Güncellenme tarihi: 5 Aralık 2023

Passion.com İncelemesi

& Passion.com'a Benzer 11 En İyi Kişisel İlanlar, Bekarlar Siteleri

URL: https://passion.com

Passion.com için en iyi 11 alternatifi göster

tutku

Normal bir tanışma sitesi ile yetişkin bir site arasında kalan Passion.com, insanları tam ve samimi fiziksel bağlantılara girmeye itiyor. Zaten uzun süredir buralardalar ve dünya çapında kişisel, bekarlar ve yetişkin arkadaşlık siteleri alanında bir üne kavuştular. Passion.com sitesinin kurulduğu 1990'lardan beri büyüyor ve interneti kasıp kavuruyor.

Topluluk giderek arttı ve şu anda dünya çapında 90 milyon üyeye ulaştı. Bu sayı, muhtemelen çoğunluğunun sadece bir grup aktif olmayan kullanıcı olduğunu hayal etmek ve düşünmek için çok zor olabilir. Ancak, sürekli olarak geçici ve samimi bağlantılar arayan çok sayıda aktif üye olduğunu öğrenince şaşıracaksınız. Bu siteye daha fazla göz atalım

Passion.com Hakkındaki Gerçeği Açığa Çıkarın

Çok çeşitli işlevselliği ve özellikleri ile Passion.com, dijital olarak veya doğrudan ateşli cinsel ilişkilere girmeyi teşvik eden duygusal doğanızı uyandırmayı garanti eder. Spontane yakın ilişki ve flörtler için yaygın olarak kabul edilen bu kişisel flört web sitesi, çekici vücut, baştan çıkarıcı, az iç çamaşırları ve göze çarpan bir yatak odasının şehvetli bir sergisine dikkat çekiyor. 90 milyondan fazla aktif abonesi vardır, bu da onu muazzam miktarda iletişim özelliği, harika topluluk ve web sitesi işlevselliği ile önde gelen yetişkin arkadaşlık sitesi yapar.

Kullanıcıları dünyanın her yerinden insanlarla sosyalleşmeye ve onlarla ilişki kurmaya ikna edecek ve kullanıcı olmayanları ziyaret edip meraklarını artırmaya teşvik edecek. Passion.com genellikle cinsel yönden güçlenmiş bireyler veya eşit derecede açık fikirli ve hoş bireyler arayan çiftler için bir göze sahiptir. Cinsel zevk ve zevkten vazgeçme için gidilecek bir site olarak kabul edilir. Eşitlik giderek ilgili bir endişe haline geldiğinden, tüm cinsel tercihlerin çoğunlukla platformlarda tartışılması ferahlatıcı bir manzara.

Ücretsiz bir temel hesaba kaydolduğunuzda karşılaştığınız birkaç seçenek.

 • Gruplar
 • Erkek ve kadın
 • İki adam
 • adam
 • Kadın
 • İki kadın
 • TS / TV / TG

Kayıt ol ve üye ol

Bu siteye kaydolmaya oldukça değer gibi görünüyor. Facebook alternatif seçeneği olsa da olmasa da kaydolmak gerçekten kolaydır ve yalnızca sınırlı bir dakika gerektirir. Şimdi sizinle birlikte sistemde dolaşalım. Erkek, kadın, grup, heteroseksüel, homoseksüel, transseksüel veya transseksüel kadın / erkek dahil olmak üzere çok sayıda seçenek seçilebilir ve bunların hepsinin niyetinize uygun olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Passion.com sitesinin öncelik verdiği şey, her türden cinsiyet temsili ve kapsayıcılıktır.

Ardından, başka bir bilgi istemi görünecek ve konumlarınız ve doğum tarihiniz hakkında sorular soracaktır. Size şüpheli görünebilirler, ancak site üyelerin bölgenizin yakınında bulunan üyeyi filtrelemesine yardımcı olacağından bu veriler önemlidir. Her şeyden önce, sitenin işlevlerini kullanmak için zaten yasal olduğunuzu doğrulamak için doğum günleri çok önemlidir. Adımlar e-postanızı, kullanmayı tercih ettiğiniz kullanıcı adınızı ve şifrenizi takip eder. Irk, vücut tipi, cinsel yönelim, medeni durum ve diğerleri gibi ek sorularla da karşılaşabilirsiniz. Bu bilgiler basittir ve bağlantıları kolayca bulmanıza yardımcı olur, ancak Passion.com size rahat değilseniz bunları ifşa etmeme özgürlüğü vermektedir. Fikrinizi değiştirirseniz, bu bilgileri daha sonra düzenleyebilirsiniz.

Kaydın en önemli kısmı, izleyicilere kişiliğinizin ve tercihlerinizin küçük bir geçmişini vermek için kendinizi özel bir şekilde tanıtmak olacaktır. Tüm bunlar gerçekleştirildiğinde site, hesabınızı resmi olarak onaylamak için e-posta adresinize bir aktivasyon bağlantısı gönderir. Son olarak, hesabınız sıradan bağlantıları bulmak ve randevuları daha hızlı ve daha kolay almak için kullanılmaya hazır.

Profil Kalitesi

Normal hesaplar için, rapor ettiğim için üzgünüz, diğer üyelerin profillerine erişilemez. Yalnızca hesap açıklamalarına açık bir şekilde erişilebilir, bu nedenle diğer birçok kullanıcının hesaplarını keşfetmek istiyorsanız en iyisi premium sürüme güncellemektir. Birden fazla sahte hesap, bu web sitesi hakkında sahip olduğum başka bir tartışmadır. Hesabımı zaten sadece üç dakikadan kısa bir sürede oluşturdum ve hemen on anlık bildirim aldım.

Yorumlardan biri, “Merhaba, hoş görünüyorsun. Buluşmak ister misin? " Tabii ki hesabımda çıplak bir profil resmi var, çünkü platformu keşfetmeye yeni başlamıştım ve henüz tek bir fotoğraf yüklemeye başlamamıştım. Bu, kendime ait düzgün resimler bile sağlamamışsam, bu seksi hatunun bana ateşli olduğumu nasıl söyleyeceğini merak etmeme neden oluyor. Gerçeği söylemek gerekirse, bunlar ne kadar iltifat edici görünse de sahte hesaplardır. Bunları yalnızca altın üyelik için ödeme yaptığınızda veya hemen bildirdiğinizde kaldırabilirsiniz. Site, bu sahte kişileri 24 saat içinde askıya almak için harekete geçer.

Kullanım ve Arayüz Tasarımı

İlk bakışta, Passion.com sitesinin tipik olarak grafik içerikli basit ve kaba bir site olduğunu, ziyaretçilerin bu çevrimiçi tanışma sitesinin ne kadar iyi olduğu ve düzenin ne kadar dikkatli tasarlandığı konusunda gerçekten şok olacağını gözden kaçırmak gerçekten de hızlı. hizmetlerin sağlanmasıyla eşleşir. Örneğin, faaliyetlerinizin kaydını web'de nasıl tutabileceğiniz, Passion.com web sitesinin en ilgi çekici kavramıdır. Her bir öğeyi bölümlere ayırarak, müşteriler için daha sorunsuz bir deneyim ve daha kolay gezinme sağlar.

Dahası, bu platformun en son uygulaması, hala geniş bir genişleme potansiyeli olmasına rağmen, ayrı bir akıllı telefon uygulamasının sinir bozucu kıtlığı gerçek bir dezavantaj olsa da, çoğunlukla iyi bir alternatif olarak işlev görebilir. Daha basit erişim ve kullanıcı deneyimi sağlamak için, mobil sürümün kullanıcı deneyimi daha da basitleştirilebilir. Sonuç olarak, Passion.com basitleştirilmiş işlevselliğe güç veren güçlü bir felsefeye ve düzene sahiptir. Popüler olarak söylediğimiz gibi, bir arkadaşlık sitesini asla kendi web sayfasına göre yargılamayın.

Kullanıcı İşlevselliği ve Avantajlar

Kayıtlı kadın kullanıcılarla Passion.com bol miktarda bulunur. Erkek sayısını aşan kadın kullanıcılar bu platformu 5: 1 oranında yönetiyor. Bu platforma giden düzenli müşterilerin neredeyse tamamına Kanada, Tayland, Amerika Birleşik Devletleri ve Birleşik Krallık hakim görünüyor. Her gün yalnızca Amerika Birleşik Devletleri bölgesinde 60,000'den fazla sanal kullanıcıyla, bu arkadaşlık sitesi kesinlikle en ilgi çekici ve son derece aktif topluluk üyeleriyle övünebilir.

Katılımcılarının benzersizliği, bu platformla ilgili inanılmaz derecede muhteşem olan şeydir. Kayıt sırasında cinsel yöneliminiz ve arzunuz hakkında size danışılacağını tahmin edin. Herhangi bir kimlik gölgesini tasvir etmeye çalışan geniş seçenekler listesinin yanı sıra, aynı şekilde, tam olarak ne tür bir birey veya grupla ilişkilendirilmek istediğinize de karar verebilirsiniz; bunlar bekar, transseksüel, eşcinsel, heteroseksüel, biseksüel veya bir ilişki içindedir.

Bu veriler, herkesin cinsel deneyiminizi nasıl yaşamayı tercih ettiğinizi belirtmek için uyarlamasına olanak tanıyan filtreler görevi görecektir. Bu nedenle, Passion.com web sitesi, çeşitli cinsiyet belirleme spektrumlarına ait katılımcıların harika bir eritme potasıdır.

Bağlantılar Oluşturma

Passion.com ile ilgili en büyük bölüm, bu web sitesini daha ateşli ve basit olan cinsel ve pornografik benzerlerinden ayıran eğlenceli ve ilgi çekici özellikleri. Passion.com, tüm bunları sadece takılma ve boğucu flörtlerle ilgili yapmak yerine, açıkça cinsel olan kullanıcıları için gerçekten hoş bir topluluk oluşturmaya çalışıyor.

Kendinizi bir kişi olarak temsil etmek için bloglar oluşturabilir ve oluşturabilirsiniz. Diğer katılımcılar tarafından sadece bir seks öğesi olarak değil, bir insan olarak kabul etmelisiniz. Dürüst bir şekilde onları tam olarak anlamayı öğrenmek için, birçok farklı kullanıcının çalışmaları hakkında yorum bırakabilirsiniz. Muhtemelen ufkunuzu genişletebilir ve çok sayıda farklı içeriği keşfederek ek bilgiler sunabilirsiniz. Lütfen bu makalelerin çoğunun doğası gereği erotik olduğuna dikkat edin. Kontrol ettiğim birkaç blogda gerçekten çıplak kadın resimleri ve baştan çıkarıcı, çekici kadın resimleri var.

Ayrıca ücretsiz hesaplar arasında bile erişilebilir, canlı bir video seçeneğidir. Eski moda akış anlarının nostaljik bir dokunuşuyla, materyalin gerçek ve duyusal olduğunu önceden görebileceğiniz diğer birkaç üyeden yayınlanan canlı videoları yayınlayabilirsiniz. Bu hizmetlerin çoğu ayak fetişinden benzersiz fetişlere ve cinsel fantezilere kadar uzanır. 'Kink Search' gibi özellikler, Passion.com'un herkesin erotik doğasını kısıtlama olmaksızın ve yenilikçi bir şekilde paylaşabileceği bir platform yaratma konusundaki benzersiz niyetinin bir kanıtıdır.

Kink Search, kullanıcıları belirli cinsel tercihlere göre filtreleyip keşfedebileceğiniz bir arama filtresine benzer. Bununla, Passion.com karşılaşmanızı ve kullanımınızı özelleştirebilirsiniz. Benzer şekilde, yardımsever ahlaksızlığın farklı tavırlarını deneyimleyebilir ve belki sonunda, bir şekilde yeni vahşi yönünüzü bulabilirsiniz.

İnanılmaz Ayrıcalıklı Özellikler

Kullanıcıların bu güvensizliklerini kaybetmeleri ve yaramaz taraflarını kucaklamaları için Passion.com birçok yenilikçi özellik sunuyor. Bu özellikler, genellikle platformdaki kullanıcı deneyimlerini uyarlamak için fırsat görevi görür.

 • Lig tv izle canlı

Çeşitli etkinlikler gerçekleştiren canlı yayınlar yayınlayan Passion.com'un bazı üyeleri vardır. Elbette bu faaliyetler baştan çıkarıcı, cinsel ve hoştur. Ücretsiz hesabı olan üyeler bile canlı yayınları ücretsiz olarak görüntüleyebilir. Üyeler yayın sırasında yorum bırakabilir ve hatta katılabilir.

 • Alay ve Flört

Passion.com sitesinde de benzer şekilde, diğer üyelerin sizin kendilerinden hoşlandığınızı fark etmelerine izin veren cilveli stil özellikleri vardır. Biraz gerginseniz ve başlangıçta bir metin göndermeye cesaret edemiyorsanız, bu heyecan uyandırmak için mükemmel bir yol olabilir. Özellikler, bazı kullanıcılara göz kırpmanıza izin verir. Kullanıcılar size göz kırpacaksa, benzer şekilde ilgilenmeleri gerekir. Bu özellik çok sayıda kullanıcı tarafından kullanılıyor, bu yüzden sadece kendinizi sakinleştirmenizi ve birine bir metin vermenizi tavsiye ederim.

 • kullanıcı Etkinliği

Platform, önceki geçmişinizi ve diğer kullanıcılarla olan bağlantılarınızı izlemek için basit bir yol sağlar, çünkü Passion.com'da birkaç şey devam etmektedir. Ana web sitesinin sağ üst köşesinde bulunan 'Öğelerim' özelliği, en son blog olaylarınızı, daha önce görüntülediğiniz kullanıcıları, beğendiğiniz resimleri ve daha fazlasını gösterir. 'Öğelerim' sekmesindeki etkinliklerinizdeki her şey, hızlı tanımlama ve görüntüleme için izlenir ve kayıtlarda saklanır.

 • Puan Kazanmak İçin Oylama

Passion.com web sitesi, oyunu daha da eğlenceli ve eğlenceli hale getirmek için herkesin katılacağı bir oylama ve puan programı başlattı. 'Sıcak Ne Var?' Adlı özel bir oyun var. burada katılımcılar en yüksek oy sayısına ulaştıklarında ön plana çıktılar. Bu oyunda, üyeler kimin en sıcak profili seçeceğini seçecek. Amatör kullanıcılar için bu, ünlü profilleri kontrol etmeyi daha kolay hale getirir ve bu oyundaki listeler her gün güncellenir. Ayrıca puan sistemi aynı şekilde üyelerin site içerisinde birden fazla aktivite yaparak puan kazanmalarına ve hediye satın almaya ve abonelikleri yükseltmeye dönüştürülmelerine olanak sağlamaktadır.

 • Çevrimiçi Hediyeler

Kendinizi başkalarına tanıtmanın bir yolu veya bir takdir göstergesi olarak çevrimiçi olarak hediyeler satın alabilirsiniz. Puan ödülleri kazandıysanız, bunu hediye alışverişi olarak da kullanabilirsiniz.

 • Yetişkinlere Yönelik Filmler

Yetişkinlere yönelik uzun bir film listesine sahip olan Passion.com sitesi, keyfini çıkarabileceğiniz ve mastürbasyon yapabileceğiniz yaklaşık 2,000 film sunmaktadır. Bu filmler indirilebilir ve çevrimdışı akış için oldukça fazla zamana sahiptir.

 • Sohbet Odaları

Bu site, siz altın üyeliğe yükselttiğinizde üyelerin, diğer üyelere sınırsız sayıda özel mesaj alışverişi yapmalarına olanak tanır. Bunu, bir üyeyi özel sohbet odanıza davet ederek ve birbirinizle özel olarak samimi bir konuşma yaparak kullanabilirsiniz.

 • Kink Arama Özelliği

Kapsayıcılığını göstermek için Passion.com, cinsel tercihlerin ve ilgi alanlarının hesaplar arasında aranabildiği bir arama filtresi sunar. Bu, üyelerin platformu kişisel hayranlıkları ve meraklarıyla uyarlamalarını mümkün kılar. Bu özel işlevle benzer şekilde kıvrımlarla ilgili fikir normalleştirilir ve tüketicilerin isteklerinden, dürtülerinden utanmadan ve şehvetli taleplerini karşılamaktan zevk almalarına izin verir.

 • Blog Oluşturma

Birçok kullanıcının yazısını yazabilir veya okuyabilirsiniz. Passion.com sitesinde bir beraberlik duygusunu teşvik etmenin bir yoludur. Üyeler, blog yazıları aracılığıyla bireyselliklerini ifade ediyor ve bazı kişisel düşüncelerini tartışıyor. Üyeler ayrıca izleyicileri hesaplarına ikna edecek makaleler yazabilir veya şehvetli görüntüler paylaşabilir. Profilinize olası cinsel tarihler almanın başka bir yoludur.

İyi ve Kötü Şeyler Hakkında Tutku

Artıları:

 • Dünya çapında 90 milyondan fazla üyesi olan en büyük kişisel arkadaşlık sitesi
 • Temel hesaplar için bile anlık mesajlaşma ve sohbet odalarına ücretsiz erişim
 • Canlı Sohbet ve Müşteri desteği 24/7 mevcuttur
 • Doğrulama Kimliği özelliği kullanılarak profillerin doğrulanması doğrudur
 • Sahte ve sahte olduğu onaylanan hesapların kalıcı olarak yasaklanması
 • Şehvetli, baştan çıkarıcı ve heyecan verici görüntüleri izlemek herkes için mevcuttur
 • Kayıt işlemi sadece iki ila üç dakika sürer
 • Sanal hediye gönderimi mevcuttur
 • Kink arama, belirli ilgi alanlarını filtrelemek için kullanılabilir
 • Sahte hesapların bildirilmesinin kalıcı olarak askıya alınması şiddetle tavsiye edilir
 • Tüm üyeler aktif olarak katılıyor ve yanıt veriyor
 • Toplum içinde cinsiyette çeşitlilik var

İNŞAAT:

 • Bu sitenin erkek üyelerinin sayısı kadınlara göre daha fazladır
 • Mobil uygulama henüz mevcut değil

11 En İyi Kişisel İlanlar, Passion.com Gibi Bekarlar Siteleri:

# 1 - Ashley Madison

Ashley madison

Herhangi bir yerde bulduğunuz normal bir arkadaşlık sitesi gibi değil, Ashley Madison eskort / tanışma sitesi oldukça popülerdir ve 2001 yılından bu yana itibar kazanmıştır. Platform, evli, kendini adamış kişiler veya uzun süreli ilişkilerde biriyle bir tür yakın ilişkiyi uygulama fırsatı sundu. Ashley Madison, evlilik dışı ilişkileri teşvik ederken bu zamana kadar yargısız bir topluluk sağlamaya devam ediyor.

Platformun sağladığı faydalar, yaşam tarzlarındaki ve kullanıcılar tarafından hile yapma yöntemlerindeki dramatik değişiklikler nedeniyle yıllar içinde gelişti. Bu web sitesi, çok eşliliğe, tek eşliliğe, açık ilişkilere, grup seksine ve diğer birçok şeye girmenin avantajları gibi birçok merakı memnuniyetle karşılar. Bu, sahip olduğu yükselen nitelikler sayesinde ünlendi ve bugüne kadar sürekli olarak en iyisi olmayı başardı ve dünya çapında övgü aldı.

Artıları:

 • Kişisel verileri ve hassas resimleri korur ve korur
 • Dikkat çekmeyen görsellerin yüklenmesi teşvik edilir
 • Kayıt işlemi basit ve ücretsizdir
 • Uygulama, iOS ve Android cihazlarda indirilebilir
 • Dünya çapında en fazla üyeye sahiptir

İNŞAAT:

 • Birkaç hesabın kendi ayrıntıları yok
 • Üyelerden bazıları gerekli bilgileri tam olarak doldurmuyor

# 2 - AdultFriendFinder

adultfriendfinder

Yetişkin Arkadaş Bulucu web sitesi tüm dünyada oldukça popülerdir ve çok sayıda farklı kadınla rahat ve erotik bir etkileşim isteyen seksen milyondan fazla kullanıcıya sahiptir. Bu site Amerika Birleşik Devletleri'nde kurulmuştur ve kullanıcılara ideal bir erotik eşleşme arayışında iletişim araçlarını kullanmaları için en iyi web sitesini sunmaktadır.

Ek olarak, Yetişkin Arkadaş Bulucu web sitesi benzer şekilde, düzenli bağlantılar, tek eşlilik, çiftleri paylaşma isteği, arkadaşları sevişme ve diğerlerini içeren çok sayıda çapkın anlaşmalar sunar. Bu, özellikle cinsel yönelimlerini incelemeye istekli açık fikirli bireyler arasında, yatak odasında cinsel eğilimleri deneyimlemek ve olayları canlandırmak için mükemmel bir şeydir. Hızlı bir kayıt yolu ve gezinme kolaylığı ile üyeler beş dakikadan daha kısa sürede tamamlanır.

AdultFriendFinder.com hakkında daha fazlasını okuyun.

Artıları:

 • Kayıt ve ücretsiz ve hızlı
 • Web sitesinin üyeleri, gündelik bağlantılara aktif olarak katılıyor
 • İletişim açısından birçok seçenek
 • Videoları izlemek ve görüntüleri izlemek ücretsizdir
 • Blog yazabilir ve bir grup sohbetine katılabilirsiniz
 • Uygulama indirilebilir ve hem iOS hem de Android cihazlarla uyumludur

İNŞAAT:

 • Erkek üye sayısı kadınlardan daha fazla

# 3 - BeNaughty

yaramaz

2000 yılında piyasaya sürülen site, kullanıcılar için kalitesi kanıtlanmış ve rahat bir ortam sağlamak için Flirt, IWantU ve UpForIt ile ortaklaşa çalışan, giderek daha başarılı bir tanışma sitesi haline geldi. Her gün 13 milyondan fazla ziyaret ediliyor ve dünya çapında resmi kullanıcı olarak kaydolmayı düşünen milyonlarca kişi var.

Bu gerçekten de evli insanlar ve bekar bireyler arasında cinsel aktivitelerde ve ilişkilerde vahşileşmek ve ilgilenmek için mükemmel bir çıkış noktasıdır. BeNaughty sitesine gönderilen özel verileriniz, SSL Şifreli yöntemini kullandığından ve tüm hesaplar için doğrulama aşamasını izlediğinden güvenli bir şekilde korunur. Her şey, tüm yolculuğun çok daha keyifli olmasını sağlar ve herhangi bir para kazanma planından kaçınır.

Kontrol BeNaughty incelememiz.

Artıları:

 • Platform 20 yıldan fazla bir süredir kuruldu
 • Her gün kaydolan kişi sayısı artıyor
 • Üyeler duyarlı ve aktif
 • Ücretsiz temel hesaplar için günlük ücretsiz beş sohbet
 • Gezinmesi kolay ve basit arayüz web sitesi tasarımı
 • Görüntülü sohbet mevcuttur

İNŞAAT:

 • Bazı hesaplar profilleri hakkında fazla bilgi sağlamaz
 • Reklamlar bol ve can sıkıcı
 • Can sıkıcı canlı bildirimler

# 4 - eharmony

eharmony sayfası

EHarmony web sitesi, kullanıcıların uzun vadeli ortaklıkları mümkün kılacak anlamlı bağlantılar bulmalarına izin verdiği için, ortalama arkadaşlık platformunuz gibi değildir. Çevrimiçi platform, son derece gerçekçi olan uyumunuzu dengelemek ve belirlemeye yardımcı olmak için özel bir eşleştirme algoritması kullanır. EHarmony, 2000 yılından bu yana, katılımcılarının dünyanın dört bir yanından gerçek aşka yerleşmelerine olanak tanıyan olağanüstü ortaklığını sürdürmeyi başardı.

İstatistiklere bakıldığında, platform her gün yaklaşık on beş milyon çift üretiyor ve halihazırda derinden bağlı yaklaşık 600,000 çift çift var. EHarmony, verimli etkileşim işlevselliği ve katılımcıların geçmişine dair kapsamlı bir anlayış sayesinde, büyüyen bir kamu imajı da kazandı. Açıkça önemli ortaklıklar ve anlamlı etkileşimler için fırsat sunan bir tanışma sitesi arıyorsanız, bu faydalı olacaktır.

Artıları:

 • Ayrıntılı ve güvenilir bir eşleştirme süreci
 • Dünya çapında milyonlarca kayıtlı kullanıcı
 • Premium üyeler için önemli avantajlar sağlanır
 • Web tasarımı basit ve anlaşılması kolaydır
 • Ücretsiz hesaplar için göz kırpmaları mevcuttur
 • Hem iOS hem de Android kullanıcıları için, uygulama sürümü ücretsiz olarak indirilebilir
 • Reklamlar minimum miktarda

İNŞAAT:

 • İletişim ortamında çeşitlilik azdır
 • Hesap resmi gösterimi yalnızca premium üyelerle sınırlıdır

# 5 - GümüşTekler

GümüşTekler

SilverSingles, gümüş çağındaki insanlar için harika bir sitedir, yani 50 yaş ve üstü. Neredeyse yirmi yıldır bu işin içinde ve üyelerine en güvenli ve gerçek hizmetleri sunmaya devam ediyor. Bu siteye kaydolduğunuzda, bilgileriniz diğer üyelerle eşleştirilerek kullanılır ve web sitesi size potansiyel ilgi alanlarının adlarını verir. Bu konseptte SilverSingles sitesi, özellikle gerçek aşkı arayanlar için çöpçatanlık açısından yaygın olarak biliniyor. Nitekim gümüş çağınızda bile şansınızı elde etmek için asla çok geç değildir.

Artıları:

 • Sağlanan kişilik özellikleri eşleştirmenin temelidir
 • Ücretsiz ve kolay kayıt süreci
 • Ücretsiz gülümsemeler
 • Arama filtresi tercihlerinize bağlı olabilir
 • Ücretsiz hesaplar için bile, kullanıcı diğer üyelerin profillerini görebilir
 • Uygulama sürümü ve masaüstü sürümü mevcuttur ve benzer şekilde çalışır
 • Hem Android hem de iOS cihazlar için uygulama sürümü için ücretsiz indirme

İNŞAAT:

 • Ücretli üyeler yalnızca diğer fotoğrafları görüntüleyebilir
 • Sohbet mesajlaşma özelliğini kullanmak için ücretli abonelik gerekir

# 6 - AzgınMaçlar

AzgınMaçlar

HornyMatches adlı çevrimiçi bir yetişkin arkadaşlık sitesi, sıradan bağlantılar ve bağlantılar arayan aktif üyelere sahiptir. Mesaj gönderme, özel fotoğraflara erişim ve diğerleri gibi özelliklerinden bazıları yalnızca ücretli üyeler içindir, ancak diğer işlevler genellikle ücretsiz hesaplar için kullanılabilir. Bu site, olası eşleşmeleri bulmanın kolay ve kullanışlı olduğunu garanti eder. Sitenin adından da anlaşılacağı gibi, üyeler burada keyifli anlar bulmakta zorlanmıyor.

Artıları:

 • Kullanıcı dostu web sitesi ve basit web tasarımı
 • Sitedeki topluluk aktif ve duyarlıdır
 • Maçlar nerede olursanız olun bulunabilir
 • Sorunlar, endişeler ve sorular acil olarak yardım sayfaları aracılığıyla sağlanır
 • Ücretsiz kayıt ve izlenecek basit adımlar

İNŞAAT:

 • Bildirilen sahte profiller var

# 7 - Match.com

match.com

The Match, bekarların eşleşmeleri ve aşkı bulmalarını sağlayan harika ve benzersiz bir web sitesidir. Dünya çapında kapsıyor ve 1993'ten beri internete hakim. Site, başarılarını kutlamanın bir yolu olarak ilk üyelerini ömür boyu abonelikle ödüllendirdi. Bu güne kadar Match hala giderek büyüyor ve birçok kişi kaydoluyor. Elbette bu platformda paranız, çabanız ve zamanınız boşa gitmeyecek. Çevrimiçi deneyiminiz bile katı güvenlik standartlarıyla korunmaktadır.

Artıları:

 • Kuruldu ve birkaç on yıldır faaliyete devam ediyor
 • Uygulama sürümü hem App Store'da hem de Google Play Store'da ücretsiz olarak indirilebilir
 • Dünya çapında sekiz milyonu aşkın premium üyeye sahiptir
 • 20 milyondan fazla üye kayıtlı
 • Kayıt hızlı, hızlı ve kolaydır
 • Profil hesaplarını ücretsiz görüntüleme
 • İşlevsellik ve kullanım rahat garantilidir

İNŞAAT:

 • Mesaj ve sohbetler sadece ücretli üyeler içindir
 • Yalnızca premium üyeler özel olarak sohbet odalarına erişebilir

# 8 - FriendFinder-X

arkadaş bulucux

Friend Finder X, dikkate değer özellikler içeren dünyanın en büyük kişisel buluşma platformudur. Site, bir sosyal medyanın verimli işlevselliğini ve bir tanışma platformunun heyecan verici eşleştirme özelliklerini bir araya getiriyor. Özellikle sistemin çalıştırdığı diğer bazı kişisel tanışma platformlarına kıyasla, daha geniş bir topluluk yelpazesine hitap ediyor. Çevrimiçi dünyanın en büyük eşleştirme ve ilişki toplulukları arasındadır. Platformun şu anda dünya çapında yaklaşık iki milyon kullanıcısı ve yaklaşık bir milyon ücretli abonesi var.

Kapsamımıza bakın FriendFinder-x ve alternatiflerinin gözden geçirilmesi.

Artıları:

 • Çevrimiçi forumlar, haber bültenleri, canlı sohbetler ve forumlar var.
 • Kayıt işlemi kolay ve kolaydır
 • Geniş bir abonelik listesine sahiptir
 • Herkes için göz kırpmak bedelsizdir
 • Binlerce düzenli olarak aktif üye
 • Neredeyse tüm katılımcıları sıradan eğlence arıyor
 • Açık fikirli ve çok kültürlü kullanıcılar var

İNŞAAT:

 • Üyelerin çoğunluğu erkektir
 • Mesajlaşma, ücretli bir abonelik gerektirir

# 9 - FreeHookup'lar

FreeHookup'lar

Freehookups.com, bu gece kalmak istediğinizde kullanabileceğiniz mükemmel bir gündelik arkadaşlık sayfasıdır. Bu yüzden en büyük sayfalar listesinde 1 numara olarak sınıflandırıldı. Garantili kullanıcıların% 92'si, sitenin iddia ettiği gibi seks yapmayı başardı. Seks yapmak istiyorsan gerçekten gitmen gereken yer burası. Bu platformdaki kadınların çoğu yönetim kurulu arasında seçim yapar. En iyi yanı, değerlendirdikten sonra neredeyse hiç dolandırıcılık veya sahte profil olmamasıydı.

Artıları:

 • Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda kadın türü
 • Web sitesinin kullanımı kolaydır ve ücretli aboneler için işlevselliği daha da geliştirir

İNŞAAT:

 • Premium üyelik ücreti daha pahalıdır

# 10 - Yetişkin Bağlantısı

YetişkinHookup

Yetişkinlere yönelik kişisel sitelerde beklentilerinizi aşan Yetişkin Bağlantısı, herkes için benzersiz bir hizmet sunar. Bağlantılara ve cinsel bağlantılara aktif olarak katılan çok sayıda üye olduğu için size zevkli zaman kazandıracak eşinizi kolayca bulabilirsiniz. Görüntülü sohbetler ve mesajlar, üyeler arasındaki ortak etkileşim biçimleridir ve sadece 100 gün veya daha kısa bir süre içinde site, sevişeceğinizi garanti eder.

Artıları:

 • Site içindeki işlemleri korumak için şifrelenmiş hizmet ve SSL sertifikası kullanır
 • Yeni üyeler ücretsiz denemeden yararlanabilir
 • Dünya çapında çok sayıda üye var

İNŞAAT:

 • Premium üyeler için diğer üyelerle etkileşim kurmanın ayrıcalıklı özellikleri ve benzersiz yolları vardır

# 11 - flörtöz

avcı

Flingster, bekarların buluşması, takılması ve sevişmesi için yetişkinlere yönelik bir arkadaşlık sitesidir. Bu siteye kayıt işlemi çok rahat ve kolaydır, bu nedenle zamanınızın çoğunu boşa harcamayacaktır. Diğer tanışma sitelerinin aksine, mesajlaşma ve görüntülü sohbetler ücretsiz hesaplar tarafından bile kullanılabilir. Diğer benzersiz özellikler de ücretli üyelere özeldir. flörtöz hatta, siz sıradan bir bağlantı yapmayı kabul edene kadar, etkileşim sırasında anonim kimlik sunar. Tam imlecinizin bulunduğu noktada, dünya çapındaki milyonlarca kullanıcıyla hemen bağlantı kurmaya hayran kalıyorsunuz.

Artıları:

 • Cinsiyet ve cinsel yönelim ne olursa olsun herkes hoş karşılanır
 • Anonim kimlik bir seçenek olabilir
 • Kayıt işlemi ücretsiz ve kolaydır
 • Web sitesinin arayüzü basit ancak gezinmesi kolay

İNŞAAT:

 • Bildirilen birkaç sahte profil var

Karar

Birçok kişisel tanışma sitesi, yalnızca tipik tarih ve eşleştirme sayfanızdan çok daha fazlasıdır. Site içinde, herkesin geçmişine, cinselliğine ve karakterine bakılmaksızın tam olarak bağlanabileceği bir kültür keşfettiği bir topluluk var. Sosyal medya aracı siteleri olarak hareket eden yukarıda belirtilen kişisel web siteleri kolaydır, ancak eğlenceli bir çevrimiçi topluluğa sahiptir.

Ücretsiz hesap kullanıcıları arasında bile blog yazmak, forumlara katılmak ve günlük yazmak gibi herkesin takdir edebileceği ilginç sosyalleşme işlevlerine sahiptirler. Her site herkese açık ve pek çok kullanıcı spontane randevular, bağlantılar ve hatta ciddi ilişkiler arıyor. Bu web sitelerini, sadece sıradan bir buluşma peşinde değilseniz, aynı zamanda ilişki kurabileceğiniz bir topluluk bulmak istiyorsanız deneyebilirsiniz.

Kafanız karıştıysa, işte Passion.com dışındaki en iyi üç kişisel seçimim:

# 1. AshleyMadison.com

# 2. YetişkinArkadaş Bulucu.com

# 3. Flingster.com

Web siteleriyle çıkan bu kişisel bilgiler, potansiyel eşleşmelerle etkileşim kurmak ve bağlantı kurmak için sezgisel ve eğlenceli özellikler sağladığından diğer sitelerin üzerinde yer alır. Hatta eşleştirme hizmeti ve üye arama açısından olağanüstü bir şekilde çalışır. Hepsinden önemlisi, tüm premium üyelerin paralarının karşılığını ödediğini garanti eder ve 'Memnuniyet Garantisi' onayı ile güvenli bir şekilde para iadesi özelliğini garanti eder. Her kişisel sitede tartışılan özellikler, üyelerine harika bir platformda ve toplulukta olduklarını hissettirebilir.

benzer siteler simgesi Bu Kategorideki Diğer 75 Sitenin Tamamı İncelemeye Değer:

İnceleme Oku

5'te Gerçekten İşe Yarayan En İyi 2023 Arkadaşlık ve Sıradan Bağlantı Siteleri ~20-55 yaş arası, eşi olan ve olmayanlar için mükemmel! Bunlar kız sahibiymiş gibi davranan "sahte" ağlar değil, bunlar gerçek, dünyanın en büyük ağları. Top-5 Arkadaşlık ve Bağlantı Sitelerine Git Hey, otuzbir çekmenin oldukça heyecan verici ve havalı olduğunu biliyorum. Ama hiçbir şey […]

İnceleme Oku

3Fun İncelemesi ve Go12Fun.co Gibi En İyi 3 Bağlantı ve Arkadaşlık Sitesi Bana Go12Fun.co için 3 Alternatif Göster. Kaydırmaların kıvılcımlara yol açtığı ve mesajların arzu alevlerini körüklediği flört uygulamalarının vahşi dünyasına dalmaya hazır mısınız? Peki, sizi Go3Fun ile tanıştırayım, kendini flört uygulamalarının ustası ilan eden […]

İnceleme Oku

Shag2Night ve Shag12Night.com Gibi En İyi 2 Bağlantı ve Arkadaşlık Sitesi Göster Bana Shag12Night.com için 2 Alternatif Merhaba, heyecan arayanlar ve potansiyel muhabbet kuşları! Romantizm, bir miktar macera veya belki de unutulmaz bir tutku gecesi havasında olduğunuzu hayal edin. Peki ya size orada bir yerde pratik olarak bu adı taşıyan bir platform olduğunu söylesem […]

İnceleme Oku

Bicupid İncelemesi ve Bicupid.com Gibi 12 Birinci Sınıf Seks Arkadaşlığı ve Bağlantı Sitesi Bana Bicupid.com için 12 Alternatif Göster İlginç! Biseksüel arkadaşlarımı seviyorum ve paylaşacak bir şeyim var; Bicupid, öyle! Hayır, henüz aşk ayı değil ama Aşk Tanrısının bazı sürprizleri var. Aşk, yakınlık ve tutku yalnızca Şubat ayında kutlanmamalıdır. […]

İnceleme Oku

Asian Singles Review & 12 AsianSingles.me Gibi En İyi Bağlantı ve Arkadaşlık Siteleri Bana AsianSingles.me için 12 Alternatif Göster Elbette, herkes sert bir Asyalı seksin cazibesine karşı koyamaz. Bu masum görünümlü dişiler, size elle tutulur samimi bir macera yaşatmaya hazır. Dahası, Asyalı hatunlar görünüm, fetiş ve çekicilik açısından çeşitlilik sunar. Ama bunu yapan şey […]

İnceleme Oku

MissTravel ve MissTravel.com Gibi Ziyaret Edilmesi Gereken 12 Bağlantı ve Seks Arkadaşlık Siteleri Bana MissTravel.com için 12 Alternatif Göster Y kuşağı dostlarım, çünkü paylaşacak sulu bir sırrım var! Yani, hepimiz biliyoruz ki, biz Y kuşağı, sadece maddi mülkleri istiflemekle kalmayıp, tamamen deneyimlerle ilgiliyiz. Keşfetmek için orada olabileceğimiz zaman kimin bir eve ihtiyacı var?

İnceleme Oku

Millionaire Match & 12 En İyi Şeker Arkadaşlık ve MillionaireMatch.com Gibi Diğer Seks Arkadaşlık Siteleri Bana MillionaireMatch.com için 12 Alternatif Göster Selam millet! Yıldızların sıralandığı ve sevginin en iyi insanlara giden yolu bulduğu MillionaireMatch'in göz kamaştırıcı krallığına doğru adım atın. Başarılı bireylerin ve çekici bekarların […]

İnceleme Oku

BBW Sex Dates Review & 12 BBWSexDates.net Gibi En İyi Bağlantı ve Arkadaşlık Siteleri Bana BBWSexDates.net için 12 Alternatif Göster Azgın BBW'ler beni dürtüyor! BBW Sex Dates'i keşfetmemi ve büyüleyici özelliklerini dünyaya haykırmamı istiyorlar. Bu bayanlar büyük, yumuşak göğüsleriyle aşırı çekiciyken nasıl hayır diyebilirim? […]

İnceleme Oku

Lush Flirt İncelemesi ve LushFlirt.com Gibi Ziyaret Edilmesi Gereken 12 Seks Arkadaşlık/Bağlantı Sitesi Bana LushFlirt.com için 12 Alternatif Göster Hey, zevk arayan dostlar! LushFlirt'in baştan çıkarıcı dünyasının derinliklerine dalmaya hazır olan dostun Dudethrill burada. Şimdi, hepimiz biliyoruz ki bazen, sadece porno izleme havasında değilsiniz – […]

İnceleme Oku

NUiT Review & 12 Nuitapp.com Gibi En İyi Bağlantı ve Arkadaşlık Siteleri Bana Nuitapp.com için 12 Alternatif Göster Hey, yıldız gözlemcileri! Sizi anlayan birini bulamadan sola ve sağa kaydırmaktan bıktınız mı? Birinin size uygun olup olmadığını bilmek için bir profil resminden daha fazlasına mı ihtiyacınız var? Korkma! Astroloji tabanlı flört uygulaması NUiT […]

İnceleme Oku

Together2Night İncelemesi ve Together12Night.com Gibi En İyi 2 Bağlantı ve Seks Arkadaşlık Siteleri Bana Together12Night.com için 2 Alternatif Göster iyi vakit geçirmekle ilgilenir. Çeşitli bağlantı siteleri ve uygulamalarından seçim yapabilirler, ancak […]

İnceleme Oku

One Night Friend Review & TOP 12 Onenightfriend.com Gibi Bağlantı ve Buluşma Siteleri Bana Onenightfriend.com için 12 Alternatif Göster Son randevunuzun üzerinden aylar veya yıllar geçti sanırım, değil mi? Belki de işte çok fazla zaman geçirdiniz. Belki de dışarı çıkma, randevu alma ve eğlenme zamanı gelmiştir! Senin varmi […]

İnceleme Oku

Hily Review & TOP 12 Hily.com Gibi Arkadaşlık ve Bağlantı Siteleri Bana Hily.com için 12 Alternatif Göster Yıllardır düzinelerce çevrimiçi flört ve ilişki kurma web sitesini değerlendirdim. Çok azı oldukça etkilidir, geri kalanlar ise ana akım sahnede hafife alınır. Ancak bu inceleme için, popüler ve uzun süredir devam eden bir bağlantıyı test etmeyi seçtim [...]

İnceleme Oku

Jaumo Review & TOP 12 Jaumo.com Gibi Arkadaşlık ve Bağlantı Siteleri Bana Jaumo.com için 12 Alternatif Göster Dünya çapındaki insanlar ruh eşlerini bulmayı ve hayatlarının geri kalanında sevgi dolu ortaklıklar kurmayı umuyorlar. Bu nedenle, ilişki kurma ve flört uygulamaları ve siteleri bu günlerde internette mantar gibi patlıyor, ve en iyilerini seçmek […]

İnceleme Oku

Seyahat Arkadaşlarınızı İncelemeniz ve En İyi 12 Arkadaşlık ve İlişki Siteniz yourtravelmates.com gibi Bana YourTravelMates.com için 12 Alternatif Göster Günümüzde seyahatle ilgili yüzlerce flört ve refakatçi bulma hizmeti var. Birkaç web sitesi belirli bir nişe odaklanırken, diğerleri çok daha geniş bir kitleye hitap eder. Bu özel seçenekler arasında YourTravelMates var. 2016 yılında LOS Networks, […]

İnceleme Oku

Undertable & Undertable.co gibi En İyi 12 Karma ve Seks Arkadaşlık Siteleri Undertable.co için 12 Alternatif Göster Undertable! Bu site adı, masanın altında tam olarak ne olduğunu düşünmemi sağlıyor. Oh, sırlar, yalanlar, aldatma ve buharlı karşılaşmalar masa altı sahnelerini sarıyor. Film ve dizi izlemeyi seviyorsanız, masa altı senaryolarının nasıl […]

İnceleme Oku

Heated Affairs İnceleme ve En İyi 12 Premium Hile ve İlişki Sitesi Heatedaffairs.com gibi Bana HeatedAffairs.com için 12 Alternatif Göster Evli çiftler bazen birbirlerine olan sevgilerinin zamanla azaldığını ve duygularını uyuşturduğunu fark eder. Yeni gelişen duyguların acele etmesini isterken, önceki çekiciliğini bırakıp bırakmadıklarını kontrol edebilirler. Bu yüzden, […]

İnceleme Oku

BuddyBang & TOP 12 İlişki ve Seks Arkadaşlığı Sitesi Buddybang.xmatch.com Gibi Bana Buddybang.xmatch.com için 12 Alternatif Göster İster bir taahhüt ister sıradan bir şey arıyor olun, uygulamaların ve web sitelerinin sizin için uygun olup olmadığını söylemek zor olabilir. yeniden atlamak otantik. Bildiğiniz gibi, bu platformlarda bir sürü dolandırıcı, sahte hesap ve […]

İnceleme Oku

Biz HER İnceleme & Weareher.com Gibi En İyi 12 LGBTQ+ ve Diğer Seks Arkadaşlık Siteleriyiz WeareHer.com için 12 Alternatif Göster Tüm LGBTQ+ topluluğu için iyi haberlerim var çünkü sizin için güvenli ve açık bir platform sunabilen yeni bir uygulama var. hepiniz. Tanıtıyoruz… HER! Belki bu uygulamayı duymuş veya görmüşsünüzdür […]

İnceleme Oku

Xmatch İnceleme ve Ziyaret Edilmesi Gereken 12 Arkadaşlık, Kişisel İlanlar ve xmatch.com gibi Bağlantı Siteleri Bana xmatch.com için 12 Alternatif Göster İster uzun süreli bir ilişki ister sadece bir gecelik bir kaçamak arıyor olun, dünya çapında web ve flört uygulaması hizmetleri şeyleri her zamankinden daha erişilebilir hale getirdi. Tabii ki, günümüzde pek çok sıradan çöpçatanlık sitesi olduğu için, […]

İnceleme Oku

Kippo İncelemesi & TOP 12 Arkadaşlık ve İlişki Sitesi Kippoapp.com Gibi Bana KippoApp.com İçin 12 Alternatif Göster Bugünün özelliği için, dijital çöpçatanlık dünyasında tipik olarak “göz ardı edilen” bir alana hitap etmeye çalışan bir flört servisini keşfedeceğiz: oyuncular. Oyuncuların esas olarak “inekler” olduğu klişesine katılmasam da çok az gerçek var […]

İnceleme Oku

Badoo İncelemesi ve EN İYİ 12 Randevu ve Bağlantı Sitesi badoo.com gibi Bana badoo.com için 12 Alternatif Göster Kullanımı çok zor olan bağlantı sitelerine veya uygulamalara rastlamak oldukça üzücü. Neredeyse değersiz olmasının ne kadar kafa karıştırıcı ve karmaşık olduğunu hayal edin! Şans eseri, bir flört ve ilişki uygulaması olan Badoo ile tanıştığımda […]

İnceleme Oku

Parship İnceleme ve 12 En İyi Arkadaşlık ve Bağlantı Siteleri Parship.com Gibi Bana Parship.com için 12 Alternatif Göster İhtiyaçlarınızı ve uzun vadeli bir bağlantı kurma hayallerinizi karşılayacak mükemmel arkadaşlık sitesini bulmaktan bıktınız. Ağlamayı kes çünkü Parship yalnız gecelerinizi kucaklamak için burada. Bu site, etkili bir uyumluluk […]

İnceleme Oku

LoveAwake İnceleme ve TOP 12 Kişisel İlanlar ve Loveawake.com Gibi Seks Arkadaşlık Siteleri Bana LoveAwake.com için 12 Alternatif Göster Çevrimiçi ilişki ve flörtlerin yaygınlığına rağmen, birkaç kişi hala zavallı hayatlarının bu yönünü arkadaşlarından ve ailelerinden saklamayı seçiyor. Ama dürüst olmak gerekirse, trende katılmak konusunda yanlış hissetmenize gerek yok […]

İnceleme Oku

Clover & Top-12 Flört ve Bağlantı Siteleri Clover.co Benzeri Clover.co Tinder için 12 Alternatif Göster? Menteşe? Eminim bu uygulamaları daha önce görmüş veya kullanmışsınızdır. Ama burada olduğuna göre, sanırım beklediğin kadar hoş değildi. Eğer durum buysa, sizi Clover ile tanıştırayım! Swipe tabanlı flört programları ve eşleştirme odaklı […]

İnceleme Oku

RedHotPie 12 Ziyaret Edilmesi Gereken İlişki/Arkadaşlık Siteleri redhotpie.com'a benzer RedHotPie.com için 12 Alternatif Göster Kırmızı, sıcak ve taze! Dünyada modaya uygun bir bağlantı sitesi olan RedHotPie'den bahsediyorum. Azgın erkeklere, kızlara, aşıklara ve hatta gruplara seks, eş değiştirme partileri ve vahşi cinsel maceralar bulmasında yardımcı olmaya çalışan etkileyici özelliklere sahiptir. Özellikle […]

İnceleme Oku

GetItON ve En İyi 12 Ücretsiz Bağlantı Sitesi getiton.com gibi Bana Getiton.com için 12 Alternatif Göster Mükemmel eşinizi bulmakta zorlanıyor musunuz? GetItON gününüzü kurtarmak için burada. Bu site, daha iyi ve daha uygun bir bağlantı yolculuğu için gereken tüm araçları getirmeyi vaat ediyor. Aslında, sofistike bir sisteme sahip […]

İnceleme Oku

Pure.app'e Benzer En İyi 12 Ziyaret Edilmesi Gereken Seks Buluşması ve İlişki Siteleri Pure.app için 12 Alternatif Göster Anonim olarak takılan sözcükleri duyduğunuzda aklınıza ne geliyor? Sanırım bunların hepsi iyi şeyler çünkü "bağlanmak" teriminin kendisi kötü şöhretli bir şey. Ancak, bir anonimlik unsuru, […]

İnceleme Oku

Menteşe İncelemesi & Hinge.co Gibi En İyi 12 Arkadaşlık ve İlişki Sitesi Bana Göster Hinge.co için 12 Alternatif . Bazı kullanıcıların mükemmel eşleşmeler olup olmadığını değerlendirmek için resimlere güvenmek yerine, Hinge […]

İnceleme Oku

Feeld İnceleme ve En İyi 12 İlişki ve Günlük Arkadaşlık Sitesi Feeld.co gibi Bana Feeld.co için 12 Alternatif Göster Bugünlerde ilişki, flört, gündelik eğlence ve seks için bir sürü uygulama var. Bu ezici sayıda seçenekle, yalnızca birini seçmek beklediğinizden biraz daha zor olabilir. Ama elbette Dudethrill her zaman burada […]

İnceleme Oku

eHarmony İnceleme & 12 En İyi Premium Single, eharmony.com'a Benzer Arkadaşlık Siteleri Göster Bana eHarmony.com için 12 Alternatif Göster Her flört servisi ve platformu, flört ve ilişki ihtiyaçlarınız için kendi amaçlarına sahiptir ve muhtemelen bunun farkındasınızdır. Çevrimiçi flörtçülerin sayısız günlerini olası eşleşmeler arasında gezinmek için ayırması oldukça standarttır, ancak […]

İnceleme Oku

Coffee Meets Bagel & Top-12 Premium Arkadaşlık Siteleri coffeemeetsbagel.com'a benzer Show Me Coffeemeetsbagel.com için 12 Alternatif Sanal flörtün büyüsünü keşfetmekle ilgileniyor musunuz, ancak profiller arasında gezinerek dolaşmaya enerjiniz yok mu? Belki yardım edebilirim. Meet, CoffeeMeetsBagel veya halk arasında SPK olarak bilinir. Bu bir çöpçatanlık ve flört sitesidir […]

İnceleme Oku

Bumble İnceleme ve EN İYİ 12 Buluşma/Kişisel Site gibi bumble.com Göster Bana Bumble.com için 12 Alternatif Göster Dünyanın farklı yerlerinden, yaşam tarzlarından, cinsel yönelimlerinden ve ilişkilerden insanların artık çeşitli flört platformlarına ve uygulamalarına sahip olduğu bu modern dünyada yaşıyoruz. . Ancak çevrimiçi sayısız rekabete rağmen, öne çıkan bir tane var - Bumble.com. Bu kaltak […]

İnceleme Oku

Find-Bride İnceleme ve En İyi 12 Kişisel İlan ve Find-bride.com gibi Seks Arkadaşlık Siteleri Find-bride.com için 12 Alternatif Göster Mükemmel bir sevgili bulmak çok sıkıcı ve zor bir süreçtir. Yapabilecek bir “eş” bulmayı hayal edin? Muhtemelen şimdi pes etmeyi düşünüyorsun, ama bekle, trajik, çaresiz hayatına ışık tutmana yardım edeyim. […]

İnceleme Oku

Sugarbook & TOP-12 Sugar Baby/Baba ve Sugarbook.com Gibi Seks Arkadaşlık Siteleri Bana Sugarbook.com İçin 12 Alternatif Göster Sugar Dating için saygın ve kötü şöhretli bir web sitesi burada ve bize flörtümüz için daha iyi ve daha güvenli bir çözüm sunuyor ihtiyaçlar. Sugarbook, 2017'den beri faaliyet gösteriyor ve o zamandan beri, dünya çapındaki kullanıcıları asla başarısızlığa uğratmadı […]

İnceleme Oku

Happn ve 12 Ziyaret Edilmesi Gereken Arkadaşlık Siteleri happn.com'a Benzer Bana Göster happn.com için 12 Alternatif oldukça şaşırtıcı görünüyor. Aslında, sadece doğru olanı seçerken bunalmış hissedeceksiniz. İyi bir şey […]

İnceleme Oku

Lovoo 12 Mutlaka Ziyaret Edilmesi Gereken Arkadaşlık Siteleri lovoo.com Benzeri Göster Bana lovoo.com için 12 Alternatif Göster Bugün, dikkatimi çeken başka bir tanışma sitesinden bahsedeceğiz. Duyduğuma göre Lovoo, sosyal ağ stilini havalı bir şekilde bir araya getirerek benzersiz bir flört konseptini içeren harika bir flört sitesi. Gören herkes için umut verici bir mekana benziyor […]

İnceleme Oku

Theleague.com'a Benzer Lig İncelemesi ve En İyi 12 Yetişkin Arkadaşlık Sitesi Theleague.com için 12 Alternatif Göster Bana buradasın—ve TheLeague'in incelemesi için burada olduğuna göre, belki de Tinder'ın pek de dolu olmadığını fark etmişsindir. tıpkı sizin gibi eşit derecede tutkulu, entelektüel ve kariyer odaklı ortaklarla, değil mi? O halde doğru yere geldiniz […]

İnceleme Oku

Match.com İncelemesi ve En İyi 12 En İyi Bekar, Kişisel, Yetişkin Arkadaşlık Siteleri match.com gibi Bana Match.com için 12 Alternatif Göster Çevrimiçi çöpçatanlık sahnesinde bir "kral" isimlendirmem gerekse, Match.com tartışmasız ön taraf. Bu site kesinlikle en kapsamlı site olarak ününü sürdürmek için büyük bir baskıya sahiptir […]

İnceleme Oku

PlentyofFish İnceleme & TOP 12 Bekarlar ve pof.com Gibi Yetişkin Arkadaşlık Siteleri Göster Bana POF.com için 12 Alternatifler Günümüzde kesinlikle birçok tanışma sitesi var, ancak PlentyofFish grup arasında oldukça farklı. Ücretsiz sohbet servisi çok sayıda katılımcıyı cezbetti ve bu yüzden doğrudan yıldız oyuncuların zirvesine çıktılar […]

İnceleme Oku

SecretBenefits & TOP 12 Sugar Dating ve Sex Dating Sites Like secretbenefits.com gibi Bana Secretbenefits.com için 12 Alternatif Göster Bir SugarDaddy veya SugarBaby her zaman hem sınıf hem de değer açısından birinci sınıf bir çöpçatanlık hizmetine nasıl erişileceğini bilmek ister. Elbette siteyi yönetmenin kolay, rahat ve keyifli bir yolu, siteye bakarken olmazsa olmaz […]

İnceleme Oku

SwingersDateClub.com gibi SwingersDateClub.com gibi TOP Bağlantı ve Seks Arkadaşlık Siteleri SwingersDateClub.com için 12 Alternatif Göster SwingersDateClub, sallanan yaşam tarzıyla ilgilenen herkes için sosyal bir buluşma yeridir. SDC olarak da anılan bu platform, internetin en eski ve en iyi bilinen swingers gruplarından biridir. Site erken kuruldu […]

İnceleme Oku

Zoosk İncelemesi ve 12 En İyi Yetişkin Arkadaşlık, Zoosk.com Gibi Buluşma Siteleri Bana Zoosk.com İçin 12 Alternatif Göster Biriyle yüz yüze bağlantı kurmaktan çekiniyor ve çekiniyorsan, çevrimiçi çöpçatanlık hizmetleri yararlı bir alternatif olabilir. Son yıllarda, bugüne kadarki en hızlı yol olarak bir masaüstü/mobil uygulama ortaya çıktı. Zoosk olarak bilinen, basitlik […]

İnceleme Oku

Fling.com İncelemesi ve Fling.com Gibi En İyi 12 Seks Arkadaşlık Sitesi Bana Fling.com İçin En İyi 12 Alternatifi Göster Fling.com'da sevişmeye hazır olun! Milyonlarca takipçi ve sitenin nesiller boyu etkileşimi göz önüne alındığında, Fling.com doğru bir şey yapıyor olmalı. En iyi bilinen “bağlantı” web sitelerinden biridir ve […]

İnceleme Oku

NoStringsAttached İnceleme ve En İyi 12 Kişisel İlan, Yetişkin Arkadaşlık Siteleri nostringsattached.com gibi Nostringsattached.com için 12 Alternatif Göster NoStringsAttached, samimi ilişkilere hevesli azgın bekarlar için özel olarak geliştirilmiş bir seks flört veya ilişki platformudur. Ayrıca sıkılan evli erkeklerin kıskançlıklarına yakalanma korkusu olmadan evlilik dışı aşkların keyfini çıkarabilecekleri güvenli bir […]

İnceleme Oku

Mixxxer İnceleme & TOP 12 Karmaşa ve Seks Arkadaşlığı Siteleri mixxxer.com Gibi Bana Mixxxer.com için 12 Alternatif Göster Bir eş değiştiren, kahrolası dolandırıcı veya seks arayan azgın bir adam mısınız? Her neyse, önemli değil çünkü Mixxxer'de hepimiz için bolca yer var. Toplumsal, ahlaki bütünlüğe zarar vermeden cinsel istek ve ihtiyaçları açıkça ifade etmek, […]

İnceleme Oku

TSDates.com ve TSDates.com Gibi TOP 12 Seks Arkadaşlığı Siteleri Bana TSDates.com için 12 Alternatif Göster İçeri girmek, yirmi birinci çağda yaşamanın cazibesidir. Dünyanın her yerindeki topluluklar cinsiyete, cinsel yönelime ve daha pek çok şeye dayalı önyargıların üstesinden geliyor. Bu nedenle, Çevrimiçi flört, yaşam tarzımızın büyük bir kabul gördüğünü gördüğümüz bir parçasıdır […]

İnceleme Oku

AdultMatchMaker İncelemesi ve (Top-12) AdultMatchMaker.com.au gibi Seks Arkadaşlık Siteleri Bana Göster 12 AdultMatchMaker.com.au için Seks Arkadaşlık Sitesi Alternatifleri Kaçış ve heyecan arayışımıza çözümler sunan dünya çapındaki tanışma sitelerine Yaşayın. Flört sitelerinden bahsetmişken, AdultMatchMaker.com.au flört halkının kalbine dokundu. Bu yazı itibariyle, AdultMatchMaker Avustralya'nın en […]

İnceleme Oku

BDSM.com İncelemesi & bdsm.com Gibi Diğer 12 BDSM Sitesi BDSM.com için 12 Alternatif Misyonerlik pozisyonu bazı insanlar için iyidir, ancak biraz sapık, aşağı inmek istiyorsanız kimseye zarar vermez. Her şeyi bitirdikten sonra, vanilyalı seksin sıkıcı göründüğünü düşünmüyor musun? BDSM.com'da, […]

İnceleme Oku

IAmNaughty Review ve IAmNaughty.com gibi EN İYİ 12 Yetişkin Arkadaşlık Siteleri IAmNaughty.com için 12 Alternatif Gösterin Cinsel arzularımızın ve maceralı seks hayatını deneyimleme heyecanımızın en yüksek zirvesine ulaştığı zamanlar vardır. IAmNaughty sizi beladan kurtarmak ve bunun yerine flört dürtülerini yerine getirme şansınızı artırmak için burada. Doğrusu, burası doğru yer […]

İnceleme Oku

FreeLocalDates Review & Freelocaldates.com Gibi En İyi 12 Arkadaşlık Sitesi Freelocaldates.com için 12 Alternatif Göster Resmi URL: https://www.freelocaldates.com Aramayı, flört etmeyi, konuşmayı ve başkalarıyla fotoğraf paylaşmayı seviyor musunuz? Etkileşimli özellikleri kullanarak potansiyel ortakları keşfetmeye yardımcı olacak bir mekana sahip olmak ister misiniz? Öyleyse, FreeLocalDates sizin en güvenilir bilgi ve eğlence kaynağınızdır, hepsi […]

İnceleme Oku

InstaBang.com İnceleme & 12 En Büyük Seks Arkadaşlığı Uygulamaları ve Instabang.com gibi Siteler Instabang.com için 12 Alternatif Göster Resmi URL: https://www.instabang.com Instabang, bağlantıları bulmanıza yardımcı olan popüler seks buluşma web sitelerinden biridir benzer düşünen insanlar arasında. Başka bir popüler tanışma sitesi olan Uberhorny'nin de yaratıcıları olan web sitesinin geliştiricilerine teşekkürler. Gibi […]

İnceleme Oku

Flirt.com İncelemesi & Flirt.com gibi 12 En İyi Yetişkin Arkadaşlık Siteleri ve Flirt.com gibi 12 En İyi Yetişkin Arkadaşlık Siteleri Bana Göster Flirt.com için 12 Alternatif Gerçek ve şaşırtıcı sayıda özelliğe sahip bir çevrimiçi yetişkin buluşma web sitesine katılmak nispeten zordur. bul. Bugün İnternette pusuya yatmış çok sayıda tanışma sitesi nedeniyle, […]

İnceleme Oku

XDating İncelemesi ve xDating.com Gibi En İyi 12 Yetişkin, Seks Arkadaşlık Sitesi Bana xDating.com için 12 Alternatif Göster XDating, her yetişkin için benzersiz bir seks buluşma sitesi. Kesinlikle, cinsel partner, ilişki kurma ve gündelik ilişkiler bulmanın en iyi yollarından biridir. Öyleyse, uzun vadeli ciddi bağlantılar içindeyseniz veya ruh eşinizi buluyorsanız, kesinlikle [...]

İnceleme Oku

BangLocals & 12 (Ziyaret Edilmesi Gerekenler) BangLocals.com Gibi Seks Arkadaşlık Siteleri BangLocals.com için 12 Alternatif Göster Hiç çevrimiçi seks buluşma web sitesini denediniz mi? Cevabınız hayır ise, o zaman harika cinsel ilişkiler ve ilişki yaşama şansını kaçırıyorsunuz. Banglocals, seks, randevular, […] için mükemmel bir eşleşme arayan kişiler için mutlaka ziyaret edilmesi gereken bir web sitesidir.

İnceleme Oku

HornyMatches & HornyMatches.com gibi 12 (En İyi) Seks-Arkadaşlık Siteleri Göster Bana HornyMatches.com için 12 Alternatif Daha hızlı ve daha iyi yollarla gündelik flört ve ilişki mi arıyorsunuz? O halde, HornyMatches tüm arzunuzun cevabıdır. Bu web sitesi yetişkin seks buluşmaları içindir ve gündelik eğlence arayan insanlara hitap eder. Dolayısıyla, […] ile ciddi şekilde ilgileniyorsanız

İnceleme Oku

Milfaholic & 12 (En İyi) MILF Seks ve Milfaholic.com gibi Arkadaşlık Siteleri Bana Milfaholic.com Anne için 12 Alternatif Göster Ben Sikişmek İsterdim, ya da popüler bir terimle MILF. Tartışmalı gelebilir, ancak yaşlı kadınları bağlamak ya da becermek isteyen çok sayıda insan var. Açıkçası, bir MILF arzulamak sevişmede yaygın bir fetiş. Ancak, […]

İnceleme Oku

Passion.com İncelemesi ve Passion.com URL'sine Benzer 11 En İyi Kişisel, Bekâr Siteleri: https://passion.com Passion.com için 11 EN İYİ Alternatif Göster Normal bir tanışma sitesi ile yetişkin bir site arasında kalan Passion.com, insanları tam ve samimi fiziksel bağlantılar kurar. Zaten uzun süredir buralardalar ve bu alanda bir üne kavuştular […]

İnceleme Oku

Fuckbook & 12 (En İyi) Sex Dating Siteleri Fuckbook.com URL'sine Benzer URL: https://www.fuckbook.com Fuckbook.com için 12 Alternatif Göster Web Sitesi Kendisi Sadece ismine bakarak bunun ne olduğunu hemen anlayabilirsiniz site tamamen ilgilidir. Fuckbook temelde, gündelik cinsel buluşmalar arayanlar için Facebook'tur. Yani açıkçası bu […]

İnceleme Oku

Uberhorny İncelemesi ve Uberhorny.com'a Benzer EN İYİ 11 Kişisel / Arkadaşlık Sitesi UberHorny.com için 11 Alternatif Göster Çevrimiçi arkadaşlık dünyasında yeni değilseniz, bugüne kadar seçkin ve popüler bir tanışma sitesi olan Uberhorny'yi duymuş olmalısınız . Sıradan eğlence, buluşma ve tutkulu ilişkiler kurmak için bir platform arayan insanlar için, […]

İnceleme Oku

Whiplr & En İyi 11 BDSM ve Whiplr.com'a Benzer Kişisel Siteler Whiplr.com için 11 Alternatif Göster The Whiplr'ın Sitesi Itself Whiplr, temelde gündelik seks ve BDSM bağlantılarını arayan kişilere hitap eden uygulama tabanlı bir yetişkin buluşma platformudur. Nişi, fetiş randevusu içindekiler içindir ve herhangi bir düzenleme yapmayanlar içindir, çünkü görünüşe göre [...]

İnceleme Oku

FriendFinder-x.com için 11 Alternatif Göster Tüm Konu Nedir? Friend Finder-x, ilişki ve gündelik seks arayanlar için iyi bilinen sitelerden biridir. Diğer platformları ile birlikte Friend Finder Ağı tarafından yönetilmektedir. Friend Finder Network altında olduğundan, sitenin […]

İnceleme Oku

ALT.com için 15 Alternatif Göster Seks pek çok yönden gelişti, hatta başkaları için bir yaşam tarzı haline geldi. Diğerleri için misyonerde seks yapılmazsa bu bir tabu gibi görünebilir. Bununla birlikte, misyoner olmayan seks birçok ülkede geniş bir memnuniyetle karşılandı. Aslında, […]

İnceleme Oku

Sudy URL: https://www.sudy.app/ 11 Şeker Arkadaşlık Sitesi Sudy.app için Alternatifler Göster Belki de seksi, genç bir partnerin şirketini arayan zengin bir erkek veya kadınsınız ... Size maddi faydalar sağlayacak bir ilişki içinde olmak isteyen çekici birey, diğer bir deyişle şeker babalarla ilişki kurmak veya […]

İnceleme Oku

Cougared URL'si: https://www.cougared.com Cougared.com için 12 MILF Flört Alternatifini Göster Şunu hayal edin - ateşli, seksi ve cinsel içerikli 40'lık şeyleri ilişki arkadaşınız olarak. Cougar'lara dahil olmak baştan çıkarıcı ve duygusal olabilir; kulağa gerçek olamayacak kadar iyi geliyor ama Cougared.com gibi bazı harika platformların yardımıyla sizin için gerçekleşecek. Daha eski […] ile bağlantı kuruluyor

İnceleme Oku

Whatsyourprice İncelemesi ve whatsyourprice.com URL'sine benzer 12+ diğer harika şeker buluşma ve bağlantı siteleri: https://www.whatsyourprice.com Whatsyourprice.com Gibi 12 Benzer Siteyi Göster Whatsyourprice.com, şeker babalar ve mammasitalar için bugünün resim ve kahramanıdır. Akıllı telefonlar ve İnternet çağında, bağlantı siteleri oldukça uzun bir süredir trend olmuştur ve […]

İnceleme Oku

Düzenleme İnceleme URL'sini Arama: https://www.seeking.com Seeking.com için 12 Şeker Arkadaşlık Sitesi Alternatiflerini Göster (Ocak 2021'de güncellendi) - Buluşma dünyasında farklı bir eğlence arıyorsanız, şeker buluşması olabilir sizin için mükemmel olanı olun ve Seeking.com size çok yardımcı olabilir! Şeker randevusu, bazıları için biraz tartışmalı olabilir […]

İnceleme Oku

Swinglifestyle URL: https://www.swinglifestyle.com Swinglifestyle.com için 14 Alternatif Göster Modern toplumda günümüzde insanlarla tanışmak 123 kadar kolay olmuştur. Neredeyse herkesin interneti kullandığı bir nesilde yaşıyoruz ve sadece birkaç tıklama burada ve orada, istediğinizi zaten alacaksınız. Bu flört için de geçerli - […]

İnceleme Oku

CougarLife URL'si: https://cougarlife.com 11+ En İyi Cougar Flört ve Bağlantılı Web Sitelerini Göster Cougarlife.com Gibi Bir çok yaşlı kadın sadece tanışmak, bağlantı kurmak ve umarım yeni ilişkiler kurmaya başlamak için genç erkekleri arıyor. Bu modern dünyada, bugün yaşıyoruz, her şey daha kolay ve hızlı hale geldi - sadece birkaç tıklama ile […]

İnceleme Oku

Victoria Milan Web Sitesi Adresi: www.victoriamilan.com Victoria Milan İncelemesi 2020 - Evlilik Sonrası İlişkiler İçin Herhangi Bir Yararı Var mı? Artıları ve Eksileri Atlayın Yeni arkadaşlar, bağlantılar ve hatta gelecekteki flört ortaklarıyla tanışma hedefleri olan bekar erkek ve kadınlara hitap eden çevrimiçi buluşma platformlarına alışkınız. Tabii ki onlar […]

İnceleme Oku

BlackCrush Web Sitesi Bağlantısı: https://www.blackcrush.com Black Babe Online ile Bağlantı - BlackCrush.com'un Gözden Geçirilmesi Blackcrush'ın Artılarını ve Eksilerini Göster Hepimiz sevdiğimiz insanlarla ilgili tercihlerimiz ve zevklerimiz var ve çoğumuz diğerinin üzerine yazın. Çevrimiçi buluşma ve ilişki kurmayı denediyseniz, tercihleriniz ne olursa olsun […]

İnceleme Oku

Arkadaşlık için 10 Site GösterCougars Time, gerçekten büyük yaş boşlukları olan çiftleri görmenin nadir olmadığını kanıtladı. Daha genç kadınlarla çıkan yaşlı erkekler hiç de yeni değil, ancak her zaman daha genç erkeklerle çıkan yaşlı kadınları görmüyoruz. Ancak son zamanlarda, yaşlı kadınları ve onların genç erkek arkadaşlarını görmek bir şekilde "normalleşti". Cougars, […]

İnceleme Oku

Bana Çevrimiçi Bağlantılar için En İyi 9 Web Sitesini Göster Hepimiz yaşadığımız tüm kaos, gönül yarası ve hayal kırıklıklarının ortasında tek gerçek aşkımızı bulmak istiyoruz, ancak bu zaman alacaktır. Yani, kısa süreli heyecanlar yaşamak ve o andan itibaren hayatın tadını çıkarmak istediğimiz zamanlar vardır. Bağlantı aranıyor olabilir […]

İnceleme Oku

Ashley Madison İnceleme (2023) & AshleyMadison.com gibi En İyi 12 Arkadaşlık Siteleri AshleyMadison için 12 En İyi Alternatife Atla Ashley Madison, pek de tipik olmayan bir flört sitesi 2001'de başladı. yabancılarla yeni bir ilişki kuran AshleyMadison.com, erkek-kız arkadaşı olsun, kendini zaten adamış insanlar için yapılmıştır […]

İnceleme Oku

Dating.com Bana Dating.com'un Artıları ve Eksileri Dating.com Sitesinin Nihai İncelemesi Birçok aşk hikayesi çevrimiçi olarak ortaya çıktı. Birçok insan, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda çevrimiçi site olduğu için gerçekten yardımcı olan diğer insanlarla iletişim kurmak istiyor. Söylendiği gibi, dışarıda herkes için biri var… ki bu […]

En gidin