Güncellenme tarihi: 3 Aralık 2023

baharatlı maç

& SpicyMatch.com gibi EN İYİ 14 "Ziyaret Etmelisiniz" Swinger Siteleri

SpicyMatch.com için 14 Alternatif Göster

baharatlı maç

İnsanlar her gün hayatlarından yeni ve heyecan verici bir kaçış arıyorlar. Özellikle flört, seks ve ilişkiler açısından her zaman eğlenceli, maceralı bir deneyim arzuluyoruz. Böylece, sahnede tüm dürtülerimizi, fantezilerimizi ve hayallerimizin arzularını yerine getiren swinger sitelerinin ortaya çıktığı yer burasıdır.

Bugün internette yapılan sayısız seçimle, hangisinin dolandırıcılık hangisinin yasal olduğunu ayırt etmek zor. Birçok site birinci sınıf olduklarını iddia eder, ancak üyelerini yerine getirilmez, dolandırılır ve çok fazla para israf eder. İyi bir şey, hepsinin üzerinde duran ve hayatın swinger deneyimini sağlamada çıtayı yükselten biri var.

URL: https://www.spicymatch.com

Bu sitenin adı SpicyMatch. Açıkça, bundan bir yerden veya birinden haber almış olabilirsiniz. Daha basit bir şekilde, SpicyMatch, özellikle swinger yaşam tarzıyla ilgilenen kişilerin flört ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlayan harika bir sitedir. Bilmiyorsanız, swingers, ilişkilerin açık ve paylaşılması gerektiğine inanan bekar veya kararlı insanlardır.

SpicyMatch'i soymak

Başlangıç ​​olarak, SpicyMatch, swingers'ın yerel olarak buluştuğu ve bağlandığı çevrimiçi bir sitedir. Bu, tam olarak cinsel yönlerini keşfetmeye ve cinsel olarak diğer insanlara açık olmaya istekli bekarlar ve çiftler için tasarlanmıştır. Görünüşe göre bu site ilk olarak 2012 yılında tanıtıldı ve o andan itibaren her gün 200,000'den fazla ziyaretçi aldı. Site özellikle Lefkoşa, Kıbrıs çevresinde faaliyet göstermektedir.

Swinger yaşam tarzıyla ilgili yaygın açık fikir nedeniyle, birçok insan buna absürt, abartılı ve tuhaf bir yaşam tarzı diyor. Bu nedenle, bu tür bir yaşam tarzını kutlayan bireyler, swinger yaşam tarzına benzer ilgi alanlarını kabul eden ve paylaşan bir topluluk bulmayı zor buluyor.

Bu nedenle, SpicyMatch bu şekilde hayata geçti, bireylerin ifade etmeleri, keşfetmeleri ve bir araya gelmeleri ve swingers'ın abartılı yaşam tarzlarını neredeyse kutlamaları için harika bir alan sunuyor. İnsanlar yerel eş değiştirenlerin izini sürebilir ve rızaya dayalı eğlenceli ve zevkli anların keyfini çıkarabilir.

O nasıl çalışır?

Dizayn

Ayrıca, SpicyMatch sitesi, tüm kullanıcılar ve ziyaretçiler için mükemmel bir arayüz ve kullanıcı dostu gezinme sağlamak üzere tasarlanmıştır. Belirgin bir şekilde, gönderdiğiniz verileri ve kontrollerinizi otomatik olarak kullanarak sizi diğer kullanıcılarla eşleştirerek harika çalışıyor. Bu nedenle, eşleştirme sistemi bilgiler, nitelikler ve tercihlerinizle uyumlu her şeye dayanmaktadır. Daha sonra, kullanıcının kontrol panelinde başarılı eşleştirme önerildi ve zaten kaydırabilir, tıklayabilir ve ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçebilirsiniz.

Arama

Ek olarak, kullanıcılar tercihlerine mükemmel şekilde uygun profilleri aramalarına olanak tanıyan arama özelliğini kullanabilir. Daha iyi arama seçenekleri ve sonuçları elde etmek için, genişletilmiş bir arama işlevi sunduğu için ücretli bir aboneliğe yükseltebilirsiniz. Aramadan sonra, iletişim aynı zamanda swinger yaşam tarzını sürdürmenin anahtarıdır, bu nedenle SpicyMatch tonlarca bağlantı ve iletişim seçeneği kullanır. Site içi sohbet, görüntü paylaşımı, web kamerası aramaları, e-posta alışverişi ve anlık mesajlaşma yoluyla olabilir.

Hemen Kayıt Olun ve Ödeyin!

Kolay mı?

SpicyMatch'te bir hesap oluştururken, süreç oldukça kolay adımlar içerir ve çok fazla zaman harcamazsınız. En fazla yaklaşık 3 dakikanın altında, hepiniz seks yapmaya hazırsınız. Daha sonra, imzalama süreci bir kullanıcı adı, geçerli bir e-posta adresi sağlamayı ve bir şifre oluşturmayı içerir.

Ek olarak, durumunuzla ilgili bilgi vermelisiniz. Tek, Çift veya Grup olabilir. Site üye olabilmeniz için 18 yaşında veya daha büyük olmanızı gerektirir. Değilse, uzaklaşmalısın. Daha sonra kayıt düğmesine tıklayın ve eşinizi bulmaya başlayın!

Detaylar Cinsiyete Eşittir

Ek olarak, kullanıcılar cinsel yönelim içermesi gereken ardışık sayfaya gireceklerdir. Bir sonraki sekmede, kullanıcılar konumlarını ve dil konuşmalarını sağlamaları istenir. Kullanıcılar ilerledikçe, doğum tarihi, mevcut ilişki durumu, eş değiştirme yaşam tarzı deneyimleri, cinsel tercihler ve sadece bir buluşma düzenlemesi için seyahat etme isteği dahil olmak üzere bazı gerekli bilgileri dahil etmeleri gereken başka bir sekmeye yönlendirecekler.

Dahası, profilinizi tamamlamanın son kısmı bir profil resmi yüklemektir. Önerildiği gibi, kullanıcıların vücutlarının ve yüzlerinin% 60'ını gösteren bir resim göndermeleri gerekir. Sitenin yöneticileri resminizi doğrulayacak ve onaylayacak ve onaylandıktan sonra otomatik olarak hesapta gösterilecektir. Bununla birlikte, peşinde olduğunuz mahremiyet ise yüzünüzü göstermeniz zorunlu değildir.

Öte yandan, görüntülediğiniz bilgiler hakkında daha ayrıntılı ve kapsamlı olmak istiyorsanız, site göz rengini, saçı, ten rengini, dövmeyi veya herkesin görmesi için paylaşmaktan hoşlandığınız ilginç herhangi bir şeyi eklemenizi tavsiye eder. Özetlemek gerekirse, ne kadar ayrıntılı açıklama sağlarsanız, dikkat çekme şansınız ve uygun eşleşmeler o kadar yüksek olur.

SpicyMatch'in Tasarımı ve Kullanılabilirliği

Kullanıcı Dostu Tasarım

SpicyMatch sitesi, kullanıcı deneyimini gerçekten daha kolay ve gezinmeyi kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Aslında, kaydırdığımda, menü seçeneğinin ve sitenin diğer işlevlerinin Facebook ile benzer bir arayüze sahip olduğunu fark ettim. Bu daha kullanışlıdır çünkü herkes sitenin tasarımına ve işlevselliğine zaten aşinadır.

Ayrıca, kullanıcıyı SpicyMatch'in kullanışlı özellikleri hakkında bazı bilgilerle yönlendiren ve tüm deneyimi daha da kolaylaştıran bir destek botu mevcuttur. Böylece, sadece birkaç dakika içinde gezinerek ve kaydırarak, kendinizi siteyi daha derinden ele geçirirken bulacaksınız.

Daha İyi Özellikler, Daha İyi Seks

Facebook hesabıyla karşılaştırılabilecek SpicyMatch özellikleri, kullanıcıların profillerine resim, video, metin ve durum göndermesine olanak tanır. Ayrıca zaman çizelgenizde maçlarınızın güncellemelerini ve son gönderilerini alırsınız. Dahası, Facebook'un yapabileceklerine benzer şekilde gruplar oluşturabilir veya birine katılabilirsiniz. Gerçekten de, bu sitedeki birçok şaşırtıcı özellik aşinadır, bu nedenle kullanıldığında kafa karıştırıcı değildir.

Kullanıcılara siteyi kullanırken daha rahat bir an sağlayan başka özellikler de var. Örneğin, sitenin sizin için önerilen eşleşmelerini görebileceğiniz "hız tarihleri" ve profilinizi görüntüleyen ve ziyaret eden kullanıcıların listelerini gösteren "ziyaretler". Ek olarak, "Üyeler Seçeneği", haritalara erişim ile temel aramayı veya ileri göz atmayı çalıştırabileceğiniz bir arama çubuğu işlevi görür.

Ayrıca, SpicyMatch "Etkinlikler" bölümünden erişilebilen hem resmi hem de resmi olmayan özel etkinlikler, seyahatler veya tatiller düzenlemiştir. Dahası, SpicyMatch site içi mesajlaşma hizmetleri, bildirimler, arkadaşlık istekleri ve mevcut aktif üyeler aracılığıyla kolay bağlantı ve iletişim kurmanıza olanak tanır. Şüphesiz, SpicyMatch çevrimiçi olarak olağanüstü, büyüleyici ve eğlenceli bir flört macerası sunuyor.

Ücretsiz Bağlantılar?

Her harika özelliğin bir bedeli vardır. Ancak, SpicyMatch'te bir hesap oluşturmak ve üye olarak kaydolmak çok fazla para gerektirmez. Şaşırtıcı bir şekilde, herkesin rahatlığı için ücretsizdir! Bununla birlikte, temel hesaplar, kullanıcının sitenin şaşırtıcı işlevlerinden en iyi şekilde yararlanmasını kısıtlayabilir.

Öte yandan, ücretli üyeler için anonim olarak mesajlaşma ve gezinme gibi özel özellikler uygular. Üstelik, sitenin münhasırlığı eşleşme bulmada daha uygundur çünkü ücretli üyeler, en kesin ve doğru sonuçları tespit etmek için gelişmiş eşleştirme algoritmalarını kullanma ayrıcalığına sahiptir. Her şeye rağmen, temel hesaplar için de harika teklifler var. Bu, örneğin otomatik eşleştirme önerilerini ve diğer kullanıcıların profillerinin görüntülenmesini içerir.

SpicyMatch Uygulamasında Kinky Edinin

SpicyMatch'in arkasındaki insanlar işbirliğine dayalı bir fikirle ortaya çıktı. Swingers için bir uygulama aracılığıyla yaşam tarzlarını ifade etmeleri ve keşfetmeleri için daha uygun bir yol geliştirmek için çaba harcadılar. Evet, doğru okudunuz. SpicyMatch, hem ib Android hem de iOS cihazlarını indirmek için kullanılabilir. Android kullanıcıları için, yüklemek için 4.4 veya daha sonraki bir sürümü gerektirirken, iOS kullanıcıları sürüm 11 veya daha yeni bir sürüme ihtiyaç duyar.

Ayrıca, uygulamanın masaüstü sürümüne kıyasla benzer unsurları, tasarımı ve kullanılabilirliği vardır. Masaüstünün işlevselliği taşınabilir, kompakt ve kullanışlı bir platforma dönüştürüldü. Ek olarak, site etrafında gizlenen can sıkıcı reklamlar ve pop-up'lar deneyim değildir. Kullanıcılara göre, genel kullanılabilirlik ve tasarım deneyimi son derece güvenli, kullanıcı dostu ve basit. Gerçekten de, swingers olaylarını, tarihlerini ve bağlantılarını dahil etme ve düzenleme deneyimi işe yaradı.

Güvende misiniz?

Bir flört web sitesini kullanmadan önce herkesin gündeme getirdiği en büyük zorluk güvenlik ile ilgilidir. Öncelikle kaydolma seçeneğine tıklamadan, özellikle de gündelik bir tanışma sitesi olduğunda, bir araştırma yapmak her zaman akıllıca olacaktır. Nitekim, günümüzde pek çok çevrimiçi sitede olduğu gibi, birkaç trol profili olan dolandırıcılar var.

Bu amaçla, yetkisiz kişilerin daha fazla izinsiz girmesini önlemek için SpicyMatch, SSL sertifikası gibi belirli koruma araçları geliştirmiştir. Web sitesi, birisinin onları aldatmaya çalıştığını belirlemelerine yardımcı olmak için kullanıcılarına güvenlik araçları sunar. SpicyMatch'in standart bir kullanıcı sözleşmesi vardır ve yeterli izin olmadan kullanıcı verilerini değiş tokuş edemez.

Bazı hesaplar gerçekten gerçektir, ancak ayrıntılarınızı yanlış kişilere açıklamamak için dikkatli olmalısınız. Sizi bilgilerinizi ifşa etmeye zorlayabilecek sahte bir kimliğe rastlama riski vardır. Bulduğunuz herhangi bir şüpheli davranışın rapor edileceğinden emin olun.

Ayrıca, SpicyMatch'in moderatörleri olayı inceleyecek ve gerekli eylemleri gerçekleştirecektir. Aboneliğinizi iptal etmeyi düşünüyorsanız, kullanıcılar onlarla da iletişime geçebilir. Benzer şekilde, bilgilerinizi sunuculardan temizledikten sonra 180 günden fazla bir süre web sitesine erişmezseniz, site hemen profilinizi kaldıracaktır.

Başarılı Eşleştirmenin Anahtarı

Basit bir arayüze ve kolay gezinmeye sahip olan site, eş değiştirenler arasında etkileşim, bağlantı ve iletişimi daha eğlenceli ve eğlenceli hale getirmek için harika özellikler kullanıyor.

Eşleştirme ve Bağlantı

Ek olarak, SpicyMatch sitesinde daha doğru ve kesin eşleştirme için ilgi alanlarını, bilgileri ve tercihleri ​​diğer kullanıcılarla eşleştiren otomatik bir sistem vardır. Kullanıcılar artık eşleşmelerin kendileri için uygun olup olmadığını seçme, seçme ve belirleme gücüne sahip. Bu özellik, olası eşleşmeleri manuel olarak kaydırmak ve taramak için çok fazla zaman ve çaba tasarrufu sağlar. Aynı derecede önemli olan, otomatik eşleştirme, kayıtlı bin eş değiştiren arasında hangisinin sizinle benzer ilgi alanlarını paylaştığını belirlemenize yardımcı olur.

Flört ve Sohbet

SpicyMatch'te de bir "İlgi" düğmesi mevcuttur. Kalp şeklinde bir ikonu vardır ve her kullanıcının profilinin yanında yer alır. Bu nedenle, bu, diğer kullanıcılara ilginizi göstermenin bir yolu olarak işlev görür. Düğme aynı zamanda çekici, ilginç ve heyecan verici göründüklerini de belirtir. Genellikle bu, biriyle sohbet etmeye başlamanın ve daha sonra duygusal bir ana girmenin basit bir yoludur.

Ara, Bul ve Sikiş

Eşleşmelerinizi bulmak için, SpicyMatch'in arama filtresi adı verilen özel bir sistemi vardır. Uygulanabilir arama özellikleri, sahip olduğunuz aboneliğin yapısına bağlıdır. Standart sürüm, üyeleri yaş, bölge ve cinsel tercih açısından arama yetkisi verir. Gelişmiş aramada boy, kilo, gözler ve saç rengi gibi belirli kriterler vardır. Ne yazık ki şu anda ücretli kullanıcılara açık.

Bu nedenle, olağanüstü bir şey veya size en çok hitap eden bir şey arıyorsanız, gelişmiş arama araştırmayı sadece sizin için yapacaktır. Arama yaparken ekleyebileceğiniz birkaç filtre daha vardır. Önemli bir şekilde, bu, kullanıcının hesabında gösterdiği tüm verilerle, yani fiziksel görünüm, kişilik, sigara içme eğilimi ve diğer tüm verilerle ilgilidir.

Ödünç Vermek İçin Etkileşim Kurun

Birini büyüleyici bulduğunuzda yapılacak mantıklı şey, onlarla küçük bir konuşma yapmaktır. SpicyMatch'te canlı yayın, sohbet, e-posta, IM ve görüntü paylaşımı aracılığıyla önerilen eşleşmelerinizle etkileşim kurabilirsiniz. Sohbet özelliği, diğer üyeleri daha derinlemesine keşfetmenize izin verir. Ayrıca, görüntülü ve sesli iletişim yoluyla onları daha derinlemesine anlayacaksınız. Arama aracını kullanarak, kullanıcılar seçimlerini tamamlayan ve kimlerin müsait olduğunu bulan kişilerin listesine göz atabilir. Onları bulduğunuzda hemen iletişim kurmaya başlayabilirsiniz.

Çoğu kişi sallanmayı tatsız ve göz korkutucu bulsa da, birkaç kişi swingers'ın büyüleyici hayatını kabul eder ve topluluğu takdir eder. Swingers, ortak bir flört web sitesinde kendilerini iletme konusunda aşırı zorluklar yaşarlar, bu nedenle SpicyMatch sitesi, erkekler, kadınlar ve çiftlerin dışarı çıkıp benzer ilgi alanlarına sahip insanlarla tanışmaları ve birlikte eğlenmeleri için etkili bir fırsattır. Tereddüt etmeyin ve SpicyMatch'te bugün için bir başvuru gönderin!

SpicyMatch'in Faydaları ve Dezavantajları

Artıları:

 • Site, benzer fikirlere sahip ve swinger yaşam tarzıyla ilgilenen insanlar için bir mekan sağlar.
 • Swinger forumu mevcuttur
 • Kaydolma süreci kolay ve basittir
 • Düzenlenen yerel toplantılar ve etkinlikler var
 • Üyeler her gün aktiftir
 • Benzer ilgi alanlarına sahip kişileri bulmak kolay

İNŞAAT:

 • Mevcut özelliklerden bazılarına yalnızca ücretli üyeler tarafından erişilebilir
 • Bazı kullanıcılar sitenin arayüzünü ele geçirmenin biraz zaman aldığını bildirdi

SpicyMatch.com Gibi EN İYİ 14 Yerel Swinger Sitesi:

# 1 - Yetişkin Arkadaş Bulucu

adultfriendfinder

Yetişkin Arkadaş Bulucu, gündelik ilişki ve cinsel ilişkilere girmek isteyen kişilere hitap eden mükemmel bir sitedir. Site kuruldu ve birkaç yıldır faaliyette. Bugüne kadar topluluk büyüyor ve her gün birçok insan kaydoluyor. Yetişkin Arkadaş Bulucu'da, tüm cinsel arzular, fanteziler, karışıklıklar ve fetişler aynı anda yaşandı. Herkes, karmaşık bir ilişki sürecine girme konusunda çok fazla endişe duymadan gizli arzularını ifade etmekte ve keşfetmekte özgürdür. Şimdi kaydolun, eşinizi bulun ve bu sitenin hizmetlerinden yararlanın.

Kontrol edin AdultFriendFinder.com'un tam incelemesi.

Artıları:

 • Kayıt kolaydır ve işlem sadece bir dakika sürecektir
 • Her gün birçok kullanıcı aktiftir
 • Her tür cinsel yönelime açık
 • Bilgi ve etkileşim toplamak için gruplar oluşturun ve blogları özgürce yayınlayın
 • Videoları ve resimleri ücretsiz görüntüleyin
 • Videoların ve resimlerin paylaşılması şiddetle tavsiye edilir

İNŞAAT:

 • Bu platformda kadınlardan daha fazla erkek üye var

# 2 - 2fuck.com

2fuck navigasyon

Sıradan bir randevu ve anında bağlantı arayanlar için, 2fuck.com tüm ihtiyaçlarınız için mükemmel bir site. İzleyicilere yanlış umutlar vermek yerine, bireylerin en iyi eşleşmeyi bulmalarına gerçekten yardımcı olur. Her gün 3 milyon tekil ziyaretçisiyle övünen ve çoğunluğu kaydoluyor, 2fuck.com giderek bir sıçrama ile interneti ele geçiriyor. Farklı geçmişlere sahip insanlar bu sitede tek bir amaç için bir araya geliyor: seks yapmak. Kuşkusuz, günün sonunda, inanılmaz uyumluluk eşleştirme sistemleri sayesinde çok sayıda bağlantı düzenlemesine sahip olacaksınız.

Artıları:

 • Üyeler dünyanın farklı yerlerinden
 • Site, kullanıcı dostu gezinme sağlamak için stratejik olarak planlandı ve tasarlandı
 • Herkes için ücretsiz kayıt

İNŞAAT:

 • Özelliklerinin birkaçı ücretli üyelere özeldir

# 3 - Bangloals

Banglocals

Adından da anlaşılacağı gibi, Banglocals sitenin nasıl çalıştığını anlamak şaşırtıcı değil. Bugün internetteki sayısız tanışma sitesinden bağımsız olarak, bağlanma ve buluşma açısından gerçek hizmet veren sadece birkaç tane var. Bu sitedeki birden fazla kişi sizi herhangi bir koşul olmadan vurmak istiyor. Öyleyse, arzuladığınız şey cinsel eğlence ve macera ise, kendinizi şımartın ve kaydolun.

Artıları:

 • Kullanıcı tabanı çeşitli ve benzersizdir
 • Sitenin kullanımı kolaydır ve arayüzde gezinmek basittir
 • Siteyi daha fazla anlamak veya küçük sorunları düzeltmek için kullanabileceğiniz bir SSS sayfası var
 • Kayıt hızlıdır ve bağlantı anında gerçekleşir
 • Bulunduğunuz yere yakın biriyle bağlantı kurmak oldukça mümkün

İNŞAAT:

 • Siteyi kullanmak için gerekli ücretli abonelik

# 4 - Swingers Randevu Kulübü

swingers randevu kulübü

Tarihte internetteki ilk swinger web sitelerinden biri olan Swingers Date Club veya SDC, swingers için harika bir mekan sağlama taahhüdünü güçlendirmeye devam ediyor. Çoğunlukla Avrupa, Amerika Birleşik Devletleri ve Birleşik Krallık merkezlidir. Bu ülkelerden birçok swingers kayıt oluyor ve Swinger yaşam tarzlarını özgürce ifade ediyor.

Artıları:

 • Çoğunluğu Amerika Birleşik Devletleri, Avrupa ve Hollanda'da bulunan milyonlarca üye
 • 20 günlük bir deneme aboneliği sunar ve sitenin zevkinize uygun bir genel bakış sağlamak için sitenin özelliklerinin% 95'ini kullanabilir.
 • Seks, sağlık, seyahat, swinger, eğitim ve diğer şeylerle ilgili çok sayıda blog ve tavsiye

İNŞAAT:

 • Yalnızca web sitesinde mevcut, uygulama sürümü yok

# 5 - harika eş değiştirmeler

Fabswingers

Fabswingers, Birleşik Krallık merkezli bir sitedir ve internetteki en ucuz Swinger web sitesi olarak kabul edilir. 200,000'den fazla üyesi vardır ve kurulduğu günden bu yana benzersiz günlük ziyaretçileri artmaktadır. Sitenin tüm özelliklerine tek bir kuruş ödemeden erişilebilir. Dahası, sahtekarlıkların siteye girmesini engellemek için yoğun bir doğrulama süreci uyguladığından profillerin gerçek olduğundan emin olabilirsiniz.

Artıları:

 • Sohbetler, forumlar ve görüntülü iletişim mevcuttur
 • Birleşik Krallık'ta çok sayıda üye

İNŞAAT:

 • Henüz uygulama sürümü yok

# 6 - Salıncak LifeStyle

salıncak

SLS veya yaygın olarak Swing LifeStyle olarak bilinen, swingers'a swinger yaşam tarzını keşfetmek, genişletmek ve deneyimlemek için en iyi platformu sağlayan ABD merkezli bir web sitesidir. Popüler sloganı "Cinsel Devriminizi Başlatın", bu sitenin arkasındaki insanların geleneksel olmayan ilişkiler ve ortakların değiş tokuşu konusunda ne kadar hevesli olduklarını gösteriyor.

Swinglifestyle.com hakkında daha fazla bilgi.

Artıları:

 • Swinger yaşam tarzına adanmış en eski web sitelerinden biri
 • Üyeler sitede her gün çok aktif
 • Büyük şehirlerde çok sayıda etkinlik planlanıyor
 • Referansınız için ülke çapında swinger kulüplerinin listeleri var

İNŞAAT:

 • Yalnızca Premium üyelik kişilere mesaj göndermenize izin verir

# 7 - kaside

Kasidie

Kasidie, özellikle swinger yaşam tarzındaki insanların ihtiyaçlarını karşılayan başka bir harika web sitesidir. Site, çoğunlukla diğer eş değiştirme arkadaşlarıyla buluşmaya, cinsel aktivitelerde bulunmaya ve sosyal etkinliklere katılmaya istekli çiftlere hitap ediyor. Kasidie, swinger yaşam tarzıyla karşılaşmak ve pratik yapmak için çok sayıda yol ve bağlantı sunar. Sitede ayrıca, üyelerin diğer üyelerin profillerini ölçeklendirmeye göre derecelendirebildiği bir cinsiyet ölçer bulunur.

Çıkış yapmak Kasidie.com hakkındaki tam incelememiz.

Artıları:

 • Yerel, ulusal ve uluslararası düzeyde düzenlenen etkinlikler var
 • Kısa süreli bağlantı için seyahat ve randevu içerir
 • Kullanıcı tabanı büyük ve her gün birçok aktif üye

İNŞAAT:

 • Ücretsiz hesaplar diğer üyelerin profillerini görüntüleyemez

# 8 - squirt.org

fışkırtma.org

Squirt, dünyanın her yerinden homoseksüellerin tek bir canlı video akışı üzerinden video sohbetine olanak tanıyan çevrimiçi video tanışma platformudur. 1999 yılında Squirt, homoseksüel flört için ilk web siteleri arasında kuruldu ve devam ediyor. Başlangıçta, eşcinsel bekarların spontane randevuları koordine edebileceği ve seyir yerlerini keşfedebileceği bir yer anlamına geliyordu. O zamandan beri, platformun amacı nispeten hiç değişmedi.

Artıları:

 • Üyeler bol ve çeşitlidir
 • Üyelerin profilleri kapsamlı ve detaylıdır
 • Arama özellikleri, daha fazla rahatlık için konum tabanlarını kullanır

İNŞAAT:

 • Henüz bir uygulama olarak mevcut değil
 • Uzun vadeli ilişkiler arayan insanlar için değil

# 9 - Fling.com

Fling, hepsi tek bir buluşma noktasında toplanmış heyecan verici özelliklere sahiptir. Bireylerin ve çiftlerin, heteroseksüel veya başka türlü, yüz yüze veya sanal seks deneyimleri için bağlantıları keşfetmelerine yardımcı olmaya odaklanır. Fling.com, çiftlere memnuniyet ve tatmini keşfetme amacıyla 2 yıldan fazla bir süredir zevkler için devasa bir cennet haline geldi. Dünyanın her yerinden milyonlarca kişi için dünyanın en iyi yetişkin arkadaşlık web sitesinden seksi resimleri, özel bilgileri ve zevkleri keşfedin.

Artıları:

 • Tasarımın cinsel açıdan uyarıcı arayüzü ve dinamik yapısı
 • Kullanıcı tabanı geniş ve devasa
 • Site, sevişeceğiniz 3 aylık bir garantiye sahiptir

İNŞAAT:

 • Uyumluluk testi mevcut değil

# 10 - FriendFinder-X

FriendFinder-X

Swinger arkadaşlık siteleri dünyasında, FriendFinder-X kendisi için bir üne kavuşmuştur. Eğlenmek ve katılımcıları kabul eden bir grup yaygındır. Bu alanda yargılara ve eleştirilere yer yok. Tüm katılımcılar istedikleri her şeyi açıkça yapabilir ve kimseye şüphe duymadan girişimde bulunabilir. Öyleyse cinsel bir ilişki, swingers, seks partisi, ev partileri, fetişler ve daha pek çok şey içindeyseniz, o zaman FriendFinder-X için haklısınız. Doğru, internette samimi bağlantılar için çaresizce arayan birçok kişi var ve herkes harika bir zevk içindedir.

Friendfinder-x hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Artıları:

 • Üyeleri, videoları, resimleri neyin sıcak ve trend olduğuna göre sıralayın
 • Sıralama özelliği ve gelişmiş filtrelere erişilebilir
 • Profillerin özelleştirilmesi teşvik edilir

İNŞAAT:

 • Premium üye olmak için abone olursanız diğer üyelere mesaj gönderebilirsiniz

# 11 - alt.com

alt.com ana sayfası

ALT.com, alışılmadık yakın ilişki ve yakınlık türlerine dahil olan bireyler için bir platformdur. Bu site, alışılmadık fetişlerden alışılmadık rüyalara kadar bugün internetin en popüler platformunda kesinlikle keşfedemeyeceğiniz seçenekler sunuyor. Sıradışı seksin erotik zevkini yaşayın. Şehvetli esaret seksi, BDSM, maceracı seks, romantik aşıklar, en derin arzular, swingers, seks flörtleri ve daha fazlasını sunar.

Her Şey Dahil ALT.com incelemesi.

Artıları:

 • Aktif üyeler sıradan karşılaşmalar arıyor
 • Kullanıcı tabanı büyük
 • Siteye ücretsiz üyelik mevcuttur

İNŞAAT:

 • Arayüz ve tasarım oldukça kafa karıştırıcı
 • Ücretsiz hesaplar için sınırlı özellikler

# 12 - ÜcretsizHookupAffair

Ücretsiz İlişki İlişkisi

Freehookupaffair.com romantizm ve gündelik seks için değerli bir platformdur. Milyonlarca benzer düşünen insanın eğlenip birbirlerinin erotik arzularını yerine getirebileceğini keşfedip deneyimleyebileceğiniz yer burasıdır. Site, benzer niyetlere sahip bireyleri gündelik randevuda barındırmak için özel bir konsepti teşvik ediyor. Taahhütsüz ortaklıklar keşfetme çabasıyla, insanlar buraya kitlesel olarak geliyor. Bireyleri sınırlı bir süre için bağlantıları sürdürmeye teşvik eden birkaç kural ve prosedür seti kullanırlar, ancak sonunda birlikte çok fazla zamanları olacak.

Artıları:

 • Bağlantısız ilişkiler arayan insanlar için mükemmel
 • Web sitesinin tasarımı basit ama şık
 • Gezinme sorunsuz ve basittir
 • Site hakkında olumlu tanıklıkları okuyabilirsiniz

İNŞAAT:

 • SSS bölümü mevcut değil
 • Müşteri desteği yalnızca ücretli üyelere özeldir

# 13 - Swinger Social (Alt Oyun Alanı)

SvingciSosyal

SwingerSocial, hem yeni gelenler hem de deneyimli swingers için kesin özelliklere sahiptir. Bu platformda isteyerek oynamaya hazır olan gerçek swingers'a şahit olacaksınız. Herkes açıktır ve dili incelemeye tabi değildir. Sitedeki birkaç katılımcıyla bir seks partisi, dörtlü ve hatta samimi seks için iletişime geçin ve yerel etkinlikler planlayın. Kaydolurken tek ihtiyacınız olan, doğrulanmış bir e-posta adresi sağlamaktır ve hepiniz karışmaya hazırsınız SwingerSocial, kullanıcıların sitede kolayca gezinmesini sağlayan kolay ama temiz bir web sitesi tasarımı kullanır.

NOT: ALTPlayground.com ile birleşmiştir.

Artıları:

 • Daha rahat bir iletişim için ücretsiz sohbet odaları, video görüşmeleri veya sesli sohbetler oluşturma
 • Sitenin Mobil versiyonu, masaüstü versiyonuna benzer bir performans sergiliyor
 • Sıcak ve erotik temalı fotoğrafları ücretsiz olarak görüntüleyebilirsiniz

İNŞAAT:

 • Geri ödeme politikası yok
 • Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada bu siteyi kullanmaktan daha avantajlıdır

# 14 - flört.com

flört.com

Swingers, çiftler ve bekarlar sürekli olarak dünya çapında Flirt.com adlı bir platformdan bahsediyor. Bu web sitesi, kullanıcılarını destekleyerek erotik fantezileri ve yakın ilişkileri gerçekleştirmeye katkıda bulunan çok çeşitli ücretsiz özellikler sunar. Kayıtlarına göre, bu web sitesinde yetmiş milyondan fazla profil oluşturulmuş ve kesinlikle sıkışacak.

Üstelik platform, bu sitede bulunan tüm hizmetlerin tamamen ücretsiz kullanılabileceğini ve gelecekte sıfır ek gizli ücretle karşılaşılabileceğini garanti eder. Bununla birlikte, ücretli bir üyelik, kullanıcılara en iyi arama motoru sonuçlarında daha fazla görüntüleme ayrıcalığı sunabilir. Kaydolmak herkes için bir ikilem değildir, çünkü web sitesi makul, hızlı ve özlü bir yöntem kullanır.

Artıları:

 • Özellikleri kullanmak ücretsizdir
 • Sitenin tasarımı ve düzeni basit ve temiz
 • Diğer üyelerle sohbet etmek için birden fazla ayrıcalık
 • Sitenin uygulama sürümü hem iOS hem de Android cihazlarda indirilebilir

İNŞAAT:

 • Garanti politikası yok

Paket

Swingers'ın yaşam tarzında, alışılmadık flört yollarını kabul eden en iyi ve en iyi platformu bulmak son derece karmaşık olabilir. Bu amaçla, arkadaşlık sitelerinin çoğu artık geleneksel bağlantılara ve geleneksel bağlantılara hizmet ediyor. İyi bir şey, geniş yenilikler şimdi ilgi odağı haline geliyor ve birçok insan swingers'ın özel ihtiyaçlarını karşılıyor.

Bolca zaman kazanmak için, hepsi swinger yaşam tarzı için umut verici bir yol sunduğundan, yukarıda belirtilen sitelere göz atın ve göz atın. Sitelerin her birine katılan tüm insanlar, etrafındaki yargı ve eleştiriler hakkında çok fazla endişelenmeden sallanma konusundaki isteklerini ve meraklarını keşfetmelerine, deneyimlemelerine ve ifade etmelerine izin verdi.

Yukarıdaki muazzam seçimler sizi şaşırttıysa, işte SpicyMatch.com dışındaki en önemli üç kişisel tercihim:

Tüm bunlar, geleneksel buluşmaları ve bağlantıları daha heyecan verici ve eğlence dolu bir maceraya dönüştürmek için tasarlandı. Gerçekten, benzer inançları paylaşan insanlarla birlikte en derin arzuları ve cinsel fantezileri yerine getirmek için olağanüstü bir fırsat. Büyüyen bir swingers topluluğunun üyesi olmaya hazırsanız, o zaman bazı zevkli, akıllara durgunluk veren, keyifli bir cinsel maceraya dalın.

benzer siteler simgesi Bu Kategorideki Diğer 10 Sitenin Tamamı İncelemeye Değer:

İnceleme Oku

99FLAVORS & Top-12 Swinger Arkadaşlık Siteleri ve 99flavors.com Gibi Diğer Ücretsiz ve Premium Arkadaşlık Siteleri Bana 12flavors.com için 99 Alternatif Göster Hey, maceraperest hissediyor musun ve aşk hayatında heyecan mı arıyorsun? O halde 99flavors.com sizin için mükemmel bir platform olabilir! Bu çevrimiçi platform, keşfetmeye açık kişiler için özel olarak hazırlanmıştır […]

İnceleme Oku

Wasteland ve Wasteland.com gibi En İyi 12 Fetiş ve BDSM Sitesi Bana Wasteland.com için 12 Alternatif Göster Wasteland.com'da bazı tuhaf şeyler ve çeşitli hazineler kap. Bu sitenin adı, sunduğu ikramlarla ironik geliyor. Fetiş isteklerin, muazzam BDSM koleksiyonu ve diğer orgazm porno senaryolarıyla doyurulacak. Wasteland, ustalıkla […]

İnceleme Oku

Scambistipercaso (Şans eseri Swingers) & En İyi 12 Yerel Swinger ve Swinger Arkadaşlık Siteleri scambistipercaso.it gibi Göster Bana Scambistipercaso.it için 12 Alternatif Swinger yaşam tarzını denemek mi istiyorsunuz yoksa sallanan ilginizi genişletmek mi istiyorsunuz? İyi haber çünkü Dudethrill'in bugün inceleyecek başka bir swinger sitesi daha var! Scambistipercaso, İtalya'nın bir numaralı sallanan ve dolanan […]

İnceleme Oku

Fetish.com İnceleme & TOP-12 BDSM ve Seks Arkadaşlık Siteleri fetish.com Gibi Bana Göster fetish.com için 12 Alternatif BDSM'nin şehvetli iştahına mı kapılıyorsunuz? Emin değil? Peki anlıyorum. Bazı insanlar, fetişlerinden oldukça utandıkları veya sınırlı sayıda kendi arzuları olduğu için (yeterince) sapık olmadıklarına inanırlar. […]

İnceleme Oku

BDSMDate İncelemesi ve BDSMdate.com Gibi En İyi 12 Fetiş ve BDSM Sitesi BDSMDate.com için 12 Alternatif Göster: BDSM Fetiş türünde, BDSM Date, onaylanmış ve popüler bir çevrimiçi buluşma sitesidir. Platform, açık fikirli olan ve tutkularını paylaşabilecekleri ve böylesine gelişmiş [...] etkinliklere katılabilecekleri birini arayan insanlara yöneliktir.

İnceleme Oku

SpicyMatch ve İLK 14 SpicyMatch.com gibi "Ziyaret Etmelisiniz" Swinger Siteleri Göster Bana SpicyMatch.com için 14 Alternatif Her gün, insanlar hayatlarından yeni ve heyecan verici bir kaçış arıyor. Özellikle flört, seks ve ilişkiler açısından her zaman eğlenceli, maceralı bir deneyim arzuluyoruz. Dolayısıyla, sahnede swinger sitelerinin tüm […]

İnceleme Oku

Swingtowns & Swingtowns.com gibi 11 TOP Swinger Arkadaşlık Siteleri Göster Bana 11 Swingtowns.com Alternatifleri Cinsiyet açısından, birçok kişi swinging kelimesine aşina olabilir. Sallanan bireyler genellikle hem bekarları hem de kararlı ilişkileri kapsar. Genellikle, bu çeşitli nedenlerle yapılır, ya cinsiyetin niteliğini ve miktarını artırmak için […]

İnceleme Oku

SwapFinder ve Benzeri 12 En Beğenilen BDSM, Swinger Bağlantı Siteleri URL'si: https://swapfinder.com Swapfinder.com için 12 Swinger / BDSM Arkadaş Alternatifini Göster Arkadaş bulma uygulamaları, ancak yine de sizin için mükemmel kişiyi bulamıyorsunuz. Daha da kötüsü, bir eşleşme bulduğunuzda, onlar […]

İnceleme Oku

Swingular URL: https://swingular.com Swingular.com gibi 12 Alternatif Swinger Arkadaşlık Sitesini Göster Swingular, sosyal ağ oluşturma sırasında gizliliğe saygı duyan bir topluluk platformudur. Bu, benzer zevklere sahip bireylerin ve ortakların birbirleriyle iletişim kurmak için üyelerin görüşlerine göz atabilecekleri bir yetişkin arkadaşlık sitesidir. Sizinle ilgili bilgilerin asla olmayacağı bir ağdır […]

İnceleme Oku

Sıkı bir ilişki içinde değilseniz ve cinsel keşif sizi heyecanlandıran bir şeyse - benzer karışıklıklara veya fetişlere veya aynı swinger yaşam tarzına sahip insanları arıyor olabilirsiniz. Size çeşitli swinger ortakları bulabileceğiniz bir site listesi hazırladık Bu yüzden bunlara göz atın (# 1 mutlaka […] anlamına gelmez

En gidin