Güncellenme tarihi: 5 Aralık 2023

Bir Gecelik Stand Nasıl Alınır (Kılavuz) - ONS için 5 Etkili Yol ve 6 Web Sitesi

Bir Gecelik Standlar İçin En İyi 6 Web Sitesini Göster

tek gecelik fotoğraf Tek gecelik bir ilişki yaşamak, biraz eğlenmek ve heyecanlanmak demektir. şahsen basit bir "merhaba" dan başlayıp sadece birkaç saat içinde ateşli bir sekse nasıl yükseldiğimiz gibi… Ve tüm bunlar kişinin oyununa olan güvenini onaylar. Her zaman bir gecelik ilişkinin insanlara herhangi bir drama veya bağlılık olmadan cinsel dürtülerini yerine getirmeleri için mükemmel bir fırsat verdiğini düşünüyorum.
2009'da yapılan bir araştırma, kadınların sadece% 3'ünün ortalama görünüşlü bir yabancıyla eve isteyerek gideceğini, yalnızca% 8'inin ise süper çekici bir erkekle eve gitmeyi kabul ettiğini ortaya koydu. Kısa bir süre önce yapılan başka bir araştırma, kadınların% 20'sinin bir gecelik ayakta durma durumlarında aktif olduklarını itiraf ederken,% 50'sinin şans verilirse her zaman yapmaya istekli olacaklarını söylediğini ortaya koydu.. Tüm bu çalışmalar erkekler için iyi bir haber olacak, özellikle de bunu okuyan sizler, çünkü bize tek gecelik ilişki fikrine açık olan bu kadınları kazanma şansımızı ve umutlarımızı artırıyor. Kendinize güveniniz ve becerileriniz varsa (güzel görünüm bir artı olacaktır!) Ve daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız, bu makalenin tamamını okuyabilir ve oyununuzu geliştirebilirsiniz.

Harika ONS Konumları

bar partisi “Tek gecelik ilişki” sesini duyduğumuzda bunu hemen barlar ve kulüp sahneleri ile ilişkilendiririz. Elbette, burası insanların genellikle pürüzsüz becerilerini iyi bir şekilde kullandıkları yerdir. Sisteminizdeki alkol, samimi anlar için mükemmel karanlık yerler ve kontrol edebileceğiniz ve muhtemelen flört edebileceğiniz birçok insan - İmkanlar sonsuzdur. Ancak, barlar ve kulüplerin yanı sıra, tek gecelik bir oyun için bazı önemli yerler de var. Örneğin, düğünleri ele alalım. Kadınların bu tür durumlarda aşırı duygusal hissettiği bir sır değil, iki insanın birbirlerine sonsuz aşklarını itiraf etmelerine tanık olmak, böylece hormonlarını altüst edecek. Eğer bir erkeksen ve bir düğünde tutkunu olduğun birini görürsen, şansını denemek ve ona söylemek isteyebilirsin.

Tek gecelik bir stand kurmak için diğer potansiyel yerler her türlü parti olabilir. Radarınızda çok sayıda kız var ve biraz özgüven kazanabilir ve en iyi atışınızı yapabilirsiniz. Bir doğum günü partisindeyken, biraz daha fazla eğlence ve heyecan için doğum günü kızına da gitmek isteyebilirsin. Bazıları için, zorlu durumlarda avantaj sağlamak onlar için işe yarayacaktır, özellikle kadınlar tüm engellemelerini bırakıp anı yakalamaları gerektiğini düşündüklerinde, bu nedenle rastgele uyku gibi anlık kararlar verirler. insan.

Potansiyeli Olan Kızları Kontrol Edin

Ons için 2 kız Günün sonunda sevişme niyetiyle dışarı çıkarsanız, oyunu biraz farklı oynamalı ve normalde yapmayacağınız şeyleri yapmalısınız. İşte bir ipucu: erkekler genellikle bir parti sırasında veya kulüplerde en ateşli civcivleri seçerler, ancak onun "neredeyse çekici" arkadaşlarının peşine düşmek isteyebilirsiniz.. Bunun gibi neredeyse çekici bir seviyede olmak zaten bir başarıdır, bu yüzden bir gecede gol atabilseydiniz o kadar da kötü olmazdı. Ayrıca, "en ateşli" kızın neden onun için gitmediğine dair merakını uyandırırdı. "Neredeyse çekici" arkadaşın kendine güveni artacaktır. ve bu, dostum, oyununuzu daha kolay hale getirir.
Alternatif, potansiyel adaylarla dolu bir odayı tarayabilirsiniz, çünkü her şeye açık olan (diğer bir deyişle bir gecelik ilişki yapan) çoğu kız, genellikle gerçekten fark edilmek için çaba gösterir. En çok eğlenen, kirli dans eden, yüksek sesle kahkaha atan ve sizinle aynı nedenlerle odayı kontrol eden kızlara dikkat edin.

Doğru Yaklaşımı Kullanın

kızlara yaklaşmakBirkaç saat içinde bu harika kızla yatmak istediğine göre yıldız bir ilk izlenim edinmeye çalışmalı. Yani, tek yapman gereken başka bir zaman sevimsiz satırları ve saçma, aptal şakaları dışarıda bırakmak. Hedefinize güvenle yaklaşın ve ilginç bir sohbet başlatın. Güven inkar edilemez bir şekilde tek gecelik bir ilişkinin başarısı için büyük bir faktördür çünkü kesinlikle tüm durumdan sizi sorumlu tutacaktır. Sorumluluk sahibi olduğunuzda ve onu bağladığınızda, onun iyi hissetmesini sağlamak için elinizden gelen her şeyi yapmaya başlayabilirsiniz.
Doğru soruları sorun ve ona ilgilendiğiniz izlenimini verdiğinizden ve bazı uygun yorumlar yaptığınızdan emin olun. Onun tam olarak istediğin kişi olduğunu hissetmesini sağla ve onun için özlem duymasını sağla ne yazık ki seninle iş yapmaya başladığını da görecek. Bütün bu “kontrol altında olmanın” amacı, sonunda ne istersen yapacak ve buna seninle eve gitmeyi de kapsayacak. Ayrıca dürüstlüğün size çok zaman kazandıracağını ve sizi dramadan uzak tutabileceğini de hatırlamanız gerekir ki bu tek gecelik ilişkilerin tüm noktasıdır. Herhangi bir romantik ilişkiye hazır olmadığınızı ve sadece bekar olmayı sevdiğinizi zarif bir şekilde söyleyebilirsiniz.

İşaretlere Dikkat Edin

kız cazibe işaretleri Amacınız tek gecelik bir puan almak olduğunda, her zaman onun vücut diline dikkat edin. Elbette, kadınlar sizin hakkınızda ne düşündüğünü size önceden söylemeyecek. Eğer gerçekten iyi olmadığını ya da berbat olduğunu düşünüyorsa, ağzından çıktığını asla duymayacaksın ama onu bilinçaltı işaretlerle göreceksin. Kadınlar, onlara verdiğiniz tüm ekstra ilgiyi severler. Elbette, bütün geceyi ilgilenmeyen birini kazanmaya çalışmak için harcayamazsınız. Vücut dilini oku ve senin hakkında ne düşündüğünü ve ikinize ne olmasını istediğini anlarsınız.
Vücudu size doğru açıkken size yakın durursa, bu iyi bir işarettir. Ama çekingen davranıyorsa, bedeni senden uzağa doğru eğildiğinde, bunun ne anlama geldiğini anlarsın. Siz konuşurken yüzünüze bakıp doğrudan gözlerinize bakıyor mu? Gerçekten ilgilendiğini hissedebiliyor musun? Siz konuşurken kollarınıza zarifçe dokunur mu veya şakacı bir şekilde sizi dürtüklerse, gecenin sonunda onunla birlikte olma şansınız daha yüksektir. Fakat sürekli telefonunu kontrol ediyorsa veya tüm odaya bakıyorsa, o zaman bu muhtemelen tamamen sıkıldığı anlamına gelir. Onun vücut dilini okumak, sevişmekle mastürbasyon yapmak arasındaki farkı yaratacaktır.. Zamanını boşa harcamayan civcivlerle boşa harcamayın

Bağlantınız İçin Bir Sonraki Seviyeyi Almak

bir kıza çıkma teklif etmek İşler kesinlikle iyi görünüyorsa ve onun da iyi vakit geçirdiğini hissedebiliyorsanız, sonraki ciddi hareketlerinizle başlama zamanı. Basitçe başlayabilirsin ona yaklaşmak, ona nazikçe dokunuyor ve sonunda bir öpücük için eğiliyor. Tamamen gitmemeli ve onun da rolünü yapmasını sağlamamalısın. Dans pistinde öğütmeye başlayın, yoğun bir makyaj seansında ifşa edin ve sadece ihtiyacınız olan her şeyi yapın, böylece onun sularının akmasını sağlayabilirsiniz.
Filmlerde erkeklerin kızları nasıl davet ettikleri ve temelde “başka bir seviyeye” taşıdıkları yumuşak çizgileri ve tatlı hareketlerini hep görüyoruz. Doğrudan bulunduğunuz yerden kendi yerine veya onun yerine gitmek istediğinizi söylemekten kaçının, bunun yerine soğukkanlı bir şekilde sessiz bir yere gitmesini söyle veya "sadece ikimizin olduğu bir yer". Salonları veya sessiz herhangi bir yeri tercih edebilir ve bir veya iki lokma yiyebilirsiniz. Biraz zaman alsa da, hiçbir şeyi aceleye getirmeyerek onu daha rahat hale getireceğiniz için aslında sizi onunla eve yaklaşmaya yaklaştırıyor. Kızlar ilgiyi severler ve arandıklarını bilirler, daha çok bir erkeğin onunla yatmak isteyecek kadar seksi bulduğunu bilirler. Düşündüğün tek şey seksmiş gibi hissettirirsen büyük bir dönüş olacak o anda. Sonunda sihrin gerçekleşeceği bir yere varmanız an meselesi, bu yüzden sadece akışa devam edin ve her zaman çok fazla dokunma ve sevişme olacağından emin olun.

Beklediğiniz An

bir kız için aşağı inmek Bir gecelik aşklar saf seks hakkında olduğundan, daha az dramalar, komplikasyonlar ve bağlantılar daha az, evinize gitmek bir taneye yol açabilir, eğer ona vaktinden önce ateşinizden sonra birbirinizi görmeyeceğinizi söylemediyseniz birlikte gece. Bir gecelik ilişkinizden sonra onunla vakit geçirmeyi planlamıyorsanız, çok geç uyanan bir uyuyan birine sahip olmak kesinlikle hoş olmaz. Onun yerini seçebilirsin böylece kendini çok daha rahat hissedecek ve bu da senin için iyi bir zaman anlamına gelecektir.
Kapıdan girdiğiniz an, en iyi atışınızı yapın çünkü buradasınız; çekingenliğinizi serbest bırakın ve zaman kaybetmeyi bırak. Gereksiz şeyler hakkında konuşmanıza gerek yok. Ona doğrudan ve ağır nefesler arasında şu anda ne kadar seksi göründüğünü söyle ve ona seni ne kadar açtığını gösteriyor. Nihayet tapuyu yapma zamanı geldiğinde, elbette bir prezervatif kullanmalı ve gelmeden önce onu memnun etmek için tüm seksi becerilerinizi kullanmalısınız. Neden onu kendinden önce ilk sıraya koyman gerekiyor? Bunun nedeni, yaptığınız işi seviyorsa, Bu tek gecelik şey, kolayca çıkarlarla veya düz sikiş arkadaşlık ilişkisi ile arkadaş olabilir. Bunu kim istemez, değil mi?
Bir gecelik ilişki boyunca, seksi tuhaf şeylerden uzak tutmayı seviyorum (tabii ki istemediği sürece).

Nihayet gece hedefinize ulaştığınızda, çıkışınız pek çok farklı şekilde oynanabilir, ancak elbette, Birlikte geçirdiğiniz zamandan ne kadar zevk aldığınızı ona söylemeyi asla unutmamalısınız. Daha sonra onu aradığınızı söyleme; bu onu meraklandırır ve size gizemli ve ilgi çekici bir yön verir. Kendinizi onun cep telefonu numarasına sahip olduğunuzu ve sosyal medyaya bağlandığınızı ya da sadece bir gecelik ilişki için normal olmayan herhangi bir şeyi bulursanız, bunu kendi yararınıza yapabilirsiniz. Sonunda onunla bir arkadaşlık ilişkisine girebilirsin, hatta zaman istediğinde ganimet çağrılarını gönderecek birine sahip olabilirsin.. Ertesi bir veya iki gün ona bir mesaj at, harika zaman geçirdiğini ve seni aramakta özgür olduğunu ya da yine böyle bir şey için hazırsa her neyse onu söyle. Bu şekilde onu ona takarsınız. Herhangi bir zorunluluktan kurtuldun ve eğer onun peşindeyse, bu size daha fazla seksin geleceği anlamına gelebilir ve bu kesinlikle nefret etmeyeceğiniz bir şeydir.
Bu makalenin ilk bölümlerinde, erkeklerin bir gecelik puan alabilecekleri olağan yerlerin genellikle barlar, partiler ve kulüpler gibi kalabalık yerlerde olduğundan bahsetmiştim. web siteleri ve uygulamaları kullanan birini de bulabilirsiniz. Hepimiz, sadece birkaç tıklama ile hemen hemen her şeyi size getiren teknolojiyle modern dünyada yaşıyoruz. Artık seksi ve güzel kızlara daha fazla erişim sağlayabilecek birçok seks odaklı web sitesi var. yerel barınızda veya kulübünüzde nasıl çalıştığını. Bu sitelere birçok bekar kaydoluyor aynı ihtiyaçları olan diğer insanlarla kaynaşıp onlarla tanışabilmeleri için uygulamalar. Yani bir gecelik eğlence arıyorsanız, yukarıdaki ipuçlarıyla çekiminizi deneyebilir veya bu önerilen web sitelerinden bazılarını ziyaret edebilirsiniz. Tüm bu platformlarda potansiyel yatak arkadaşlarıyla tanışmada biraz eğlenecek ve bol şansınız olacak.

Bir Gecelik Online Mekanlar

Web Sitesi AdıÜcretLink
AdultFriendFinder$14.95Siteyi ziyaret et!
Dating.com$9.90Siteyi ziyaret et!
2fuck.comÜCRETSİZSiteyi ziyaret et!
BeNaughty$11.99Siteyi ziyaret et!
FriendFinder-X$20Siteyi ziyaret et!
flört.com$27.99Siteyi ziyaret et!

Unutmayın, bu web siteleri ile bir partide veya barda sevişme şansınız en az 2x-3x daha fazladır. Basitçe, bir bardaki veya partideki her kız sıradan seks yapmak gibi bir şey değildir. bu siteler ve uygulamalar, bekarlar ve hatta özellikle seksle ilgilenen kişiler için tasarlanmıştır ve "yeni şeyler" denemek.

Bunların çoğunu denemek ÜCRETSİZDİR. Ancak, premium özellikler almak için sembolik bir üyelik ücreti ödemeniz gerekir. Bir düşünün - bir barda bir kıza ~ 50-100 $ ++ veya üyelik için ~ 19 $ harcayıp 1000 kız çocuğuna erişmeyi mi tercih edersiniz? 😉

Ve bir barda ilişki kurmanın kötü ya da imkansız bir şey olduğunu söylemiyorum… Bu harika, ama aynı zamanda oldukça zor! Yeni başlayan biriyseniz, daha kolay bir şeyle başlamak isteyebilirsiniz.
Yeni seksi çabalarında bol şanslar.

benzer siteler simgesi Bu Kategorideki Diğer 12 Sitenin Tamamı İncelemeye Değer:

İnceleme Oku

Rub Sıralaması ve RubRankings.com Gibi En İyi 12 Erotik Masaj Sitesi RubRankings.com Rub Sıralaması için Bana 12 Alternatif Göster! Adını duyduğumda aklıma ilk başta masaj yağları ve rahatlatıcı bir spa aroması geldi. Keyifli ve çekici bir masözün işi yaptığı sert bir masajın yoğunluğunu hissedebiliyordum. Ah oğlum, […]

İnceleme Oku

Sıkıcı Yatak Odası Hayatınızı Renklendirmek İçin Yetişkin Oyuncaklarını Nasıl Kullanırsınız? Bu konuya bakmanın pek çok farklı yolu var. Ama ne kadar karmaşık olabileceğini düşünürseniz düşünün, aşkın peşinden koşmaya değer. Konu aşka gelince, oyuncaklar sevgilinizin nelerden hoşlandığını öğrenmek için mükemmeldir ve […]

İnceleme Oku

Bana Ayak Resimleri Satmak İçin En İyi 9 Siteyi Göster: Bazı insanlar internette ayak resimleri satma fikrine kıkırdarlar. Ancak, satıcı başarı hikayelerine iyi ve dikkatli bir şekilde baktığınızda, rastgele ayak resimlerinden kazanabileceğiniz para gülünecek bir şey değil. Düşük uçta, tek bir görsel […]

İnceleme Oku

Mesafe ne olursa olsun her ilişki bir başarı şansını hak eder. Bu nedenle, muhtemelen internette biriyle görüşüyorsanız veya partnerinizin iş veya başka bir nedenle taşınması gerekiyorsa, ilişkinin uzun bir mesafe boyunca yürüme olasılığı konusunda endişelenmeniz doğaldır. Ancak, ne sürece […]

İnceleme Oku

Pek çok insan için romantik hayatları, özellikle sevdikleri biriyle birlikteyken çok önemlidir. Yıllar geçtikçe, yatak odası etkinlikleri, en son yöntemlere daha az ilgi gösterilerek sıradan ve geleneksel hale geldi. Bu, birçok çiftin romantik hayatını tehlikeye attı. Eşiniz için yatak odası memnuniyetini artırmak istiyorsanız, işte bazı […]

İnceleme Oku

İnsanların yatakta nasıl daha uzun süre dayanabileceklerine ve cinsel yaşamlarını nasıl iyileştirebileceklerine dair anlatı her zaman tartışılmıştır. Pek çok insan, doğal olarak güçlü olduklarını ve yatak odasındaki herkesle baş edebileceklerini varsayarken, diğerleri cinsel bilgilerini değiştiremeyeceklerine inanıyor. Ancak, hayattaki her şey gibi, bir beceriyi […]

İnceleme Oku

Daha çok Cadılar Bayramı için komik giydirmelerle ilgileniyorsanız, yalnız değilsiniz. Sonuç olarak, bu yıl için en eğlenceli Cadılar Bayramı kostümü fikirlerini bir araya getirdik. İster destansı ister beklenmedik bir şeye ihtiyacınız olsun, insanları güldüreceğinizden emin olabilirsiniz. Bu yılki mizah anlayışınızı tasvir etmek mi istiyorsunuz?

İnceleme Oku

İnsan olarak geliştirebileceğimiz en önemli becerilerden biri öz bakımdır. Herhangi bir sağlıklı ilişkinin buna ihtiyacı vardır, ancak aynı zamanda birçok insanın mücadele ettiği bir beceridir. Kişisel bakım, diğer insanlara yatırım yapmadan önce kendi ihtiyaçlarınızla ilgilenmeyi gerektirir. İster sevgi dolu bir ilişki içinde olun, ister sadece […]

İnceleme Oku

Tıpkı aşk gibi, yakınlık da kelimelerle canlı bir şekilde tarif edebileceğiniz duygulardan biridir. Ancak, ne zaman hissetmeye başladığınızı bilirsiniz. Bir ilişkideki samimiyet, ilişkiden daha fazlası etrafında döner. Bunun ötesinde çok şey var. Bu makalede, samimiyetin ne anlama geldiğini ve bir ilişkide samimiyet oluşturmak için bazı ipuçlarını öğreneceksiniz.

İnceleme Oku

ED için En Etkili Çözümü Bana Göster Erkekler cinsel olarak uyarıldıklarında, penisin içindeki dokuları kanla doldurduğu için bir ereksiyon meydana gelir. Bir ereksiyon, birlikte çalışmak için hormonları, kan damarlarını, farklı sinirleri ve kasları içerir. Ereksiyon, bir erkeğin günlük hayatı boyunca çok sık görülür, ancak daha sonra, olacağı zamanlar vardır […]

İnceleme Oku

Bir Gecelik Stand için En İyi 6 Web Sitesini Göster Tek gecelik ilişki, biraz eğlenmek ve heyecan yaşamak demektir. Ben şahsen buna basit bir "merhaba" dan başlamamızı ve sadece birkaç saat içinde ateşli bir sekse nasıl yükseldiğimizi seviyorum… ve tüm bunlar kişinin oyununa olan güvenini doğruluyor. Hep düşünüyorum […]

İnceleme Oku

BJ Bar Listesini Göster "Erkek cenneti" olarak da bilinen Tayland'daki Pattaya şehri, kesinlikle azgın erkekler, bekarlığa veda partileri ve günlük rutinden hızlı bir kaçış için en iyi yer. Kısa bir süre önce Pattaya'ya yaptığım bir geziden döndüm ve bunun […]

En gidin