Güncellenme tarihi: 5 Aralık 2023

Para Kazanmak İçin Ayak Resimleri Nasıl ve Nerede Satılır? (en iyi sitelerden 9'u!)

Bana Ayak Resimleri Satmak İçin En İyi 9 Siteyi Göster:

Bazı insanlar internette ayak resimleri satma fikrine kıkırdar. Ancak, satıcı başarı hikayelerine iyi ve dikkatli bir şekilde baktığınızda, rastgele ayak resimlerinden kazanabileceğiniz para gülünecek bir şey değil. Düşük uçta, tek bir görüntü 5 ila 10 ABD Doları arasında satış yapabilir, ancak biraz deneyim, bilgi birikimi ve sabırla, bazı satıcılar tek ayaklı bir fotoğraf için 100 ABD Doları veya daha fazlasını getirir! Bu bir sürü pedikür ve ayakkabı alışveriş çılgınlığı demek. 

Ayakları kişisel olarak iğrenç, itici veya tuhaf bulsanız bile, aynı fikirde olmayacak birçok insan var. Aslında, 1 kişiden 7'i ayakların tahrik olduğunu itiraf ediyor. Parmak emme ve öpmeden ayak masajı ve aşağılamaya kadar, yorgun köpeklerinizi merdiven çıkmak ve en yeni topuklu ayakkabılarınızı göstermek dışında başka bir şey için kullanmanın sayısız yolu vardır. 

Ancak rastgele ayak resimleri çekmeye ve erkeklerin (ve kadınların) yolunuza para atmasını beklemeden önce, dinleyin. Bu işte pedikür özçekimlerinden ve ayak parmaklarınızı kuma yapıştırmaktan daha fazlası var. 

Aslında üzerinde çalışmanız gerekiyor. Ancak iyi haber şu ki, bu kılavuzu okuduktan sonra hem cüzdanınızı hem de en büyük hayranlarınızın yaramaz ayak fetişi fantezilerini doldurmak için ihtiyacınız olan temel bilgilere sahip olacaksınız. 

Süreci Acele Etmeyin

Süreci Acele Etmeyin

Ayak resimlerini çevrimiçi satmak, hızlı bir şekilde zengin olma planı değildir. İster inanın ister inanmayın, alıcılar aslında kaliteli ayak resimleri ile yatakta çektiğiniz ve bir cesaret olarak internette yayınladığınız rastgele resimler arasındaki farkı biliyorlar. 

Dağılmış bir yatakta, kirli bir halıda veya arabanızın ön panelinde ayaklarınızın bir resmi için kimse 30 dolar ödemez. Tüm bu arka planlar bir ayak fotoğrafı çekimi için işe yarayabilirken, zevkli bir şekilde ve ayaklarınızın kıvrımlarına, çizgilerine ve güzelliğine yoğun bir vurgu yapılarak daha iyi yapılır.

Şu anda telefonunuzda bulunan rastgele ayak resimlerini bir kenara bırakın ve yeni başlayın. Bu süreçten ne verirseniz onu alacaksınız, yani fotoğraf çekimini aceleye getirirseniz ve bulanık veya dağınık, düşük kaliteli görüntüler yayınlarsanız, düşük top teklifleri almaya veya hiç almamaya hazır olun. Ayak resimlerinizi yayınlamadan önce düzenlemek ve mükemmelleştirmek için birkaç dakikanızı ayırın. 

Ayaklarınızın her görüntünün ana odağı olduğundan emin olun ve sabırlı olun. Roma bir günde inşa edilmedi ve başarılı bir ayak içeriği yaratıcısı olarak kariyeriniz de olmayacak. 

Anonim Olarak Ayak Resimleri Satmayı Düşünün

Muhtemelen, büyükannen Edna'nın, Sue Teyzen'in veya gergin patronunun, ayak fetişi web sitelerinde veya FunwithFeet gibi ayak resmi pazarlarında ayak resimleri satan bir yan işin olduğunu bilmesini istemezsin. 

Tabu eğlencenizi gizli tutmanın en iyi yolu isimsiz bir satıcı olmaktır. Bu oldukça kolay bir başarıdır (amaçlanan kelime oyunu), çünkü bu işte para kazanmak için yüzünüzün ve hatta vücudunuzun resimlerini yayınlamak zorunda değilsiniz. İnsanların görmek istediği şey yüzünün çok güneyindedir, bu yüzden insanlara istediklerini ver! 

Ayak Resimleri satmak

FeetFinder gibi çoğu platform, kullanıcıların yasal adlarını içermeyen bir görünen ad oluşturmasına izin verir. Ayrıca yüzünüzü içeren bir profil resmi veya kapak fotoğrafı göndermeniz gerekmez. Bunun yerine, güzel ayaklarınızın profilinizin ön saflarında olmasına izin verin. 

Ayak bileğinizdeki kelebek dövmesi veya kontrol ettirmeyi düşündüğünüz garip şekilli doğum lekesi gibi diğer tanımlanabilir özellikleri içeren herhangi bir resim yayınlamamaya dikkat edin. 

Resimlerinizin arka planını da hızlı bir şekilde tarayın. Sokak tabelaları, adınızı gösteren sertifikalar ve hatta ayak fotoğraflarınızın arka planında çekilen aile fotoğrafları bile gerçek bir hediyedir ve sadece dişlerinizin açığa çıkmasından daha fazlasına yol açabilir. 

Flört Et ama Çizgiyi Geçme

Flört Et ama Çizgiyi Geçme

Oyununuz varsa, muhtemelen çevrimiçi ayak resimleri satarak iyi bir yaşam kazanabilirsiniz. Çekici fotoğraflar çekmek denklemin sadece yarısıdır. Bu işte başarılı olmak aynı zamanda kazanan bir kişiliğe sahip olmak ve hoş sohbetler yapabilmek demektir. Potansiyel alıcılar DM'lerinize girip özel sipariş vermek istediğinde şaşırmayın. 

Bu değiş tokuşları her şeyden çok yaramaz bir iş anlaşması gibi düşünün. Kişinin özel ilgi alanları veya fetişleri, ne tür içerik istedikleri ve ne kadar ödemeye istekli oldukları hakkında sohbet edin. Hatta size ayak bakım rutininiz, en sevdiğiniz ayakkabı çifti veya ayak tırnaklarınızın şu anda hangi renge boyandığı hakkında sorular sorabilirler. Bu sorular oldukça zararsızdır ve eğlendirmek için iyidir. 

Ancak, sohbetin sola, yetişkinlere uygun mesajlaşmaya doğru kaymasına dikkat edin. Müşteri son derece kişisel sorular sormaya veya sizi rahatsız etmeye başlarsa, konuşmayı bitirmekten ve işlemi iptal etmekten korkmayın. Hayır, ayak resimleri satarken bile hayır demektir!

Ayaklarınız Sizin Tuvaliniz

Pedikür yaptırmak, yeni ayakkabılar almak, ayak masajı için ödeme yapmak veya pahalı ayak bakım ürünlerine yatırım yapmak için bir bahane aradıysanız, işte burada! Ayak resimleri satmaya gelince, ayaklarınız sizin tuvalinizdir.

Çoğu alıcı çekici ayak resimleri arıyor. Kimse nasırlı ayaklarınıza, aşırı büyümüş ayak tırnaklarınıza veya kuru, çatlamış topuklarınıza bakmak istemez. Kendinizle biraz gurur duyun ve çalışmak için güzel, boş bir tuval yaratın.

Ayak Resimleri para

Ayaklarınız ve bilekleriniz en güzel göründüğünde, giyinme zamanı! Doğal dövmeleriniz yoksa kına ile oynayın. Bu aynı zamanda, 1990'dan sonra burun halkası takmanın kabul edilebilir olduğu tek zamandır. Ayak bileği bileklikleri de uygundur. Ayrıca farklı ayakkabılar, çoraplar ve kurdeleler, esaret ipleri ve daha fazlası dahil olmak üzere aksesuarlarla deneyler yapabilirsiniz. Ne yaparsanız yapın, ayaklarınızın doğal güzelliğini ve çekiciliğini azaltan çok fazla ekstra eklemeyin.

Onları Makul Fiyatlandırın

Onları Makul Fiyatlandırın

İnsanların yaptığı en büyük hatalardan biri, ayak resimlerini çok yüksek veya çok düşük fiyatlandırmaktır. Kabul edelim - sen bir Kardashian değilsin ve bu, kimsenin ayaklarının üzerinden akması için yüzlerce dolar ödemediği anlamına geliyor. Öte yandan (ya da ayak mı demeliyiz?) ayak içeriğinizi çok düşük fiyatlandırırsanız, sonunda para kaybedebilirsiniz. 

Ortalama ayak resmi 5 ila 20 dolar arasında satılıyor. Bu, ödeme ölçeğinin alt ucunda olsa da, birkaç satış yaparsanız, hızlı bir şekilde yüz dolar kazanabilirsiniz. Sadık bir takip kazandıktan ve güvenilir bir içerik oluşturucu olarak olumlu bir itibar kazandıktan sonra, fiyatlarınızı yavaş yavaş artırmaya başlayabilirsiniz. 

Müşteriler tuhaflıkları ve fetişleri konusunda oldukça seçici ve spesifik olabildiğinden, özel siparişler ve talepler için daha fazla ücret alabilirsiniz.

Ayakkabı Kutusunun Dışını Düşünün

Ayakkabı Kutusunun Dışını Düşünün

Pek çok ayak fotoğrafı satıcısı, yayınladıkları fotoğraf ve videoların türü söz konusu olduğunda bir telaş içinde sıkışıp kalıyor. Ufkunuzu genişletmenin ve ayakkabı kutusunun dışında düşünmeye başlamanın zamanı geldi. Ayak esareti veya ayak ibadeti gibi belirli bir kategoriye veya nişe odaklanmak iyi (ve tavsiye edilir) olsa da, kendinizi sınırlamayın. Portföyünüz ne kadar çeşitli olursa o kadar iyidir. 

Yüksek topuklu resimleri deneyin veya çıplak ayakla uzun bir yürüyüşten sonra kirli tabanlarınızın birkaç fotoğrafını çekin. İnsanların ne tür alışılmadık görüntülerle ilgilendiğine şaşıracaksınız. Ayrıca video ekleyerek veya canlı kamera oturumları düzenleyerek fotoğraf koleksiyonlarınızı değiştirebilirsiniz. 

En Büyük Amigo Olun

En Büyük Amigo Olun

İnternette ayak resimleri satmak eskisi gibi değil Field of Dreams – çeşitli bir portföy veya hatta kişisel bir web sitesi oluşturmanız, alıcıların öylece "geleceği" ve satışların birdenbire akacağı anlamına gelmez. Kendinizi tanıtmak ve markanızı oluşturmak için çalışmanız gerekir.

Bunun için en iyi yerlerden biri de sosyal medyadır. Haziran 2023 itibariyle dünya genelinde 5 milyara yakın sosyal medya kullanıcısı olduğunu biliyor muydunuz? TikTok ve Snapchat'ten Instagram'a, Facebook'a ve aradaki her şeye, çoğu insan günde birkaç saatini sosyal medyada gezinerek geçiriyor. Reklam çabalarınızdan en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız, dünyanın bu çevrimiçi satış noktalarına olan takıntısından yararlanmanız gerekir.

Hayatta, iş ile zevki karıştırmamalısınız, bu da özellikle ayak resimlerinize ayrılmış yeni sosyal medya profilleri açmanızın bir nedenidir. İsteyeceğiniz son şey, çocuğunuzun anaokulu mezuniyetiyle aynı sayfada görüntülenen ayak resimlerinizdir. Başlamak için iki veya üç platform seçin, en büyük platformlar FunwithFeet, Feetify ve FeetFinder'dır. 

Bu, her hesaba yeterince zaman ve dikkat ayırmanıza olanak tanır. Takipçilerinizle etkileşim kurarak, yorumlarına yanıt vererek ve karşılığında gönderilerini beğenerek bir hayran kitlesi oluşturun. 

Çoğu sosyal medya platformu, NSFW veya yetişkinlere uygun içeriğe kaşlarını çatar, bu nedenle ayaklarınızın resimlerini doğrudan bu satış noktaları aracılığıyla satmaya çalışmayın. Bunun yerine, biyografinize satış sayfalarınızın bağlantılarını ekleyin. Sosyal medyayı, diğer web sitelerindeki fotoğraflarınıza trafik çekmek için bir araç olarak düşünün. 

Bunlar, OnlyFans'ı, herhangi bir sayıda ayak resmi pazar yerini ve hatta kişisel bir web sitesini içerebilir. Facebook ve Instagram makaraları ve hikayeleri, canlı yayınlar, hashtag'ler ve topluluk forumları ve grupları gibi diğer yararlı araçlardan yararlanmayı unutmayın. Bir ayak fetişi grubu varsa, onu sosyal medyada bulacaksınız. 

Biraz Çaba Uzun Bir Yol Getirir

Çoğu insanın çevrimiçi ayak resimleri satma konusunda fark etmediği bir şey, biraz çabanın uzun bir yol kat etmesidir. Hayır, ayak fotoğraflarınızı düzenlemek, alıcılarla sohbet etmek ve sayfalarınızı tanıtmak için saatler harcamanıza gerek yok. Ancak, ayak içeriğiniz kendini satmayacak. Bu işte başarılı olmak, kaliteli fotoğrafların, çekici bir kişiliğin ve bolca özgüvenin bir karışımını gerektirir. 

Bir akıllı telefon ve internette yolunuzu biliyorsanız, makul bir şekilde kışkırtıcı tootsies'inizden para kazanın. Peki, ne bekliyorsun? Ayak filmi endüstrisi şu anda SICAK ve ayağınızı kapıya sokmak için daha iyi bir zaman olmamıştı - kelime oyunu amaçlı! 


Çevrimiçi Ayak Resimleri Satmak için En İyi 9 Platform:

Ayak Resimleri Satmak İçin En İyi 9 Platform

#1 — Ayaklarla Eğlence

Ayaklarla Eğlence

Ayak resim endüstrisindeki en büyük oyunculardan biri VE en yüksek puan alan oyunculardan biri. Kaydolmak kolaydır ve platformda binlerce alıcı vardır.

Platform 2022'de başladı ve muazzam bir şekilde büyüdü. Dünyanın en büyük yayınlarında yer aldı ve bir dizi z list ünlü, resimlerini satmak için platforma akın etti.

#2 — Yalnızca Hayranlar

OnlyFans

Konu bağımsız satıcılara yardım etmek olduğunda dünyanın en büyük platformu. Bununla birlikte, alıcılar sadece ayak fotoğraflarından fazlasını istiyor ve diğer platformların aksine, platformda bulunan alıcılar yerine kendinizi pazarlamanız gerekiyor.

#3 — Instagram

Instagram

Ayak resim profiliniz için bir takip edinebilirseniz, ayak resimlerini satmanın harika bir yolu olabilir. Bununla birlikte, elbette Instagram, ayak resimleri için niş değildir ve müstehcen resimler yayınlamanız yasaklanabilir.

# 4 - Twitter

Twitter

Bununla birlikte, yukarıdakiyle aynı şekilde, yetişkinlere yönelik materyallerde daha fazla hoşgörü var.

#5 - Ayak Bulucu

Ayak Bulucu

Ayak resimleri satmak söz konusu olduğunda büyük bir platform. Bu platform, FunwithFeet'in ana rakibi, ancak siteye bir göz attığınızda, oldukça eskimiş… ve kimse gerçekten moru sevmiyor!

Ama geniş bir takipçi kitlesi var. Nispeten düşük fiyatlı olduğu için FeetFinder, bazı insanlar için FunwithFeet'ten sonra iyi bir ikincil seçenek olabilir.

#6 — Siteniz

Senin siten

Feet pic ile ilgili terimler için içerik yayınlayabilir ve Google'da sıralayabilirseniz, dünya sizin istiridyenizdir! Ancak, rekabetçi bir ortam ve önemli bir yatırım yapmadan Google'da ilk sayfaya çıkmak kolay değil.

#7 — Yetişkinlere Yönelik Siteler

Yetişkin siteleri

Kenarda, ancak videolar oluşturabilir ve bunları yetişkin sitelerine yükleyebilirsiniz. Daha sonra videolarınızın, ayak resimlerinizi gerçekten sattığınız platformunuza bağlantılarının olması gerekir. Yetişkinlere yönelik sitelerde her saat milyonlarca görüntüleme var, bu nedenle videolarınızın çığır açmasını sağlayabilirseniz, kazanılacak para var!

#8 - Ayak Resimleri

AyakResimler

FunwithFeet ile aynı ilk, ancak neredeyse hiç alıcı yok. Ayak terimleriyle ilk sayfalarda yer almıyor ve sosyal medyada varlığı yok… Satıcılar için pek iyi görünmüyor. Ancak mümkün olduğunca fazla maruz kalmak istiyorsanız, bu ucuz ve hızlı bir ek yöntemdir.

#9 — Blog Yazarları

blogcular

Diyelim ki sıralaması iyi olan ve "çamurlu ayaklar" ile ilgili terimler için binlerce ziyaretçisi olan bir site var. Bu gönderide sizinle ve profilinizle ilgili gönderi paylaşmaları için onlara yaklaşmak iyi bir fikir olabilir. Daha sonra ziyaretçileri üzerinden satış yapıldığında onlara affiliate komisyonu veriyorsunuz. 

Bu, sizi kendi platformunuzu oluşturmaktan kurtarır ve başlamak için hızlı bir yol olabilir.

benzer siteler simgesi Bu Kategorideki Diğer 12 Sitenin Tamamı İncelemeye Değer:

İnceleme Oku

Rub Sıralaması ve RubRankings.com Gibi En İyi 12 Erotik Masaj Sitesi RubRankings.com Rub Sıralaması için Bana 12 Alternatif Göster! Adını duyduğumda aklıma ilk başta masaj yağları ve rahatlatıcı bir spa aroması geldi. Keyifli ve çekici bir masözün işi yaptığı sert bir masajın yoğunluğunu hissedebiliyordum. Ah oğlum, […]

İnceleme Oku

Sıkıcı Yatak Odası Hayatınızı Renklendirmek İçin Yetişkin Oyuncaklarını Nasıl Kullanırsınız? Bu konuya bakmanın pek çok farklı yolu var. Ama ne kadar karmaşık olabileceğini düşünürseniz düşünün, aşkın peşinden koşmaya değer. Konu aşka gelince, oyuncaklar sevgilinizin nelerden hoşlandığını öğrenmek için mükemmeldir ve […]

İnceleme Oku

Bana Ayak Resimleri Satmak İçin En İyi 9 Siteyi Göster: Bazı insanlar internette ayak resimleri satma fikrine kıkırdarlar. Ancak, satıcı başarı hikayelerine iyi ve dikkatli bir şekilde baktığınızda, rastgele ayak resimlerinden kazanabileceğiniz para gülünecek bir şey değil. Düşük uçta, tek bir görsel […]

İnceleme Oku

Mesafe ne olursa olsun her ilişki bir başarı şansını hak eder. Bu nedenle, muhtemelen internette biriyle görüşüyorsanız veya partnerinizin iş veya başka bir nedenle taşınması gerekiyorsa, ilişkinin uzun bir mesafe boyunca yürüme olasılığı konusunda endişelenmeniz doğaldır. Ancak, ne sürece […]

İnceleme Oku

Pek çok insan için romantik hayatları, özellikle sevdikleri biriyle birlikteyken çok önemlidir. Yıllar geçtikçe, yatak odası etkinlikleri, en son yöntemlere daha az ilgi gösterilerek sıradan ve geleneksel hale geldi. Bu, birçok çiftin romantik hayatını tehlikeye attı. Eşiniz için yatak odası memnuniyetini artırmak istiyorsanız, işte bazı […]

İnceleme Oku

İnsanların yatakta nasıl daha uzun süre dayanabileceklerine ve cinsel yaşamlarını nasıl iyileştirebileceklerine dair anlatı her zaman tartışılmıştır. Pek çok insan, doğal olarak güçlü olduklarını ve yatak odasındaki herkesle baş edebileceklerini varsayarken, diğerleri cinsel bilgilerini değiştiremeyeceklerine inanıyor. Ancak, hayattaki her şey gibi, bir beceriyi […]

İnceleme Oku

Daha çok Cadılar Bayramı için komik giydirmelerle ilgileniyorsanız, yalnız değilsiniz. Sonuç olarak, bu yıl için en eğlenceli Cadılar Bayramı kostümü fikirlerini bir araya getirdik. İster destansı ister beklenmedik bir şeye ihtiyacınız olsun, insanları güldüreceğinizden emin olabilirsiniz. Bu yılki mizah anlayışınızı tasvir etmek mi istiyorsunuz?

İnceleme Oku

İnsan olarak geliştirebileceğimiz en önemli becerilerden biri öz bakımdır. Herhangi bir sağlıklı ilişkinin buna ihtiyacı vardır, ancak aynı zamanda birçok insanın mücadele ettiği bir beceridir. Kişisel bakım, diğer insanlara yatırım yapmadan önce kendi ihtiyaçlarınızla ilgilenmeyi gerektirir. İster sevgi dolu bir ilişki içinde olun, ister sadece […]

İnceleme Oku

Tıpkı aşk gibi, yakınlık da kelimelerle canlı bir şekilde tarif edebileceğiniz duygulardan biridir. Ancak, ne zaman hissetmeye başladığınızı bilirsiniz. Bir ilişkideki samimiyet, ilişkiden daha fazlası etrafında döner. Bunun ötesinde çok şey var. Bu makalede, samimiyetin ne anlama geldiğini ve bir ilişkide samimiyet oluşturmak için bazı ipuçlarını öğreneceksiniz.

İnceleme Oku

ED için En Etkili Çözümü Bana Göster Erkekler cinsel olarak uyarıldıklarında, penisin içindeki dokuları kanla doldurduğu için bir ereksiyon meydana gelir. Bir ereksiyon, birlikte çalışmak için hormonları, kan damarlarını, farklı sinirleri ve kasları içerir. Ereksiyon, bir erkeğin günlük hayatı boyunca çok sık görülür, ancak daha sonra, olacağı zamanlar vardır […]

İnceleme Oku

Bir Gecelik Stand için En İyi 6 Web Sitesini Göster Tek gecelik ilişki, biraz eğlenmek ve heyecan yaşamak demektir. Ben şahsen buna basit bir "merhaba" dan başlamamızı ve sadece birkaç saat içinde ateşli bir sekse nasıl yükseldiğimizi seviyorum… ve tüm bunlar kişinin oyununa olan güvenini doğruluyor. Hep düşünüyorum […]

İnceleme Oku

BJ Bar Listesini Göster "Erkek cenneti" olarak da bilinen Tayland'daki Pattaya şehri, kesinlikle azgın erkekler, bekarlığa veda partileri ve günlük rutinden hızlı bir kaçış için en iyi yer. Kısa bir süre önce Pattaya'ya yaptığım bir geziden döndüm ve bunun […]

En gidin