Güncellenme tarihi: 4 Aralık 2023

sallanan

URL: https://swingular.com

Swingular.com Gibi 12 Alternatif Swinger Arkadaşlık Sitelerini Göster

değişken ana sayfa

Swingular, sosyal ağ oluşturma sırasında gizliliğe saygı duyan bir topluluk platformudur. Bu, benzer zevklere sahip bireylerin ve ortakların birbirleriyle temasa geçmek için üyelerin görüşlerine göz atabilecekleri bir yetişkin arkadaşlık sitesidir. Sizinle ilgili bilgilerin asla bilinemeyeceği bir ağdır. Gizliliğiniz gizli tutulacaktır, bu yüzden fırsatı yakalayın ve çiftinizi aramaya başlamak için hesabınızı oluşturun. 

15 yıldan fazla süredir aktif olan milyonlarca üye ile Swingular, deneyimi diğer üyelerle inanılmaz bir ilişki haline getiren nicelikten çok kaliteyle ilgilenir.

Kaçırılmaması Gereken Özellikler

Sitenin benzersiz özellikleri etkileşimi akıcı hale getirir. Nerede oldukları veya dışarı çıkmak istediğiniz maçlarda birini aramak, swinger arama menüsünde bulunur. En iyi yanı, sizi hiç görmemek için belirli bir üyenin görüşlerinden saklanmanıza izin verebilir ve aynı zamanda en sevdiğiniz kişi listenizi ekleyebilirsiniz. 

Bir tarih için son dakika çağrısı Booty Calls'da bulunur. Hızlı olmalı ve hızlı bir şekilde maçınızdan dışarı çıkmasını ve biraz eğlenmesini istemelisiniz, çünkü saat dört saat sonra çarptığında ganimet çağrısı biter. Buluşmalar planlı bir aramadır. Arkadaşlarınızı barda, bir partide ya da sadece gece yanınızda olacak şekilde arayabilirsiniz. Kurun ve türünüzü arayın.

Mobil cihazlar, swingers tarafından en son ve tercih edilen trendlerdir. Diğerleri, bazı sitelerde kullanmaya başladıklarında korkunç olduğunu söylüyorlar, ancak Swingular için tasarım benzersizdir, deneyiminizi değerli kılan herhangi bir ekran boyutuna göre ayarlanabilir. Anlık Mesajlaşma, dünyanın herhangi bir yerinden bağlantı kurabileceğiniz bir FB sayfası gibidir. Herhangi bir web tarayıcısı tarafından veya uygulamaları iOS veya Android'de indirerek çok erişilebilir. Gerçek zamanlı hale getirmek için bir görüntülü sohbet de mevcuttur.

Seyahat Planlayıcı menüleri, başkalarının gideceğiniz yerin nerede olduğunu veya ziyaretçilerinizin kimler olduğunu görmesine olanak tanır. Bu özelliğin harika yanı, planlarınızı listelediğinizde, sitede bağlantınız olan herkes konumunuzun birinden diğerine bir görüntüsüne sahip olacaktır. Profilinizi kolay bir şekilde yönetmek sorunsuz.

Daha Harika Varlıklar Swingular

Özellikler arasında en havalı olan Swinger Partileri ve Etkinlikler, birbirlerini ilk kez görmek, toplantılarda ve etkinliklerde buluşmanın aksine stresli ve endişe vericidir, ancak yine de endişe verici olsa da, daha rahatlatıcı hissettirdi. Bu menüde kendi etkinliklerinizi ve partilerinizi gönderebilir ve üye gönderilerini bulabilirsiniz. Katılımcılar biletlerini siteden almak için RSVP yapabilirler, organizatörlere gelince, katılımcılarının görüşlerini alırlar ve her üyenin partiye / etkinliklere katılmak için bir QR kodu vardır. 

Dünyanın her yerinde oluşturulmuş yüzlerce grup veya kulüp var. Swing Club Rehberinde, bir gruba katılan birçok üyeyi arayabilirsiniz. Bu kulüpleri ararken site, onları konuma, kulüp türüne ve çok daha fazlasına göre sınıflandırır. Herhangi bir kulübün sahibiyseniz, toplantılar yayınlayabilir veya bir araya gelebilirsiniz. 

Yolculuklarda ve tatillerde seyahat etmeyi seven insanlar için bir oda var. Bu tür bir özellik, seyahat ederek veya başvurarak bir yerden başka bir yere gitmeyi seven insanlar içindir.

Swinger Vacation and Cruises, lüksleri sunar. Size en derin arzularınızın fantezisini verecekler. Teklifleri en iyi yaşam tarzı tatil beldeleridir. Swinger yolculukları ve Swingular'da listelenen gruplarla seyahat.

Swingular.com gibi 12 Diğer Swinger / Arkadaşlık Siteleri:

# 1 - kaside

Kasidie

Kasidie.com, macera ilişkileri yapmayı sevenler için bir yetişkin sayfası. 2006'da swinger üyeler için oluşturulan bir çevrimiçi dergide başladı. Site bir güncelleme yaptı ve sosyal medya özellikleriyle benzersiz bir bağlantı oluşturdu. Sohbet odaları, forumlar veya yalnızca genel kişisel mesajlaşma gibi birçok mesajlaşma uygulaması bulunur.

Sitenin sunabileceği çok şey var. Özellikleri, üyelerinin ihtiyaçlarını karşılayabilir. "Buluşma" kategorisi, üyelerin durumlarını, ayarlarını ve kullanılabilirliklerini cinsiyetölçer ölçeğine uygun olarak yayınlamalarına olanak tanır.

Büyük kalabalık gezileri için, üyeler etkinliklerini ve toplantılarını yayınlayabilir, katılmak isteyenler de söz konusu kutlama için davetiye talep edebilir.

Site, Amerika Birleşik Devletleri'nin birçok yerinde en iyi sitelerden birine ulaştı ve yarım milyon kişi sayfayı aylık olarak açıyor

Bir ... için Kasidie.com'un derinlemesine incelemesi - buraya tıklayın.

Artıları:

 • kısa ilişki için kullanımı kolay
 • pahalı değil
 • kısa ilişki için kullanımı kolay

İNŞAAT:

 • fotoğraflar abone olmayanlar için gizlendi
 • tarama araçları sınırlıdır

# 2 - AdultFriendFinder

adultfriendfinder

Bağlantılar ve eskortlar dünyasındaki en işlevsel siteler ve diğer swinger siteleri arasında en popüler olanları. AdultFriendFinder, her ay 25 milyon ziyaretçinin sayfayı kontrol ettiği devasa bir web sitesidir. Ziyaretçilerin çoğu Birleşik Krallık ve Kanada'da yaşıyor.

Geniş üyeleri nedeniyle bir ortak aramak için en iyi sitedir. İçerikler harika, cinsel içerikli görüntülerle dolu ve üyeleri iyi vakit geçirmek için cinsel olarak davet ediyor. Ancak bir üye ile birlikte olabileceğiniz veya ciddi ilişkiler arayabileceğiniz seçenekler var.

Ve işte bir Adult Friend Finder'ın tam incelemesi.

Artıları:

 • üyelik ücreti yok
 • anlaşılması kolay arka plan bilgisi
 • çok sayıda abone

İNŞAAT:

 • premium özellikler için $$ maliyet

# 3 - SDC veya Swingers Date Club

swingers randevu kulübü

Swinger sitesini, SDC'yi veya Swinger Date Club'ı seven ziyaretçiler her zaman ziyaret hedeflerinden biri olacak. En eski tanışma sitesidir ve bu zamana kadar hala aktiftir. Tüm dünyada, çoğu Amerika Birleşik Devletleri ve Hollanda'dan gelen 3 milyon üyeye sahiptir.

Sitenin içeriği, herkesin hoş karşılandığı üyelerin halka açık partilerindeki toplantılardan bahsediyor. Üyelerin katılma talebinde bulunması gereken kalabalıktan hoşlanmayan kişiler için özel kutlama seçenekleri de vardır.

Artıları:

 • özel kutlamalar için menüler ve çok sayıda halka açık toplantı içerir

İNŞAAT:

 • karmaşık navigasyon
 • ters ibraz uygulanamaz

# 4 - Swingyaşam tarzı

salıncak

Yukarıdaki yetişkin üyeler için oluşturulmuştur. Swinglifestyle, sayı oranı için diğer sitelerle eşleşebilir. Siteye kayıtlı 16 milyondan fazla üyesi vardır ve aynı anda mevcut olan 5,000 aktif üyeye sahiptir. En popüler üyeleri Avustralya, Birleşik Krallık ve Amerika Birleşik Devletleri'nde yaşıyor.

Hakkında daha fazla bilgi Swinglifestyle ve benzer siteleri burada.

Üyeler tarafından en çok sevilen özellikler, tatil köyü veya tekne gezileri arasından seçim yapabilecekleri seyahat durumlarıdır. Üyenin seyahatinden sorumlu olan Topless Travel adlı bir seyahat acentesine bağlanırlar. Diğer birçok sitenin aksine, ücretsiz üyeler kendi kategorilerine daha geniş erişime sahip olabilir.

Artıları:

 • kişisel bilgilerin ödeme yapmayan üyelerden saklanacak seçenekleri vardır
 • pahalı değildir
 • kişisel bilgiler eksiksizdir

İNŞAAT:

 • abone olmayanlara ücretsiz çıplaklık olmaması
 • müşteri desteğinin olmaması

# 5 - flörtöz

avcı

Site, kişisel geçmişleri üzerine uzun bilgiler yazmayı sevmeyenler için idealdir. Flingster'a katılırken artık kayıt olmanıza gerek yok. Üyelere hemen kişisel bir mesaj bırakabilir veya görüntülü sohbet yoluyla onlarla iletişim kurmak isteyebilirsiniz. Yarısı Amerika Birleşik Devletleri'nde kalan 500,000 takipçisi var.

En sevilen özelliklerden biri, üyelerin yüzlerinin açığa çıkışını askıya almak için yüzlerini çıkartmalarla kapattıkları sanal filtreler için kullanılan AR Maskesidir. Herkesin neye benzediğini bilmesini istemeyen yeni üyelere büyük faydaları vardır.

Flingster hakkında daha fazla mı? İncelemeyi buradan kontrol edin.

Artıları:

 • erişilebilir arayüz
 • İngilizce konuşmayanlarla kolay iletişim için kurulmuş çevirmen hediyesi
 • ücret yok

İNŞAAT:

 • cep telefonlarına başvuru olmaması

# 6 - Takas bulucu

takas bulucu

Swapfinder ile diğer siteler arasındaki fark, bu site arama görüntüleri düzenli ve düzgün görünüyor. Üye resimlerine göz atmak daha düzenli ve daha nettir, böylece sonuçlara hızlı bir şekilde erişilebilir. Tüm dünyada 40,000,000 üyesi olan üstün sitelerden biri. Bu tür bir topluluk sayfası ile resimler, yazılar ve videolar göndererek iletişimi paylaşabilir veya karışık bir paylaşım da yapılabilir.

Sitede, üyelerin favorilerini hotlist özelliklerine ekleyebilecekleri birçok muhteşem üye var. Buna ek olarak, dikkat çekmek için yumuşak mesajlar gönderebileceğiniz bir göz kırpma kategorisi var.

Artıları:

 • üyeler globaldir
 • taranan profiller
 • bol miktarda ücretsiz özellik

İNŞAAT:

 • indirilebilir uygulamaların olmaması
 • küçük yazı tipi

# 7 - salıncaklar

salıncaklar

Site, herhangi bir yerleşik siteden ve gözden geçirilmiş sayfadan daha fazla bilinir. 50,000 üyesi var, neredeyse tamamı aktif ve herkes iyi vakit geçirmek istiyor. Kibritlerin kalitesinden ziyade miktar için daha çok giderler. Yaşam tarzlarını renkli hale getiren herhangi bir üyeye bağlanmak hızlıdır.

Özellikleri hakkında keşfedilecek pek çok şey var, bunlardan biri, bir üyenin o anda aktif olduğunu gizleyerek sitenin sayfalarında arama yapabileceği görünmez menü.

Artıları:

 • uygulanabilir web kamerası ve özel oda
 • Sallanacak çok gönüllü

İNŞAAT:

 • karmaşık web sayfası görünümü
 • adil tasarım ve stil sitesi

# 8 - Ashley Madison

Yıllar boyunca site popülerliğini korumuştur. Kendi müthiş cinsel yaşamlarını tam olarak keşfetmek isteyen çiftlere odaklanır. Bu tür bir kurulumla, çoğu hala sitede olmak ve keyifli seks partnerini keşfetmek istiyor.

2015 yılında sitenin güvenliğine erişildi. Birçok üye tespit edildi ve siteden görünüşleri açıklandı. Site iyileşti ve her zamankinden daha iyi ve daha ünlü hale geldi. Güvenlik düzeltildi ve dünya çapında kayıtlı 20 milyon üye var.

İşte Ashley Madison'ı tamamen inceliyoruz.

Artıları:

 • kadınlar için ücret yok
 • güvenli site

İNŞAAT:

 • ilişkileri geliştirmek (o kadar da kötü değil)
 • sınırlı üye görüşleri

# 9 - 99 Lezzetler

99FLAVÖRLER

99Flavors, en yüksek swinger sitelerine ve tanışma siteleri arasında en iyi listeye sahiptir. Tüm dünyada 90,000 milyon üyeye sahiptir. Site derin fantezileri ve arzularıyla biliniyordu. Uzun süreli veya ciddi bir ilişki arayan üyeler için tavsiye edilmez.

Üyeler birbirleriyle sohbet edebilir. Harika iletişim için 2 yönlü web kamerası yapma fırsatına da sahipler. Fotoğrafların tek tek görülmesine izin verebilirler. Buluşma ve randevuların tümü sitede düzeltilebilir. Bu site için güncel ve şaşırtıcı bir özellik, üyenin yatak odası hileleri ve rekabet hakkında arka plan bilgisine sahip olacağı Seks Akademisidir.

Artıları:

 • ayrıntılı kişisel bilgiler
 • kayıttan sonra kolay erişim

İNŞAAT:

 • web sitesi aranamaz
 • daha az üye
 • pahalı
 • heyecan verici olmayan aktivasyon

# 10 - hareketli şehirler

Sayfayı açıp baktığınızda, Facebook sayfası gibi benzer bir platforma bakıyorsunuz. Görünüşe göre özelliklerinden biri, gezinmenin ona benzemesi. Bu yeni bir site ancak şöhreti giderek artıyor.

Üyelerin çoğu aktiftir ve tahmini 500,000 üyeye sahiptir. Siteden aktif olarak yararlanmak için, ödeme ücretlerini ödemelisiniz, erişiminiz sınırlı olacaktır. Ödeme ücreti yoktur, tüm özelliklere erişilemez.

Artıları:

 • hızlı aktivasyon
 • daha az pahalı
 • Facebook etkileşimine benzer

İNŞAAT:

 • tarayıcı işlevleri tatmin edici sonuçlar vermez
 • kişisel bilgi üretmek

# 11 - fetlife

şişman hayat

Site cinsel fantezileriniz için zamanı geldiğinde detaylı seçimler verecektir. Fetlife, hayallerinizi gerçekleştirmenin cevabıdır. Üyelere fetişlerini vermeyi merkezler. Bu aynı zamanda sallanan bir yaşam tarzına sahip üyeleri de içerir.

Bu, birçok bağlantısı ve fetişi olan, ancak kendilerine saklanmaya devam eden ve fantezilerini serbest bırakmaktan korkan insanlar için bir sayfadır. Arkadaşın üyelere yakınlığı onları rahatlatır. Facebook'a benziyor, ancak karışıklıklar ve fetişler daha ayrıntılı.

Kontrol edebilirsiniz Fetlife ve benzeri siteler burada.

Artıları:

 • az sayıda benzer tanım, birçok yönerge kullanın
 • benzer düşünen gruplar
 • büyük üyeler

İNŞAAT:

 • bir tür üyelik
 • daha az bağlantı
 • düzeltme kategorisi yok

# 12 - Dating.com

Sitenin temel amacı bekarlarla tanışmak ve eğer şanslıysanız aradığınız ciddi ve uzun süreli ilişkiye sahip olacaksınız. Latin Amerika, Avrupa ve Asya'da çok iyi tanınırlar. Çoğu üye 20'li yaşlarında gelir, halk arasında Y kuşağı olarak bilinirler.

Bu sayfaya kaydolurken, önce adınız, doğum gününüz, konumunuz ve cinsiyet seçimleriniz gibi sizinle ilgili tüm bilgileri girmelisiniz. Site, buluşabileceğiniz Keşfet sayfası gibi özellikler sunar ve bu nedenle sitede e-posta doğrulamasına gerek yoktur. Sitede ayrıca üyelere ve tercihlerinize göz atmak için arama düğmeleri de vardır.

Sayfanın üst kısmında gezinirken, Instagram'a benzeyen, fotoğraf ve video karışımları içeren içerik hikayeleri var. Aktif olarak çevrimiçi olan üyeleri arayabileceğiniz yayın düğmesi de vardır. Bir sohbet odası da mevcuttur.

Sitede, üyelerin tanıtıcı ifadeler yazmasına izin veren "Let's Mingle" ek özelliği vardır. Tamamen okumak için onları favori listenize gönderebilirsiniz.

Üye profillerini görüntülemek ücretsizdir, ayrıca onları arkadaş listenize ekleyebilir ve favorilerinizden biri yapabilirsiniz. Cep telefonları için uygulamalar zaten mevcut, ancak yalnızca Android sistemi aracılığıyla yapılıyor.

Premium üye olarak kayıt olacaksanız erişilebilir müşteri hizmetleri gibi avantajlardan yararlanabilirsiniz,% 50 indirimli ürün teklifine ve siteye online sınırsız erişim hakkına sahipsiniz. Ayrıca Mingle özelliğinde olma şansınız da var. Ücretsiz erişim için üyelere göz atabilir, göz kırpma özelliği gönderebilir ve fotoğraflar yükleyebilirsiniz. Banka kartı, kredi kartı ve paypal arasından seçim yapabileceğiniz üç ödeme yöntemi vardır.

İşte bizim Dating.com'un derinlemesine incelemesi.

Artıları:

 • çoğu üye 20 yaşında erkeklerdir
 • telefonlarda kullanılabilen uygulamalar
 • birçok ilgi alanına sahip üyeler
 • ünlü bekarlar sitesi
 • hızlı kayıt
 • aktif üyeleri geliştirmek
 • kayıt ücreti yok
 • kapsamlı tarayıcılar
 • kullanılabilir sohbet odaları, e-postalar, sohbet ve video kamera

İNŞAAT:

 • tamamen ücretsiz bir site değil

Sonuç

Tüm tanışma sitelerinin toplamı korkularınızı, fantezilerinizi ve arzularınızı serbest bırakmanıza yardımcı olacaktır. Bunu gönderilerinizle veya arkadaşlarınıza veya bağlantı kurduğunuz kişilere ifade etmenin eğlenceli bir yoludur. 

Buradan en iyilerini seçmek sizin için zorsa, kişisel olarak en sevdiğim TOP 3'ü tavsiye edebilirim:
# 1: flörtöz;
# 2: Dating.com;
# 3: ve AdultFriendFinder. Bunlarla hayal kırıklığına uğramazsın. 😉

Swingular.com ve diğer swinger arkadaşlık siteleri keşfetmek için eğlenceli şeylerdir. Tatil yerlerine ve gemi turlarına seyahat etme fırsatınız var. Hatta arkadaşlarınızla, kulüplerle buluşabilir ve çiftiniz eşliğinde partilerine gidebilirsiniz. Her dakika önemlidir. Her dakikanın unutamayacağınız anıları vardır ve bu, hayatınızda yalnızca bir kez olabilir.

benzer siteler simgesi Bu Kategorideki Diğer 10 Sitenin Tamamı İncelemeye Değer:

İnceleme Oku

99FLAVORS & Top-12 Swinger Arkadaşlık Siteleri ve 99flavors.com Gibi Diğer Ücretsiz ve Premium Arkadaşlık Siteleri Bana 12flavors.com için 99 Alternatif Göster Hey, maceraperest hissediyor musun ve aşk hayatında heyecan mı arıyorsun? O halde 99flavors.com sizin için mükemmel bir platform olabilir! Bu çevrimiçi platform, keşfetmeye açık kişiler için özel olarak hazırlanmıştır […]

İnceleme Oku

Wasteland ve Wasteland.com gibi En İyi 12 Fetiş ve BDSM Sitesi Bana Wasteland.com için 12 Alternatif Göster Wasteland.com'da bazı tuhaf şeyler ve çeşitli hazineler kap. Bu sitenin adı, sunduğu ikramlarla ironik geliyor. Fetiş isteklerin, muazzam BDSM koleksiyonu ve diğer orgazm porno senaryolarıyla doyurulacak. Wasteland, ustalıkla […]

İnceleme Oku

Scambistipercaso (Şans eseri Swingers) & En İyi 12 Yerel Swinger ve Swinger Arkadaşlık Siteleri scambistipercaso.it gibi Göster Bana Scambistipercaso.it için 12 Alternatif Swinger yaşam tarzını denemek mi istiyorsunuz yoksa sallanan ilginizi genişletmek mi istiyorsunuz? İyi haber çünkü Dudethrill'in bugün inceleyecek başka bir swinger sitesi daha var! Scambistipercaso, İtalya'nın bir numaralı sallanan ve dolanan […]

İnceleme Oku

Fetish.com İnceleme & TOP-12 BDSM ve Seks Arkadaşlık Siteleri fetish.com Gibi Bana Göster fetish.com için 12 Alternatif BDSM'nin şehvetli iştahına mı kapılıyorsunuz? Emin değil? Peki anlıyorum. Bazı insanlar, fetişlerinden oldukça utandıkları veya sınırlı sayıda kendi arzuları olduğu için (yeterince) sapık olmadıklarına inanırlar. […]

İnceleme Oku

BDSMDate İncelemesi ve BDSMdate.com Gibi En İyi 12 Fetiş ve BDSM Sitesi BDSMDate.com için 12 Alternatif Göster: BDSM Fetiş türünde, BDSM Date, onaylanmış ve popüler bir çevrimiçi buluşma sitesidir. Platform, açık fikirli olan ve tutkularını paylaşabilecekleri ve böylesine gelişmiş [...] etkinliklere katılabilecekleri birini arayan insanlara yöneliktir.

İnceleme Oku

SpicyMatch ve İLK 14 SpicyMatch.com gibi "Ziyaret Etmelisiniz" Swinger Siteleri Göster Bana SpicyMatch.com için 14 Alternatif Her gün, insanlar hayatlarından yeni ve heyecan verici bir kaçış arıyor. Özellikle flört, seks ve ilişkiler açısından her zaman eğlenceli, maceralı bir deneyim arzuluyoruz. Dolayısıyla, sahnede swinger sitelerinin tüm […]

İnceleme Oku

Swingtowns & Swingtowns.com gibi 11 TOP Swinger Arkadaşlık Siteleri Göster Bana 11 Swingtowns.com Alternatifleri Cinsiyet açısından, birçok kişi swinging kelimesine aşina olabilir. Sallanan bireyler genellikle hem bekarları hem de kararlı ilişkileri kapsar. Genellikle, bu çeşitli nedenlerle yapılır, ya cinsiyetin niteliğini ve miktarını artırmak için […]

İnceleme Oku

SwapFinder ve Benzeri 12 En Beğenilen BDSM, Swinger Bağlantı Siteleri URL'si: https://swapfinder.com Swapfinder.com için 12 Swinger / BDSM Arkadaş Alternatifini Göster Arkadaş bulma uygulamaları, ancak yine de sizin için mükemmel kişiyi bulamıyorsunuz. Daha da kötüsü, bir eşleşme bulduğunuzda, onlar […]

İnceleme Oku

Swingular URL: https://swingular.com Swingular.com gibi 12 Alternatif Swinger Arkadaşlık Sitesini Göster Swingular, sosyal ağ oluşturma sırasında gizliliğe saygı duyan bir topluluk platformudur. Bu, benzer zevklere sahip bireylerin ve ortakların birbirleriyle iletişim kurmak için üyelerin görüşlerine göz atabilecekleri bir yetişkin arkadaşlık sitesidir. Sizinle ilgili bilgilerin asla olmayacağı bir ağdır […]

İnceleme Oku

Sıkı bir ilişki içinde değilseniz ve cinsel keşif sizi heyecanlandıran bir şeyse - benzer karışıklıklara veya fetişlere veya aynı swinger yaşam tarzına sahip insanları arıyor olabilirsiniz. Size çeşitli swinger ortakları bulabileceğiniz bir site listesi hazırladık Bu yüzden bunlara göz atın (# 1 mutlaka […] anlamına gelmez

En gidin