mutlaka Ziyaret Edilmesi Gereken Arkadaşlık Siteleri lovoo.com Benzeri Göster Bana lovoo.com için 12 Alternatif Göster Bugün, dikkatimi çeken başka bir tanışma sitesinden bahsedeceğiz. Duyduğuma göre Lovoo, sosyal ağ stilini havalı bir şekilde bir araya getirerek benzersiz bir flört konseptini içeren harika bir flört sitesi. Gören herkes için umut verici bir mekana benziyor […]

İnceleme Oku

Theleague.com'a Benzer Lig İncelemesi ve En İyi 12 Yetişkin Arkadaşlık Sitesi Theleague.com için 12 Alternatif Göster Bana buradasın—ve TheLeague'in incelemesi için burada olduğuna göre, belki de Tinder'ın pek de dolu olmadığını fark etmişsindir. tıpkı sizin gibi eşit derecede tutkulu, entelektüel ve kariyer odaklı ortaklarla, değil mi? O halde doğru yere geldiniz […]

İnceleme Oku

Match.com İncelemesi ve En İyi 12 En İyi Bekar, Kişisel, Yetişkin Arkadaşlık Siteleri match.com gibi Bana Match.com için 12 Alternatif Göster Çevrimiçi çöpçatanlık sahnesinde bir "kral" isimlendirmem gerekse, Match.com tartışmasız ön taraf. Bu site kesinlikle en kapsamlı site olarak ününü sürdürmek için büyük bir baskıya sahiptir […]

İnceleme Oku

PlentyofFish İnceleme & TOP 12 Bekarlar ve pof.com Gibi Yetişkin Arkadaşlık Siteleri Göster Bana POF.com için 12 Alternatifler Günümüzde kesinlikle birçok tanışma sitesi var, ancak PlentyofFish grup arasında oldukça farklı. Ücretsiz sohbet servisi çok sayıda katılımcıyı cezbetti ve bu yüzden doğrudan yıldız oyuncuların zirvesine çıktılar […]

İnceleme Oku

SecretBenefits & TOP 12 Sugar Dating ve Sex Dating Sites Like secretbenefits.com gibi Bana Secretbenefits.com için 12 Alternatif Göster Bir SugarDaddy veya SugarBaby her zaman hem sınıf hem de değer açısından birinci sınıf bir çöpçatanlık hizmetine nasıl erişileceğini bilmek ister. Elbette siteyi yönetmenin kolay, rahat ve keyifli bir yolu, siteye bakarken olmazsa olmaz […]

İnceleme Oku

SwingersDateClub.com gibi SwingersDateClub.com gibi TOP Bağlantı ve Seks Arkadaşlık Siteleri SwingersDateClub.com için 12 Alternatif Göster SwingersDateClub, sallanan yaşam tarzıyla ilgilenen herkes için sosyal bir buluşma yeridir. SDC olarak da anılan bu platform, internetin en eski ve en iyi bilinen swingers gruplarından biridir. Site erken kuruldu […]

İnceleme Oku

Zoosk İncelemesi ve 12 En İyi Yetişkin Arkadaşlık, Zoosk.com Gibi Buluşma Siteleri Bana Zoosk.com İçin 12 Alternatif Göster Biriyle yüz yüze bağlantı kurmaktan çekiniyor ve çekiniyorsan, çevrimiçi çöpçatanlık hizmetleri yararlı bir alternatif olabilir. Son yıllarda, bugüne kadarki en hızlı yol olarak bir masaüstü/mobil uygulama ortaya çıktı. Zoosk olarak bilinen, basitlik […]

İnceleme Oku

Fling.com İncelemesi ve Fling.com Gibi En İyi 12 Seks Arkadaşlık Sitesi Bana Fling.com İçin En İyi 12 Alternatifi Göster Fling.com'da sevişmeye hazır olun! Milyonlarca takipçi ve sitenin nesiller boyu etkileşimi göz önüne alındığında, Fling.com doğru bir şey yapıyor olmalı. En iyi bilinen “bağlantı” web sitelerinden biridir ve […]

İnceleme Oku

NoStringsAttached İnceleme ve En İyi 12 Kişisel İlan, Yetişkin Arkadaşlık Siteleri nostringsattached.com gibi Nostringsattached.com için 12 Alternatif Göster NoStringsAttached, samimi ilişkilere hevesli azgın bekarlar için özel olarak geliştirilmiş bir seks flört veya ilişki platformudur. Ayrıca sıkılan evli erkeklerin kıskançlıklarına yakalanma korkusu olmadan evlilik dışı aşkların keyfini çıkarabilecekleri güvenli bir […]

İnceleme Oku

Mixxxer İnceleme & TOP 12 Karmaşa ve Seks Arkadaşlığı Siteleri mixxxer.com Gibi Bana Mixxxer.com için 12 Alternatif Göster Bir eş değiştiren, kahrolası dolandırıcı veya seks arayan azgın bir adam mısınız? Her neyse, önemli değil çünkü Mixxxer'de hepimiz için bolca yer var. Toplumsal, ahlaki bütünlüğe zarar vermeden cinsel istek ve ihtiyaçları açıkça ifade etmek, […]

İnceleme Oku

TSDates.com ve TSDates.com Gibi TOP 12 Seks Arkadaşlığı Siteleri Bana TSDates.com için 12 Alternatif Göster İçeri girmek, yirmi birinci çağda yaşamanın cazibesidir. Dünyanın her yerindeki topluluklar cinsiyete, cinsel yönelime ve daha pek çok şeye dayalı önyargıların üstesinden geliyor. Bu nedenle, Çevrimiçi flört, yaşam tarzımızın büyük bir kabul gördüğünü gördüğümüz bir parçasıdır […]

İnceleme Oku

AdultMatchMaker İncelemesi ve (Top-12) AdultMatchMaker.com.au gibi Seks Arkadaşlık Siteleri Bana Göster 12 AdultMatchMaker.com.au için Seks Arkadaşlık Sitesi Alternatifleri Kaçış ve heyecan arayışımıza çözümler sunan dünya çapındaki tanışma sitelerine Yaşayın. Flört sitelerinden bahsetmişken, AdultMatchMaker.com.au flört halkının kalbine dokundu. Bu yazı itibariyle, AdultMatchMaker Avustralya'nın en […]

İnceleme Oku

BDSM.com İncelemesi & bdsm.com Gibi Diğer 12 BDSM Sitesi BDSM.com için 12 Alternatif Misyonerlik pozisyonu bazı insanlar için iyidir, ancak biraz sapık, aşağı inmek istiyorsanız kimseye zarar vermez. Her şeyi bitirdikten sonra, vanilyalı seksin sıkıcı göründüğünü düşünmüyor musun? BDSM.com'da, […]

İnceleme Oku

IAmNaughty Review ve IAmNaughty.com gibi EN İYİ 12 Yetişkin Arkadaşlık Siteleri IAmNaughty.com için 12 Alternatif Gösterin Cinsel arzularımızın ve maceralı seks hayatını deneyimleme heyecanımızın en yüksek zirvesine ulaştığı zamanlar vardır. IAmNaughty sizi beladan kurtarmak ve bunun yerine flört dürtülerini yerine getirme şansınızı artırmak için burada. Doğrusu, burası doğru yer […]

İnceleme Oku

FreeLocalDates Review & Freelocaldates.com Gibi En İyi 12 Arkadaşlık Sitesi Freelocaldates.com için 12 Alternatif Göster Resmi URL: https://www.freelocaldates.com Aramayı, flört etmeyi, konuşmayı ve başkalarıyla fotoğraf paylaşmayı seviyor musunuz? Etkileşimli özellikleri kullanarak potansiyel ortakları keşfetmeye yardımcı olacak bir mekana sahip olmak ister misiniz? Öyleyse, FreeLocalDates sizin en güvenilir bilgi ve eğlence kaynağınızdır, hepsi […]

İnceleme Oku

InstaBang.com İnceleme & 12 En Büyük Seks Arkadaşlığı Uygulamaları ve Instabang.com gibi Siteler Instabang.com için 12 Alternatif Göster Resmi URL: https://www.instabang.com Instabang, bağlantıları bulmanıza yardımcı olan popüler seks buluşma web sitelerinden biridir benzer düşünen insanlar arasında. Başka bir popüler tanışma sitesi olan Uberhorny'nin de yaratıcıları olan web sitesinin geliştiricilerine teşekkürler. Gibi […]

İnceleme Oku

Flirt.com İncelemesi & Flirt.com gibi 12 En İyi Yetişkin Arkadaşlık Siteleri ve Flirt.com gibi 12 En İyi Yetişkin Arkadaşlık Siteleri Bana Göster Flirt.com için 12 Alternatif Gerçek ve şaşırtıcı sayıda özelliğe sahip bir çevrimiçi yetişkin buluşma web sitesine katılmak nispeten zordur. bul. Bugün İnternette pusuya yatmış çok sayıda tanışma sitesi nedeniyle, […]

İnceleme Oku

XDating İncelemesi ve xDating.com Gibi En İyi 12 Yetişkin, Seks Arkadaşlık Sitesi Bana xDating.com için 12 Alternatif Göster XDating, her yetişkin için benzersiz bir seks buluşma sitesi. Kesinlikle, cinsel partner, ilişki kurma ve gündelik ilişkiler bulmanın en iyi yollarından biridir. Öyleyse, uzun vadeli ciddi bağlantılar içindeyseniz veya ruh eşinizi buluyorsanız, kesinlikle [...]

İnceleme Oku

BangLocals & 12 (Ziyaret Edilmesi Gerekenler) BangLocals.com Gibi Seks Arkadaşlık Siteleri BangLocals.com için 12 Alternatif Göster Hiç çevrimiçi seks buluşma web sitesini denediniz mi? Cevabınız hayır ise, o zaman harika cinsel ilişkiler ve ilişki yaşama şansını kaçırıyorsunuz. Banglocals, seks, randevular, […] için mükemmel bir eşleşme arayan kişiler için mutlaka ziyaret edilmesi gereken bir web sitesidir.

İnceleme Oku

HornyMatches & HornyMatches.com gibi 12 (En İyi) Seks-Arkadaşlık Siteleri Göster Bana HornyMatches.com için 12 Alternatif Daha hızlı ve daha iyi yollarla gündelik flört ve ilişki mi arıyorsunuz? O halde, HornyMatches tüm arzunuzun cevabıdır. Bu web sitesi yetişkin seks buluşmaları içindir ve gündelik eğlence arayan insanlara hitap eder. Dolayısıyla, […] ile ciddi şekilde ilgileniyorsanız

İnceleme Oku

Milfaholic & 12 (En İyi) MILF Seks ve Milfaholic.com gibi Arkadaşlık Siteleri Bana Milfaholic.com Anne için 12 Alternatif Göster Ben Sikişmek İsterdim, ya da popüler bir terimle MILF. Tartışmalı gelebilir, ancak yaşlı kadınları bağlamak ya da becermek isteyen çok sayıda insan var. Açıkçası, bir MILF arzulamak sevişmede yaygın bir fetiş. Ancak, […]

İnceleme Oku

Passion.com İncelemesi ve Passion.com URL'sine Benzer 11 En İyi Kişisel, Bekâr Siteleri: https://passion.com Passion.com için 11 EN İYİ Alternatif Göster Normal bir tanışma sitesi ile yetişkin bir site arasında kalan Passion.com, insanları tam ve samimi fiziksel bağlantılar kurar. Zaten uzun süredir buralardalar ve bu alanda bir üne kavuştular […]

İnceleme Oku

Fuckbook & 12 (En İyi) Sex Dating Siteleri Fuckbook.com URL'sine Benzer URL: https://www.fuckbook.com Fuckbook.com için 12 Alternatif Göster Web Sitesi Kendisi Sadece ismine bakarak bunun ne olduğunu hemen anlayabilirsiniz site tamamen ilgilidir. Fuckbook temelde, gündelik cinsel buluşmalar arayanlar için Facebook'tur. Yani açıkçası bu […]

İnceleme Oku

Uberhorny İncelemesi ve Uberhorny.com'a Benzer EN İYİ 11 Kişisel / Arkadaşlık Sitesi UberHorny.com için 11 Alternatif Göster Çevrimiçi arkadaşlık dünyasında yeni değilseniz, bugüne kadar seçkin ve popüler bir tanışma sitesi olan Uberhorny'yi duymuş olmalısınız . Sıradan eğlence, buluşma ve tutkulu ilişkiler kurmak için bir platform arayan insanlar için, […]

İnceleme Oku

Whiplr & En İyi 11 BDSM ve Whiplr.com'a Benzer Kişisel Siteler Whiplr.com için 11 Alternatif Göster The Whiplr'ın Sitesi Itself Whiplr, temelde gündelik seks ve BDSM bağlantılarını arayan kişilere hitap eden uygulama tabanlı bir yetişkin buluşma platformudur. Nişi, fetiş randevusu içindekiler içindir ve herhangi bir düzenleme yapmayanlar içindir, çünkü görünüşe göre [...]

İnceleme Oku

FriendFinder-x.com için 11 Alternatif Göster Tüm Konu Nedir? Friend Finder-x, ilişki ve gündelik seks arayanlar için iyi bilinen sitelerden biridir. Diğer platformları ile birlikte Friend Finder Ağı tarafından yönetilmektedir. Friend Finder Network altında olduğundan, sitenin […]

İnceleme Oku

ALT.com için 15 Alternatif Göster Seks pek çok yönden gelişti, hatta başkaları için bir yaşam tarzı haline geldi. Diğerleri için misyonerde seks yapılmazsa bu bir tabu gibi görünebilir. Bununla birlikte, misyoner olmayan seks birçok ülkede geniş bir memnuniyetle karşılandı. Aslında, […]

İnceleme Oku

Sudy URL: https://www.sudy.app/ 11 Şeker Arkadaşlık Sitesi Sudy.app için Alternatifler Göster Belki de seksi, genç bir partnerin şirketini arayan zengin bir erkek veya kadınsınız ... Size maddi faydalar sağlayacak bir ilişki içinde olmak isteyen çekici birey, diğer bir deyişle şeker babalarla ilişki kurmak veya […]

İnceleme Oku

Cougared URL'si: https://www.cougared.com Cougared.com için 12 MILF Flört Alternatifini Göster Şunu hayal edin - ateşli, seksi ve cinsel içerikli 40'lık şeyleri ilişki arkadaşınız olarak. Cougar'lara dahil olmak baştan çıkarıcı ve duygusal olabilir; kulağa gerçek olamayacak kadar iyi geliyor ama Cougared.com gibi bazı harika platformların yardımıyla sizin için gerçekleşecek. Daha eski […] ile bağlantı kuruluyor

İnceleme Oku

Whatsyourprice İncelemesi ve whatsyourprice.com URL'sine benzer 12+ diğer harika şeker buluşma ve bağlantı siteleri: https://www.whatsyourprice.com Whatsyourprice.com Gibi 12 Benzer Siteyi Göster Whatsyourprice.com, şeker babalar ve mammasitalar için bugünün resim ve kahramanıdır. Akıllı telefonlar ve İnternet çağında, bağlantı siteleri oldukça uzun bir süredir trend olmuştur ve […]

İnceleme Oku

Düzenleme İnceleme URL'sini Arama: https://www.seeking.com Seeking.com için 12 Şeker Arkadaşlık Sitesi Alternatiflerini Göster (Ocak 2021'de güncellendi) - Buluşma dünyasında farklı bir eğlence arıyorsanız, şeker buluşması olabilir sizin için mükemmel olanı olun ve Seeking.com size çok yardımcı olabilir! Şeker randevusu, bazıları için biraz tartışmalı olabilir […]

İnceleme Oku

Swinglifestyle URL: https://www.swinglifestyle.com Swinglifestyle.com için 14 Alternatif Göster Modern toplumda günümüzde insanlarla tanışmak 123 kadar kolay olmuştur. Neredeyse herkesin interneti kullandığı bir nesilde yaşıyoruz ve sadece birkaç tıklama burada ve orada, istediğinizi zaten alacaksınız. Bu flört için de geçerli - […]

İnceleme Oku

CougarLife URL'si: https://cougarlife.com 11+ En İyi Cougar Flört ve Bağlantılı Web Sitelerini Göster Cougarlife.com Gibi Bir çok yaşlı kadın sadece tanışmak, bağlantı kurmak ve umarım yeni ilişkiler kurmaya başlamak için genç erkekleri arıyor. Bu modern dünyada, bugün yaşıyoruz, her şey daha kolay ve hızlı hale geldi - sadece birkaç tıklama ile […]

İnceleme Oku

Victoria Milan Web Sitesi Adresi: www.victoriamilan.com Victoria Milan İncelemesi 2020 - Evlilik Sonrası İlişkiler İçin Herhangi Bir Yararı Var mı? Artıları ve Eksileri Atlayın Yeni arkadaşlar, bağlantılar ve hatta gelecekteki flört ortaklarıyla tanışma hedefleri olan bekar erkek ve kadınlara hitap eden çevrimiçi buluşma platformlarına alışkınız. Tabii ki onlar […]

İnceleme Oku

BlackCrush Web Sitesi Bağlantısı: https://www.blackcrush.com Black Babe Online ile Bağlantı - BlackCrush.com'un Gözden Geçirilmesi Blackcrush'ın Artılarını ve Eksilerini Göster Hepimiz sevdiğimiz insanlarla ilgili tercihlerimiz ve zevklerimiz var ve çoğumuz diğerinin üzerine yazın. Çevrimiçi buluşma ve ilişki kurmayı denediyseniz, tercihleriniz ne olursa olsun […]

İnceleme Oku

Arkadaşlık için 10 Site GösterCougars Time, gerçekten büyük yaş boşlukları olan çiftleri görmenin nadir olmadığını kanıtladı. Daha genç kadınlarla çıkan yaşlı erkekler hiç de yeni değil, ancak her zaman daha genç erkeklerle çıkan yaşlı kadınları görmüyoruz. Ancak son zamanlarda, yaşlı kadınları ve onların genç erkek arkadaşlarını görmek bir şekilde "normalleşti". Cougars, […]

İnceleme Oku

Bana Çevrimiçi Bağlantılar için En İyi 9 Web Sitesini Göster Hepimiz yaşadığımız tüm kaos, gönül yarası ve hayal kırıklıklarının ortasında tek gerçek aşkımızı bulmak istiyoruz, ancak bu zaman alacaktır. Yani, kısa süreli heyecanlar yaşamak ve o andan itibaren hayatın tadını çıkarmak istediğimiz zamanlar vardır. Bağlantı aranıyor olabilir […]

İnceleme Oku

Ashley Madison İnceleme (2023) & AshleyMadison.com gibi En İyi 12 Arkadaşlık Siteleri AshleyMadison için 12 En İyi Alternatife Atla Ashley Madison, pek de tipik olmayan bir flört sitesi 2001'de başladı. yabancılarla yeni bir ilişki kuran AshleyMadison.com, erkek-kız arkadaşı olsun, kendini zaten adamış insanlar için yapılmıştır […]

İnceleme Oku

Dating.com Bana Dating.com'un Artıları ve Eksileri Dating.com Sitesinin Nihai İncelemesi Birçok aşk hikayesi çevrimiçi olarak ortaya çıktı. Birçok insan, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda çevrimiçi site olduğu için gerçekten yardımcı olan diğer insanlarla iletişim kurmak istiyor. Söylendiği gibi, dışarıda herkes için biri var… ki bu […]

En gidin