Güncelleme tarihi: 19 Nisan 2024

ChatRandom

Web sitesi bağlantısı: https://www.chatrandom.com

Ultimate Chatrandom İncelemesi - Katılmalısınız?

Artılara ve Eksilere Atlayın

sohbet ana

2011'de geliştirilen Chatrandom, yetişkinlere yönelik kamera ve seks sohbeti siteleri açısından kolayca en popüler favorilere tırmandı. Bu, hem Chatroulette hem de Omegle'ın bir süredir zaten var olduğu zamandı. Bu nedenle, rekabetçi endüstride hayatta kalmak ve diğerleri arasında tanınmak için Chatrandom, benzersiz ve daha önce hiç görülmemiş özellikler geliştirdi. Ama elbette, diğerleriyle aynı kavramdan kaynaklanıyor: dünyanın her yerinden yabancıları birbirine bağlamak.

Chatrandom.com, popülerliği nedeniyle harika özelliklere ve çok sayıda kullanıcıya sahip bir yetişkin sohbet sitesidir. Diğer sitelerle karşılaştırıldığında, Chatrandom reklamcılığını sektörde zaten ismini belirledikleri ve pek çok insan onları olduğu gibi bildiği için kendini asla bulamayacaksınız. Yeni tanıdıklar ve bağlantılarla tanışmak isteyen gençler için en çok tercih edilenlerden biridir. Bugün sahip olduğumuz çoğu kamera sitesi pop-up reklamlarla bombalanıyor ve bazıları için, reşit olmayanların çoğunluğa katılması tehlikeli hale geliyor. Bu web sitelerinden bazıları, istediğiniz yere ulaşamayacağınız için dağınıktır. Neyse ki, Chatrandom bu hayal kırıklığı yaratan sitelerin yakınında değil.

Bu incelemede, Chatrandom'u daha yakından tanımanıza yardımcı olacağız. Bununla ilgili her şeyi iyice tartışacağız; Bu makaleyi okuyarak elde edeceğiniz doğru bilgiler, Chatrandom'u denemek isteyip istemediğinize karar vermeniz için büyük bir yardımcı olacaktır. Okuyun ve bir sitenin ne kadar iyi olduğunu keşfedin; bu, hayatınızın bir sonraki aşkıyla tanışmak için attığınız adım olabilir.

Chatrandom'a Kayıt Olmalı mıyım?

chatrandom kaydı

Chatrandom'un sunduğu harika özelliklerin keyfini çıkarmak için, sadece web sitelerini ziyaret edebilirsiniz ve hatta bir hesabınız olmasa bile, sohbet odaları gibi bazı özelliklerden yararlanmaya devam edebilirsiniz. Farklı sohbet odaları vardır ve ne tür insanlarla karşılaşmak istediğinize bağlı olarak birini seçebilirsiniz. Kayıt gelince, sadece üyeliğinizi yükseltmek ve ücretini ödemek istiyorsanız gereklidir. Hesabınızı yükselttiğinizde, ücretsiz kullanıcılar için var olmayan avantajlardan ve avantajlardan yararlanma gücüne sahip olacaksınız. Yalnızca ücretli üyelerin yararlanabileceği özelliklerden bazıları şunlardır: sohbet arkadaşınızın cinsiyetini kontrol etmek, kayıtlı kullanıcıları olan tüm ülkelerin kilidini açmak, tüm reklamları kaldırmak ve VIP sohbet rozetinizi alma şansı.


Kullanıcıların bir hesaba başarıyla kaydolmak için iki seçeneği vardır - ya geçerli bir e-posta adresi sağlayabilir ya da Facebook veya Google+ hesaplarını bağlayabilirler. E-posta seçeneği için, benzersiz şifrenizi belirleyeceksiniz ve Chatrandom size hesabınızı doğrulamak için bir bağlantı gönderecektir. Bununla işiniz bittiğinde, diğer insanlarla konuşmaya başlayabilirsiniz. Yeni insanlarla konuşurken hesabınızı doğrulamanız ve Chatrandom'un özelliklerinden hemen yararlanmanız yeterlidir. Sosyal medya hesabınızı bağlamayı seçerseniz, doğrulama sürecini atlayabilir ve hemen başkalarıyla sohbet edebilirsiniz. Arkadaşlık siteleri için olsa da, güvenlik amacıyla hesaplarınızı bağlamanızı önermiyoruz.

Sohbet Rastgele Güvenliği Hakkında Konuşalım

Chatrandom, en iyi tanışma ve bağlantı siteleri için sürekli olarak üst sıralarda yer almaktadır. Ancak, aynı derecede ünlü Omegle ve Chatroulette'in aksine, Chatrandom kullanıcılarının yaşı konusunda katı değildir. Bu, muhtemelen bilginiz olmadan küçük biriyle sohbet etme şansına sahip olabileceğiniz anlamına gelir. Ancak elbette site yasadışı faaliyetlere tolerans göstermez, bu nedenle bu sitenin hiçbir yerinde cinsel içerikli içerik yoktur.


Bu nedenle, Chatrandom'un yaş sınırlaması olmaması doğrultusunda, kullanıcılara platformlarında meydana gelebilecek istenmeyen olaylardan sorumlu tutulmayacaklarını da hatırlatıyorlar. Kullanıcıların, korunmaları için her zaman güvende ve tetikte kalmaları gerektiğini hatırlatmak isteriz. Ancak olumlu bir kayda göre, Chatrandom sitelerindeki tüm konuşmaları izliyor, ancak birçoğunun fark ettiği gibi, kullanıcıların korunmasına yönelik küçük bir eylem var. Yalnızca hesap feshi ve kaldırma işlemlerinin yanı sıra üst düzey yetkililerle iletişim kuracak kadar çok şey yapabilirlerdi.


Web sitesinin ön koşul olarak bir üye kaydı olmadığı düşünülürse, yeni bağlantılar kurmak için iyi bir platform, ancak yetişkin bir site olduğu için buradaki insanların çoğunun uygunsuz niyetleri var. Kullanıcılar, bazı sohbet arkadaşlarının özel kısımlarını açığa çıkardığını veya kirli sohbetler başlatmaya devam ettiğini ve bunların genç olanlar için hiç iyi olmadığını bildirdi. Çocuk avcılar, meraklı ve masum zihinlerden yararlanmak için bu ücretsiz çevrimiçi platformu kolayca kullanabilir. Bu tür senaryolarla karşılaşırsanız, sohbet arkadaşınızı mümkün olan en kısa sürede rapor etmelisiniz.

Chatrandom'da İletişim Kurmanın Yolları

chatrandom ile bağlan

Chatrandom, iletişim için birçok özellik sunar. Kameradan kameraya çevrimiçi sohbetleri kullanabilirsiniz ve bu birçok kişi tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu sohbet özellikleri dört türe ayrılmıştır:

 • RASTGELE SOHBET - Burası dünyanın her yerinden tamamen bir yabancıyla sohbet edebileceğiniz yerdir. Birbirinizi web kamerası sohbeti aracılığıyla da görebilirsiniz. Özellikle yükseltilmiş bir üyeliğiniz varsa, cinsiyet ve konum gibi belirli kategoriler için filtreler kullanabilirsiniz. Bu kategori aynı zamanda en fazla kullanıcıya sahiptir.
 • SOHBET ODALARI - Burada, başkalarıyla kimin ve nasıl sohbet etmek istediğinizi seçebilirsiniz. Girmek istediğiniz herhangi bir sohbet odasını seçebilirsiniz, bu genellikle ilgi alanlarınıza göre gruplandırılır. Ayrıca, bekarlar, eşcinseller, öğrenciler, arkadaşça sohbetler, yalnızca metin sohbetleri veya yalnızca kız sohbetleri gibi kategoriler için sohbet odaları bulabilmeniz için görüntülü sohbetlerde de mevcuttur.
 • EŞCİNSEL SOHBET - Bu, dünyanın dört bir yanından tüm geylere ve biseksüel kullanıcılara ve onlarla tanışmaya açık benzer düşünen insanlara hitap ediyor. Video akış olanakları aracılığıyla hem yalnızca metin sohbetinin hem de web kamerası sohbetinin keyfini çıkarabilirsiniz.
 • CAM4 VİDEO SOHBET - Chatrandom'un kendi görüntülü sohbet özelliğini kullanarak aynı anda 4 rastgele kullanıcıyla sohbet edebileceğiniz yer burasıdır. Her "tarafın" kendi sohbet kutusu vardır ve bunlardan herhangi biriyle ayrı bir sohbet kutusunda da bağlantı kurabilirsiniz. Bağlanabileceğiniz bir sonraki yabancıya geçmek için bir düğmeye tıklamanız yeterlidir.

ChatRandom.com Üye Sayısı ve Yapısı

chatrandom kullanıcıları

Chatrandom'u veya bu konuyla ilgili herhangi bir tanışma platformunu kullanmaya başlamadan önce şunu bilmelisiniz: 5 milyondan fazla kayıtlı hesap var bütün dünyada. Bu çok sayıda kullanıcı arasında, Yaklaşık 35-100 kullanıcı hesaplarına günlük olarak giriş yapar. Sitedeki kullanıcılar için cinsiyet dağılımına ilişkin herhangi bir veri bulunmamakla birlikte, oranın muhtemelen aşağı yukarı eşit olacağını varsaymak güvenlidir, böylece burada konuşacak birini bulabilirsiniz.


Cinsel tercihlere gelince, kullanıcı sayısı ve cinsel yönelimlerine ilişkin belirli bir rakam da yoktur. Chatrandom, LGBT + topluluğundan herkese hitap eden bir sohbet odası sunar ve kişinin cinselliği ne olursa olsun herkese hoş geldiniz. Irk ve etnik kökene gelince, Chatrandom'un dünyanın her yerinden temin edilebildiği için çeşitli kullanıcıları olduğunu söyleyebilirsin. Nerede olursanız olun, büyük olasılıkla aynı ülkeden veya hatta sizinle aynı şehirden başka kullanıcılar bulabileceksiniz.


Sitenin demografisine göre, Hindistan ve İtalya% 11'in üzerinde izleyici payıyla en çok kullanıcıya sahip ülkeler arasında yer alıyor. Bunu sırasıyla% 10, * ve% 8.1 ile ABD ve Almanya izliyor. Chatrandom dünya çapında mevcut olduğundan, çok çeşitli bir topluluk içindesiniz ve bu gerçeğe, hizmetlerini kullanmak için önceden kayıt olmanıza gerek kalmayan sistemi de katkıda bulunuyor. Yani buradaki insanların tipik olarak gelip gittiğini söyleyebilirsiniz.

Chatrandom'un Fiyatlandırma Politikaları

chatrandom fiyatlandırması

Premium üyeliğin fiyatı biraz pahalı olsa da, bununla ücretsiz üyelik arasındaki farkları kontrol etmelisiniz.
Chatrandom'a kaydolursanız, anında% 100 ücretsiz bir standart üyelik alırsınız.. Herhangi bir rastgele yabancıyla sohbet etmenize izin verilir, sohbet odalarına ve görüntülü sohbetlere katılabilirsiniz. Kayıtlı olmayan kullanıcıların bile bu tür özelliklere erişimi olduğunu unutmayın. Bu avantajların çoğu ödeme koşullarının gerisinde kalsa da Chatrandom hala herkes için çok şey sağlıyor. Böylece, tek bir kuruş bile harcamadan gündelik randevular bulabilirsiniz. Muhtemelen ücretsiz üyeliğe sahip olmanın tek dezavantajı, üçüncü taraf reklamlarıyla uğraşmaktır. Tüm deneyim için dikkat dağıtıcı oluyor. Yani kullandığınız özellikler için hiçbir şey ödememeniz karşılığında ödediğiniz bir bedel diyebiliriz.


Üyeliğinizi yükseltmeyi ve biraz ödeme yapmayı seçerseniz, istediğiniz herhangi bir sohbet odasını seçme özgürlüğüne sahip olacaksınız. Cinsiyet ve konumla ilgili filtreler de kullanılabilir. Size ayrıca bir VIP rozeti ve sohbet edebildiğiniz önceki bir kullanıcıyı geri alma veya yeniden bağlantı kurma seçeneği verilir. Ve tabii ki, bununla ilgili en iyi şey, sinir bozucu reklamlar dışında kesintisiz ve dikkat dağıtmayan bir deneyim elde etmenizdir.

Chatrandom.com Tasarımı ve Kullanılabilirliği

chatrandom kullanılabilirliği

Chatrandom'un web sitesi iyi oluşturulmuş ve oldukça kullanıcı dostudur. Sitedeki sayfalarda gezinmek kolaydır ve basit düğme simgelerine ve okunması kolay sözcük yazı tiplerine sahiptir. Ayrıca şunlardan daha fazlasını da seçebilirsiniz: 20 dil seçeneği ve dünyanın her yerindeki diğer kullanıcılarla bağlantı kurmanıza yardımcı olacak hızlı arama seçeneklerine sahiptir. Web kamerası işlevi bile iyi çalışıyor. Başlat'ı tıkladığınızda, sitenin başka bir çevrimiçi kullanıcıyı aradığını hemen göreceksiniz böylece birbirinizle sohbet etmeye başlayabilirsiniz ve bilgisayarınızın veya dizüstü bilgisayarınızın web kamerası da etkinleştirilecektir. Bir açılır kutu sizden web kameranıza ve mikrofon özelliklerine erişmek için izin isteyecektir. Bununla birlikte, henüz rahat değilseniz, video akışınızı kapatma seçeneğine sahipsiniz. Web sitesindeki her şey iyi ve hızlı çalışıyor, böylece gecikme ve yavaş bağlantılar konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.

Web sitesinin tasarımı ve estetiğine gelince, Chatrandom, bu alanlara mükemmel bir şekilde vurduklarından emin olur ve aynı zamanda her şeyi kullanımı kolay tutar, böylece kullanıcılar sitede gezinirken zorluk çekmezler. Bir tanışma platformu olma niteliğine rağmen, siyah ve kırmızı gibi daha koyu renkler kullanan çoğu tanışma sitesinden farklı olarak mavi ve beyaz renk paletlerini tercih ettiler.

Renk seçimleri, çok temiz, profesyonel ve davetkar görünmesini sağlar. Ayrıca okunması kolay büyük yazı tiplerinden oluşur. Genel olarak, web sitesi göze hitap edecek şekilde iyi tasarlanmıştır ve arayüzü minimalist ve oldukça basittir. Kullanıcıların aradıkları düğmeyi veya seçeneği kolayca bulabilmeleri için her şey uygun bir şekilde yerleştirildiğinden, sitelerinde herhangi bir dağınıklık veya düzensiz alan bulamazsınız.


Chatrandom'un yararlı ve sağduyulu bir düşüncesi, sayfalarının altındaki küçük "Yardım" bölümü. Web sitesini kullanırken herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, müşteri desteğine ulaşmadan önce bu bölüme danışabilir ve kontrol edebilirsiniz. Çevrimiçi dolandırıcılardan uzaklaşabilmeniz için çevrimiçi güvenlik ipuçları bile sunarlar. Web sitesinde ve çevrimiçi tanışma dünyasında yeniyseniz, genel olarak, okumanızı öneririz.


Daha önce belirttiğimiz bir dezavantajı reklamlarıdır. Özellikle ücretsiz bir kullanıcıysanız can sıkıcı oluyor. Bazıları için can sıkıcı olabilir ama endişelenecek bir şey yok. Deneyiminizi bozacak yerlere değil, boş alanlara yerleştirilirler. Reklamlarının çoğu da müdahaleci görünmüyor ve dikkat çekici değil, bu yüzden hala önemli olan diğer her şeye bakıp odaklanabileceğinizden emin olabilirsiniz. Sık sık Chatrandom kullanıcısıysanız, bir noktada reklamlara alışacaksınız ve orada olduklarını bile fark etmeyeceksiniz.

ChatRandom'da Hesap Silme ve Abonelik İptali

Premium üyeliklerinizi hesap silme sayfasını ziyaret ederek iptal edebilirsiniz. Bunu yaparsanız, bir sonraki fatura döngünüze kadar kalan süre için size geri ödeme yapılmayacağını unutmamalısınız. Dolayısıyla, iptal etmek isterseniz, bir sonrakine kadar devam etmeyi seçebilirsiniz, böylece bir süre daha kullanabilirsiniz ve boşa gitmez. Para iadeleri yalnızca bazı koşullarda yapılabilecektir.

Ancak buradaki kötü olan şey, web sitesinin bu tür koşullarla ilgili net parametreler sağlamamasıdır, bu nedenle, geri ödemenin yalnızca Chatrandom'un takdirine bağlı olacağını varsayabiliriz.
Hesabınızı silmek istiyorsanız, Hesabım sekmesine gitmeniz yeterlidir. Oradan, hesabınızı Silme seçeneğini bulacaksınız, böylece onu tıklarsanız, hesabınızın silinmesine ilişkin bir onay e-postası alacaksınız. Hesabınızı sildikten sonra, eylemi bir daha geri alamazsınız.

Chatrandom.com için Mobil Uygulama

chatrandom uygulaması

Chatrandom, mobil uygulama aracılığıyla indirilebilir, ancak yalnızca Android kullanıcıları içindir. Google Play Store'dan ücretsiz olarak edinebilirsiniz. Mobil uygulama daha kullanışlı bir seçenektir, ancak masaüstü ve web sitesi sürümlerinden farklı olarak, başkalarıyla sohbet edebilmek için kaydolmanız gerekir. Hesabınızı yükseltmek istemediğiniz sürece, mobil uygulamayla bile her şey hala ücretsizdir. Kayıt ihtiyacının yanı sıra, web sitesi versiyonundaki her şey mobil uygulamada da bulunur. Mobil uygulamanın tasarımı bile görüntülü sohbet özelliklerine uygundur ve kullanıcıların Chatrandom deneyiminden tam anlamıyla keyif almalarına yardımcı olmak için renk paleti, simge düğmeleri veya metin yazı tipleri gibi küçük ayrıntılar da dikkate alınır.

ChatRandom Hakkında SSS

Chatrandom nedir?

Dünyanın her yerinden yabancılarla tanışmak isteyen insanları hedefleyen bir çevrimiçi görüntülü sohbet sitesidir.

Chatrandom bir mobil uygulamada kullanılabilir mi?

Evet, Android kullanıcıları için bir mobil uygulaması var ve ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Kayıt ücretsiz mi?

Evet, bir hesaba kaydolmadan bile rastgele yabancılarla sohbet edebilir ve sohbet edebilirsiniz ve her şey ücretsizdir. Yalnızca üyeliğinizi bir premium üyeliğe yükseltmek istediğinizde kaydolursunuz.

Chatrandom birçok ülkede kullanılabilir mi?

Evet, web sitesine 180'den fazla ülkede erişilebilir, böylece her yerde mevcut olduğunu söyleyebilirsiniz.

Chatrandom'u kim kullanır?

Web sitesi çok çeşitli bir kitleye hitap ettiğinden, konuşmak ve dünyanın her yerinden başka insanlarla tanışmak isteyen yabancılar burada hoş karşılanır. Yalnızca cinsiyetleri ve yerleri bilinebilir; Birini daha derin bir düzeyde tanımak istiyorsanız, o zaman kişisel olarak sormanız gerekir çünkü site anonimliğinizi teşvik eder ve her kullanıcının mahremiyetine değer verir.

Kullanıcıları şikayet edebilir miyim?

Evet, sohbet ettiğiniz bir kişiyi şikayet edebilirsiniz. Kullanıcıyı neden bildirdiğinize dair geçerli bir nedene sahip olmanız gerekir, aksi takdirde hesabınız kapatılabilir. Ayrıca, her zaman yardımcı olmaya hazır olduklarından, herhangi bir şikayet ve öneri için müşteri desteğine mesaj gönderebilirsiniz.

Chatrandom'un kullanıcılar için yaş sınırlaması var mı?

Bu çevrimiçi sohbet platformunu kullanabilmek için en az 13 yaşında olmalısınız.

Masaüstü sürümündeki özellikler mobil uygulama ile aynı mı?

Evet, web sitesinde bulabileceğiniz her şey mobil uygulamada da mevcut ve hala aynı.

Bir hesaba kaydolmak için neye ihtiyacım var?

Yalnızca geçerli bir e-posta adresine ihtiyacınız olacak veya ayrıca FB veya Google+ hesaplarıyla giriş yapma seçeneğiniz de olacak

Chatrandom'u web kamerası olmadan da kullanabilir miyim?

Sitenin ana amacı herkes için tam bir görüntülü sohbet deneyimi sağlamak olsa da, web kamerasına ihtiyaç duymadan salt metin sohbet odalarını kullanmakta yine de özgürsünüz.

Hesabımı kaldırabilir miyim?

Hesabım sekmesindeki Sil düğmesine basarak hesabınızı kalıcı olarak silebilirsiniz. Ardından, hesabınızın silindiğini onaylamak için bir e-posta alacaksınız.

ChatRandom'un Artıları ve Eksileri:

Artıları:

 • Artıları
 • Ücretsiz kayıt
 • Farklı ülkelerden farklı üyeler
 • Kayıt olmadan bile sohbet odaları mevcuttur
 • Sohbet edebileceğiniz binlerce rastgele yabancı
 • Kullanıcılar FB veya Google üzerinden giriş yapabilir
 • E-posta doğrulama süreci var
 • Çok sayıda kullanışlı özellik
 • Güzel estetik ve web sitesi göze hoş geliyor
 • Kullanıcılar bir hesap olmadan da özellikleri kullanabilir
 • Hızlı ve kolay kayıt süreci

İNŞAAT:

 • Kedi balıkçılığı veya uygunsuz istekler için kullanılabilir
 • Mobil uygulama sadece android kullanıcıları için mevcuttur
 • 13 yaş ve üstü kullanıcılar, çıplaklığa maruz kalmaları için siteyi kullanmaya başlayabilir

Sonuç

Chatrandom, başladığından bu yana uzun bir yol kat etti ve şimdi var olan en popüler çevrimiçi rastgele görüntülü sohbet platformlarından biri olmak. Günün herhangi bir saatinde çok sayıda çevrimiçi kullanıcıyla, her oturum açtığınızda eğlenecek ve benzer düşünen yabancılarla tanışabileceksiniz. Özelliklerine gelince, genellikle diğer siteler tarafından sunulmayan çok yönlü sohbet seçenekleri sunar. Video ruleti işlevi sağlam ve güvenilir bir yazılım platformunda çalışır, böylece sohbetin ortasında bağlantınızın kopması konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Kullanıcılar, ne tür insanlarla etkileşime girebileceklerini özel olarak seçebildikleri için sundukları birçok seçenek de harikadır. Yalnızca metin içeren sohbetler veya görüntülü sohbet arasından seçim yapabildikleri için, Chatrandom deneyimlerinin daha da keyfini çıkarabilmeleri için birçok seçenek sunulur.
Yukarıda belirtilen tüm bu şeylerle, Chatrandom'u denemenizi gerçekten tavsiye edebiliriz.

Çoğu web sitesinde bulunan bazı eksik özelliklerin mevcut olması gerekmesine rağmen, bununla ilgili en iyi şey, sohbete erişebilmeniz ve özelliklerini ücretsiz olarak kullanabilmenizdir. ve bu her zaman hiçbir yerde göremeyeceğiniz bir şeydir. Eşleştirme ve sohbet işlevleri, tıpkı önde gelen rakipleri Omegle ve Chatroulette gibi iyi çalışıyor. Mobil uygulaması yalnızca Android kullanıcıları için mevcut olsa da, bu kolaylığı avucunuzun içine getiren harika bir başarıdır. Bunların hepsi 0 dolara. Harika, değil mi? Yani Hadi Chatrandom.com'u ziyaret edin, deneyin ve sadece aradığınız şey olabilir.

benzer siteler simgesi Bu Kategorideki Diğer 50 Sitenin Tamamı İncelemeye Değer:

İnceleme Oku

Yüksek Yanıt İncelemesi ve HighReply.com Gibi 12 Harika Seks Sohbeti ve Bağlantı Sitesi Bana HighReply.com için 12 Alternatif Göster Programıma gizlice bazı seks mesajları ve yaramaz etkileşimler eklemeyi çok isterim. Tabii ki çaresiz ihtiyaçlarıma cevap verecek bir platform bulamazsam bu fikir mümkün olmazdı. Bulundum […]

İnceleme Oku

Tulips Sohbet ve Tulips.Chat Gibi En İyi 12 Seks Sohbet Sitesi Bana Tulips.Chat için 12 Alternatif Göster Hiç sınırların ve dillerin ötesine geçen heyecan verici sohbetler yapmak istediniz mi? Öyleyse tahmin et? Harika bir şey buldum – Tulips.Chat! Şunu hayal edin: birçok sohbet odasına girebileceğiniz harika bir çevrimiçi dünya, her biri benzersiz bir […]

İnceleme Oku

SoSpoilt ve SoSpoilt.com Gibi En İyi 12 Telefon Seks ve Seks Sohbet Sitesi Bana SoSpoilt.com için 12 Alternatif Göster Ateşli telefon konuşmaları mı arıyorsunuz? Tam sana göre bir şeyim var! SoSpoilt.com'a gidin ve "Canlı Aramalar"a göz atın. Sitede sıcak telefon seksi için bağlanabileceğiniz çok sayıda kullanıcı var. Temel olarak, […]

İnceleme Oku

Phone Darlings ve PhoneDarlings.com Gibi 12 Harika Seks Sohbet Sitesi Bana PhoneDarlings.com için 12 Alternatif Göster Telefonlarınızı hâlâ bazı müstehcen zevkler için kullanmayı seviyor musunuz? Bazen yapacak hiçbir şeyim olmadığını ve rastgele insanlarla konuşmanın sabahın erken saatlerini kolaylaştırabileceğini hissediyorum. Pek çok yerde bulundum […]

İnceleme Oku

Spicy Chat İncelemesi ve SpicyChat.ai Gibi Mutlaka Ziyaret Edilmesi Gereken 12 Seks Sohbet Sitesi Bana SpicyChat.ai için 12 Alternatif Göster SpicyChat.ai, akıllara durgunluk veren otantik bir seks sohbeti yapay zeka sistemi aracılığıyla en çılgın fantezilerinizin hayata geçtiği yerdir. Bu insanlar mahalledeki havalı çocuklardır ve "Benimle sohbet et […]

İnceleme Oku

Xpanded ve Xpanded.com Gibi 12 Birinci Sınıf Seks Sohbet Sitesi Bana Xpanded.com için 12 Alternatif Göster Heyecan verici bir genişlemeye hazır mısınız? Evet! Bloglarımın ve işletmelerimin genişlediğini duyurmaktan mutluluk duyuyorum. Bu başarımdan dolayı beni tebrik etmelisiniz ve tabii ki siz olmasaydınız bu mümkün olmazdı, sevgili okurlarım, […]

İnceleme Oku

Phrendly İncelemesi ve Phrendly.com Gibi Ziyaret Edilmesi Gereken 12 Seks Sohbet Sitesi Bana Phrendly.com için 12 Alternatif Göster Fırsatlar her yerde, özellikle arkadaşça flört, potansiyel bağlantı oturumları ve sevimli etkileşimler ile. Dijital dünya, benzer düşüncelere sahip arkadaşlarla tanışmak ve zamanla programları ve toplantıları düzenleyerek oyunları ciddiye almak isteyen herkese kapıları açıyor […]

İnceleme Oku

Benimle Konuş ve TalkToMe.com Gibi Ziyaret Edilmesi Gereken 12 Seks Sohbet Sitesi Bana TalkToMe.com için 12 Alternatif Göster Benimle Konuş! Evet! Sıkıldınız mı veya kaliteli bir sohbet için birkaç arkadaş veya yabancı mı edinmek istiyorsunuz? Kulağa eğlenceli geliyor değil mi? Bugün fazlasıyla yaramazım, bu yüzden seks sohbeti siteleri derlememe göz attım […]

İnceleme Oku

TryNectar ve TryNectar.ai Gibi En İyi 12 Seks Sohbet Sitesi Bana TryNectar.ai için 12 Alternatif Göster TryNectar'ın vahşi dünyasında bir gün, kendimi diz boyu botlarla bir sonraki seviye rol oynamanın içinde buldum. Şimdi yalan söylemeyeceğim; Tipik flörtleşmeye geri dönüp dönemeyeceğimi sorgulamaya başlıyorum – evet, buna abartı deyin, ama […]

İnceleme Oku

SexterAI İncelemesi ve SexterAI.net Gibi En İyi 12 Seks Sohbet Sitesi Bana SexterAI.net için 12 Alternatif Göster Kayganlaştırıcılarınıza ve dokularınıza sıkı tutunun çünkü çevrimiçi yetişkin eğlencesinin vahşi dünyasına dalıyorum ve taze ve heyecan verici bir şey buldum: SexterAI. Sürekli gelişen yapay zeka odaklı alanda mahalledeki yeni çocuk gibi […]

İnceleme Oku

Kupid AI ve Kupid.ai Gibi En İyi 12 Seks Sohbet Sitesi Bana Kupid.ai için 12 Alternatif Göster Çevrimiçi flört deneyiminiz nasıldı, ahbap? Eğlenceli miydi, sinir bozucu muydu, teşvik edici miydi yoksa? Şu anda okuduğum yüzlerce çevrimiçi flört geribildirimini, olumlu yorumları ve hatta olumsuz yorumları merak etmeye başladım. Kaçınılmaz olarak hoş olmayan deneyimler yaşanabilir […]

İnceleme Oku

NSFW Karakteri ve Nsfwcharacter.ai Gibi Ziyaret Edilmesi Gereken 12 Seks Sohbet Sitesi Bana Nsfwcharacter.ai için 12 Alternatif Göster Bir kenara çekilin, eski tarz flört simülatörleri ve onların senaryolu baştan çıkarma girişimleri – şehirde yeni bir oyuncu var ve bu, işleri sizin istediğiniz şekilde kızıştırıyor inanmayacağım. Yetişkin eğlencesindeki en yeni sansasyon olan, özelleştirilebilir yetişkin sohbet robotlarına hayat veren NSFWCharacter.ai'ye girin […]

İnceleme Oku

Project Eros ve Ziyaret Edilmesi Gereken 12 Seks Sohbet Sitesi Projecteros.app Bana Projecteros.app için 12 Alternatif Göster Bugün, Projecteros.app'in sıcak, baharatlı ve ilgi çekici dünyasına girerken çılgın bir yolculuğa çıkıyoruz. dünya çapında dilleri sallanan çok tartışmalı e-seks hissi! Bu site birleştirmek için bir misyon üzerinde bir algoritma ile donanmıştır […]

İnceleme Oku

Talk Sexy ve TalkSexy.net Gibi En İyi 12 Telefon Seks ve Seks Sohbet Siteleri Bana TalkSexy.net için 12 Alternatif Göster Howdy! Kendinizi vahşi ve heyecan verici bir işitsel seks şatosu için hangi canlı seks sohbet sitesine gireceğinizi düşünürken bulduysanız, artık endişelenmeyin! Bugün, Adultchatting.net'in canlı dünyasına dalıyoruz – […]

İnceleme Oku

Flirt Back & FlirtBack.com Gibi Birinci Sınıf Seks Sohbeti Siteleri Bana FlirtBack.com için 12 Alternatif Göster Şimdi en büyük aşkımın FlirtBack.com'da tekrar flört edeceğini umarak parmaklarımı çapraz yapıyorum. Evet, onu bu seks sohbet sitesini kullanırken gördüm ve "İşte bu kardeşim!" Bu anlaşmayı çabucak imzalamalıyım ve […]

İnceleme Oku

Çevrimiçi Ücretsiz Sohbet ve Onlinefreechat.com Gibi Ziyaret Edilmesi Gereken 12 Seks Sohbeti Sitesi Onlinefreechat.com için 12 Alternatif Göster Geniş yetişkin siteleri okyanusunda küçük bir mücevherle hoş bir sürpriz yaşamaya hazırlanın: OnlineFreeChat. Şimdi, ne düşündüğünüzü biliyorum - jenerik isim, değil mi? Bazen gizli mücevherler en sıradan başlıkların altında pusuda bekler, […]

İnceleme Oku

iFreeChat İncelemesi ve iFreeChat.com Gibi Ziyaret Edilmesi Gereken 12 Seks Sohbet Sitesi Bana iFreeChat.com için 12 Alternatif Göster Hey sapık dostlar! İlk görüşte aşkı mı tercih edersin? Yoksa daha çok…öhö…fiziksel bir yaklaşımı mı tercih edersiniz? Cevabınız ne olursa olsun, kesin olan bir şey var: iFreeChat sizi korudu! […] için en hızlı büyüyen çevrimiçi sohbet odası web sitesi olduklarını iddia ediyorlar.

İnceleme Oku

AdultWork Phone Sex & EN İYİ 12 Telefonla Seks Siteleri ve AdultWork.com Gibi Diğer Seks Sohbeti Servisleri Bana AdultWork.com/HomePC için 12 Alternatif Göster Konu porno olduğunda ortalıkta dolaşan biri olarak, herkesin tercih ettiği bir yol olduğunu söyleyebilirim. inmek Bazı insanlar gidebilecekleri porno tüplerine sadık kalırken, diğerleri küfrediyor […]

İnceleme Oku

InstaChatrooms ve Ziyaret Edilmesi Gereken 12 Yetişkin Sohbet Odası ve InstaChatrooms.com Gibi Seks Sohbet Siteleri Bana InstaChatrooms.com için 12 Alternatif Göster Sıkıldınız mı? Konuşmak ve eğlenmek için eğlenceli bir yol mu arıyorsunuz? InstaChatrooms ile başınız ciddi belada. Sadece sohbet ederek hayatın her kesiminden yeni insanlarla tanışabileceğiniz küresel bir topluluk platformudur […]

İnceleme Oku

Talk With Stranger TalkWithStranger.com Gibi En İyi 12 Seks Sohbet Sitesi TalkWithStranger.com için 12 Alternatif Göster Porno izleyerek mastürbasyon yapmaktan sıkıldınız mı? Muhteşem yabancılarla çevrimiçi seks yapmak ve günlük çırpma sesh seviyenizi yükseltmek mi istiyorsunuz? Mükemmel bir yere geldiniz! TalkWithStranger.com, verimli randevularıyla övünen ideal bir seks sohbet sitesidir […]

İnceleme Oku

ChatPig ve Chatpig.com Gibi Ziyaret Edilmesi Gereken 12 Seks Sohbet Sitesi Bana Chatpig.com için 12 Alternatif Göster Eğlenceli ve heyecan verici bir şey mi arıyorsunuz? Belki de çevrimiçi olarak tamamen yabancılarla sohbet etme havasındasındır. Cevabınız evet ise ChatPig size yardımcı olabilir. Günümüzde farklı türde seks sohbeti hizmetleri ve uygulamaları var, ancak Chatpig [...]

İnceleme Oku

Aşk Akışı (Skype aracılığıyla) ve Skype.Streaming.Love Gibi En İyi 12 Canlı Seks Sohbet Sitesi Skype.Streaming.Love Akışı için Bana 12 Alternatif Göster Aşk! Bana şaka yapıyor olması lazım. Sikim beni heyecanlandırmak için devralan sürtüklerden memnun. Skype'ın sapıklar için inanılmaz hediyeler hazırladığını düşünmemiştim. Böylece, bu muazzam kaçırmanıza gerek yok [...]

İnceleme Oku

iMeetZu İncelemesi ve iMeetZu.com Gibi Ziyaret Edilmesi Gereken 12 Seks Sohbet Sitesi Bana iMeetZu.com için 12 Alternatif Göster Temel mesajlaşma seçenekleri sunan aynı eski seks sohbetlerinden bıktınız mı? Öyleyse, iMeetzu'ya bir şans vermelisiniz. Dolu dolu bu platformu kullandıktan sonra sohbet sitelerini bir daha asla aynı şekilde düşünmeyeceksiniz […]

İnceleme Oku

FreeChatNow ve FreeChatNow.com Gibi En İyi 12 Seks Sohbet Sitesi Bana FreeChatNow.com için 12 Alternatif Göster Partiler için çok mu yaşlı? Geceyi yalnız geçirmek ister misin? Pekala, senin için mükemmel olan bir yer var - FreeChatNow. Bu ücretsiz seks sohbet sitesi, cinsel yönelim veya ilgi alanlarına bakılmaksızın ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. FreeChatNow'daki her sohbet odası […]

İnceleme Oku

Literotica Sohbet ve chat.literotica.com Gibi En İyi 12 Seks Sohbet Sitesi Bana chat.literotica.com için 12 Alternatif Göster Literotica! Size nasıl hatırlatıyor? İsim oldukça ilgi çekici; araştırmacı kişiliğimi uyandırıyor. Bazı sapıklar buna Literotica diyor, diğerleri ise Literotica Sohbetine dalıyor. Sizi ne heyecanlandırıyorsa, site duyusal amacına uygun. Edebiyat […]

İnceleme Oku

Zümrüt Sohbet İncelemesi & Emeraldchat.com Gibi En İyi 12 Rastgele Video ve Yetişkin Sohbet Siteleri Bana EmeraldChat.com için 12 Alternatif Göster Rastgele sohbet hizmetlerinin tehlikeli olduğuna dair tekrarlanan kanıtlara rağmen, Dünya çapında web bu tür web sitelerinin ortadan kalkmasına izin vermeyi reddediyor. Kendisine “yeni Omegle” adını veren Emerald Chat, kısa süre önce […]

İnceleme Oku

Paltalk İnceleme ve 12 Mutlaka Ziyaret Edilmesi Gereken Seks Sohbet Siteleri paltalk.com Gibi Bana Paltalk.com için 12 Alternatif Göster Paltalk, görüntülü sohbet için akıcı bir platform sağlar ve IM ve mesajlaşma gibi başka işlevlere sahiptir. Yüzlerce açık tartışma forumu var ve istediğiniz kadar canlı yayın filmini kısıtlama olmadan izleyebilirsiniz. Paltalk sizi yönlendirir mi […]

İnceleme Oku

Fan Txt İncelemesi & 12 Mutlaka Ziyaret Edilmesi Gereken FanTxt.com gibi Seks Sohbet Sitelerini Bana FanTxt.com için 12 Alternatif Göster Evet, harika bir haberim daha var! Aşırı bir porno fanatiği olduğunu biliyorum; bu nedenle bu format sizin için idealdir. Nihai porno yıldızı aşkınızla ateşli sohbetler yaptığınızı hayal etmeye çalışın. Ah oğlum, […]

İnceleme Oku

Sweet Sext & 12 Mutlaka Ziyaret Edilmesi Gereken Telefon ve Canlı Seks Sohbeti Siteleri sweetsext.com gibi Bana Sweetsext.com için 12 Alternatif Göster Daha şimdiden birçok cinsel içerikli mesajlaşma uygulaması ellerimden geçti. Çoğunlukla çöp, ama orada birkaç mücevher var ve aralarında SweetSext var. SweetSext ile son deneyimimin ışığında […]

İnceleme Oku

CuckoldChat ve 12 En İyi Seks Sohbet Sitesi chat.thecuckoldconsultant.com gibi Bana chat.thecuckoldconsultant.com için 12 Alternatif Göster Vanilyalı seksten sıkıldınız mı? Aldatılan yaşam tarzını denemek istedin mi? Sana iyi haberlerim var. Bugün, Cuckold Consultant'ın CuckoldChat'ini inceleyeceğiz. Bahse girerim Cuckold Consultant'a oldukça aşinasındır ve […]

İnceleme Oku

Nite Flirt ve En İyi 12 Canlı Seks Sohbeti Siteleri NiteFlirt.com gibi NiteFlirt.com için 12 Alternatif Göster Sulu ve eğlenceli bir maceraya can atan bir gece kuşu iseniz, Nite Flirt sizin için bir şeyler hazırlıyor. Site adı gibi, flört eden erkekler ve kadınlar sıkıcı günlerini renklendirmek için burayı ziyaret ediyor. Evet, olmuyor […]

İnceleme Oku

Chat Pic & ChatPic.org Gibi En İyi 12 Seks Sohbet Sitesi Bana ChatPic.org için 12 Alternatif Göster ChatPic.org ile fotoğraf alışverişi yapın! Muhtemelen bebekleri görmek ve onlarla iletişim kurmak için can atıyorsunuz; bu yüzden burada incelememi gizlice karıştırıyorsun. Chat Pic'in şehre geldiği haberini paylaştığım için mutluyum dostum! Rağmen […]

İnceleme Oku

Cherry.tv İnceleme & Cherry.tv Gibi Ziyaret Edilmesi Gereken 12 Seks Sohbet Sitesi Bana Cherry.tv için 12 Alternatif Göster Boş zamanınızı nasıl geçirirsiniz beyler? Parti mi? Egzersiz yapmak mı? Okumaya veya yazmaya ne dersiniz? Ya da belki... mastürbasyon yapmak? O orospu çocuklarına oybirliğiyle cevap vereceğinizi biliyorum! Ve “çağrı” geldiğinde hepimizin gittiği tek bir zevk kaynağı var […]

İnceleme Oku

SaucyTime İncelemesi ve 12 En İyi Seks Sohbeti Sitesi saucytime.com'a Benzeri Bana SaucyTime.com İçin 12 Alternatif Göster Çok fazla çılgın siteyi inceledikten sonra, sanırım biraz vanilyalı eğlence zamanı. Ve sanırım yoğun eğlencenin tadını çıkarırken vanilya tadında eğlenebileceğiniz mükemmel bir site buldum. Bu sitenin adı SaucyTime, bir seks […]

İnceleme Oku

Lewdchat İncelemesi ve Lewdchat.com'a Benzer 12 En İyi Yetişkin ve Seks Sohbet Sitesi Bana Lewdchat.com için 12 Alternatif Göster İnsanlar olarak birbirimizle iletişim kurmayı ve etkileşim kurmayı arzulamak ihtiyaçlarımızın bir parçasıdır. Çoğu zaman, fikirlerimizi ve duygularımızı paylaşacak biri veya bir grup insan olmasını amaçlıyoruz. […]

İnceleme Oku

Chatropolis & 12 TOP Chatropolis.com Gibi Yetişkin ve Seks Sohbeti Siteleri Bana Chatropolis.com için 12 Alternatif Göster Cazip insanlarla etkileşim kurmaya mı ihtiyacınız var? Yoksa o kişiyi bulmak için parmaklarınızın kaşındığını mı hissediyorsunuz? Kurtarma göndermek ve bir platform hakkındaki incelememi okumak için buradayım […]

İnceleme Oku

Rockchat & Top-12 Yetişkin ve Seks Sohbeti Siteleri Rockchat.net gibi Rockchat.net için 12 Alternatif Göster İnsanlar olarak bizler, başkalarıyla etkileşime girmek ve etkileşimde bulunmak insan doğası gereğidir. Ünlü dizelerden biri, “Hiçbir Adam Ada Değildir” dediği gibi, etrafımızdaki insanlarla arkadaşlık ve gerçek ilişkiler için can atıyoruz. Bizim […]

İnceleme Oku

MeetinChat & Meetinchat.com gibi EN İYİ 12 Yetişkin Sohbet Sitesi Meetinchat.com için 12 Alternatif Göster: En sevdiğiniz alışkanlığınız güzel bayanların ateşli fotoğraflarına bakmak mı? Artık endişelenme; aradığınız şeye zaten sahipsiniz. Meetinchat.com, kullanımı tamamen ücretsiz olan yeni bir yetişkin sohbet forumudur. Bu web sitesi ilk olarak Nisan'da […]

İnceleme Oku

Chatzy Review & EN İYİ 12 Özel Yetişkin Sohbet Odası Chatzy.com gibi Bana Göster Chatzy.com için 12 Alternatif Arkadaşlarınıza ve yabancılara sohbet veya e-posta yoluyla mesaj göndermenin harika bir yolunu mu arıyorsunuz? Kesinlikle, Chatzy gitmek için iyi bir yol olabilir. Yalnızca ücretsiz hizmetler sağlamakla kalmazlar, aynı zamanda […] için bir premium planları vardır.

İnceleme Oku

Chat-Avenue İncelemesi & Chat-avenue.com Gibi En İyi Yetişkin ve Günlük Sohbet Siteleri 12 Göster Chat-Avenue.com için 12 Alternatif İnsanlar bağlantı ister ve hepimiz fikirlerimizi, hislerimizi ve güncellemelerimizi başkalarıyla paylaşmak isteriz. Şimdi, internet sayesinde bu çok daha kolay hale geldi. Chat Avenue, geniş bir […]

İnceleme Oku

FaceFlow İncelemesi ve Faceflow.com gibi 12+ Görüntülü Sohbet Sitesi FaceFlow.com için 12 Alternatif Göster Yeni arkadaşlarla tanışmak veya biriyle şahsen bağlantı kurmakla ilgileniyor musunuz? Arkadaşlıklarınızı sürdürmek mi yoksa arkadaşlarınızla iletişim halinde olmak mı istiyorsunuz? O halde FaceFlow'u görmeli ve FaceFlow'un […]

İnceleme Oku

OMEGLE Review & 12+ Omegle.com gibi Diğer Canlı Kamera ve Rastgele Seks Sohbet Siteleri Omegle.com için 12 Alternatif Göster Omegle, yaygın olarak bilinen rastgele canlı kamera ve seks sohbeti sitesi. Başlangıçta, bu süet, rastgele yabancılarla bağlantılar, anlamlı ilişkiler ve arkadaşlık kurmayı ve kurmayı savunuyor. Kişilik, etnik köken ve kültürdeki önyargıyı fetheden bir şey. Gerçekten, insanlar […]

İnceleme Oku

Chatroulette İncelemesi Chatroulette.com ve Chatroulette.com gibi 12+ Rastgele Yetişkin Video ve Sohbet Siteleri için 12+ Alternatif Göster Chatroulette, dünyanın farklı yerlerinden insanları birbirine bağlayan en popüler yetişkin rastgele görüntülü sohbet web sitelerinden biridir. Adından da anlaşılacağı gibi, web sitesi zaten rulet tipi bir eşleştirme sistemini nasıl kullandığını öneriyor - yakıt ekleme ve […]

İnceleme Oku

DirtyRoulette İncelemesi ve Dirtyroulette.com gibi TOP-14 Seks Sohbet Siteleri DirtyRoulette.com için 14 Alternatife Git Resmi URL: https://dirtyroulette.com Kamerada heyecan verici bir heyecan mı arıyorsunuz? Yoksa çevrimiçi ortamda yeni ve eğlenceli fırsatları deneyimlemeye hevesli bir çift misiniz? Bir web sitesi haklı olarak, ilgi alanlarına bakılmaksızın herkese türünün tek örneği cinsel tatmin hissettirme yeteneğine sahiptir […]

İnceleme Oku

iSexychat İncelemesi ve isexychat.com gibi TOP-13 Canlı Seks Sohbet Siteleri iSexyChat.com için 13 Seks Sohbeti Alternatifini Göster Resmi URL: https://isexychat.com/ Seksi sohbetlerin tadını çıkarmak ve dünya çapındaki insanlarla bağlantı kurmak, herkesin daha fazlasını arzuladığı bir deneyimdir. Günümüzde pek çok web sitesinin flört ve pornoya odaklanması koşuluyla, yalnızca birkaç sayfa erotik sohbetlere hitap ediyor. Nitekim, iSexychat […]

İnceleme Oku

321SexChat Review & 14 321Sexchat.com Gibi 'Ziyaret Edilmesi Gereken' Seks Sohbet Siteleri 14SexChat.com için 321 Alternatif Göster 321SexChat, bugün internette mutlaka ziyaret edilmesi gereken yetişkin seks sohbet siteleri arasında yer alıyor. Kesinlikle, çevrimiçi azgın topluluk web sitesinin geniş kullanıcı tabanını seviyor. Şaşırtıcı çeşitlilikteki fetiş sohbetleri ve kategorileriyle birleştiğinde, 321SexChat nispeten yüksek ziyaretçi aldı […]

İnceleme Oku

SexedChat İncelemesi & En İyi 12 Canlı Seks Kamera ve SexedChat.com Gibi Seks Sohbet Siteleri Bana Sexedchat.com için 12 Alternatif Göster Teknoloji, hayatımızın neredeyse tamamı olmasa da neredeyse tüm yönlerine dokunmuştur. Günlük aktivitelerimizin çoğunu biraz daha hafif ve günlerimizi biraz daha parlak hale getirdi. Sadece bu değil, […]

İnceleme Oku

ChatRandom Web sitesi bağlantısı: https://www.chatrandom.com Ultimate Chatrandom İncelemesi - Katılmalısınız? Artılara ve Eksilere Git 2011'de geliştirilen Chatrandom, yetişkinlere yönelik kamera ve seks sohbeti siteleri açısından kolayca en çok beğenilenlere tırmandı. Bu, hem Chatroulette hem de Omegle'ın bir süredir zaten var olduğu zamandı. […]

İnceleme Oku

FapChat İnceleme Cinsel İçerik Oluşturma, Takas Çıplaklar ve Bağlantı Sitesi - FapChat.com'a Katılmalısınız? Artılara ve Eksilere Git Sıcak bir tanıdık olmanın ve hatta yakın bir arkadaşınızın size çıplak resimler göndermesinin nasıl bir his olduğunu hiç düşündünüz mü? Sevimli meslektaşlarınızı kaç kez düşündünüz veya […]

İnceleme Oku

Bana En İyi 10 Yetişkin Sohbet Sitesini Göster Hayatınızda en az bir kez bir kumarhaneye gitmişsinizdir. Bu nedenle, muhtemelen ruletin ne olduğunu biliyorsunuzdur. Bu oyunda, oyuncular bir çark üzerindeki belirli sayılara bahis oynarlar ve bir krupiye topun belirli yönlere hareket edebilmesi için çarkı döndürür. Ne zaman […]

En gidin