Güncellenme tarihi: 4 Aralık 2023

hareketli şehirler

& Swingtowns.com Gibi 11 TOP Swinger Arkadaşlık Siteleri

Swingtowns.com için 11 Alternatif Göster

SWINGTOWN'LAR

Cinsiyet açısından, birkaç kişi sallanma kelimesine aşina olabilir. Sallanan bireyler genellikle hem bekarları hem de kararlı ilişkileri kapsar. Genel olarak, bu, ya seks kalitesini ve miktarını artırmak ya da geleneksel olanlardan ziyade yatakta bir şeyleri baharatlamak için çeşitli nedenlerle yapılır. Raporlar, cinsel merakın sağlıklı bir çıkışı olarak hizmet ettiğini ve ilişki bağlantılarını daha da güçlendirdiğini söylüyor.

Tarihte, swingers genellikle gizli bir topluluktu ve insanlar satın alınan flört dergileri aracılığıyla buluşurdu. Geleneksel eş değiştirenlerin teknik özellikleri nedeniyle toplantılar, toplantılar yapılmadan önce mektup yazmak ve resimleri postalamak için muazzam bir zaman alır. Bununla birlikte, mevcut durumda, internetin sağladığı kolaylık nedeniyle swingers giderek ana akımı istila ediyor.

Karşınızda… SwingTowns!

Eş değiştirenler için tasarlanmış çok sayıda kulüp, kongre, tatil köyü, parti ve web sitesi görünce, bunların gerçekten her yerde olduklarını söylemek kolaydır. Yavaş yavaş, insanlar kendilerini yaşam tarzına özgürce açıyor ve onun tadına varıyorlar. Sadece birkaç tıklama ile, swingers için binlerce web sitesi bulabilirsiniz. Ek olarak, kullanıcılar tercihlerinizin belirli eşleşmelerini yaşa, konuma ve daha pek çok şeye göre daraltmak için gelişmiş arama bile yapabilirler.

Şu anda artan sayıda swingers varken, insanların şu anda karşı karşıya olduğu temel sorun, İnternet'teki çevrimiçi swinger arkadaşlık sitelerinin gerçek mi yoksa sadece bir grup dolandırıcılık mı olduğu ikilemidir. İyi bir şey, çevrimiçi swinger sitelerinin ikramiyeyi vurduğu ve dünya çapında bir trend haline geldiği 1999 yılından beri var olan bir tane var, SwingTowns da.

Tarihinin izini süren web sitesi, açık fikirli yetişkinleri bir araya getirmek, iletişim kurmak, davet etmek ve diğer zevkli şeyler için bir mekan barındıran bir ilan tahtası yöntemi platformuyla başladı. Şu anda Swingtowns, çok sayıda üyesi olan, hızla gelişen bir site haline geldi. Burada her türden insanla tanışabilir ve herkesi özgürce ağırlayabilirsiniz.

Sitede Gezinme

Bugün internette kaç sitenin sağlayabileceği özellikler ve hizmetler hakkında yanlış sözler verdiği açıktır. Ama aldanmayın. Bundan daha zeki olduğunu biliyorum. Şüphesiz tam olarak ihtiyacınız olanı sağlayan Swingtowns web sitesine kaydolmayı düşünün.

Başlangıç ​​olarak, sitenin benzersiz görünümü daha sofistike ve güvenilir bir his yaratır. Kolay ve rahat gezinmeye olanak tanıyan özellikleri kullanır. Web sayfasına zahmetsizce göz atmak için BT uzmanlığına veya ilgili becerilere sahip olmak gerekmez. Temel bir internet keşfi bilgisiyle, kesinlikle bir bağlantı ayarlayacaksınız. Bunların yanı sıra, SwingTowns özelliklerin tadını çıkarmak ve takdir etmek için iki farklı yol kullanır. Biri ücretsiz temel hesap, diğeri ise premium hesap. İkincisinin daha iyi özellik faydaları vardır.

Ayrıca, web sayfasında, arayüzün bir Facebook haber akışına benzer bir görünüme ve işlevselliğe sahip olduğu "Eylem" adlı bir bölüm vardır. Sitenin üyeleri resimler ve durum güncellemeleri yayınlar ve siz onları takip ettiğinizde biri diğer üyelerin güncellemelerini görebilir. Sitede trend olan gönderileri göstermeyi amaçlayan benzer bir bölüm var. Bu bölümün gelişmiş filtre özelliği, üyenin yakındaki bir konumdaki gönderileri daraltmasına olanak tanır.

Sitede gezinirken, Polyamory Finder ve Threesome Finder dahil olmak üzere insanların yararlanabileceği çok sayıda seçenek var. Ayrıca, bekarlar tercihlere ve konumlara göre diğer üyelerle otomatik olarak eşleştirilerek onlara en uygun ve en hızlı swinger deneyimini sunar. Facebook ile ilgili olarak açıklanan site, üyelere büyük bir etkileşim ve aktif olma fırsatı sağlayan e-posta, video görüşmeleri ve anlık mesajlar gibi iletişim araçlarını kullanıyor.

Profillerinin Kalitesini Kontrol Etmek

SwingTowns'ta oluşturduğunuz hesap özel ve dikkat çekici olmalıdır. Profiller, platform yöneticilerinin tercih ettiğiniz eşleşmeleri doğru bir şekilde vermeleri için rahatlık sağlamak için doğru bilgileri içermelidir. Hesaba dahil edilmiş net bir görüntünüz olmalı ve bulanık resimler kullanmaya direnmelisiniz. En önemlisi, otomatik eşlemeyi artırmak ve çiftleri bulmanıza yardımcı olmak için istenen tüm özelliklerin ve özniteliklerin dahil edildiğini doğrulayın.

SwingTowns'ta bir hesap oluştururken, itibarınızı artıran ve izleyicilere hitap eden önemli bir faktördür. Bu, profillerin çekici bir his sunması için son derece nitelikli ve eğitimli olması gerektiği anlamına gelmez, ancak seksi bir resim ve eksiksiz bilgi kesinlikle makul miktarda görüş verecektir. Bu, sitenin yaratıcılarının temel endişesidir, başkalarının dikkatini sizinkine çekmek ve eşleştirme ve swinger deneyimini daha kolay ve eğlenceli hale getirmektir.

En İyi Swinger Deneyimi İçin Kalkın ve Kaydolun!

SwingTowns'a kaydolmayı düşünürseniz şaşırmayacağım. Süreç sizi hiçbir şekilde bunaltmaz ve sadece inanılmaz derecede hızlı sürer. Kendinizle ilgili derinlemesine sorular kayıt sürecine dahil edilmez ve genellikle birkaç arka plan bilgisi ve kısa açıklama isteyin. Ayrıca, SwingTowns sitesinde profil resimleri göndermek için Facebook benzeri bir sistem var, bu nedenle bu adımın daha tanıdık ve kolay olması bekleniyor. Bu siteye kaydolan ziyaretçiler yaklaşık olarak en fazla on dakika sürer.

Dahası, bu sitede fotoğraflar, tüm eş değiştirme deneyiminizin başarısını veya başarısızlığını oluşturan çok önemli bir unsurdur. Resimler sizin en değerli varlığınızdır ve diğer üyelerin fiziksel görünüşünüzü görmeleri için bir yoldur. Birden fazla en iyi fotoğraf yüklemek en iyisidir, böylece diğerleri sizi fark edecek ve ilgilenebilecektir. Bu, takılmaya ilgi göstermenin en büyük yöntemidir ve tüm bunlar, kaydolma sürecinin bir parçasıdır.

SwingTowns Gerçek Tutuyor

SwingTowns, platformda işleri gerçek tutmak için, hesaplarında "doğrulanmış" ifadesini gösteren özel bir özellik kullanır. Siteyi ilk kez keşfederken bunu fark edebilirsiniz. Bu, oluşturulan hesapların doğrulanmış ve gerçek olmasını sağlar. "Doğrulanmış" güvence yalnızca SwingTowns'ın başka bir üyesinin doğrulanması ve onaylanmasıyla elde edilebilir. Bir üye başka bir üyenin güvenini kazandığında, bu çevrimiçi buluşmalar veya gerçek dünya bağlantıları yoluyla olabilir, bu üye üyeler "doğrulanmış" statü sağlayacaktır.

Zaman geçtikçe, güvenilir bir üne sahip üyeler, doğal olarak sitenin dinamik topluluğunun bir parçası olarak doğrulanacaktır. Eş tabanlı bir doğrulama prosedürünün uygulanması yoluyla, SwingTowns sitesi saflığını ve orijinalliğini korur. Üyeler kendi polisi olur ve şüpheli trolleri ve sahte hesapları rapor eder. Yöneticiler gözden geçirilmek üzere rapor alacak ve sonunda siteden kalıcı olarak çıkarılacağını beyan edebilir veya etmeyebilir.

Özel Temel Özellikler

 • Eylem!

Eylem bir fiil değil, SwingTowns sitesinde bir Facebook haber akışının benzer stilini ve işlevselliğini kullanan bir bölümdür. Bağlantı kurduğunuz veya beğendiğiniz üyeler hakkında haber akışı aracılığıyla güncellemeler alırsınız. Sistemi sorduğunuzda, genel olarak yerel bölgenizdeki kişilerden güncellemeler ve gönderiler alacaksınız. Bu özelliğin en iyi yanı, cinsiyet, yaş, beğeniler, istekler ve diğer tercihler gibi farklı kriterlere göre daha da özelleştirilebilmesidir.

 • Kinks

SwingTowns, özellikle karışıklıklarla ilgilenen insanlar için mükemmel bir mekandır. Her gün bu site içinde kinkster topluluğunu kucaklayan kabul edici bir vibe olmayı ümit eden tonlarca insan var. Gerçekten garip taraflarını keşfetmeye istekli çiftler, bekarlar ve insan gruplarıyla doludur. Bazıları şehvetli BDSM, fetiş oyunları, esaret ve bir tür Grinin Elli Tonu eğlencesine katılıyor. Hepsi burada mevcut!

 • Polyamory

SwingTowns'ta tek eşli olmayan bir yaşam tarzı içinde yaşamak açıkça kabul edilmektedir. Platformun poliamori bölümü, belirli yaşam tarzlarına sahip üyelerin poliamori, alternatif ilişkiler ve tekeşlilikte benzer bir merakı paylaşan diğer ilginç çiftleri, bekarları ve polikülü takip etmeleri ve onlarla tanışmaları için bir alan sağlar. Üyeler her gün aktif olarak bu platformları arıyor ve bunlarla ilgileniyor. Gerçek bağlantılar ve arkadaşlık bulmak için hiçbir sıkıcı an boşa harcanmaz.

 • Bireysel Bulucu

SwingTowns sitesinin arama seçeneği, tek üyelerin mükemmel eşleşmelerini bulmalarına yardımcı olabilir. Bu sisteme bireysel bulucu denir ve burada sizi bireyler, çiftler ve diğer birçok seçenekle doğru bir şekilde eşleştirebilir. Seçim, seçilen kriterlere bağlı olacaktır. Bireysel bulucu son derece basittir ve kullanımı kolaydır ve ilk kez kullananlar için bile sorun yaratmamalıdır.

Hotwifing: Swingtowns'ı süpüren Cızırtılı Yeni Trend!

Şimdi, Swingtowns'daki en sıcak trendlerden biri hakkında konuşalım — seks. Bu tür bir ilişki popülerlik kazanıyor ve bunun neden Swingtowns'ta konuşulduğunu görmek kolay. Sallanma veya boynuzlamadan farklı olarak, hotwifing, karının bir erkekle veya bazılarıyla, genellikle kocasının coşkulu desteğiyle cinsel deneyimler yaşamasını içerir.

Birinin partnerini neden bu şekilde paylaşmak isteyebileceğini sorgulayabilirsiniz, ancak faydaları inanılmazdır. Birincisi, çiftler benzersiz ilişkilerinin sınırları ve dinamikleri arasında gezinirken bol bol kendini keşfetmeye ve kişisel tatmine izin verir. Karınızın başka birinden zevk almasını izlemek, güçlü bir tahrik olabilir ve diğer erkeklerin ilgi ve arzusu, karınız için inanılmaz derecede güçlendirici olabilir.

Kesinlikle, giderek daha fazla çift bu yaşam tarzına katılıyor ve Swingtowns, yolculuğunuza başlamak için mükemmel bir yer. Bu sitede birçok başarılı seksi kadın yaşam tarzı gördüm ve bu, Swingtowns'ın bu heyecan verici yaşam tarzında gezinmenize yardımcı olacak bir sürü kaynağa sahip olduğunu bilmek şaşırtıcı bile değil. Sadece güveninizi artırmakla kalmaz, aynı zamanda cinsel yaşamınızı renklendirir ve en derin arzularınızı keşfetmenize yardımcı olur. Güven bana; hayal kırıklığına uğramayacaksın.

Çılgın Tarafta Bir Yürüyüşe Çıkın ve Swingtowns Hotwifing ile Oyununuzu Hızlandırın

Ateşli kadın yaşam tarzı hakkında yönergeler veya tavsiyeler mi arıyorsunuz? Pekala, gerçekçi bir tasvir arıyorsanız, incelemenin en iyi fikir olmayabileceğini varsayalım. Porno eğlenceli olabilir ama kesinlikle gerçek hayat değil. Ama korkmayın, çünkü Swingtowns, siz seksi kadınla evlenmenin vahşi ve harika dünyasında gezinirken yardım eli (veya diğer vücut parçaları) vermek için her zaman burada.

Her şeyden önce, yaygın bir yanılgıyı ortadan kaldıralım: ateşli eş herkese uyan tek bir durum değildir. "Ateşli kadın" olarak kabul edilmek için belirli bir iç çamaşırı veya topuklu ayakkabı giymeniz gerekmez. Diyelim ki sweatshirt'lerinizin veya yoga kıyafetlerinizin içinde rahat ve seksisiniz; Kendinden emin görünen salla! Bu yaşam tarzının anahtarı, cinselliğinizde güçlenmiş ve kendinden emin hissetmektir.

"Hotwifing"i seksin gerçek ve arzuların gerçek olduğu bir oyunculuk işi olarak hayal edin, ancak her zamanki benliğinizin dışına çıkıp kendinizin yeni bir yanını keşfedersiniz. Her şey, bir ton insanın harekete geçmekten korktuğu o kirli arzuları yerine getirmekle ilgili, ancak siz rızaya dayalı ve güvenli bir şekilde kendinizi şımartıyorsunuz. Ve dürüst olalım, kim yatak odasında küçük bir canlandırmayı sevmez ki?

Yani, hotwifing ile ilgileniyorsanız, dahil olan herkes gemide olduğu sürece şüphesiz ideal bir kaçış. Ve cinsel merakınızı paylaşan benzer düşünen kişileri bulmak için nereye gidebilirsiniz? Bu doğru, Swingtowns. Hotwifing'in güzelliğini ve getirebileceği tüm zevkleri kucaklayalım. Aklında tut; dahil olan herkes mutlu olduğu sürece bunu gerçekleştirmenin doğru ya da yanlış bir yolu yoktur. Risk alın, rahat alanınızı terk edin ve her adımda size rehberlik eden Swingtowns ile birlikte olmanın heyecanını yaşayın.

Swingtowns Müşteri Desteği ve Güvenliği

Site istisnai olarak tüm üyelerine her zaman açıktır. Platformda gezinme, bağlanma ve web sitesiyle ilgili diğer sorunlarla ilgili sorunlarla karşılaştığınızda, destek ekipleri bu konuda makul ölçüde güvenilirdir. Onlarla resmi e-posta adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz. [e-posta korumalı] ve kesinlikle sorunlarınızı çözme konusunda en iyi deneyime sahip olacaksınız. Site, üyelerini her zaman karşılaşabilecekleri sorunları bildirmeye teşvik eder. Bu şekilde SwingTowns yöneticileri geliştirilebilir ve herkese daha iyi bir kullanıcı deneyimi sağlayabilir.

Öte yandan, swingers ve ilişki kuranlar için otantik bir site olan güvenlik, yöneticilerin en önemli önceliğidir. Dolandırıcıların ve spam'lerin bu sitede yeri yoktur ve sitenin internetteki sayısız olumlu incelemesiyle kesinlikle kanıtlanabilir. Kuşkusuz, bir üye olarak katılmanın bot mesajlarından korkmadan veya rahatsızlık duymadan gelmesi gerektiği anlamına gelir. Gelişmiş güvenlik sistemleri ve yöntemlerinin kullanılması ile site, üyeler arasındaki gizlilik haklarını güvenli bir şekilde korumaktadır.

Ücretsiz veya Premium: Hangisi En İyisi?

 • Ücretsiz üyelik

Platformu merak eden herkes sadece 7 gün içinde çalışan deneme sürecini başlatabilir. Kullanıcılar daha sonra deneme süresi sona erdikten sonra ücretsiz bir hesap üyesi veya ücretli bir üye olmaya karar verir. Yukarıda belirtildiği gibi, premium abonelik, ücretli üyeler için mevcut platformun sınırsız işlevselliği nedeniyle sitenin özelliklerinden yararlanmanın ideal bir yoludur.

Ücretsiz bir hesap seçerseniz korkmayın, ancak kullanıcıların ücretsiz sürümünden çok az yararlanabileceğini unutmamak önemlidir. Kullanıcılar, çoğunlukla diğer üyelerin hesaplarında ve görüntülerinde basit arama ve kontrol gerçekleştirirler. Ayrıca görüntü oluşturmak ve yüklemek de mümkündür. Yine de, kullanıcıların diğer üyelerle bir konuşma başlatmaya çalıştıklarında kısıtlar. Bunların yanı sıra kullanıcıların daha ileri gitme avantajı da yok. Bu nedenle, kullanıcılar, mevcut muhteşem özellikleri deneyimlemek ve kullanmak için premium üyeliği düşünmeye teşvik edilir.

 • Ücretli Üyelik

Ücretli hesapları kullanarak, kullanıcıların yararlanabileceği birçok eylem, etkinlik ve özellik vardır. SwingTowns sitesinin tüm özelliklerinin kullanımıyla ilgili herhangi bir kısıtlama yoktur. Diğer üyelere kesintisiz ulaşabilir, onlarla bağlantı kurabilir ve onlara anında mesaj gönderebilirsiniz. Özellikle canlı aksiyon arayanlar için görüntülü sohbetler de kullanılabilir. Bu özellik, kullanıcılara göre bu sitede en çok aranan özelliktir.

Ayrıca SwingTowns sitesi, ücretli üyelerin istemeden katılabileceği etkinlikler düzenledi. Düşüncelerinizi paylaşabilir ve diğer üyelerle daha yakın bağlantılar kurabilirsiniz. Kuşkusuz, ücretli üyelik, bağlantı arayışı ve swinger düzenlemeleri açısından birçok seçenek ve işlevi mükemmel şekilde yapabilir. Tipik olarak, bu sitenin kullanıcıları, swinger yaşam tarzını daha değerli ve zahmetsiz hale getirebileceği için bir deneme süresi kullandıktan sonra üyelik için ödeme yapar.

SwingTown'ların Faydaları ve Dezavantajları

Artıları:

 • Site otantik ve gerçek bir poliamorist ve swingers topluluğuna sahip
 • Gerçek hayattaki garantili partiler, etkinlikler ve karşılaşmalar
 • Üyelik ücreti uygun
 • 1999'dan beri itibar kazanmıştır.
 • Üyeler her gün aktiftir ve karşılaşmaların ve eşleşmelerin gerçekleşmesini garanti eder
 • Site yasal garantilidir ve üyelerinin gizliliği ve verilerinin sıkı güvenliği vardır.
 • Ücretsiz üyelik mevcuttur
 • Ücretli bir abonelik için deneme, ödeme yapmadan önce özellikleri ve avantajları ilk başta deneyimlemek için kullanılabilir

İNŞAAT:

 • Ücretsiz hesaplar sitenin herhangi bir iletişim özelliğini kullanamaz
 • Diğer üyeler profilleri hakkında bilgi vermezler

Swingtowns.com'a Benzer 11 En İyi Swinger Arkadaşlık Siteleri:

# 1 - Adultfriendfinder.com

adultfriendfinder

Flört etmek için saygın bir site olan AdultFriendFinder, hizmetlerini ve özelliklerini dünya çapındaki tüm büyük üyelerine sürekli olarak kanıtlamıştır. 1996'dan beri site, gündelik bağlantılar, bağlantılar ve cinsel buluşmalar peşinde koşan insanlar için bir mekan sağlıyor. Sohbet odaları, canlı kameralar ve büyük yetişkin videoları dahil olmak üzere sitenin iletişim araçları aracılığıyla, tüm gündelik deneyimi ve etkileşimi daha verimli ve kullanışlı hale getirir.

AdultFriendFinder her ay 30 milyondan fazla ziyaretçiye sahiptir ve çoğunlukla Kanada, Amerika Birleşik Devletleri ve Birleşik Krallık'ta geniş bir kitle tabanına sahiptir. Bunlarla, site her zaman diğer saygın tanışma siteleri arasında en üst sırada yer alır.

Kontrol edin Adultfriendfinder'in tam incelemesi burada.

Artıları:

 • Güvenilir ve çok sayıda üye
 • Çeşitli iletişim özellikleri, keşif fırsatları ve etkileşimli sorular kullanır
 • Kullanıcıların özel tercihlerini istendiği gibi filtrelemek için gelişmiş arama seçeneğini kullanır
 • Canlı akış mevcuttur
 • Yetişkin seks videoları çeşitli içerik ve temalarla mevcuttur
 • Canlı kameralı grup sohbetleri aktif
 • Gelişmiş arama özelliği sayesinde üyelerin kolay keşfi

İNŞAAT:

 • Ücretsiz hesap var
 • Ciddi şekilde sınırlı ücretsiz üyelik seçeneği

# 2 - Ashley madison

Ashley madison

Sıradan ilişkiler ve olgun randevu açısından, Ashley Madison 2001'den beri önde gelen bir site olarak var. Sıkıcı bir ilişki içindeyseniz veya geleneksel evlilik ilişkisi tarzından çıkmaya çalışırken, belki de burası sizin için mükemmeldir. Burada her türlü cinsel ilişkiye izin veriliyor ve koşulsuz hizmet ve özelliklerle daha da kolay hale getiriliyor.

Üyeler, dünyanın her yerinden birkaç kullanıcıyla erotik zevklere katılabilir. Dahası, Ashley Madison web sitesini kademeli olarak geliştirmek için üyelerinin görüşlerini ve giderek gelişen yaşam tarzı beklentilerini birleştiriyor. Bu nedenle Ashley Madison, zorlu çevrimiçi buluşma işinin ortasında bugüne kadar en iyi oyuncu olarak kaldı.

Daha AshleyMadison hakkında burada.

Artıları:

 • Dünya çapında büyük üyeleri var
 • Kayıt ücretsizdir ve izlenmesi gereken basit adımlar uygulanır
 • Üyeler siteye gizli fotoğrafları özgürce yükleyebilir
 • Site, üyelerin hassas verilerinin sıkı bir şekilde korunmasına izin veren sıkı bir güvenlik sistemine sahiptir.
 • Uygulama sürümü, App Store ve Google Play kullanılarak indirilebilir

İNŞAAT:

 • Hesapların ayrıntılı bilgileri bazen kullanıcılar tarafından sağlanmamaktadır

# 3 - sikiş kitabı

sikkitap

Sıradan ilişkiler ve seks bağlantıları için mükemmel bir web sitesine FuckBook denir. Burada, eş değiştirme, seks randevuları ve daha pek çok şeyi bulma fırsatınız var. Bu, mümkün olan en kısa sürede bağsız bir ilişki arayan insanlar için uygundur. Bu sitenin adından, platformda gezindikten sonra tam olarak neye bulaştığınızı biliyorsunuz. FuckBook'un arayüzü ve özellikleri, internetteki diğer swinger arkadaşlık sitelerine kıyasla basit ve kullanışlıdır.

Çıkış yapmak Fuckbook ve alternatifleri burada.

Artıları:

 • Oluşturulan profiller çoktur
 • Web sitesi, gezinmesi ve kullanımı kolay bir tasarıma sahiptir
 • Kaydolmak hızlı ve anında
 • Üyelik ekonomiktir ancak birçok avantajı vardır

İNŞAAT:

 • Sitede can sıkıcı reklamlar var

# 4 - FriendFinder-X

FriendFinder-X

FriendFinder-X, swinger tanışma siteleri alanında kendisine bir isim yaratmıştır. Eğlence ve misafirperver üyelerden oluşan bir topluluk sağlamak popülerdir. Yargı ve eleştirilerin bu bölge içinde yeri yoktur. Tüm üyeler istediklerini özgürce yapabilir ve endişelenmeden başkalarına ulaşabilir.

Öyleyse, üçlü, eş değiştirme, seks partisi, bağlantı, ilginçlik ve daha pek çok şey içindeyseniz, o zaman FriendFinder-X sizin için kusursuz bir şekilde uygundur. Her ay 1.2 milyondan fazla ziyaretçiyle, çoğu resmi üye oluyor. Gerçekten de, sitede aktif olarak sıradan karşılaşmalar arayan pek çok insan var ve harika bir muamele içindesiniz.

Artıları:

 • Trend ve sıcaklığa göre videoları, üyeleri ve fotoğrafları otomatik olarak sıralar
 • Gelişmiş sıralama ve filtreleme mevcuttur
 • Üyeler profillerini kapsamlı bir şekilde özelleştirebilir

İNŞAAT:

 • Diğer üyelerle iletişim yalnızca premium üyeler içindir
 • Ücretli videolar, sohbetler ve hediyeler gönderme

# 5 - flört.com

flört komedi

Dünyanın her yerindeki eşler, çiftler ve bekarlar Flirt.com adlı bir site hakkında dedikodu yapıyorlar. Bu site, üyelerine cinsel rüyalara ve ilişki hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olan çok çeşitli ücretsiz özellikler sunar. Sitede kolay, hızlı ve anlaşılır bir süreç uygulandığı için kaydolmak hiç kimse için sorun değildir. Her ay burada bir milyondan fazla üye aktif olarak çeşitli nedenlerle, çoğunlukla da seksle ilgili bir arayış içindedir.

Veritabanına göre bu sitede yetmiş milyondan fazla hesap oluşturulmuş ve elbette kalabalıklaşıyor. Yine de daha hızlı ve garantili arar. Site, burada bulunan tüm özelliklerin kullanımının tamamen ücretsiz olduğunu ve gelecekte karşılaşabileceğiniz ekstra gizli ücretlerin olmadığını garanti eder. Bununla birlikte, premium abonelik, kullanıcılara arama sonuçlarının en üstünde daha fazla görünme avantajı sağlayabilir.

Artıları:

 • Tüm özelliklerin ücretsiz kullanımı
 • Sitenin düzeni temiz
 • Sohbet seçenekleri birden çoktur
 • Uygulama sürümü indirilebilir

İNŞAAT:

 • Garanti politikası mevcut değil

# 6 - Swinger Yaşam Tarzı

Swingeryaşam tarzı

Swinger Lifestyle sitesinin sloganı Swingtowns ile karşılaştırılabilir. Tipik bir tanışma platformundan daha fazlasıdır çünkü burada üyeler, gündelik seks karşılaşmalarına dalmadan önce yaşam tarzını öğrenme fırsatına sahiptir. Bu, sallanma hakkında kapsamlı bir anlayış ve beklentiler edinecekleri için yeni başlayanlar için avantajlıdır. Swinger Lifestyle'da bulunan bilgiler arasında sözlükler, içecekler ve başka şeyler bulunur.

Artıları:

 • Üyeler her gün aktiftir
 • Sitede bulunan büyük şehirlerde etkinlikler mevcuttur ve planlanmıştır
 • Dünya çapında kayıtlı 16 milyondan fazla üye var
 • Her ay dünya çapında beş milyondan fazla ziyaretçi var

İNŞAAT:

 • Premium üyeler yalnızca mesajlaşmayı kullanabilir
 • Facebook'u kayıt seçeneği olarak kullanmak mümkün değil

# 7 - SwingerSocial (şimdi Altplayground.com)

SvingciSosyal

Ya acemi ya da deneyimli bir swinger, SwingerSocial tam size göre işlevselliğe sahip. Bu sitede gerçek swingers'ın oynamaya geldiğine şahit olacaksınız. Herkes açık fikirlidir ve eleştiri kelime dağarcığına dayanmaz. Diğer üyelerle iletişime geçin ve üçlü, seks partisi veya romantik seks için yerel tarihler ayarlayın. Tek yapmanız gereken, kayıt olurken geçerli bir e-posta adresi sağlamaktır ve gitmeniz iyi olur. SwingerSocial sitesi, insanların sitede zahmetsizce gezinmesine olanak tanıyan basit ancak yeni görünümlü bir arayüze sahiptir.

Sitenin kendisi artık AltPlayground.com ile birleşti.

Artıları:

 • Üyeler, diğer üyelerle görüntülü veya sesli sohbetler yoluyla iletişim kurmak için sohbet odaları oluşturabilir
 • Mobil sürüm mevcuttur ve iyi performans gösterir
 • Seksi ve erotik fotoğraf galerileri görüntülenebilir

İNŞAAT:

 • Ücretli üyelik için geri ödeme politikası yok
 • Kanada ve Amerika Birleşik Devletleri'ndeki swingers bu sitede daha avantajlıdır

# 8 - baharatlı maç

baharatlı maç

Zevk, bilgi, ücretsiz ve eğlencesiyle tanınan SpicyMatch sitesi, swinger topluluğunu birinci sınıf bir sıcaklığa getiriyor. Ücretsiz bir hesap kullanarak, üyeler sitedeki tüm özelliklerde gezinebilir ve swingers için bir etkinlik veya partilerde çiftleri, bekarları ve grupları bulabilir.

SpicyMatch, üyelere hesaplarının içeriğini herkese açık veya gizli tutma özgürlüğü sağlar. Bazı insanlar, başkalarının görmesi için bir şeyleri dışarıda tutarken kendilerini rahat hissetmeyebilir. Her şeyden önce, sitenin doğrulama sistemi tüm üyelerine dolandırıcıların etrafta dolaşmasına izin verilmediğini garanti eder. Bu site, kurucular tarafından sadece swinger yaşam tarzına yer vermek için inşa edildi.

Artıları:

 • Swingers için forumlar mevcuttur
 • Kayıt hızlı ve kolaydır
 • Mobil uygulama indirilebilir
 • Özellikler çeşitli ve faydalıdır
 • Her gün çok sayıda üye aktiftir
 • Benzer ilgi alanlarına sahip üyeleri bulmak kolaydır

İNŞAAT:

 • Sitede sadece ücretli üyelerin erişebileceği özellikler var

#9 - Swingles.com

salıncaklar

Swinger yaşam tarzı için kapsamlı araçlar ve özellikler sunan kaliteli bir site buraya geldi. Swingles'ın binlerce üyesi var ve bekarlar, çiftler ve eş değiştirenler, swinger yaşam tarzını yargılamadan keşfetme fırsatı sunuyor. Hızlı ve kolay bir kayıt sürecine sahiptir ve hesabınız kullanıma hazırdır. Kendinizi çevrimiçi olarak göstermekten rahatsızsanız, site görünmez moda geçme ve seksi fotoğraflar yükleme seçeneği sunar. Yalnızca hesap sahibinin daveti üzerine diğer üyeler tarafından görüntülenebilir.

Artıları:

 • Sallanmakla ilgilenen birçok üye
 • Sohbet odaları ve canlı sohbetler mevcuttur

İNŞAAT:

 • Sitenin yeni başlayanları web sitesini ilk başta kafa karıştırıcı bulabilir

# 10 - MilfaHolik

Milfakolik

Seks istiyorsan, Milfaholic sitesi kesinlikle tam sana göre. Sitelere katılmanız ve sizi gerçekten boşaltacak bir şey istediğinizde aşk ve romantizm arıyormuş gibi yapmanız gereken günler geride kaldı. Bu topluluğun bir üyesi olarak, kim olduğunuz ve ne yapmak istediğiniz konusunda özgürsünüz. Sitede bulunan tüm özellikleri kullanarak, seksi bir milf ile ilişki kurmak kolay ve hızlıdır.

Artıları:

 • Geniş üye tabanı
 • Sorular harikadır ve katılımda yardımcı olur
 • Deneyimi daha kolay hale getirmek için gelişmiş filtreler mevcuttur

İNŞAAT:

 • Sıkıcı reklamlar

# 11 - Aşk Vudu

aşk

Aynı anda bir swinger sitesi ve sosyal medya platformu olan Love Voodoo, swingers ve seks ve swinger yaşam tarzıyla ilgilenen kişiler için tek adres. Bu, insanların cinsel dürtülerini yönlendirmeleri ve cinsel gerginliklerini sonuna kadar ifade etmeleri için harika bir fırsat. Buradaki üyeler rahat ve aktif olarak buharlı eğlenceler arıyorlar. Yeni ziyaretçiler veya üyeler için site, tüm üyelerine yargılamadan bağımsız bir ortam sağlar, bu nedenle ayak parmaklarınız için endişelenmenize gerek kalmaz. Her şeyden önce, tüm hassas bilgiler ve ödeme işlemleri güvenli ve güvenlidir.

Artıları:

 • Gerçek eş değiştirenler ile etkileşim kurun ve iletişim kurun
 • Deneyimli ve amatör swingers bekliyoruz
 • Ücretsiz sürüm, özelliklerinin çoğuna erişebilir

İNŞAAT:

 • Web sitesi tasarımı eski ve gezinmek kafa karıştırıcı olabilir

Karar

Tek eşlilik dışı alanda, swinger yaşam tarzını bulmak zor olabilir, çünkü ana akım arkadaşlık web sitelerinin çoğunluğu çoğunlukla geleneksel ilişkilere ve bekarlar için bağlantılara hitap ediyor. Benzer ilgi alanlarına sahip insanları bulmak biraz zor. Neyse ki, her gün gerçekleşen yenilikler, swinger seks için nişlere sahip gittikçe daha fazla site ilgi odağı haline geliyor.

Yukarıda bahsedilen bu siteler, özellikle en yoğun programınızda olduğunuzda, mükemmel mekanı bulmak için size çok zaman ve çaba kazandırır. Yargılanma ve eleştirilme korkusu olmadan swinger yaşam tarzını ifade etmek ve keşfetmek için en güvenli yeri sağlarlar. Tüm kullanıcılar açık fikirlidir ve isteyerek erotik karşılaşmalara katılırlar. Bazı siteler ücretli abonelik sunarken diğerleri sunmuyor. Yine de, her ne olursa olsun, her şey değerli.

Kafanız karışmış gibi görünüyorsa, Swingtowns.com dışında en iyi üç kişisel tercihim şunlardır:

# 1. Adultfriendfinder.com

# 2. AshleyMadison.com

# 3. sikiş kitabı.com

Bu siteler, geleneksel bir flört konseptini daha eğlenceli ve eğlenceli bir hale dönüştürmek için özel olarak tasarlanmıştır. Swingers, yaşam tarzlarını diğer üyelerle samimi bir şekilde paylaşıyor ve aynı zamanda misafirperver bir topluluğun parçası oluyor. Genel olarak, bu siteler nihayetinde fantezileri ve arzuları gerçekleştirmek için inanılmaz bir fırsattır. Bu nedenle, biraz zevk, macera ve heyecan verici cinsel eğlenceye meraklı bir topluluğa katılmaya hazırsanız, swinger arkadaşlık siteleri sizin için kusursuz bir şekilde uygundur. Keşfetirken iyi eğlenceler!

benzer siteler simgesi Bu Kategorideki Diğer 10 Sitenin Tamamı İncelemeye Değer:

İnceleme Oku

99FLAVORS & Top-12 Swinger Arkadaşlık Siteleri ve 99flavors.com Gibi Diğer Ücretsiz ve Premium Arkadaşlık Siteleri Bana 12flavors.com için 99 Alternatif Göster Hey, maceraperest hissediyor musun ve aşk hayatında heyecan mı arıyorsun? O halde 99flavors.com sizin için mükemmel bir platform olabilir! Bu çevrimiçi platform, keşfetmeye açık kişiler için özel olarak hazırlanmıştır […]

İnceleme Oku

Wasteland ve Wasteland.com gibi En İyi 12 Fetiş ve BDSM Sitesi Bana Wasteland.com için 12 Alternatif Göster Wasteland.com'da bazı tuhaf şeyler ve çeşitli hazineler kap. Bu sitenin adı, sunduğu ikramlarla ironik geliyor. Fetiş isteklerin, muazzam BDSM koleksiyonu ve diğer orgazm porno senaryolarıyla doyurulacak. Wasteland, ustalıkla […]

İnceleme Oku

Scambistipercaso (Şans eseri Swingers) & En İyi 12 Yerel Swinger ve Swinger Arkadaşlık Siteleri scambistipercaso.it gibi Göster Bana Scambistipercaso.it için 12 Alternatif Swinger yaşam tarzını denemek mi istiyorsunuz yoksa sallanan ilginizi genişletmek mi istiyorsunuz? İyi haber çünkü Dudethrill'in bugün inceleyecek başka bir swinger sitesi daha var! Scambistipercaso, İtalya'nın bir numaralı sallanan ve dolanan […]

İnceleme Oku

Fetish.com İnceleme & TOP-12 BDSM ve Seks Arkadaşlık Siteleri fetish.com Gibi Bana Göster fetish.com için 12 Alternatif BDSM'nin şehvetli iştahına mı kapılıyorsunuz? Emin değil? Peki anlıyorum. Bazı insanlar, fetişlerinden oldukça utandıkları veya sınırlı sayıda kendi arzuları olduğu için (yeterince) sapık olmadıklarına inanırlar. […]

İnceleme Oku

BDSMDate İncelemesi ve BDSMdate.com Gibi En İyi 12 Fetiş ve BDSM Sitesi BDSMDate.com için 12 Alternatif Göster: BDSM Fetiş türünde, BDSM Date, onaylanmış ve popüler bir çevrimiçi buluşma sitesidir. Platform, açık fikirli olan ve tutkularını paylaşabilecekleri ve böylesine gelişmiş [...] etkinliklere katılabilecekleri birini arayan insanlara yöneliktir.

İnceleme Oku

SpicyMatch ve İLK 14 SpicyMatch.com gibi "Ziyaret Etmelisiniz" Swinger Siteleri Göster Bana SpicyMatch.com için 14 Alternatif Her gün, insanlar hayatlarından yeni ve heyecan verici bir kaçış arıyor. Özellikle flört, seks ve ilişkiler açısından her zaman eğlenceli, maceralı bir deneyim arzuluyoruz. Dolayısıyla, sahnede swinger sitelerinin tüm […]

İnceleme Oku

Swingtowns & Swingtowns.com gibi 11 TOP Swinger Arkadaşlık Siteleri Göster Bana 11 Swingtowns.com Alternatifleri Cinsiyet açısından, birçok kişi swinging kelimesine aşina olabilir. Sallanan bireyler genellikle hem bekarları hem de kararlı ilişkileri kapsar. Genellikle, bu çeşitli nedenlerle yapılır, ya cinsiyetin niteliğini ve miktarını artırmak için […]

İnceleme Oku

SwapFinder ve Benzeri 12 En Beğenilen BDSM, Swinger Bağlantı Siteleri URL'si: https://swapfinder.com Swapfinder.com için 12 Swinger / BDSM Arkadaş Alternatifini Göster Arkadaş bulma uygulamaları, ancak yine de sizin için mükemmel kişiyi bulamıyorsunuz. Daha da kötüsü, bir eşleşme bulduğunuzda, onlar […]

İnceleme Oku

Swingular URL: https://swingular.com Swingular.com gibi 12 Alternatif Swinger Arkadaşlık Sitesini Göster Swingular, sosyal ağ oluşturma sırasında gizliliğe saygı duyan bir topluluk platformudur. Bu, benzer zevklere sahip bireylerin ve ortakların birbirleriyle iletişim kurmak için üyelerin görüşlerine göz atabilecekleri bir yetişkin arkadaşlık sitesidir. Sizinle ilgili bilgilerin asla olmayacağı bir ağdır […]

İnceleme Oku

Sıkı bir ilişki içinde değilseniz ve cinsel keşif sizi heyecanlandıran bir şeyse - benzer karışıklıklara veya fetişlere veya aynı swinger yaşam tarzına sahip insanları arıyor olabilirsiniz. Size çeşitli swinger ortakları bulabileceğiniz bir site listesi hazırladık Bu yüzden bunlara göz atın (# 1 mutlaka […] anlamına gelmez

En gidin