Güncellenme tarihi: 2 Aralık 2023

BayanTravel

& 12 MissTravel.com Gibi Ziyaret Edilmesi Gereken Bağlantı ve Seks Arkadaşlık Siteleri

Bana 12 Alternatif Göster MissTravel.com

MissTravel girin

Y kuşağı dostlarım, toplanın, çünkü paylaşacak ilginç bir sırrım var! Yani, hepimiz biliyoruz ki, biz Y kuşağı, sadece maddi mülkleri istiflemekle kalmayıp, tamamen deneyimlerle ilgiliyiz. Dışarıda günümüzün göçebeleri gibi dünyayı keşfederken kimin bir eve ihtiyacı var ki? Haklı mıyım? Ama sıkı tutunun çünkü bu hikayede heyecandan çığlık atmanıza neden olacak bir sürpriz var! Nihai şeker bebek rüya ülkesine girin: MissTravel! Bunu hayal edin - siz, evet SİZ, tek kuruş bile harcamadan hayalinizdeki yerlere uçuyorsunuz! Hayır, şaka yapmıyorum ve hayır, bu yarım yamalak bir plan değil.

Resmi URL: https://www.misstravel.com

Cömert seyahatler ve lüks tatil köyleri dünyasına adım attığınızı ve hayatı gerçek bir VIP gibi yaşadığınızı hayal edin. Ve tahmin et ne oldu? Bunun gerçekleşmesi için ruhunuzu satmanıza veya geleceğinizi ipotek etmenize gerek kalmayacak. Nasıl? İşte MissTravel'in büyüsü bu ve aşağıda bununla ilgili daha fazla şey keşfedeceğiz. Hazır mısın? Başlayalım!

Çantalarınızı Toplayın Çünkü MissTravel Burada!

Hey, sizi muhteşem, seyahate aç hayalperestler! Şunu hayal edin: Siz, dünyayı dolaşan muhteşem bir maceracı, gerçeğe dönüşmek için yalvaran bu destansı yapılacaklar listesine sahipsiniz. İtalya'da pizza yapımında profesyonel olmaktan, İzlanda'nın Mavi Lagünü'nde görkemli bir tanrı gibi hissetmekten, Hawaii'de o mükemmel altın bronzluğu içinize çekmekten ve anınızı Paris'te yaşamaktan bahsediyorum. Ah, yolculuk tutkusu doğaldır dostum!

Ama parmak arası terliklerinizi tutun; ufacık bir hıçkırık var – nakit akışı şu anda tembel bir nehir gibi. Para ya da parasızlık, seyahat hayallerinizle "uzak durun" oynayan tek şeydir. Ugh, mücadele çok gerçek!

Ve sonra, yolculuk tutkusu umutsuzluğunun bulutlarındaki bir güneş ışını gibi, ortaya çıkıyor! romantik müzik dinle İşte orada duruyor - deneyimli bir gezgin, olağanüstü bir kaşif ve oldukça deneyimli bir beyefendi.

Bilgelik dolu bir valizi ve maceralarını daha da renklendirmek için canlı bir seyahat arkadaşı arayan bir kalbi olan şeker bir baba! James Bond'u düşünün, ancak nefes kesici gün batımları ve dondurmalar için yumuşak bir nokta.

Görüyorsunuz, o oradaydı, bunu yaptı ve arzuladığınız tüm o rüya gibi yerlerden kartpostallar aldı. Ama bekleyin - maceralarında kendisine eşlik edecek özel birini, bir heyecan kıvılcımı ve dünyayı görmek için yeni bir mercek getiren birini istiyor! Seyahat ruh eşini bulmak gibi, değil mi? Ve tahmin et ne oldu? Bu sadece bir peri masalı hayali değil. Bu, MissTravel'in sihrin gerçekleşebileceği fantastik dünyasıdır (ve şapkalardan tavşan çıkarmayı kastetmiyorum). Bu tecrübeli maceracıyla bağlantı kurduğunuz, hayalinizdeki gezileri birlikte planladığınız ve kendinizi hayatınızın yolculuğuna hazırladığınız bir harikalar diyarı!

Sıkı tutunun çünkü bu sıradan bir sevimlilik değil – bu nihai seyahat kaçamağı! Flört etme ve seyahat etme konsepti tam bir parlaklık çünkü, bilirsin, orada tam HD olarak yaşayabilecekken neden seyahat tutkusunu vitrinlerde gezesin ki? MissTravel ile sadece bir seyahat arkadaşı bulmuyorsunuz; macera suç ortağınız, kahkaha dolu, pasaport damgalı suç ortağınız ve bu seyahat hayallerini dudak uçuklatan bir gerçeğe dönüştürebilecek kişiyle tanışıyorsunuz.

MissTravel.com'da Dünya Çapındaki Üyelerle Anında Eşleşmeler Alın

MissTravel'da çalışıyor

Kendinizi, beş yıldızlı bir otele veya şık bir akşam yemeğine her zaman evet diyen bir grup seyahat tutkunu ile hayal edin. Bu jet sosyeteciler, egzotik yerlerde gün batımını izlerken şampanya yudumlamaya hazır, gerçek anlaşma. Hayatı muhteşem, köklü bir yıldız gibi yaşamaktan bahsedin!

Üstelik bu sitedeki arkadaşlar bahar tavuğu değil; hayat hakkında bir iki şey bilen sofistike orta yaşlı adamlar. Ve oğlum, onlar bir görevde mi? En iyi seyahat arkadaşını arıyorlar - maceralarına biraz sihir katacak, ömür boyu sürecek anılar yapacak ve hatta belki bir bardak yıllanmış şarap eşliğinde esprili şakalaşmaların tadını çıkaracak birini arıyorlar.

Ama durun, olay örgüsü kalınlaşıyor! Hanımlar, ah güzel hanımlar, oldukça genç yaş aralığındalar. Ve tahmin et ne oldu? Gözlerini rüya gibi bir hedefe diktiler - egzotik yerlere bedava bir yolculuk yapmak! Onları suçlayabilir misin? Kim kumbarayı bozmadan dünyayı dolaşmak istemez ki? Bu yüzden, onları lüksle şımartmaya istekli, atılgan bir seyahat arkadaşı arıyorlar.

Oh, ama bu sadece avantajlarla ilgili değil; seyahat cennetinde yapılan nihai eşleşme! MissTravel, aşk tanrısının yolculuk tutkusu için oyun alanı gibidir ve tahmin edin ne oldu? Bu sitedeki muhabbet kuşları, canlı ve sıcak bir topluluk oluşturan iki cinsiyet arasında eşit olarak dağıtılmıştır. Hiç bitmeyen bir seyahat partisi gibi!

Kullanıcı Dostu Tasarım ve Üstün Kaliteli Gezinme Hem Mobil Hem Masaüstü

Bayan Seyahat izle

Şimdi biraz “tasarım”dan bahsedelim canlar! MissTravel, nefes kesen bir gün batımı kadar hoş olan pürüzsüz, düzenli bir düzende hepsini bir araya getirdi. Renk paleti bir kaleydoskop gibi dans ediyor - arkadaşlarınıza veya seyahatlerinize göz atarken koyu mürdüm ve loş, ilgi çekici profiller söz konusu olduğunda ise bembeyaz. Şık hisler hakkında konuşun!

Ayrıca, kullanıcı dostu olmasıyla ilgili küçük bir bilgi: Bu seyahat harikalar diyarında gezinmek çocuk oyuncağı. Burada karmaşık labirentler veya baş döndürücü özellikler yok! Kontrol paneli, ağzınızdan akan gezileri ve seyahat hayali kuran arkadaşlarınızdan gelen o güzel mesajları ve beğenileri gösteren, seçeneklerden oluşan hoş bir oyun alanıdır.

Ayrıca, MissTravel'in bir seyahat cin gibi çalışan ve nerede olursanız olun dileklerinizi yerine getiren bir mobil sürümü vardır. İster havuz kenarında uzanın, ister gizli bir mücevheri keşfedin, MissTravel seyahat tutkunuzla el ele orada olacak!

MissTravel'in Eğlenceli Ekstra Özellikleri ile Buluşmayı ve İlişki Kurmayı Kolaylaştırın

MissTravel hikayeleri

Pekala, dinleyin seyahat tutkunları! MissTravel, diğer bazı siteler gibi çok sayıda özelliğe sahip olmayabilir, ancak sahip oldukları yolculuk tutkusu hayalleriniz için sihirli değnekler gibi çalışan yüzlerce düğmeye kim ihtiyaç duyar? Haydi, rüya gibi bir seyahat arkadaşı aramanızı kolaylaştıracak özelliklerin bulunduğu hazine sandığına dalalım!

Seyahatinizi Planlayın!

İlk olarak, "Yolculuk Oluşturma - en iyi seyahat çöpçatanı" adlı özelliğimiz var! Şunu hayal edin: Ağzınızı açık bırakacak bir destinasyona destansı bir gezi planlıyorsunuz ve hayatınızın bu macerasında size katılacak mükemmel bir yol arkadaşı arıyorsunuz. Şanslısın dostum! Bu şık özellikle, yaklaşan seyahatinizi herkese açık bir şekilde yayınlayabilirsiniz ve işte - diğer üyeler bunu görebilir ve hatta büyülü yolculuğunuza katılabilir. Dünyayı dolaşan diğer gezginlerin sizi bulması için bir işaret göndermek gibi! İlgili bazı bilgileri ve faturayı kimin ödediğini (göz kırp, göz kırp) belirteceksin.

Hepsini seviyorum

Ardından, "Favoriler" özelliğimiz var - seyahat ezme listeniz! En sevdiğiniz rom-com'unuz gibi, bu yıldız simgesi de kalbinizi hızlandıran, kalp atışlarınızı hızlandıran bir profil listesi tutmanıza olanak tanır. Sanal rüya defterinizde seyahat ruh eşleri toplamak gibi. Bu nedenle, ne zaman avlanırsanız ve yolculuk tutkusu kalbinizin atmasını sağlayan biriyle karşılaştığınızda, o yıldız düğmesine basın ve o kişi sonsuza dek en sevdiğiniz şöhretler listesine kazınsın!

Modern Şeker Bebek Arama

Ah, ama hepsi bu kadar değil – bu tanışma sitesinde büyülü bir Arama özellikleri çantası var! Sıkıcı eski arama çubuğunu unutun; asıl eğlence burada başlıyor! Kalbinizin arzusuna hitap eden filtrelerle aramanıza ince ayar yapabilirsiniz. Hayalinizdeki yerin yakınında seyahat arkadaşları bulmak ister misiniz? Tamamlamak! Macera tutkunuzu paylaşan belirli bir seyahat arkadaşı mı arıyorsunuz? Oldu bil! Filtre çubuğunun bir dalgasıyla tüm isteklerinizi yerine getiren kişisel bir seyahat cinine sahip olmak gibi!

Tüm Listeye Bakın!

Ama bekleyin, dahası var! MissTravel'in harika bir sürprizi daha var: "Listeler"! Bir profile âşıksanız ve onu yakınınızda tutmak istiyorsanız, onu listenize ekleyin. Ve birisi seyahat tılsımınızı kontrol ediyorsa, onu "Ziyaret edilenler" bölümünüzde görebilirsiniz. Yolculuk tutkusu hislerinize kimin aşık olduğunu görmek için bir sahne arkası geçişine sahip olmak gibi!

Resmi Üye Olun ve Dünyadaki Diğer Gezginlere Katılın

MissTravel istatistikleri

Pekala, macera arayan arkadaşlar, hadi parayı konuşalım! MissTravel, bütçenize göre sırt çantalı gezginlerin cenneti olmayabilir, ama hey, hepsi bu flört ve seyahat deneyimi ile ilgili ve bunu cennete giden birinci sınıf bir yolculuk gibi hissettirmeyi kesinlikle biliyorlar. Premium abonelik oranları aylık yaklaşık 60 ABD Doları ile altı ay için 300 ABD Doları arasında değiştiği için savurganlığa hazır olun - bir açıklama yapmaktan bahsedin!

"Bu premium yükseltmeye ihtiyacım var mı?" Diye merak edebilirsiniz. Teknik olarak isteğe bağlıdır, ancak bana güvenin, eksiksiz bir VIP muamelesi istiyorsanız, dikkate almaya değer. Özellikle dışarıdaki beyler için, çünkü dürüst olalım, bayanlar bu gösterişli site özelliklerine sahip olabilir.

Elbette, temel kullanıcının birkaç avantajı vardır, ancak bu, şampanya olmadan havyarın tadına bakmak gibidir - hoş, ancak tüm deneyim değil. Sizin için değerli beyler, mesaj özelliğine yalnızca premium üyeler erişebilir, bu nedenle temel bir üyeliğe bağlı kalıyorsanız, kendinizi ciddi bir FOMO'ya hazırlayın. İstek alıp onları konfeti gibi gönderseniz bile, bu premium statüsü olmayan sitedeki hiç kimseyle konvoyu devam ettiremezsiniz.

Zaman Kaybı mı, Bedeli Değer mi? MissTravel Gerçekten Sağlayabilir mi?

MissTravel özellikleri

Şimdi milyon dolarlık soruya geçelim (neredeyse kelimenin tam anlamıyla) – bu site harcadığınız zamana ve paraya değer mi? Pekala, dünyayı dolaşan yaklaşık bir milyon üye ve rezerve edilen binlerce rüya gezisi ile, birçok insanın buna büyük bir "EVET" sallayacağını söylemek güvenlidir!

Ve işte tatlı bir anlaşma - bayanlar, şanslısınız! MissTravel, çekici gezginlerini şımartmayı sever; sizin için bu büyüleyici yolculuk tutkusu dünyasına bedava bir yolculuk. Öyleyse devam edin ve kaydolun! Siz cömert baylar için bile risk, kısa mesafeli bir uçuşta el bagajınız kadar düşük. Bir aylık abonelikten yararlanabilirsiniz - bu, seyahat randevusunun kristal berraklığındaki sularına ayak parmaklarınızı daldırmak gibidir!

Uzun süreli ilişki? Hayır! Tek seferlik eğlence? Cehennem Evet!

MissTravel kapsamı

Ancak, ve bu büyük bir "ama", bu büyük aşk ve keşif yolculuğunda gerçekten aradığınız şeye dikkat edin. Sık sık nakit akışıyla sizi şımartacak uzun vadeli bir ilişki arıyorsanız, aşk tanrınızın okunu en iyi flört servislerine yönlendirmelisiniz. MissTravel, jet sosyete için harika olsa da, o tatlı standart şeker flört düzenlemeleri için en önemli yer olmayabilir.

Ancak, kalbiniz dünyayı gezmeye, dünyanın her köşesinden büyüleyici insanlarla tanışmaya ve en çılgın hayallerinize layık unutulmaz deneyimler yaşamaya kararlıysa, kemerlerinizi bağlayın dostlarım, çünkü MissTravel hayalinizdeki tatilin bileti!

MissTravel.com'un Artıları ve Eksileri

Artıları:

 • Harika arayüz
 • Birçok özellik
 • Eşleştirme sistemi yerinde
 • İnanılmaz flört konsepti

İNŞAAT:

 • Premium abonelik biraz pahalıdır.

MissTravel.com'a Benzer 12 Ziyaret Edilmesi Gereken Bağlantı ve Seks Arkadaşlık Siteleri:

# 1 - AdultFriendFinder

AdultFriendFinder

Yetişkin Arkadaş Bulucu web sitesi tüm dünyada ünlüdür. Birden fazla kadınla erotik etkileşimler arzulayan seksen milyondan fazla üyesi var. Benzer şekilde, sıradan bağlantılar, tek eşlilik, çiftler, seks arkadaşları ve daha pek çok şey gibi sayısız çapkın ilişki sağlar.

Gerçekten de, bu, özellikle cinsel yönelimlerini incelemeye istekli açık fikirli insanlar arasında, yatak odasını renklendiren mükemmel bir deneyimdir. Son olarak, kayıt nispeten stressiz ve basittir, bu nedenle üyeler bunu beş dakikadan daha kısa sürede tamamlar.

İşte AdultFriendFinder'ın tam incelemesi.

Artıları:

 • Kayıt ücretsiz ve hızlıdır
 • Web sitesinin üyeleri sıradan bağlantılar aramakta aktif
 • İletişim açısından birçok seçenek
 • Videoları izlemek ve görüntüleri izlemek ücretsizdir
 • Blog yazabilir ve bir grup sohbetine katılabilirsiniz
 • Uygulama indirilebilir ve hem iOS hem de Android cihazlarla uyumludur

İNŞAAT:

 • Erkek katılımcı sayısı fazladır.
 • Ücretsiz temel hesaplar için sınırlı seçenekler

# 2 - Arama.com

aranjman

Günlük ziyaretçileri cezbeden niş bir flört platformu Seeking Düzenlemedir. Bu normal bir eşleşen web sitesi olmadığı için tasarımı, ara sıra buna gelen birkaç kişiyi üzebilir. Yine de, teşvik ettiği ortaklık ve etkileşim türü için güvenli bir ortam sağlama konusunda harika bir iş çıkarıyor. Ayrıca, nispeten temel bir kavram içeren bir platform için uluslararası düzeyde adil sayıda insana sahip olduğunu fark etmek ilgi çekicidir.

Aranjman Aranması, gençlerin kendileri için parasal destek ve teşvik sağlayabilecek şeker anneleri ve babaları ile etkileşime girebilecekleri bir yerdir. Şeker bebekleri, karşılığında sevgi, seks, şefkat ve uzun bağlantılar sağlamalıdır. Arayış Düzeni, internetten kur yapmanın geleneksel yollarını zayıflattığı için ideal bir ilişkiyi yeniden tanımlıyor. Site, eğlenceyi bir şirketle birleştirebileceğiniz bir vaha sunuyor.

Seeking.com'un tam incelemesi için buraya tıklayın.

Artıları:

 • Doğrulama süreci katıdır
 • Site, kullanıcıların sadece beş gün içinde ideal düzenlemeleri bulabilmelerini garanti ediyor
 • Dünya çapında aktif olarak arayan ve katılan on milyondan fazla üyeye sahiptir.
 • Üyelerin çoğunluğu Amerika Birleşik Devletleri'nden
 • Kayıt işlemi kolay ve hızlıdır
 • Yalnızca diğer doğrulanmış üyelere ücretsiz mesaj gönderme

İNŞAAT:

 • Birkaç sahte şeker bebek hesabı
 • Diğer üyelerin özel galerisini görüntülemek için izin gerektirir

# 3 - AshleyMadison

Ashley madison

Flörtleşme ve yetişkinlere yönelik flört açısından birinci sınıf web sitesi, Ashley Madison 2001'den beri var. Monoton bir ilişki içindeyseniz veya evlilik hayatının rutininden çıkmak istiyorsanız, bu web sitesi tam size göre. Gerçekten de, burada her türlü cinsel ilişki hoş karşılanır ve kimse sizi yargılayamaz. Ayrıca, üyeler dünya çapında birçok üyeyle etkileşime girebilir ve cinsel eğlencenin tadını çıkarabilir.

Ashley Madison, her şeyden önce üyelerinin özelliklerini iyileştirmek için üyelerinin geri bildirimlerini ve insanların yaşam tarzlarının değişen taleplerini dinliyor. Herkes çok eşlilik, üçlüler ve diğerleri dahil her türlü ilişkiyi keşfetmekte özgürdür. Bu nedenle, Ashley Madison rekabetçi çevrimiçi buluşma endüstrisine rağmen oyunun zirvesinde kalıyor.

AshleyMadison incelemesi burada.

Artıları:

 • Üyeleri sağduyulu fotoğraflar yüklemeye teşvik eder
 • Site ücretsiz kayıt sunar ve basit bir süreci izler
 • Görüntülerin ve hassas verilerin istenmeyen postalardan korunması
 • Bunu Google Play ve App Store üzerinden indirebilirsiniz
 • Düşük depolama alanı çok fazla telefon depolama alanı gerektirir ve bu kadar fazla yer kaplamaz
 • Üyeler muazzam ve dünyanın her yerinden

İNŞAAT:

 • Bazı hesaplar kendileri hakkında ayrıntı sağlamaz

# 4 - BeNaughty

yaramaz

2000 yılında tanıtılan, kullanıcılara kanıtlanmış kaliteli ve rahat bir ortam sağlamak için Flirt, IWantU ve UpForIt ile ortaklaşa çalışan, giderek daha başarılı bir arkadaşlık sitesi haline geldi. Her gün 13 milyondan fazla ziyareti var ve dünya çapında resmi kullanıcı olarak kaydolmayı düşünen milyonlarca kişi var.

Bu gerçekten de, evli insanlar ve bekar bireyler arasında cinsel faaliyetler ve ilişkilerde vahşileşmek ve meşgul olmak için mükemmel bir çıkış noktasıdır. BeNaughty sitesine gönderilen özel verileriniz, SSL Encrypted yöntemini kullandığı ve tüm hesaplar için doğrulama aşamasını izlediği için güvenli bir şekilde güvence altına alınmıştır. Her şey, tüm yolculuğun daha keyifli olmasını sağlar ve herhangi bir para kazanma planından kaçınır.

BeNaughty'nin tam incelemesini görmek için tıklayın.

Artıları:

 • 20 yıldan fazla bir süredir kurulmuş
 • Her gün kaydolan kişi sayısı artıyor
 • Üyeler duyarlı ve aktif
 • Ücretsiz temel hesaplar için günlük ücretsiz beş sohbet
 • Gezinmesi kolay ve basit arayüz web sitesi tasarımı
 • Görüntülü sohbet mevcuttur

İNŞAAT:

 • Bazı hesaplar profilleri hakkında fazla bilgi sağlamaz
 • Reklamlar bol ve can sıkıcı
 • Can sıkıcı canlı bildirimler

# 5 - Dating.com

flört.com

Dating.com, romantik ilişkiler ve ilişkiler bulabileceğiniz mutlaka ziyaret edilmesi gereken bir web sitesidir. Kesinlikle, dünya çapındaki tüm bekarları yeni bir romantik bağlantı kurabilecekleri harika bir yerde bir araya getiriyor. Ayrıca, üyelerin tarihleri ​​daha erişilebilir, verimli ve daha hızlı bir şekilde deneyimlemelerini sağlayan benzersiz gelişmiş özellikler kullanır. Gerçekten de, seks arkadaşlarını bulmak için güvenilir bir web sitesi arıyorsanız, o zaman Dating.com en iyisidir.

Dating.com'un tam incelemesine göz atın.

Artıları:

 • Üyeler dünyanın çeşitli yerlerinden
 • Gelişmiş arama, seçimlerinize ve ilgi alanlarınıza göre filtreleyebilir
 • Canlı sohbet desteğine her zaman erişilebilir
 • Kayıt basit ve kolay süreci takip eder
 • Kayıttan sonra e-posta adresinin doğrulanmasını gerektirmez
 • Hesap oluşturma ücretsizdir
 • Arama sonucunun tercihlere göre uyarlanması mevcuttur
 • Profil resimlerinin görüntülenmesi ücretsizdir

İNŞAAT:

 • Uygulama sadece Android kullanıcıları içindir

# 6 - Gizli Avantajlar

gizli faydalar şeker buluşması

SecretBenefits'in birincil hedeflerinden biri SugarDaddies ile resmi anlaşmalar ve ilişkiler kurmaktır. Sevgi, şefkat ve sadakat karşılığında şeker bebeklere fon ve destek sağlayacaklar. SecretBenefits bir bağlantı sitesi olmasına rağmen, internette gizlendiğini gördüğünüz tipik bir site değil.

Her türden SugarBabies ve şeker babalarının uzun bir listesini içerir ve deneyimli tarihler ve alana yeni başlayanlar için güvenilir bir kaynak olduğu kanıtlanmıştır. Bu nedenle, şeker-baba yaşam tarzına meraklı ve garip bir şekilde ilgi duyuyorsanız veya şeker bebek olmakla ilgilenen çekici bir kızsanız, SecretBenefits kesinlikle sorunsuz bir çözümdür.

SecretBenefits'in tam incelemesine bir göz atın.

Artıları:

 • bir sürü babes
 • Kolay ve kısa kayıt işlemi
 • Profiller kimlik doğrulamasından geçer
 • Kadınlar kullanmakta özgürdür.

İNŞAAT:

 • Kullanılabilir uygulama yok

# 7 - Araştırma yapıldığı süre boyunca

varil

Burada, kaydolmak ve özellikleri aramak için uğraşmadan zengin şeker babalarla tanışabilirsiniz. Sudy, şeker babaların ve bebeklerin yanıtlayabileceği ve birbirlerine soru sorabileceği "Sugar Talks" gibi benzersiz özelliklere sahip çoğu şeker babası sitesinden çok daha iyidir. Herkesin niyetlerini açıklarken birbirine karşı daha açık ve rahat olması için iyi bir yol.

Şeker bebeklerinin de endişelenmesine gerek yok çünkü özellikle doğrulandıktan sonra çok az ödeyecekler. Bu sitedeyseniz, bazı mükemmel ikramlardasınız çünkü üyeler zengin milyonerler ve çoğunlukla kendileri karşılığında onları herhangi bir şekilde destekleyebilecek daha yaşlı ve olgun erkekler arayan genç şeker bebekler. Sudy, tanışan ve şu anda şeker ilişkisi içinde olan memnun kullanıcılardan çok sayıda harika incelemeye sahip.

İşte tam bir Sudy incelemesi.

Artıları:

 • Mobil uygulamada gezinmek kolaydır
 • Kolay kayıt
 • Profil bütünlüğünü sağlamak için doğrulama rozetleri
 • Geniş kullanıcı tabanı
 • Harika kadın-erkek oranı

İNŞAAT:

 • Mesajlaşma, ücretli üyelik gerektirir
 • Şeker babaların aboneliği pahalı
 • Profil görüntüleme bazen yavaşlıyor

# 8 - MilyonerMatch

Milyonairematch

Zengin erkeklerle tanışabileceğiniz ve çok samimi bir düzeyde bağlantı kurarken birbirinizden bir şeyler alabileceğiniz eğlence, flört ve resmi olmayan ortamlar istiyorsanız, MillionaireMatch sizin için en iyi seçimdir. Artık sizi bir şeylere götürecek ümidiyle eğlenceli ve lüks randevular bulabilirsiniz. Şeker bebek/baba siteleri arasında bu, hepsinin arasında bir yıldız. Zihniyetinizi, cinsel kimyanızı ve fantezilerinizi paylaşabileceğiniz insanlarla tanışabileceğiniz harika bir eşleştirme sistemine sahiptir.

Yaşlı erkekler ve genç kadınlardan oluşan yoğun bir atmosferi birleştiren MillionaireMatch, size seksi, sağduyulu ancak şık ve samimi bir his verir. Üyelerin çoğu utanmaz ve görünümlerinden emindir - herkes hem parasal hem de cinsel arzuları hakkında açıkça konuşur. Herkes sürprizler yaşamadan açık fikirlidir, bu yüzden keşfetmek eğlencelidir.

Artıları:

 • Harika şeker babaları seçimi
 • Şık görünümlü web sitesi
 • Kullanıcı dostu ve gezinmesi kolay arayüz

İNŞAAT:

 • Şeker baba-bebek oranı eşit değil

# 9 - ŞekerBaba

sugardaddie ana sayfası

Kolay kayıtlar ve mükemmel bir kullanıcı arayüzü ile, bu sitede şeker babalar aramaktan mutluluk duyacaksınız. Eşleştirme amacıyla kullanılacak olan temel ayrıntılarınızı girerek başlayacaksınız. Şeker bebekler için, kendinizi kurnazca tanıtmanız istenecek ve sitenin moderatörleri, profil galerilerine göz atmaya başlamadan önce profilinizi doğrulayacak. SugarDaddie'nin mükemmel arama özellikleri var ama herhangi biriyle mesajlaşmaya başlayabilmek için premium üyeliğe yükseltmen gerekecek.

SugarDaddie ile ilgili benzersiz bir şey, mükemmel eşleşmeler elde etme şansınızı artıran bir "kalite puanına" sahip olmalarıdır. Faaliyetlerinize ve profillerinizin eksiksizliğine dayanır, bu nedenle profiliniz ne kadar ayrıntılı ve bilgilendirici olursa kalite puanınız o kadar yüksek olur. Ayrıca, bazı Sugar Daddie'lerle rastgele eşleştirildiğiniz ve onlara "evet" veya "hayır" diyeceğinize karar verdiğiniz bu "Eşleşmemle Tanış" özelliğine de sahipler. Bu kalite puanı kulağa hoş gelmese de, yine de benzersizdir ve olumlu olarak alınabilir.

Artıları:

 • Güzel bayanlardan hızlı seks için harika
 • Benzersiz özellikler
 • Ayrıntılı profiller
 • Üyeler hedef belirleyebilir ve "puan" kazanabilir
 • Kolay kayıt

İNŞAAT:

 • Finansal bilgiler için doğrulama yok
 • Şeker bebeklerinin katı fiyatlandırma politikaları var

# 10 - Tatlı babacık

şekerbaba.com

Bu şeker arkadaşlık sitesinin adı her şeyi söylüyor - ne hakkında olduğu hakkında çok net bir mesaj gönderiyor. Bu konuda hata yapmayın; SugarDaddy.com, bildiğimiz tüm şeker arkadaşlık platformları arasında en tanınan ve akılda kalıcı alanlardan birine sahiptir. Kayıt işlemi güzel ve hızlıydı, minimum standart şeker flört sorularının yanıtlanması gerekiyordu ve doğrulama adımlarını tamamladıktan sonra profilinizi tamamlamak için hızlı bir şekilde ilerleyebilirsiniz. Ayrıca bir fotoğraf yükleyebilir veya yüklemeyi reddedebilirsiniz.

Yine de Sugar Daddy.com, harika fotoğraflara sahip profillerin diğer kullanıcılardan daha fazla ilgi ve yanıt aldığını vurguluyor. Ödeme yapmayan üyeler zaten çok şey yapabilir ve ödeme yapmadan da özelliklerin keyfini çıkarabilirler. Ama tabii ki, dışarıdaki diğer tanışma sitelerinde olduğu gibi, premium üyeler en iyi özelliklere, iletişim araçlarına ve eşleşmelere sahip olur. Ancak diğer şeker arkadaşlık sitelerinin aksine, bu site şeker bebeklerin üyelik için ödeme yapmasını gerektiriyor.

Sadece şeker babaların nakde çevirdiğini görmeye alıştık ama burada, en çok paraya ve her türlü desteğe ihtiyacı olan şeker bebeklerin bile ödemesi gerekiyor. Buna rağmen, sitede vakit geçirmek ve eğlenmek isteyen birçok kullanıcı var. SugarDaddy.com'da iyi vakit geçirmeniz için etkili algoritmaları ve sistemleri ile eşleştirme kolaydır.

Artıları:

 • Makul fiyatlar
 • Sınırsız fotoğraf yüklenebilir
 • Ödeme yapmayan kullanıcılar, ücretli üyelerin mesajlarına cevap verebilir
 • Mobil cihazlar için optimize edilmiş

İNŞAAT:

 • Sınırlı ödeme yöntemleri
 • Ödeme yapmayan üyeler mesaj gönderemez
 • Mobil uygulama yok

# 11 - ŞekerBabaKarşılamak

Sugar Daddy Meet ana sayfası

SugarDaddyMeet, hizmetlerini güzel genç kadınlara ve varlıklı olgun erkeklere sunan bir niş flört sitesidir. Bu şeker arkadaşlık sitesi, yalnızca en zengin 20 ülkede faaliyet gösteriyor. 2007'deki lansmanından bu yana, 2 milyondan fazla kullanıcı topladı ve artıyor. Siteye katılmak için özel bir gereklilik yoktur, ancak gerekli belgeleri yükleyerek profilinizi ve fotoğraflarınızı doğrulamanız gerekecektir. Doğrulandıktan sonra, bu adımı attığınızı ve yalnızca sahte bir profil değil, gerçek bir kişi olduğunuzu göstermek için benzersiz bir doğrulama rozeti alacaksınız. Bu sitenin doğası göz önüne alındığında, SugarDaddyMeet'te profilinizi oluşturmanın biraz zaman ve dikkat gerektirmesi doğaldır.

SugarDaddyMeet, kullanıcıların güvenliğini sağlamak ve dolandırıcıları dışarıda tutmak için aktif olarak yönetildiği için endişelenmenize gerek yok. Ücretsiz kullanıcılara sunulan birçok özellik olsa da, Premium sürüme sahip olmanın mesaj gönderme, anında sohbet özellikleri, olası eşleşmelere ilk hediyeleri sunma ve gelişmiş arama filtrelerini kullanma gibi daha fazla avantajı vardır. Bu, herkesin şeker randevusu için gitmesi ve özellikle finansal ve cinsel ihtiyaçlar olmak üzere bariz ve kabul edilmiş faydalarla bu dünya dışı eğlencenin tadını çıkarması gerekir. Her şey kimya ve eğlenceli zamanlardan yararlanmakla ilgili. Güç, para, gençlik ve güzellik? Onlara sahipseniz, onları SugarDaddyMeet'te gösterin ve birkaç tıklamayla hayatınızı değiştirebilir.

Bu tam inceleme ile SugarDaddyMeet hakkında daha fazla bilgi edinin.

Artıları:

 • Ücretsiz kullanıcılar için birçok mevcut özellik
 • Rulet makinesi gibi çalışan "Let's Meet" özellikleri
 • Sohbet odaları mevcut
 • Kolay kullanımlı arayüz
 • Kullanıcı dostu gezinme
 • Sağlam doğrulama sistemi

İNŞAAT:

 • İOs mobil uygulamasında bazı sorunlar
 • Görüntülü sohbet seçeneği yok
 • Ücretsiz kullanıcıların sınırlı sayıda araması vardır

# 12 - EmilyTarihleri

EmilyAna tarihler

Bekarların olası eşleşmelerinden ne beklediklerini açıkça anladıkları Avustralya merkezli bir flört web sitesi, EmilyDates ünlü, güvenilir, ve günden güne sürekli gelişiyor. Hâlâ büyümekte olan yeterince büyük bir veri tabanına sahiptir, şeker buluşmasını destekleyen harika bir konsepte sahiptir ve hem şeker babalar hem de bebekler için iyi çalışır. Her üyenin talepleri profillerinde açıkça belirtilmiştir, böylece herkes ne bekleyeceğini bilecek ve bir üye ile mükemmel bir eşleşme olup olmadığınızı görecektir. EmilyDates'e kaydolmak hızlı, ücretsiz ve kolaydır. Profilinizi oluştururken sadece birkaç dakika, sizinle aynı şeyi arayan diğer kişilerle hemen bağlantı kurmaya başlayabilirsiniz.

EmilyDates ayrıca, olanlara rağmen herkesin korunmasını sağlamak için sıkı doğrulama ve güvenlik önlemleri uygular. Muhtemelen bu siteyle ilgili en iyi şey, üstün dolandırıcılık korumasıdır, ki bu, karşılaştığımız flört sitelerine pek odaklanmamıştır. Web sitesi, kullanıcılarının çeşitli yöntemlerle özgürce iletişim kurmasına olanak tanır: sohbetler, e-postalar ve anlık mesajlar. Şeker babanızı veya bebeğinizi şahsen görmek istiyorsanız, web sitesi buluşmayı veya tarihi ayarlamanıza ve organize etmenize bile yardımcı olabilir.

Artıları:

 • Uygun ücretler
 • Mükemmel hizmet kalitesi
 • Akıllı işlevler ve özellikler
 • Birçok iletişim aracı mevcuttur

İNŞAAT:

 • Bazı sahte profiller
 • Diğer kızlar cevap vermek için zaman ayırır

Alt çizgi

MissTravel, seyahat dünyasının ruh eşlerini arayan seçkin maceracılar için çöpçatanlık yapan, seyahat dünyasının aşk tanrısı gibidir. Bir tanışma sitesinden daha fazlası; yeni arkadaşlıklara ve unutulmaz seyahat deneyimlerine açılan bir portaldır ve kısa sürede dünya çapında uçmanızı sağlar. Yani, sıradan flört uygulamalarında sola ve sağa kaydırmaktan yorulduysanız ve dünyayla baş başa bir kasırga romantizmine dalmaya hazırsanız, MissTravel seyahat hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için burada.

benzer siteler simgesi Bu Kategorideki Diğer 75 Sitenin Tamamı İncelemeye Değer:

İnceleme Oku

5'te Gerçekten İşe Yarayan En İyi 2023 Arkadaşlık ve Sıradan Bağlantı Siteleri ~20-55 yaş arası, eşi olan ve olmayanlar için mükemmel! Bunlar kız sahibiymiş gibi davranan "sahte" ağlar değil, bunlar gerçek, dünyanın en büyük ağları. Top-5 Arkadaşlık ve Bağlantı Sitelerine Git Hey, otuzbir çekmenin oldukça heyecan verici ve havalı olduğunu biliyorum. Ama hiçbir şey […]

İnceleme Oku

3Fun İncelemesi ve Go12Fun.co Gibi En İyi 3 Bağlantı ve Arkadaşlık Sitesi Bana Go12Fun.co için 3 Alternatif Göster. Kaydırmaların kıvılcımlara yol açtığı ve mesajların arzu alevlerini körüklediği flört uygulamalarının vahşi dünyasına dalmaya hazır mısınız? Peki, sizi Go3Fun ile tanıştırayım, kendini flört uygulamalarının ustası ilan eden […]

İnceleme Oku

Shag2Night ve Shag12Night.com Gibi En İyi 2 Bağlantı ve Arkadaşlık Sitesi Göster Bana Shag12Night.com için 2 Alternatif Merhaba, heyecan arayanlar ve potansiyel muhabbet kuşları! Romantizm, bir miktar macera veya belki de unutulmaz bir tutku gecesi havasında olduğunuzu hayal edin. Peki ya size orada bir yerde pratik olarak bu adı taşıyan bir platform olduğunu söylesem […]

İnceleme Oku

Bicupid İncelemesi ve Bicupid.com Gibi 12 Birinci Sınıf Seks Arkadaşlığı ve Bağlantı Sitesi Bana Bicupid.com için 12 Alternatif Göster İlginç! Biseksüel arkadaşlarımı seviyorum ve paylaşacak bir şeyim var; Bicupid, öyle! Hayır, henüz aşk ayı değil ama Aşk Tanrısının bazı sürprizleri var. Aşk, yakınlık ve tutku yalnızca Şubat ayında kutlanmamalıdır. […]

İnceleme Oku

Asian Singles Review & 12 AsianSingles.me Gibi En İyi Bağlantı ve Arkadaşlık Siteleri Bana AsianSingles.me için 12 Alternatif Göster Elbette, herkes sert bir Asyalı seksin cazibesine karşı koyamaz. Bu masum görünümlü dişiler, size elle tutulur samimi bir macera yaşatmaya hazır. Dahası, Asyalı hatunlar görünüm, fetiş ve çekicilik açısından çeşitlilik sunar. Ama bunu yapan şey […]

İnceleme Oku

MissTravel ve MissTravel.com Gibi Ziyaret Edilmesi Gereken 12 Bağlantı ve Seks Arkadaşlık Siteleri Bana MissTravel.com için 12 Alternatif Göster Y kuşağı dostlarım, çünkü paylaşacak sulu bir sırrım var! Yani, hepimiz biliyoruz ki, biz Y kuşağı, sadece maddi mülkleri istiflemekle kalmayıp, tamamen deneyimlerle ilgiliyiz. Keşfetmek için orada olabileceğimiz zaman kimin bir eve ihtiyacı var?

İnceleme Oku

Millionaire Match & 12 En İyi Şeker Arkadaşlık ve MillionaireMatch.com Gibi Diğer Seks Arkadaşlık Siteleri Bana MillionaireMatch.com için 12 Alternatif Göster Selam millet! Yıldızların sıralandığı ve sevginin en iyi insanlara giden yolu bulduğu MillionaireMatch'in göz kamaştırıcı krallığına doğru adım atın. Başarılı bireylerin ve çekici bekarların […]

İnceleme Oku

BBW Sex Dates Review & 12 BBWSexDates.net Gibi En İyi Bağlantı ve Arkadaşlık Siteleri Bana BBWSexDates.net için 12 Alternatif Göster Azgın BBW'ler beni dürtüyor! BBW Sex Dates'i keşfetmemi ve büyüleyici özelliklerini dünyaya haykırmamı istiyorlar. Bu bayanlar büyük, yumuşak göğüsleriyle aşırı çekiciyken nasıl hayır diyebilirim? […]

İnceleme Oku

Lush Flirt İncelemesi ve LushFlirt.com Gibi Ziyaret Edilmesi Gereken 12 Seks Arkadaşlık/Bağlantı Sitesi Bana LushFlirt.com için 12 Alternatif Göster Hey, zevk arayan dostlar! LushFlirt'in baştan çıkarıcı dünyasının derinliklerine dalmaya hazır olan dostun Dudethrill burada. Şimdi, hepimiz biliyoruz ki bazen, sadece porno izleme havasında değilsiniz – […]

İnceleme Oku

NUiT Review & 12 Nuitapp.com Gibi En İyi Bağlantı ve Arkadaşlık Siteleri Bana Nuitapp.com için 12 Alternatif Göster Hey, yıldız gözlemcileri! Sizi anlayan birini bulamadan sola ve sağa kaydırmaktan bıktınız mı? Birinin size uygun olup olmadığını bilmek için bir profil resminden daha fazlasına mı ihtiyacınız var? Korkma! Astroloji tabanlı flört uygulaması NUiT […]

İnceleme Oku

Together2Night İncelemesi ve Together12Night.com Gibi En İyi 2 Bağlantı ve Seks Arkadaşlık Siteleri Bana Together12Night.com için 2 Alternatif Göster iyi vakit geçirmekle ilgilenir. Çeşitli bağlantı siteleri ve uygulamalarından seçim yapabilirler, ancak […]

İnceleme Oku

One Night Friend Review & TOP 12 Onenightfriend.com Gibi Bağlantı ve Buluşma Siteleri Bana Onenightfriend.com için 12 Alternatif Göster Son randevunuzun üzerinden aylar veya yıllar geçti sanırım, değil mi? Belki de işte çok fazla zaman geçirdiniz. Belki de dışarı çıkma, randevu alma ve eğlenme zamanı gelmiştir! Senin varmi […]

İnceleme Oku

Hily Review & TOP 12 Hily.com Gibi Arkadaşlık ve Bağlantı Siteleri Bana Hily.com için 12 Alternatif Göster Yıllardır düzinelerce çevrimiçi flört ve ilişki kurma web sitesini değerlendirdim. Çok azı oldukça etkilidir, geri kalanlar ise ana akım sahnede hafife alınır. Ancak bu inceleme için, popüler ve uzun süredir devam eden bir bağlantıyı test etmeyi seçtim [...]

İnceleme Oku

Jaumo Review & TOP 12 Jaumo.com Gibi Arkadaşlık ve Bağlantı Siteleri Bana Jaumo.com için 12 Alternatif Göster Dünya çapındaki insanlar ruh eşlerini bulmayı ve hayatlarının geri kalanında sevgi dolu ortaklıklar kurmayı umuyorlar. Bu nedenle, ilişki kurma ve flört uygulamaları ve siteleri bu günlerde internette mantar gibi patlıyor, ve en iyilerini seçmek […]

İnceleme Oku

Seyahat Arkadaşlarınızı İncelemeniz ve En İyi 12 Arkadaşlık ve İlişki Siteniz yourtravelmates.com gibi Bana YourTravelMates.com için 12 Alternatif Göster Günümüzde seyahatle ilgili yüzlerce flört ve refakatçi bulma hizmeti var. Birkaç web sitesi belirli bir nişe odaklanırken, diğerleri çok daha geniş bir kitleye hitap eder. Bu özel seçenekler arasında YourTravelMates var. 2016 yılında LOS Networks, […]

İnceleme Oku

Undertable & Undertable.co gibi En İyi 12 Karma ve Seks Arkadaşlık Siteleri Undertable.co için 12 Alternatif Göster Undertable! Bu site adı, masanın altında tam olarak ne olduğunu düşünmemi sağlıyor. Oh, sırlar, yalanlar, aldatma ve buharlı karşılaşmalar masa altı sahnelerini sarıyor. Film ve dizi izlemeyi seviyorsanız, masa altı senaryolarının nasıl […]

İnceleme Oku

Heated Affairs İnceleme ve En İyi 12 Premium Hile ve İlişki Sitesi Heatedaffairs.com gibi Bana HeatedAffairs.com için 12 Alternatif Göster Evli çiftler bazen birbirlerine olan sevgilerinin zamanla azaldığını ve duygularını uyuşturduğunu fark eder. Yeni gelişen duyguların acele etmesini isterken, önceki çekiciliğini bırakıp bırakmadıklarını kontrol edebilirler. Bu yüzden, […]

İnceleme Oku

BuddyBang & TOP 12 İlişki ve Seks Arkadaşlığı Sitesi Buddybang.xmatch.com Gibi Bana Buddybang.xmatch.com için 12 Alternatif Göster İster bir taahhüt ister sıradan bir şey arıyor olun, uygulamaların ve web sitelerinin sizin için uygun olup olmadığını söylemek zor olabilir. yeniden atlamak otantik. Bildiğiniz gibi, bu platformlarda bir sürü dolandırıcı, sahte hesap ve […]

İnceleme Oku

Biz HER İnceleme & Weareher.com Gibi En İyi 12 LGBTQ+ ve Diğer Seks Arkadaşlık Siteleriyiz WeareHer.com için 12 Alternatif Göster Tüm LGBTQ+ topluluğu için iyi haberlerim var çünkü sizin için güvenli ve açık bir platform sunabilen yeni bir uygulama var. hepiniz. Tanıtıyoruz… HER! Belki bu uygulamayı duymuş veya görmüşsünüzdür […]

İnceleme Oku

Xmatch İnceleme ve Ziyaret Edilmesi Gereken 12 Arkadaşlık, Kişisel İlanlar ve xmatch.com gibi Bağlantı Siteleri Bana xmatch.com için 12 Alternatif Göster İster uzun süreli bir ilişki ister sadece bir gecelik bir kaçamak arıyor olun, dünya çapında web ve flört uygulaması hizmetleri şeyleri her zamankinden daha erişilebilir hale getirdi. Tabii ki, günümüzde pek çok sıradan çöpçatanlık sitesi olduğu için, […]

İnceleme Oku

Kippo İncelemesi & TOP 12 Arkadaşlık ve İlişki Sitesi Kippoapp.com Gibi Bana KippoApp.com İçin 12 Alternatif Göster Bugünün özelliği için, dijital çöpçatanlık dünyasında tipik olarak “göz ardı edilen” bir alana hitap etmeye çalışan bir flört servisini keşfedeceğiz: oyuncular. Oyuncuların esas olarak “inekler” olduğu klişesine katılmasam da çok az gerçek var […]

İnceleme Oku

Badoo İncelemesi ve EN İYİ 12 Randevu ve Bağlantı Sitesi badoo.com gibi Bana badoo.com için 12 Alternatif Göster Kullanımı çok zor olan bağlantı sitelerine veya uygulamalara rastlamak oldukça üzücü. Neredeyse değersiz olmasının ne kadar kafa karıştırıcı ve karmaşık olduğunu hayal edin! Şans eseri, bir flört ve ilişki uygulaması olan Badoo ile tanıştığımda […]

İnceleme Oku

Parship İnceleme ve 12 En İyi Arkadaşlık ve Bağlantı Siteleri Parship.com Gibi Bana Parship.com için 12 Alternatif Göster İhtiyaçlarınızı ve uzun vadeli bir bağlantı kurma hayallerinizi karşılayacak mükemmel arkadaşlık sitesini bulmaktan bıktınız. Ağlamayı kes çünkü Parship yalnız gecelerinizi kucaklamak için burada. Bu site, etkili bir uyumluluk […]

İnceleme Oku

LoveAwake İnceleme ve TOP 12 Kişisel İlanlar ve Loveawake.com Gibi Seks Arkadaşlık Siteleri Bana LoveAwake.com için 12 Alternatif Göster Çevrimiçi ilişki ve flörtlerin yaygınlığına rağmen, birkaç kişi hala zavallı hayatlarının bu yönünü arkadaşlarından ve ailelerinden saklamayı seçiyor. Ama dürüst olmak gerekirse, trende katılmak konusunda yanlış hissetmenize gerek yok […]

İnceleme Oku

Clover & Top-12 Flört ve Bağlantı Siteleri Clover.co Benzeri Clover.co Tinder için 12 Alternatif Göster? Menteşe? Eminim bu uygulamaları daha önce görmüş veya kullanmışsınızdır. Ama burada olduğuna göre, sanırım beklediğin kadar hoş değildi. Eğer durum buysa, sizi Clover ile tanıştırayım! Swipe tabanlı flört programları ve eşleştirme odaklı […]

İnceleme Oku

RedHotPie 12 Ziyaret Edilmesi Gereken İlişki/Arkadaşlık Siteleri redhotpie.com'a benzer RedHotPie.com için 12 Alternatif Göster Kırmızı, sıcak ve taze! Dünyada modaya uygun bir bağlantı sitesi olan RedHotPie'den bahsediyorum. Azgın erkeklere, kızlara, aşıklara ve hatta gruplara seks, eş değiştirme partileri ve vahşi cinsel maceralar bulmasında yardımcı olmaya çalışan etkileyici özelliklere sahiptir. Özellikle […]

İnceleme Oku

GetItON ve En İyi 12 Ücretsiz Bağlantı Sitesi getiton.com gibi Bana Getiton.com için 12 Alternatif Göster Mükemmel eşinizi bulmakta zorlanıyor musunuz? GetItON gününüzü kurtarmak için burada. Bu site, daha iyi ve daha uygun bir bağlantı yolculuğu için gereken tüm araçları getirmeyi vaat ediyor. Aslında, sofistike bir sisteme sahip […]

İnceleme Oku

Pure.app'e Benzer En İyi 12 Ziyaret Edilmesi Gereken Seks Buluşması ve İlişki Siteleri Pure.app için 12 Alternatif Göster Anonim olarak takılan sözcükleri duyduğunuzda aklınıza ne geliyor? Sanırım bunların hepsi iyi şeyler çünkü "bağlanmak" teriminin kendisi kötü şöhretli bir şey. Ancak, bir anonimlik unsuru, […]

İnceleme Oku

Menteşe İncelemesi & Hinge.co Gibi En İyi 12 Arkadaşlık ve İlişki Sitesi Bana Göster Hinge.co için 12 Alternatif . Bazı kullanıcıların mükemmel eşleşmeler olup olmadığını değerlendirmek için resimlere güvenmek yerine, Hinge […]

İnceleme Oku

Feeld İnceleme ve En İyi 12 İlişki ve Günlük Arkadaşlık Sitesi Feeld.co gibi Bana Feeld.co için 12 Alternatif Göster Bugünlerde ilişki, flört, gündelik eğlence ve seks için bir sürü uygulama var. Bu ezici sayıda seçenekle, yalnızca birini seçmek beklediğinizden biraz daha zor olabilir. Ama elbette Dudethrill her zaman burada […]

İnceleme Oku

eHarmony İnceleme & 12 En İyi Premium Single, eharmony.com'a Benzer Arkadaşlık Siteleri Göster Bana eHarmony.com için 12 Alternatif Göster Her flört servisi ve platformu, flört ve ilişki ihtiyaçlarınız için kendi amaçlarına sahiptir ve muhtemelen bunun farkındasınızdır. Çevrimiçi flörtçülerin sayısız günlerini olası eşleşmeler arasında gezinmek için ayırması oldukça standarttır, ancak […]

İnceleme Oku

Coffee Meets Bagel & Top-12 Premium Arkadaşlık Siteleri coffeemeetsbagel.com'a benzer Show Me Coffeemeetsbagel.com için 12 Alternatif Sanal flörtün büyüsünü keşfetmekle ilgileniyor musunuz, ancak profiller arasında gezinerek dolaşmaya enerjiniz yok mu? Belki yardım edebilirim. Meet, CoffeeMeetsBagel veya halk arasında SPK olarak bilinir. Bu bir çöpçatanlık ve flört sitesidir […]

İnceleme Oku

Bumble İnceleme ve EN İYİ 12 Buluşma/Kişisel Site gibi bumble.com Göster Bana Bumble.com için 12 Alternatif Göster Dünyanın farklı yerlerinden, yaşam tarzlarından, cinsel yönelimlerinden ve ilişkilerden insanların artık çeşitli flört platformlarına ve uygulamalarına sahip olduğu bu modern dünyada yaşıyoruz. . Ancak çevrimiçi sayısız rekabete rağmen, öne çıkan bir tane var - Bumble.com. Bu kaltak […]

İnceleme Oku

Find-Bride İnceleme ve En İyi 12 Kişisel İlan ve Find-bride.com gibi Seks Arkadaşlık Siteleri Find-bride.com için 12 Alternatif Göster Mükemmel bir sevgili bulmak çok sıkıcı ve zor bir süreçtir. Yapabilecek bir “eş” bulmayı hayal edin? Muhtemelen şimdi pes etmeyi düşünüyorsun, ama bekle, trajik, çaresiz hayatına ışık tutmana yardım edeyim. […]

İnceleme Oku

Sugarbook & TOP-12 Sugar Baby/Baba ve Sugarbook.com Gibi Seks Arkadaşlık Siteleri Bana Sugarbook.com İçin 12 Alternatif Göster Sugar Dating için saygın ve kötü şöhretli bir web sitesi burada ve bize flörtümüz için daha iyi ve daha güvenli bir çözüm sunuyor ihtiyaçlar. Sugarbook, 2017'den beri faaliyet gösteriyor ve o zamandan beri, dünya çapındaki kullanıcıları asla başarısızlığa uğratmadı […]

İnceleme Oku

Happn ve 12 Ziyaret Edilmesi Gereken Arkadaşlık Siteleri happn.com'a Benzer Bana Göster happn.com için 12 Alternatif oldukça şaşırtıcı görünüyor. Aslında, sadece doğru olanı seçerken bunalmış hissedeceksiniz. İyi bir şey […]

İnceleme Oku

Lovoo 12 Mutlaka Ziyaret Edilmesi Gereken Arkadaşlık Siteleri lovoo.com Benzeri Göster Bana lovoo.com için 12 Alternatif Göster Bugün, dikkatimi çeken başka bir tanışma sitesinden bahsedeceğiz. Duyduğuma göre Lovoo, sosyal ağ stilini havalı bir şekilde bir araya getirerek benzersiz bir flört konseptini içeren harika bir flört sitesi. Gören herkes için umut verici bir mekana benziyor […]

İnceleme Oku

Theleague.com'a Benzer Lig İncelemesi ve En İyi 12 Yetişkin Arkadaşlık Sitesi Theleague.com için 12 Alternatif Göster Bana buradasın—ve TheLeague'in incelemesi için burada olduğuna göre, belki de Tinder'ın pek de dolu olmadığını fark etmişsindir. tıpkı sizin gibi eşit derecede tutkulu, entelektüel ve kariyer odaklı ortaklarla, değil mi? O halde doğru yere geldiniz […]

İnceleme Oku

Match.com İncelemesi ve En İyi 12 En İyi Bekar, Kişisel, Yetişkin Arkadaşlık Siteleri match.com gibi Bana Match.com için 12 Alternatif Göster Çevrimiçi çöpçatanlık sahnesinde bir "kral" isimlendirmem gerekse, Match.com tartışmasız ön taraf. Bu site kesinlikle en kapsamlı site olarak ününü sürdürmek için büyük bir baskıya sahiptir […]

İnceleme Oku

PlentyofFish İnceleme & TOP 12 Bekarlar ve pof.com Gibi Yetişkin Arkadaşlık Siteleri Göster Bana POF.com için 12 Alternatifler Günümüzde kesinlikle birçok tanışma sitesi var, ancak PlentyofFish grup arasında oldukça farklı. Ücretsiz sohbet servisi çok sayıda katılımcıyı cezbetti ve bu yüzden doğrudan yıldız oyuncuların zirvesine çıktılar […]

İnceleme Oku

SecretBenefits & TOP 12 Sugar Dating ve Sex Dating Sites Like secretbenefits.com gibi Bana Secretbenefits.com için 12 Alternatif Göster Bir SugarDaddy veya SugarBaby her zaman hem sınıf hem de değer açısından birinci sınıf bir çöpçatanlık hizmetine nasıl erişileceğini bilmek ister. Elbette siteyi yönetmenin kolay, rahat ve keyifli bir yolu, siteye bakarken olmazsa olmaz […]

İnceleme Oku

SwingersDateClub.com gibi SwingersDateClub.com gibi TOP Bağlantı ve Seks Arkadaşlık Siteleri SwingersDateClub.com için 12 Alternatif Göster SwingersDateClub, sallanan yaşam tarzıyla ilgilenen herkes için sosyal bir buluşma yeridir. SDC olarak da anılan bu platform, internetin en eski ve en iyi bilinen swingers gruplarından biridir. Site erken kuruldu […]

İnceleme Oku

Zoosk İncelemesi ve 12 En İyi Yetişkin Arkadaşlık, Zoosk.com Gibi Buluşma Siteleri Bana Zoosk.com İçin 12 Alternatif Göster Biriyle yüz yüze bağlantı kurmaktan çekiniyor ve çekiniyorsan, çevrimiçi çöpçatanlık hizmetleri yararlı bir alternatif olabilir. Son yıllarda, bugüne kadarki en hızlı yol olarak bir masaüstü/mobil uygulama ortaya çıktı. Zoosk olarak bilinen, basitlik […]

İnceleme Oku

Fling.com İncelemesi ve Fling.com Gibi En İyi 12 Seks Arkadaşlık Sitesi Bana Fling.com İçin En İyi 12 Alternatifi Göster Fling.com'da sevişmeye hazır olun! Milyonlarca takipçi ve sitenin nesiller boyu etkileşimi göz önüne alındığında, Fling.com doğru bir şey yapıyor olmalı. En iyi bilinen “bağlantı” web sitelerinden biridir ve […]

İnceleme Oku

NoStringsAttached İnceleme ve En İyi 12 Kişisel İlan, Yetişkin Arkadaşlık Siteleri nostringsattached.com gibi Nostringsattached.com için 12 Alternatif Göster NoStringsAttached, samimi ilişkilere hevesli azgın bekarlar için özel olarak geliştirilmiş bir seks flört veya ilişki platformudur. Ayrıca sıkılan evli erkeklerin kıskançlıklarına yakalanma korkusu olmadan evlilik dışı aşkların keyfini çıkarabilecekleri güvenli bir […]

İnceleme Oku

Mixxxer İnceleme & TOP 12 Karmaşa ve Seks Arkadaşlığı Siteleri mixxxer.com Gibi Bana Mixxxer.com için 12 Alternatif Göster Bir eş değiştiren, kahrolası dolandırıcı veya seks arayan azgın bir adam mısınız? Her neyse, önemli değil çünkü Mixxxer'de hepimiz için bolca yer var. Toplumsal, ahlaki bütünlüğe zarar vermeden cinsel istek ve ihtiyaçları açıkça ifade etmek, […]

İnceleme Oku

TSDates.com ve TSDates.com Gibi TOP 12 Seks Arkadaşlığı Siteleri Bana TSDates.com için 12 Alternatif Göster İçeri girmek, yirmi birinci çağda yaşamanın cazibesidir. Dünyanın her yerindeki topluluklar cinsiyete, cinsel yönelime ve daha pek çok şeye dayalı önyargıların üstesinden geliyor. Bu nedenle, Çevrimiçi flört, yaşam tarzımızın büyük bir kabul gördüğünü gördüğümüz bir parçasıdır […]

İnceleme Oku

AdultMatchMaker İncelemesi ve (Top-12) AdultMatchMaker.com.au gibi Seks Arkadaşlık Siteleri Bana Göster 12 AdultMatchMaker.com.au için Seks Arkadaşlık Sitesi Alternatifleri Kaçış ve heyecan arayışımıza çözümler sunan dünya çapındaki tanışma sitelerine Yaşayın. Flört sitelerinden bahsetmişken, AdultMatchMaker.com.au flört halkının kalbine dokundu. Bu yazı itibariyle, AdultMatchMaker Avustralya'nın en […]

İnceleme Oku

BDSM.com İncelemesi & bdsm.com Gibi Diğer 12 BDSM Sitesi BDSM.com için 12 Alternatif Misyonerlik pozisyonu bazı insanlar için iyidir, ancak biraz sapık, aşağı inmek istiyorsanız kimseye zarar vermez. Her şeyi bitirdikten sonra, vanilyalı seksin sıkıcı göründüğünü düşünmüyor musun? BDSM.com'da, […]

İnceleme Oku

IAmNaughty Review ve IAmNaughty.com gibi EN İYİ 12 Yetişkin Arkadaşlık Siteleri IAmNaughty.com için 12 Alternatif Gösterin Cinsel arzularımızın ve maceralı seks hayatını deneyimleme heyecanımızın en yüksek zirvesine ulaştığı zamanlar vardır. IAmNaughty sizi beladan kurtarmak ve bunun yerine flört dürtülerini yerine getirme şansınızı artırmak için burada. Doğrusu, burası doğru yer […]

İnceleme Oku

FreeLocalDates Review & Freelocaldates.com Gibi En İyi 12 Arkadaşlık Sitesi Freelocaldates.com için 12 Alternatif Göster Resmi URL: https://www.freelocaldates.com Aramayı, flört etmeyi, konuşmayı ve başkalarıyla fotoğraf paylaşmayı seviyor musunuz? Etkileşimli özellikleri kullanarak potansiyel ortakları keşfetmeye yardımcı olacak bir mekana sahip olmak ister misiniz? Öyleyse, FreeLocalDates sizin en güvenilir bilgi ve eğlence kaynağınızdır, hepsi […]

İnceleme Oku

InstaBang.com İnceleme & 12 En Büyük Seks Arkadaşlığı Uygulamaları ve Instabang.com gibi Siteler Instabang.com için 12 Alternatif Göster Resmi URL: https://www.instabang.com Instabang, bağlantıları bulmanıza yardımcı olan popüler seks buluşma web sitelerinden biridir benzer düşünen insanlar arasında. Başka bir popüler tanışma sitesi olan Uberhorny'nin de yaratıcıları olan web sitesinin geliştiricilerine teşekkürler. Gibi […]

İnceleme Oku

Flirt.com İncelemesi & Flirt.com gibi 12 En İyi Yetişkin Arkadaşlık Siteleri ve Flirt.com gibi 12 En İyi Yetişkin Arkadaşlık Siteleri Bana Göster Flirt.com için 12 Alternatif Gerçek ve şaşırtıcı sayıda özelliğe sahip bir çevrimiçi yetişkin buluşma web sitesine katılmak nispeten zordur. bul. Bugün İnternette pusuya yatmış çok sayıda tanışma sitesi nedeniyle, […]

İnceleme Oku

XDating İncelemesi ve xDating.com Gibi En İyi 12 Yetişkin, Seks Arkadaşlık Sitesi Bana xDating.com için 12 Alternatif Göster XDating, her yetişkin için benzersiz bir seks buluşma sitesi. Kesinlikle, cinsel partner, ilişki kurma ve gündelik ilişkiler bulmanın en iyi yollarından biridir. Öyleyse, uzun vadeli ciddi bağlantılar içindeyseniz veya ruh eşinizi buluyorsanız, kesinlikle [...]

İnceleme Oku

BangLocals & 12 (Ziyaret Edilmesi Gerekenler) BangLocals.com Gibi Seks Arkadaşlık Siteleri BangLocals.com için 12 Alternatif Göster Hiç çevrimiçi seks buluşma web sitesini denediniz mi? Cevabınız hayır ise, o zaman harika cinsel ilişkiler ve ilişki yaşama şansını kaçırıyorsunuz. Banglocals, seks, randevular, […] için mükemmel bir eşleşme arayan kişiler için mutlaka ziyaret edilmesi gereken bir web sitesidir.

İnceleme Oku

HornyMatches & HornyMatches.com gibi 12 (En İyi) Seks-Arkadaşlık Siteleri Göster Bana HornyMatches.com için 12 Alternatif Daha hızlı ve daha iyi yollarla gündelik flört ve ilişki mi arıyorsunuz? O halde, HornyMatches tüm arzunuzun cevabıdır. Bu web sitesi yetişkin seks buluşmaları içindir ve gündelik eğlence arayan insanlara hitap eder. Dolayısıyla, […] ile ciddi şekilde ilgileniyorsanız

İnceleme Oku

Milfaholic & 12 (En İyi) MILF Seks ve Milfaholic.com gibi Arkadaşlık Siteleri Bana Milfaholic.com Anne için 12 Alternatif Göster Ben Sikişmek İsterdim, ya da popüler bir terimle MILF. Tartışmalı gelebilir, ancak yaşlı kadınları bağlamak ya da becermek isteyen çok sayıda insan var. Açıkçası, bir MILF arzulamak sevişmede yaygın bir fetiş. Ancak, […]

İnceleme Oku

Passion.com İncelemesi ve Passion.com URL'sine Benzer 11 En İyi Kişisel, Bekâr Siteleri: https://passion.com Passion.com için 11 EN İYİ Alternatif Göster Normal bir tanışma sitesi ile yetişkin bir site arasında kalan Passion.com, insanları tam ve samimi fiziksel bağlantılar kurar. Zaten uzun süredir buralardalar ve bu alanda bir üne kavuştular […]

İnceleme Oku

Fuckbook & 12 (En İyi) Sex Dating Siteleri Fuckbook.com URL'sine Benzer URL: https://www.fuckbook.com Fuckbook.com için 12 Alternatif Göster Web Sitesi Kendisi Sadece ismine bakarak bunun ne olduğunu hemen anlayabilirsiniz site tamamen ilgilidir. Fuckbook temelde, gündelik cinsel buluşmalar arayanlar için Facebook'tur. Yani açıkçası bu […]

İnceleme Oku

Uberhorny İncelemesi ve Uberhorny.com'a Benzer EN İYİ 11 Kişisel / Arkadaşlık Sitesi UberHorny.com için 11 Alternatif Göster Çevrimiçi arkadaşlık dünyasında yeni değilseniz, bugüne kadar seçkin ve popüler bir tanışma sitesi olan Uberhorny'yi duymuş olmalısınız . Sıradan eğlence, buluşma ve tutkulu ilişkiler kurmak için bir platform arayan insanlar için, […]

İnceleme Oku

Whiplr & En İyi 11 BDSM ve Whiplr.com'a Benzer Kişisel Siteler Whiplr.com için 11 Alternatif Göster The Whiplr'ın Sitesi Itself Whiplr, temelde gündelik seks ve BDSM bağlantılarını arayan kişilere hitap eden uygulama tabanlı bir yetişkin buluşma platformudur. Nişi, fetiş randevusu içindekiler içindir ve herhangi bir düzenleme yapmayanlar içindir, çünkü görünüşe göre [...]

İnceleme Oku

FriendFinder-x.com için 11 Alternatif Göster Tüm Konu Nedir? Friend Finder-x, ilişki ve gündelik seks arayanlar için iyi bilinen sitelerden biridir. Diğer platformları ile birlikte Friend Finder Ağı tarafından yönetilmektedir. Friend Finder Network altında olduğundan, sitenin […]

İnceleme Oku

ALT.com için 15 Alternatif Göster Seks pek çok yönden gelişti, hatta başkaları için bir yaşam tarzı haline geldi. Diğerleri için misyonerde seks yapılmazsa bu bir tabu gibi görünebilir. Bununla birlikte, misyoner olmayan seks birçok ülkede geniş bir memnuniyetle karşılandı. Aslında, […]

İnceleme Oku

Sudy URL: https://www.sudy.app/ 11 Şeker Arkadaşlık Sitesi Sudy.app için Alternatifler Göster Belki de seksi, genç bir partnerin şirketini arayan zengin bir erkek veya kadınsınız ... Size maddi faydalar sağlayacak bir ilişki içinde olmak isteyen çekici birey, diğer bir deyişle şeker babalarla ilişki kurmak veya […]

İnceleme Oku

Cougared URL'si: https://www.cougared.com Cougared.com için 12 MILF Flört Alternatifini Göster Şunu hayal edin - ateşli, seksi ve cinsel içerikli 40'lık şeyleri ilişki arkadaşınız olarak. Cougar'lara dahil olmak baştan çıkarıcı ve duygusal olabilir; kulağa gerçek olamayacak kadar iyi geliyor ama Cougared.com gibi bazı harika platformların yardımıyla sizin için gerçekleşecek. Daha eski […] ile bağlantı kuruluyor

İnceleme Oku

Whatsyourprice İncelemesi ve whatsyourprice.com URL'sine benzer 12+ diğer harika şeker buluşma ve bağlantı siteleri: https://www.whatsyourprice.com Whatsyourprice.com Gibi 12 Benzer Siteyi Göster Whatsyourprice.com, şeker babalar ve mammasitalar için bugünün resim ve kahramanıdır. Akıllı telefonlar ve İnternet çağında, bağlantı siteleri oldukça uzun bir süredir trend olmuştur ve […]

İnceleme Oku

Düzenleme İnceleme URL'sini Arama: https://www.seeking.com Seeking.com için 12 Şeker Arkadaşlık Sitesi Alternatiflerini Göster (Ocak 2021'de güncellendi) - Buluşma dünyasında farklı bir eğlence arıyorsanız, şeker buluşması olabilir sizin için mükemmel olanı olun ve Seeking.com size çok yardımcı olabilir! Şeker randevusu, bazıları için biraz tartışmalı olabilir […]

İnceleme Oku

Swinglifestyle URL: https://www.swinglifestyle.com Swinglifestyle.com için 14 Alternatif Göster Modern toplumda günümüzde insanlarla tanışmak 123 kadar kolay olmuştur. Neredeyse herkesin interneti kullandığı bir nesilde yaşıyoruz ve sadece birkaç tıklama burada ve orada, istediğinizi zaten alacaksınız. Bu flört için de geçerli - […]

İnceleme Oku

CougarLife URL'si: https://cougarlife.com 11+ En İyi Cougar Flört ve Bağlantılı Web Sitelerini Göster Cougarlife.com Gibi Bir çok yaşlı kadın sadece tanışmak, bağlantı kurmak ve umarım yeni ilişkiler kurmaya başlamak için genç erkekleri arıyor. Bu modern dünyada, bugün yaşıyoruz, her şey daha kolay ve hızlı hale geldi - sadece birkaç tıklama ile […]

İnceleme Oku

Victoria Milan Web Sitesi Adresi: www.victoriamilan.com Victoria Milan İncelemesi 2020 - Evlilik Sonrası İlişkiler İçin Herhangi Bir Yararı Var mı? Artıları ve Eksileri Atlayın Yeni arkadaşlar, bağlantılar ve hatta gelecekteki flört ortaklarıyla tanışma hedefleri olan bekar erkek ve kadınlara hitap eden çevrimiçi buluşma platformlarına alışkınız. Tabii ki onlar […]

İnceleme Oku

BlackCrush Web Sitesi Bağlantısı: https://www.blackcrush.com Black Babe Online ile Bağlantı - BlackCrush.com'un Gözden Geçirilmesi Blackcrush'ın Artılarını ve Eksilerini Göster Hepimiz sevdiğimiz insanlarla ilgili tercihlerimiz ve zevklerimiz var ve çoğumuz diğerinin üzerine yazın. Çevrimiçi buluşma ve ilişki kurmayı denediyseniz, tercihleriniz ne olursa olsun […]

İnceleme Oku

Arkadaşlık için 10 Site GösterCougars Time, gerçekten büyük yaş boşlukları olan çiftleri görmenin nadir olmadığını kanıtladı. Daha genç kadınlarla çıkan yaşlı erkekler hiç de yeni değil, ancak her zaman daha genç erkeklerle çıkan yaşlı kadınları görmüyoruz. Ancak son zamanlarda, yaşlı kadınları ve onların genç erkek arkadaşlarını görmek bir şekilde "normalleşti". Cougars, […]

İnceleme Oku

Bana Çevrimiçi Bağlantılar için En İyi 9 Web Sitesini Göster Hepimiz yaşadığımız tüm kaos, gönül yarası ve hayal kırıklıklarının ortasında tek gerçek aşkımızı bulmak istiyoruz, ancak bu zaman alacaktır. Yani, kısa süreli heyecanlar yaşamak ve o andan itibaren hayatın tadını çıkarmak istediğimiz zamanlar vardır. Bağlantı aranıyor olabilir […]

İnceleme Oku

Ashley Madison İnceleme (2023) & AshleyMadison.com gibi En İyi 12 Arkadaşlık Siteleri AshleyMadison için 12 En İyi Alternatife Atla Ashley Madison, pek de tipik olmayan bir flört sitesi 2001'de başladı. yabancılarla yeni bir ilişki kuran AshleyMadison.com, erkek-kız arkadaşı olsun, kendini zaten adamış insanlar için yapılmıştır […]

İnceleme Oku

Dating.com Bana Dating.com'un Artıları ve Eksileri Dating.com Sitesinin Nihai İncelemesi Birçok aşk hikayesi çevrimiçi olarak ortaya çıktı. Birçok insan, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda çevrimiçi site olduğu için gerçekten yardımcı olan diğer insanlarla iletişim kurmak istiyor. Söylendiği gibi, dışarıda herkes için biri var… ki bu […]

En gidin